Як написати СЕО-статтю правильно в 2016 році

 1. Написати правильну сео-статтю - скільки ключів потрібно для цього, як розміщувати їх
 2. Чи варто вставляти ключі в тайтл, дескріпшен, заголовок статті і підзаголовки
 3. Правильна сео-стаття немислима без правильного тайтла
 4. Дескріпшен, він же, можливо, сниппет або опис
 5. Тема і підзаголовки правильної сео-статті
 6. Чи не ключами єдиними ...

Вітаю тебе, початківець копірайтер

Вітаю тебе, початківець копірайтер! Ну ось ми і дісталися до оптимізованих текстів і сьогодні детально розберемо, як написати сео-статтю правильно. По мережі гуляє безліч подібних посібників, їх пишуть усі, кому не лінь. Ось і мені теж - не лінь ... постаратися для тебе. Але за мету я ставлю завдання не просто сказати новачкові роби так-то і так, а донести до твоєї свідомості одну думку - дуже важливу. І навіть не просто «донести», а закріпити її в твоїх мізках навічно, на зразок ... ох, щось нічого супервечного крім, боюся, Мавзолею в голову не приходить. Але ти зрозумів, що я хочу сказати.

Не вір тому, хто говорить, що SEO-оптимізація доживає останні дні, що вона втратила своє значення з настанням епохи Ренесансу в інтернеті (це я маю на увазі LSI-копірайтинг). ЗАПАМ'ЯТАТИ:

ЗАПАМ'ЯТАТИ:

А здорово освіжити в пам'яті події і гасла минулого століття! Молодь їх не знає і прийме, можливо, навіть за оригінальні. Втім, недарма кажуть, що все нове - це добре забуте старе. Але тепер давай повернемося до наших баранів ....

Жарти-жартами, але про те, що сео втратило своє значення, кажуть в основному ті, хто жорстко накачував все інтернет-матеріали абсолютно нестравними ключовими словами, закуповував тонни посилань і при цьому гордо називав себе оптимізатором. Так, зірка таких «майстрів», дійсно закотилася. І тепер, замість того, щоб визнати неспроможними себе, вони завели пісню про те, що, мовляв, вік сео-просування добігає кінця.

Ні, СЕО буде жити стільки ж, скільки всесвітня павутина. Просто лом і кувалда разом з кривими ключами повинні поступитися місцем ювелірним інструментам Лівші, здатному не тільки блоху підкувати, але і написати текст так, щоб ніхто не здогадався, що він оптимізований. Про це варто натякнути тільки пошуковикам, але ненав'язливо і як би мимохідь. І ось утриматися на цій тонкій грані, зрозуміти, як написати сео-статтю правильно - це дійсно мистецтво. Навчити мистецтву не можна. Його можна зрозуміти, прийняти і відчути. Ну, що, готовий, друже до такого сеансу психотерапії?

Написати правильну сео-статтю - скільки ключів потрібно для цього, як розміщувати їх

Питання «скільки?» - злободенне. Це перше, що цікавить зазвичай новачків. Їм, бідолахам, здається, що маючи доступ до цього секретного знання, вони завжди будуть в дамках. Будьте ласкаві, відповідаю: один-два. При цьому мається на увазі не слово, а ключова фраза. Адже однослівні високочастотники давно вже розподілили між собою сайти-мастодонти. Вони не хочуть ділитися з нами трафіком. І посунути їх можна тільки в разі застосування низькочастотних і при цьому низькоконкурентних запитів.

НЧ-ключі, як правило, складаються з трьох-чотирьох і більше слів, тому вписати їх в прямому входження буває непросто. У такій ситуації ні в якому разі не можна йти наперекір здоровому глузду, правилам російської мови та читабельності. Можна і потрібно вставляти приводи, змінювати слова за родами, числами, відмінками. Але обов'язково слід запам'ятати, що

Але обов'язково слід запам'ятати, що

Інакше кажучи, заповітне словосполучення має затишно розміститися в одному пасажі.

Скільки разів використовувати ключ? Чітких правил тут немає. Якщо тобі вдається вписати його акуратно і красиво, то можна спиратися на нього частіше. Але при цьому пам'ятай про трьох відсотках класичної нудоти (По слову). За великим рахунком досить 2-3 прямих входжень навіть незалежно від розміру статті. Але розмова при цьому весь час повинен крутитися навколо них. Намагайся вживати більше слів з їх оточення (шлейфа), тобто таких виразів, які використовують люди при введенні в пошук разом з твоїм ключем. Це надає твоєму тексту природність і переконує пошукові машини в його релевантності. Сьогодні неможливо написати сео-статтю правильно, не використовуючи шлейфових запитів.

Якщо брати для написання оптимізованого тексту кілька ключів, то тільки таких, які добре пов'язані темою. У тексті їх не можна розташовувати поспіль. Під кожен з суміжних ключів іноді буває зручно зробити свій підрозділ з тегом H2.

Чи варто вставляти ключі в тайтл, дескріпшен, заголовок статті і підзаголовки

У цьому питанні серед оптимізаторів немає єдиної думки. Тільки лише щодо тайтла всі вони стверджують одне і те ж.

Правильна сео-стаття немислима без правильного тайтла

Про title (заголовок для рядка пошукової видачі), знають, повинно бути все.

Нічого собі, так? Важко, але без цього ніяк. Серед оптимізаторів існує приказка: «Тайтл вирішує, хто буде в топі, а хто в ж ...». Ця «народна мудрість» не втратила свого значення і тепер. Адже, зверни увагу, якщо ти не пропишеш тайтл грамотно, то твій матеріал може просто не потрапити в індекс пошукових машин. А якщо ти переспамішь ключем, то тоді ух, як потрапиш ... - прямо під фільтр. Так що дотримуємося золоту середину. При цьому не забуваємо, що саме з ключа потрібно починати свою назву.

Дескріпшен, він же, можливо, сниппет або опис

Наявність в ньому ключових слів може вплинути на ранжування тільки в одному випадку - їх надлишок зашкодить просуванню. Справа в тому, що на спам в description роботи реагують особливо гостро. Так, може, ну їх - ці ключі - зовсім? Від гріха подалі .... Але знову-таки цей випадок неоднозначний. Давай, мій друг, розбиратися.

Для чого ми пишемо Description? Ми «в муках народжуємо» його, намагаємося зробити привабливим, плекаючи надію, що саме його Великий і Жахливий Гудвін Пошуковик візьме в якості короткого опису статті на сторінку видачі. Адже так? А з якого матеріалу клацне користувач, пробігаючи очима по списку запропонованих сайтів? Само собою, по тому, де в сніпеті будуть згадані слова його запиту. І знову виходить, що без ключів не обійтися. Що робити? Запам'ятовуй ...

Запам'ятовуй

Тема і підзаголовки правильної сео-статті

Чи можна робити однаковими тайтл і Н1? Думки спеців з цього приводу розходяться. Але більшість (і я в тому числі, хоча до крутих фахівцям себе не відношу) схиляється до того, що НІ.

І тут для сайтів на Вордпресс виникає серйозне протиріччя. Ось, наприклад, з якою проблемою зіткнулася я. Мій Title автоматично генерується з Н1 (зверни увагу, друже, у тебе, напевно, теж). Я не відразу це помітила. Тому десь перший десяток статей, в яких я свято дотримувалася згаданий вище постулат, вийшов нікуди непридатним, так як в тайтла не виявилося прямих ключових входжень.

Читала в блогах розумних людей, що для введення опції роздільного «приготування» заголовків для роботів і людей потрібен спеціальний плагін. Буду розбиратися з цією справою, так як долбеж по клепки в голові головах роботів ключами в обох видах назв може бути сприйнятий ними як спроба маніпуляції видачею. Як вони реагують на це - сам знаєш. Саме ця ситуація може бути однією з причин непотрапляння в ТОП дуже хороших, інформативних СДЛ.

З підзаголовками все значно простіше. У них можна використовувати другорядні ключові фрази, частини головного ключа, шлейфи. Найважливіше, як втім і для заголовків більш високо рівня, - це повна релевантність їх вмісту розділу. Попросту кажучи, позначив тему - розкрив її без усіляких бла-бла-бла. Ну, хіба що ... з ліричними відступами. Адже не інструкції же ми пишемо. Нічого страшного не буде, якщо в підзаголовку ти взагалі не вжив ніяких ключів.

Чи не ключами єдиними ...

Звичайно, оптимізація статті не закінчується правильним вживанням ключових слів. Це всього лише означає, що копірайтер повинен поступитися місцем оптимізатора. А блогеру, як багатоликого Януса, відпочивати рано. Грамотне форматування, зображення і відео, відсутність граматичних і друкарських «ляпів», розумна перелинковка - існує дуже багато факторів, від яких залежить ранжування. Тому поради деяких гуру: пишіть, мовляв, просто для людей - і буде вам щастя ТОП виглядають якось не дуже щиро. Ні. Просування це копітка, постійна і дуже нелегка робота. І удачі нам усім на цьому важкому, але такому цікавому шляху!

GALANT - твій гід по копірайтингу і іншим суміжним державам фріланс.

PS Якщо мій черговий опус здався тобі корисним, то не забувай поділитися ним з друзями. Кнопочки для цього розташовані зліва.

Ну, що, готовий, друже до такого сеансу психотерапії?
Скільки разів використовувати ключ?
Нічого собі, так?
Так, може, ну їх - ці ключі - зовсім?
Для чого ми пишемо Description?
Адже так?
А з якого матеріалу клацне користувач, пробігаючи очима по списку запропонованих сайтів?
Що робити?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения