Як налаштувати та оформити бізнес-сторінку в Фейсбуці

 1. 1. Зареєструвати сторінку
 2. Простір назв
 3. Ім'я користувача
 4. 2. Налаштувати під себе
 5. Які ролі є в бізнес-сторінці Фейсбуку
 6. 3. Налаштувати шаблон
 7. Виберіть
 8. кнопка
 9. 4. Завантажити фото і обкладинку профілю
 10. Яку фотографію вибрати
 11. Обкладинка
 12. Три види обкладинок в Фейсбуці
 13. Три приклади класних відеобложек
 14. Samsung
 15. Медуза
 16. 5. Наповнити інформацією
 17. Інформація про компанію
 18. Контактна інформація
 19. Поле «Наша історія»
 20. Групи
 21. 6. Додати товари і послуги
 22. Магазин
 23. Меню
 24. 7. Організувати зворотний зв'язок
 25. Що вміє помічник з відповідей
 26. Чат-боти
 27. Запам'ятати:

Розповім, як зареєструвати, налаштувати і оформити бізнес-сторінку в Фейсбуці за 7 кроків.

1. Зареєструвати сторінку

Типи і категорії

Щоб створити бізнес-сторінку в Фейсбуці, перейдіть по засланні і виберіть тип сторінки.

Щоб створити бізнес-сторінку в Фейсбуці, перейдіть по  засланні  і виберіть тип сторінки

У всіх типів сторінок за винятком «Спільної справи або спільноти» є категорії. Категорія конкретизує, чому присвячена сторінка. Наприклад, для місцевих компаній доступні категорії: ресторан, продуктовий магазин, туристичне агентство, сімейний лікар. Для брендів і продуктів: меблі, побутова техніка, ювелірні вироби, відеогра і інші.

Для брендів і продуктів: меблі, побутова техніка, ювелірні вироби, відеогра і інші

Ще від вибору категорії залежить набір доступних опцій. На всіх сторінках можна додати короткий опис, посилання на сайт, інформацію про послуги, оцінки та відгуки, електронну пошту та телефон.

Місцеві компанії, організації та публічні люди можуть додати адресу, карту, години роботи. Геотеги на карті можна відзначати тільки сторінки компаній. Якщо не впевнені у виборі категорії - ставте найбільш підходящу. Надалі ви зможете її змінити.

Простір назв

З назвою сторінки краще визначитися відразу. Потім, щоб його змінити, доведеться відправити запит до адміністрації Фейсбуку і не факт, що його схвалять. Agency ONE TOUCH, наприклад, довелося пройти квест під час ребрендингу.

Ім'я користувача

Унікальне ім'я сторінки, яке одночасно використовується на засланні. Наприклад, ім'я бізнес-сторінки Ампліфера в Фейсбуці - @amplifr, адреса - https://www.facebook.com/amplifr .

com/amplifr

Натисніть на графу «Створіть @ ім'я користувача для Сторінки» під назвою і введіть ім'я в вікні. Якщо воно відповідає вимогам Фейсбуку, праворуч з'явиться зелена галочка. Натисніть «Зберегти ім'я користувача»

Підключіть Фейсбук в Ампліфере, щоб планувати публікації в бізнес-сторінки, спільно працювати над постами і отримувати звіти по аналітиці

2. Налаштувати під себе

Загальні налаштування

У цьому розділі ви можете змінити основні настройки, які допоможуть ефективно управляти сторінкою.

У цьому розділі ви можете змінити основні настройки, які допоможуть ефективно управляти сторінкою

Перейдіть у вкладку «Налаштування» верхній панелі сторінки. Вам знадобляться два розділи з лівої колонки: «Загальні» і «Авторство публікації».

Які ролі є в бізнес-сторінці Фейсбуку

 • Адміністратор - власник сторінки. Він робить будь-які дії і управляє доступами користувачів на сторінку.

 • Редактор має ті ж повноваженнями, що і адміністратор. Єдина відмінність - він не може управляти доступами користувачів.

 • Модератор відправляє повідомлення в месенджері від імені сторінки, відповідає на коментарі і видаляє їх, банить відвідувачів, налаштовує таргетовану рекламу, переглядає статистику і бачить, хто розміщував пости від імені сторінки.

 • Рекламодавець налаштовує таргетовану рекламу, переглядає статистику і бачить, хто робив публікації від імені сторінки.

 • Аналітик переглядає статистику і бачить, хто розміщував пости від імені сторінки.

 • Представник сторінки в прямому ефірі може виходити в прямий ефір від імені сторінки з мобільного пристрою.

Щоб відкрити доступ до управління іншим користувачам, перейдіть у вкладку «Налаштування» верхній панелі. У лівій колонці виберіть графу «Ролі сторінки». У розділі «Призначити нову роль на сторінці" введіть ім'я або електронну пошту людини, вкажіть роль і натисніть кнопку «Додати»

3. Налаштувати шаблон

шаблони

Це розмітка бізнес-сторінки, від неї залежить, які кнопки і вкладки будуть активні. Фейсбук вибирає шаблон автоматично, орієнтуючись на категорію, але його можна змінити.

Фейсбук вибирає шаблон автоматично, орієнтуючись на категорію, але його можна змінити

Перейдіть у вкладку «Налаштування» у верхній панелі. У лівій колонці виберіть графу «Редагувати сторінку». Натисніть «Редагувати» поруч з шаблоном

Фейсбук пропонує дев'ять шаблонів: «Ресторани і кафе», «Компанія», «Майданчики», «Покупки», «Некомерційна організація», «Політики», «Послуги», «Творець відео» і «Стандарт». Щоб подивитися, які кнопки і вкладки входять в шаблон, натисніть «Показати подробиці». Якщо не впевнені у виборі шаблону, ставте «Стандарт».

Виберіть

Доступні вкладки «Головна», «Публікації», «Відгуки», «Групи», «Магазин», «Пропозиції», «Фото», «Заходи», «Відео», «Інформація», «Прямі ефіри», «Нотатки» , «Послуги», «Спільнота».

Ви можете розташувати вкладки на власний розсуд і приховати непотрібні. Для цього натисніть УстановкиРедагувати сторінку. Щоб змінювати вкладки місцями, просто перетягуйте їх мишкою. Щоб приховати непотрібні, натисніть кнопку Налаштування праворуч від назви вкладки і у вікні, виберіть Увімкнути трубку.

Щоб показати неактивні вкладки, натисніть «Додати вкладку». Відкриється повний список

кнопка

Розташована під обкладинкою сторінки в правій колонці. Вона пропонує відвідувачам виконати цільове дію: зателефонувати, написати повідомлення, перейти в магазин, завантажити додаток.

Вона пропонує відвідувачам виконати цільове дію: зателефонувати, написати повідомлення, перейти в магазин, завантажити додаток

Щоб змінити цільове дію, наведіть на кнопку курсор і в випадаючому списку виберіть «Відредагувати кнопку» Щоб змінити цільове дію, наведіть на кнопку курсор і в випадаючому списку виберіть «Відредагувати кнопку»  З'явиться повний список цільових дій З'явиться повний список цільових дій. Виберіть потрібне і натисніть «Далі» Тепер потрібно вказати, куди веде кнопка. Наприклад, якщо цільове дію - «Зателефонувати», то додайте номер телефону, якщо «Зробити покупку» - то посилання на магазин. Після настройки перевірте, як працює кнопка. Для цього наведіть на неї курсор і в випадаючому списку виберіть «Протестувати кнопку»

Підключіть Фейсбук в Ампліфере, щоб вчасно повідомляти клієнтам про нові товари, акції та послуги

4. Завантажити фото і обкладинку профілю

фото профілю

У веб-версії розташоване у верхньому лівому кутку, в мобільному додатку Фейсбуку - під обкладинкою. Фотографія квадратна, але в оголошеннях і публікаціях відображається круглої. Вибирайте зображення, яке впишеться в коло. Зазвичай компанії ставлять на аватар логотипи, а публічні люди - свої фотографії.

Зазвичай компанії ставлять на аватар логотипи, а публічні люди - свої фотографії

Щоб завантажити фото профілю, натисніть на значок фотоапарата

Яку фотографію вибрати

Підійде квадратна фотографія з високою роздільною здатністю. Наприклад, 960 × 960 пікселів. Щоб фото профілю відображалося в високій якості, завантажте файл з розширенням PNG.

Обкладинка

Ілюстрація, яка презентує вашу сторінку. Поглянувши на обкладинку, відвідувач повинен зрозуміти, чим ви займаєтеся і зацікавитися.

Поглянувши на обкладинку, відвідувач повинен зрозуміти, чим ви займаєтеся і зацікавитися

Щоб додати обкладинку, натисніть на значок камери в лівому верхньому кутку

Три види обкладинок в Фейсбуці

 1. Фото. Оптимальний розмір - 820 × 312 пікселів. Щоб обкладинка швидше завантажувалася, використовуйте файл з колірним профілем sRGB, розширенням JPG і розміром менше 100 КБ. Якщо вам важлива висока якість зображення, використовуйте розширення PNG.

 2. Слайд-шоу. Карусель з декількох фотографій. Технічні вимоги такі ж, як і до фотообкладинка. На першому слайді можна розповісти, хто ви і чим займаєтеся. На інших - розмістити інформацію про акції, товари або заходах.

 3. Відео. Оптимальна роздільна здатність - 820 × 456 пікселів. Тривалість - від 20 до 90 секунд.

Три приклади класних відеобложек

The Bell

Крута відеообложка у сторінки The Bell. У короткому ролику зібрані важливі світові події: Путін зустрічається з Трампом, з космодрому злітає ракета, відчувають безпілотний автомобіль. В кінці відео з'являється анонс «Найкорисніші новини в щоденній розсилці за п'ять хвилин».

Samsung

На обкладинці Samsung компанія представляє Galaxy Note 8. У відео показано, які фотографії і ілюстрації можна зробити за допомогою смартфона.

Медуза

Медуза у відеоролику розповідає, чим воно може бути корисно відвідувачеві.

5. Наповнити інформацією

Карта і режим роботи

Доступна тільки компаніям і публічним людям.

Доступна тільки компаніям і публічним людям

Виберіть в лівому меню сторінки вкладку «Інформація». Натисніть кнопку «Редагувати» над картою. Змініть або додайте потрібні відомості Виберіть в лівому меню сторінки вкладку «Інформація» Якщо кнопки «Редагувати» немає, значить вам потрібно змінити категорію сторінки. Це можна зробити в розділі «Загальна» вкладки «Інформація». У довідці Фейсбуку немає точних відомостей, для яких сторінок можна встановити адресу і режим роботи. Протестуйте відповідні вам по тематиці категорії

Інформація про компанію

На сторінках усіх категорій можна додати дату заснування, але для деяких доступні додаткові функції. Наприклад, ресторани можуть вказати, страви якої кухні вони готують, чи можна забронювати столик, замовити доставку. Подивіться, які можливості є у вас.

Контактна інформація

Більше інформації

Найважливіша графа розділу - «Редагувати інформацію». Сюди додають короткий опис сторінки - не більше 255 символів. Розкажіть в одному-двох реченнях, ніж можете бути корисні відвідувачеві. Інші графи розділу варіюються в залежності від категорії сторінки.

Поле «Наша історія»

Відносно новий розділ, який відображається в правому меню і виглядає як замітка. Тут докладно розкажіть про себе або свою компанію, додайте потрібні посилання, майбутні заходи і промоакції.

Тут докладно розкажіть про себе або свою компанію, додайте потрібні посилання, майбутні заходи і промоакції

Medical Business Forum в поле «Наша історія» публікують афішу подій

Групи

Багатьом для просування потрібна і бізнес-сторінка, і група. Якщо ви додасте на сторінку інформацію про групу, відвідувачі зможуть в неї вступити.

Якщо ви додасте на сторінку інформацію про групу, відвідувачі зможуть в неї вступити

Перейдіть у вкладку «Групи» в лівому меню сторінки. Ви зможете створити нову групу або додати існуючу

Ви можете додати телефон, ім'я сторінки в месенджері Фейсбуку, адреса сайту, електронну пошту, акаунти в інших соцмережах. Фейсбук дозволяє додавати посилання на Інстаграм, Твіттер, Снепчат, Твітч. Якщо просувається в будь-який з перерахованих мереж, то додайте посилання, щоб відвідувачі на них підписалися.

6. Додати товари і послуги

послуги

Організації, які надають послуги, можуть розповісти про них у відповідному розділі сторінки.

Організації, які надають послуги, можуть розповісти про них у відповідному розділі сторінки

Перейдіть у вкладку «Послуги» в лівій колонці і натисніть кнопку «Додати послугу». Обов'язково вказувати назву і опис. Ціна, тривалість послуги, ілюстрація - за бажанням

Магазин

Недолік попереднього способу в тому, що в розділі «Послуги» немає цільових кнопок. Відвідувач сторінки не може прочитати про послугу і відразу ж залишити заявку.

Зате цільові кнопки є у вкладці «Магазин». У теорії вона призначена тільки для товарів, але багато компаній використовують її, щоб розповісти про послуги.

Агентство інтернет-продажів 5 o'click розмістило послуги в розділі «Магазин» Агентство інтернет-продажів 5 o'click розмістило послуги в розділі «Магазин»  У картці товару опис і кнопка цільового дії У картці товару опис і кнопка цільового дії. Відвідувач може відразу перейти на сайт і оформити замовлення Щоб додати товари і послуги в «Магазин», виберіть відповідну вкладку в лівій колонці. У вікні поставте галочку «Я згоден з умовами та правилами торгівлі» та натисніть кнопку «Продовжити» Виберіть, як ви хочете отримувати заявки: в повідомленнях сторінки або на сайті

Розкажіть про продукт або послугу: додайте фото або відео, назва, ціну та опис. Розділ «Варіанти» знадобиться, якщо у товару або послуги кілька варіацій, наприклад, у сукні - три кольори.

Переконайтеся, що в розділі «Запаси» зазначено «У наявності», в графі «Видимість» - «Доступно всім» і натисніть кнопку «Зберегти». Товар відправиться на модерацію і з'явиться в «Магазині» після схвалення Фейсбуку.

Товар відправиться на модерацію і з'явиться в «Магазині» після схвалення Фейсбуку

Меню

Його можуть опублікувати кафе і ресторани. Перейдіть у вкладку «Інформація». Графа «Додати меню» знаходиться в розділі «Більше інформації». Ви можете додати меню у вигляді фотографії або PDF-файлу. Максимальний розмір - 1 МБ. Зображення розміститься в лівій колонці, де з'явиться відповідна вкладка.

Зображення розміститься в лівій колонці, де з'явиться відповідна вкладка

Так виглядає меню на сайті московського ресторану «Шинок»

7. Організувати зворотний зв'язок

Помічник з відповідей

У розділі налаштовуються вітання для користувачів і автоматичні відповіді. Якщо написати повідомлення мовою, якою розмовляють відвідувачі, то можна підвищити лояльність аудиторії. Наприклад, прихильнику панк-групи буде приємніше побачити в месенджері вітання «Хой», а не «Добрий день».

Наприклад, прихильнику панк-групи буде приємніше побачити в месенджері вітання «Хой», а не «Добрий день»

Виберіть в «Налаштуваннях» вкладку «Повідомлення»

Що вміє помічник з відповідей

 • Відправляти моментальні відповіді людям, які напишуть повідомлення сторінці. Повідомлення прийде людині, якщо ви не в мережі. У графі є стандартне повідомлення російською.

 • Відповідати, навіть коли ви не біля комп'ютера або телефону. Функція дублює попередню. Єдина відмінність - на графіку можна вказати час, коли ви доступні для відповіді. Коли ви не в мережі, користувачеві приходить автоматичний відповідь. За замовчуванням в графі відображається шаблонне повідомлення англійською.

 • Показувати вітання в Фейсбук месенджери. Привітання, яке побачать відвідувачі, коли вперше відкриють вашу сторінку в месенджері. У графі відображається повідомлення англійською. Замість стандартного варіанту ви можете написати своє на будь-якій мові - це може підвищити лояльність відвідувачів і довіру до вас.

Ви можете вибрати, як «автовідповідача» звертатися до людини, і вказати, яку інформацію надсилати за замовчуванням. Головне - продумати логіку повідомлення. Наприклад, «автовідповідач» може написати, що ви зараз офлайн і надіслати номер мобільного для термінового зв'язку Ви можете вибрати, як «автовідповідача» звертатися до людини, і вказати, яку інформацію надсилати за замовчуванням У функції «Відповідати, навіть коли ви не біля комп'ютера або телефону» є вкладка «Графік». Поставте в ньому час, коли ви не в мережі. Пишіть правду, щоб людина не чекав даремно відповіді

Чат-боти

Якщо у відвідувачів сторінки часто виникають однотипні питання, ви можете завести в месенджері чат-бота. Це програма, яка здатна пересилати співрозмовнику інформацію по заданому алгоритму.

? Підключіть Ампліфер, щоб планувати публікації і отримувати звіти через ботів в Телеграма та Фейсбук месенджер

Запам'ятати:

 1. Від категорії бізнес-сторінки залежить, які налаштування будуть доступні. Якщо не впевнені у виборі, ставте найбільш підходящу, пізніше її можна змінити.

 2. Назва для бізнес-сторінки придумайте заздалегідь. Потім, щоб його поміняти, потрібно відправити запит в Фейсбук і не факт, що його схвалять.

 3. Налаштуйте кнопку цільового дії, яка розташована під обкладинкою. Вона допоможе конвертувати відвідувачів в клієнтів.

 4. За допомогою ефектної обкладинки можна зацікавити людей. Поставте на обкладинку промо або іміджевий відеоролик.

 5. Розкажіть про послуги компанії в «Магазині». У розділі є кнопки цільового дії.

 6. Налаштуйте в месенджері автоматичне вітання, швидкі відповіді і зробіть чат-бота, якщо у відвідувачів виникають однотипні питання.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения