Як написати оптимізовану статтю під пошукові системи - Сосновскій.ру

 1. Основні правила написання seo-статті
 2. Як оптимізувати текст

SЕО-оптимізована стаття в наші дні відіграє особливу роль в сфері Інтернету. Вона створена для наповнення контентом того чи іншого сайту. Як відомо, кожен інтернет-ресурс в обов'язковому порядку повинен бути оптимізований як для людей, так і для пошукових роботів.

Залежно від кількості людей, що відвідали ваш проект, і від того, яка кількість пошукачів його розпізнає і видає при пошуку, залежить його майбутнє. З цієї причини все seo-статті повинні бути написані на сайт відповідно до загальних вимог оптимізації.

Основні правила написання seo-статті

Основні правила написання seo-статті

Сео-стаття являє собою особливий матеріал, оптимізований для читання як людьми, так і пошуковими машинами . При цьому він має певну мету - вивести сайт, на якому він розміщений, на перші рядки в пошуковій видачі.

Звичайно, є основні параметри, необхідні для виконання при створенні seo-статті:

 • Для зручності користувачів при написанні матеріалів їх бажано розбити на невеликі абзаци.
 • Кілька абзаців можна об'єднувати в логічні блоки, виділяючи кожен з них підзаголовком, який може включати в себе ключове слово або фразу.
 • Коли запис розміщується на сайті, її заголовок необхідно помістити в тег <H1>, при цьому кожен з нижчих заголовків - в теги <H2> - <H4>.
 • Найпоширеніший і рекомендований розмір такої статті - 2000 символів без пробілів. Можна варіювати розмір від 1500 до 3000 символів. Але точного обсягу не обов'язково дотримуватися. Створюйте такий матеріал, який буде повністю відображати описану в ньому проблему. Можна додатково орієнтуватися на обсяг документів в ТОП 10 по аналізованому запитом в пріоритетною пошуковій системі.
 • Необхідно вживати ключову фразу (або пошукової запит) в тексті. При розміщенні "ключа" бажано, щоб в тексті він був присутній хоча б 1 раз в прямому входження. Якщо ж це заважає нормальному людському сприйняттю, то необхідно змінити ключову фразу, щоб вона легко і правильно читалася відвідувачем вашого інтернет-проекту.
 • Найчастіше в seo-статтю слід додати фотографії або тематичні картинки (малюнки). При цьому також необхідно використання тегів alt і title. В тег "title" слід прописати назву картинки, а в "alt" - опис зображеного на ній. Це важливо, оскільки картинки теж важливі, як і текст самого запису. Вони додатково виявляються в пошукових системах, і тому істотно здатні залучити відвідувачів на ваш ресурс .

Але зауважте, що якісний матеріал не повинен обмежуватися тільки цими пунктами. Необхідно створити не тільки оптимізовану, але ще і цікаву статтю, яка буде корисна користувачі. В майбутньому вони зможуть ділитися її зі своїми друзями, а також залишати посилання на інших сайтах.

Як оптимізувати текст

Оптимізація тексту - це один з найбільш важливих пунктів, які відповідають за просування сайтів в пошукових системах. Домагаючись відвідуваності свого проекту, вебмастера звертаються до SEO , Яка може бути:

 • білої, чорної або сірої;
 • платній або безкоштовній;
 • внутрішньої або зовнішньої.

Російський менталітет схильний до того, щоб отримати побільше і безкоштовно Російський менталітет схильний до того, щоб отримати побільше і безкоштовно. Саме з цієї причини багато хто ставить таке питання: "Як можна просунути свій сайт , І при цьому повністю безкоштовно ". На практиці це можливо - просувати ресурс можна і навіть потрібно за допомогою оптимізації контенту.

В першу чергу, необхідно визначитися з тим, за якими запитами планується просування сторінок. Є відмінності в оптимізації веб-проектів з декількох документів і багатосторінкових ресурсів.

Для того, щоб знайти правильні ключові слова, можна скористатися безкоштовними сервісами статистики, які є на Яндексі або Google. Оптимізації тексту, спільно з іншими елементами - це частина внутрішньої оптимізації .

Якщо спробувати визначити оптимізацію тексту, то мається на увазі оформлення сторінок сайту саме так, щоб пошукової робот порахував статтю більш релевантною з подібних і підвищив при ранжируванні її позиції.

Пошукові системи працюють таким чином, щоб зробити видачу необхідного матеріалу з першого разу. Алгоритми даного вибору занадто складні, тому не варто вдаватися в їх подробиці. Однак очевидно, що матеріал, який має користь, буде немаленького обсягу, щоб вмістити в себе всю потрібну інформацію.

Практично, великі тексти необхідні не завжди, щоб повністю відповісти на поставлене запитання, однак пошуковики воліють великі обсяги. Ще одне серйозне питання - "Скільки ключових слів необхідно розміщувати на сторінці для хорошого просування?"

Їх кількість, насправді, залежить від багатьох чинників, зокрема, від величини тексту. Чим об'ємніше матеріал, тим більше знадобиться ключів, однак занадто велика їх кількість теж шкідливо - ПС можуть "зрозуміти", що стаття написана для пошукового робота, а не для людей.

Ще одне серйозне питання - "Скільки ключових слів необхідно розміщувати на сторінці для хорошого просування?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения