Як навчитися SEO

 1. Інтернет-ресурси
 2. Відвідуйте семінари / вебінари
 3. Відвідайте курс
 4. Дотримуйтесь сучасних тенденцій
 5. Просити про допомогу
 6. Приєднуйтесь до спільноти
 7. Дізнайтеся від Google

У попередніх статтях ми вже пояснили, як працює SEO, і ми представили деякі важливі рекомендації щодо SEO. Крім того, ми запропонували багато інструментів SEO, як безкоштовних, так і платних, які можуть допомогти з різними завданнями в процесі пошукової оптимізації, незалежно від того, чи стосуються вибору ключових слів, оптимізації на місці або аналізу продуктивності веб-сайту.

Однак, коли справа доходить до навчання SEO, є певні способи, як ви можете використовувати Інтернет, щоб розширити свої знання на цю тему. У цій статті ми запропонуємо, як підійти до процесу навчання SEO.

Інтернет-ресурси

Інтернет повний корисної інформації. Ви можете легко вивчити SEO шляхом пошуку в темі пошукової системи. Крім корисних статей у блозі та інфографіки, ви також знайдете різноманітні електронні книги та навчальні посібники, які надають корисну інформацію про SEO. Можливо навіть навчитися SEO, використовуючи відеоуроки та онлайн-презентації, щоб дізнатися більше про SEO.

Історія SEO

Хоча ви можете знайти багато інформації про SEO в Інтернеті, це не означає, що всі вони актуальні і корисні. Ось чому ми склали список деякі з кращих ресурсів по SEO ви можете знайти. Цей список містить всі відповідні блоги, довідники, статті, відео та інструменти, які допоможуть вам вивчити все, що потрібно знати про SEO.

Ще один дуже корисний ресурс, який ми хочемо рекомендувати Посібник для початківців Moz для SEO . Цей посібник є прекрасним ресурсом для початківців, які хочуть дізнатися про основи SEO, а також для тих, хто хоче перевірити, чи є практика, яку вони використовують, дійсно на користь вашої стратегії SEO та онлайн-просування вашого сайту. Посібник починається з пояснення фундаментальних концепцій SEO, а потім зосереджується на необхідній частині пошукової оптимізації, такі як дослідження ключових слів, SEO дружній дизайн, створення посилань тощо. з веб-сайту.

Відвідуйте семінари / вебінари

Оскільки SEO не є предметом, ви будете вчитися в середній школі, але це досить нова область, де відповідні знання можуть бути отримані з семінарів або вебінарів. Ці збори є ідеальним способом дізнатися SEO від професіоналів, які поділяться своїм досвідом і їхніми порадами і прийомами про те, як стати експертом SEO.

Крім того, навчившись багато чого при відвідуванні цих видів презентацій, ви також можете зустрітися з відповідними людьми з світу SEO. Не тільки викладачі, але і ваші коледжі, які дізнаються про SEO так само, як і ви. Таким чином, можна обмінюватися досвідом і знаннями, спілкуватися з людьми, які займаються тими ж завданнями і з тими ж проблемами.

Оскільки більшість вебінарів записується в наші дні, завжди є можливість пройти через матеріали вебінарів, навіть після фактичної події. Матеріали, як правило, завантажуються на веб-сайт організатора або на деякі з потокових платформ, таких як YouTube Vimeo. Однак, відвідуючи онлайн-вебінар, ви, як правило, дозволяєте задавати питання і спілкуватися з хостом (ами), що дозволяє дізнатися більше про конкретні питання, пов'язані з темою вебінару.

Найкращий спосіб знайти семінари або веб-семінари, які ви хочете відвідати, це спочатку переглянути теми. Використовуйте пошукові системи для пошуку теми, що вас цікавить, наприклад ключових слів, і додайте слово семінар або вебінар. Використовуйте інструменти пошуку, щоб показати нещодавні результати, щоб переконатися, що ви не дивитеся на пару років оголошення. Якщо ви будете дотримуватися впливових блогів SEO, ви, швидше за все, побачите оголошення в блозі, або ви навіть будете повідомлені по електронній пошті про конкретну подію.

Вебінар, який ми хочемо порекомендувати тут, називається Пошукова оптимізація: Стан SEO 2014 . Мета цього вебінару - представити щорічний огляд SEO за 2014 рік. Розуміння цієї теми має допомогти отримати увагу Google, оскільки ви хочете використовувати найкращі практики для покращення рейтингу вашого веб-сайту. Вебінар доступний на це посилання . Ви можете прослухати трансляцію на сайті або завантажити слайди. Порядок денний вебінару включає наступні теми:

 • 2014 Оновлення SEO
 • Як виміряти вплив
 • Шлях до відновлення
 • Технічних блоків, яких слід уникати
 • 2014 переможців і переможених

Ось ще один вебінар, який допоможе вам у SEO:

Маркетингова серія веб-семінарів ThinkTank: Розуміння динамічного Google SEO з Лорен Бейкер

Відвідайте курс

Є багато різних SEO курсів, які допоможуть вам дізнатися SEO. Вони відрізняються залежно від рівня знань, які вони потребують, залежно від предметів, які вони охоплюють, та знань, які ви повинні отримати після закінчення курсу. Існують також різні ціни на SEO курси.

Ви можете вибрати одну з місцевих шкіл ITC і зареєструватися для занять, які можуть проводитися в межах групи, або ж ви можете відвідувати приватні заняття. Тим не менш, ви завжди можете відвідати деякі з онлайн-курс SEO. Великою перевагою онлайн-курсів є те, що ви можете відвідувати їх незалежно від того, де ви живете. Деякі з курсів безкоштовні, але ви можете знайти інші курси, які ви повинні заплатити.

Оскільки існує багато навчальних платформ, які спеціалізуються на розміщенні онлайн-курсів, ви зможете підписатися на інтерактивний курс, де ви отримаєте багато корисної інформації про SEO та кращі практики. Залежно від курсу, ви зможете взаємодіяти з іншими студентами або безпосередньо з творцем курсу, що дозволить вам знайти відповіді на всі питання, які ви можете мати щодо цієї теми.

Коли мова йде про навчальні матеріали, які допоможуть вам з SEO завданнями, ми хочемо порекомендувати два великі курсові ресурси, які доступні в Інтернеті і які можуть бути доступні в будь-який час як довідник і керівні принципи в процесі пошукової оптимізації.

Аналітична академія

Цей ресурс, розміщений у Google, містить курси, пов'язані з вдосконаленням навичок аналітики через різні типи курсів, кожна з яких зосереджена на певній платформі платформи Google Analytics. Розуміння та інтерпретація даних з вашого сайту має вирішальне значення в процесі поліпшення його продуктивності, тому ми радимо вам пройти ці матеріали. Майбутні курси пропонують реєстрацію, що дозволяє відвідувати курс, а курси, які вже були проведені в минулому, доступні для самостійного вивчення.

Майбутні курси пропонують реєстрацію, що дозволяє відвідувати курс, а курси, які вже були проведені в минулому, доступні для самостійного вивчення

Академія веб-майстрів

Цей курс ідеально підходить для початківців, оскільки він починається з самого основного завдання - створення власного сайту. Перший модуль зосереджується на визначенні того, який саме веб-сайт потрібний, створення веб-сайту, визначення цільової групи, організація структури сайту та створення цінного контенту. Другий і третій модулі покажуть вам, як використовувати власні ресурси і дізнатися, як Google бачить ваш сайт. Основна мета цього курсу - допомогти вам створити або покращити свій веб-сайт.

Дотримуйтесь сучасних тенденцій

Оскільки технологія постійно змінюється і вдосконалюється, SEO є темою, яка піддається постійним змінам. Тому важливо йти в ногу з поточними оновленнями, оскільки вони можуть мати великий вплив на вашу стратегію SEO. Це означає, що ви насправді ніколи не перестаєте вчитися SEO, але замість цього ви повинні знати про поточні тенденції і зміни, щоб уникнути використання застарілих стратегій.

Розвиток Інтернету та соціальних медіа дозволив людям легко з'єднуватися один з одним, незалежно від того, де вони живуть. Цей факт допомагає зручно стежити за сучасними тенденціями з вашого офісу або дому. Використовуйте Інтернет, щоб слідувати за важливими блогами, стежити за відповідними людьми в Twitter і Facebook. Приєднуйтесь до LinkedIn для спілкування з іншими професіоналами. Слідуючи в режимі онлайн, ви зможете ознайомитися з будь-якими змінами, які можуть з'явитися. Використовуйте такі інструменти, як Google Trends вивчити теми, які найчастіше використовуються у пошукових запитах.

Наведене нижче відео показує, що таке Google Trends і як використовувати цей інструмент для відстеження тенденцій та реалізації даних для оптимізації присутності в Інтернеті.

Відстежуйте тенденції популярного пошуку, пов'язані з вашим бізнесом

Просити про допомогу

Дізнайтеся про SEO, звернувшись за допомогою. Приєднуйтесь до дискусій на сайтах і форумах соціальних мереж і задайте будь-які запитання. Оскільки SEO постійно розвивається, і ви повинні залишатися на зв'язку з сучасними тенденціями, розумно, що існують аспекти SEO, які вам важко зрозуміти або застосувати. Тому не соромтеся звертатися за допомогою до інших професіоналів SEO.

Подібно до будь-якої іншої теми, яку ви починаєте вивчати, SEO повинна бути вивчена з нуля. Почніть з простої термінології та деяких основних посібників і посібників, щоб зрозуміти суть SEO. Тільки після того, як ви знайомі з основами, слід приступити до інших аспектів.

Приєднуйтесь до спільноти

Ще один чудовий спосіб дізнатися про SEO - це приєднатися до спільнот. Можливо, ви віддаєте перевагу соціальним мережам, щоб вивчати спільноти на Facebook, Twitter або LinkedIn, або віддавати перевагу форумам і веб-сайтам на основі спільноти, оскільки цей формат взаємодії є більш цікавим і цікавим. У будь-якому з цих випадків ви знайдете велику підтримку з боку інших людей, які опинилися в подібній ситуації і мають достатньо знань, щоб допомогти вам у вирішенні питань і питань.

Все, що вам потрібно зробити, це знайти спільноту, де ви відчуєте себе комфортно і де вам подобається взаємодіяти з іншими. Як розмова йде по, ви зможете дізнатися про SEO, не тільки задаючи запитання безпосередньо, але від нагляду за бесідами та дискусіями, розміщеними іншими людьми.

Наступна презентація зосереджена на об'єднанні соціальних медіа та SEO, оскільки така інтеграція може допомогти вам побудувати успішну онлайн-репутацію. Презентація зосереджується на кращих рекомендаціях для того, щоб отримати максимальну віддачу від кожної платформи соціальних медіа.

Соціальні медіа та SEO: поради для успішної інтеграції

Дізнайтеся від Google

Існує ніяких сумнівів, що Google отримує найбільший відсоток трафіку, коли справа доходить до інших пошукових систем. В результаті, коли люди говорять про пошукову оптимізацію, вони зазвичай хочуть поговорити про те, як оптимізувати сайт для пошукової системи Google. Маючи на увазі це, ви можете дізнатися багато інформації про цю пошукову систему, як індексація веб-сайту працює, як сайти ранжуються в результатах пошуку тощо.

Google надає вам багато ресурсів, щоб дізнатися про його алгоритм, рекомендації та найкращі практики, які слід дотримуватися при оптимізації веб-сайтів. Ми поділимося з найважливішими ресурсами Google, які допоможуть вам вивчити SEO:

Пошукове керівництво по пошуковій оптимізації Google - Цей посібник є першим ресурсом, який ви повинні використовувати, коли ви хочете дізнатися більше про SEO, так як він починається з самих основних термінів і допомагає вам з початковими завданнями в процесі пошукової оптимізації.

Довідковий центр Інструментів для веб-майстрів надає підтримку з різних питань, пов'язаних із використанням Інструментів для веб-майстрів, як працює пошукова система Google, а також інструкції щодо створення дружнього до пошуку вмісту.

Довідковий центр Інструментів для веб-майстрів  надає підтримку з різних питань, пов'язаних із використанням Інструментів для веб-майстрів, як працює пошукова система Google, а також інструкції щодо створення дружнього до пошуку вмісту

Центральний блог для веб-майстрів - це чудове місце, якщо ви хочете йти в ногу з офіційними новинами та оновленнями, пов'язаними з Google, і з процесом індексації. Статті позначаються на рівні веб-майстрів, тому, якщо ви новачок, ви повинні зосередитися на ресурсах для початківців.

Статті позначаються на рівні веб-майстрів, тому, якщо ви новачок, ви повинні зосередитися на ресурсах для початківців

Google також пропонує багато корисних відео для веб-майстрів на своєму каналі YouTube . Ці відеоролики знаходяться в різних форматах, таких як навчальні посібники, Google Hangouts, запитання й відповіді тощо. Вони навіть доступні на різних мовах.

Вони навіть доступні на різних мовах

Оскільки місцевий аспект бізнесу в Інтернеті дуже важливий для створення вашого онлайн-впливу, ми рекомендуємо одне з відео з серії відео, розроблене для того, щоб допомогти вам привести вашу місцеву компанію в Інтернет. Відеоролик зосереджується на впровадженні онлайнових інструментів для вашого бізнесу, таких як створення сторінки Google+ та інших онлайнових каналів, розвиток присутності в Інтернеті, оптимізація каналів, залучення будівель тощо.

Введіть місцевий бізнес онлайн # 4: Основна реалізація та найкращі практики

Ідеальний спосіб підійти до навчального процесу - почати з основ і спочатку вивчити прості напрямні. Потім ви повинні перейти до статей у блозі та відео для початківців, і ви навіть можете розглянути можливість відвідування курсу або вебінару. На цьому етапі ви також повинні почати вивчати онлайн-спільноти. Оскільки ви вдосконалюєтеся з вивченням SEO, ви будете готові перейти до більш просунутих тем і розпочати взаємодію з іншими професіоналами у сфері SEO, актуальними новинами та оновленнями, які можуть вплинути на вашу роботу та практики, які використовуються в процесі пошуку. оптимізація двигунів.

Ось корисне оновлення щодо SEO-тактики, що діє у 2015 році. Це покаже вам, на яку тактику ви все ще зосереджені, а є ті, які повинні бути повністю відкинуті, оскільки вони можуть мати негативний вплив на ваш сайт.

SEO тактики любові проти відпустки

У інфографіці «Все, що потрібно було знати про SEO та SEO-індустрії», можна побачити деякі з найбільш важливих аспектів вивчення SEO. Вона починається з визначення того, що таке SEO і аналізу його форм. Сканування відсотків дано і важливих років допоможе вам отримати уявлення про те, як SEO розвивалася протягом багатьох років. Важливо також розрізняти два аспекти пошукової оптимізації: білий і чорний. Потім слід список великих імен SEO, які можуть дати вам уявлення, кого слід стежити в соціальних мережах. Заключна частина інфографіки цікаво розроблена з купою бульбашок мовлення, які містять визначення найважливіших термінів SEO.

Заключна частина інфографіки цікаво розроблена з купою бульбашок мовлення, які містять визначення найважливіших термінів SEO

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения