Як оптимізувати свій блог для пошукових систем - SEO для блогерів

 1. SEO, що є мертвим
 2. Як Google робить гроші
 3. Тепер, що ви знаєте
 4. Горіхи і болти SEO
 5. Переконайтеся, що технічні деталі опікуються
 6. Будьте дуже описовими (і дрібними) з заголовками
 7. Виділіть важливий матеріал
 8. Посилання на відповідний вміст
 9. Щодо дослідження ключових слів
 10. Що про зворотні посилання?
 11. Рада бонусів - Отримати Google Plus
 12. Подальше навчання
 13. Ваші коментарі

Ви намагаєтеся отримати багато трафіку на свій блог?

Ви пробували всі ці "цікаві" пошукові оптимізації (SEO) методи, які "гуру" вчити?

Від панди до пінгвінів і всіх інших звірських змін, які роблять Google, SEO є однією з тих речей, які можуть змусити блогерів затремтіти в своїх чоботях.

Люди, які колись процвітали в онлайн-бізнесі, втратили ВСЕ за одну ніч. Всякий раз, коли з'являється нове оновлення, завжди виникає шквал паніки навколо переплетень.

Зміни алгоритму Google настільки непередбачувані, що багато впливових маркетологів навіть кажуть такі речі, як SEO є мертвим !

Моє питання просте - якщо SEO мертвий, чому Google надсилає мені десятки тисяч відвідувачів щомісяця?

Щоб зробити ще один крок далі - чому здається, що з кожним оновленням Google надсилає мені все більше і більше трафіку? Не здається мені смерть.

SEO, що є мертвим

Рано в дні SEO, все було досить просто Рано в дні SEO, все було досить просто. Якщо ви хотіли б отримати високий рейтинг у Google, вам потрібно було зробити кілька простих речей:

 • Отримайте точний домен відповідності з основними ключовими словами . Якщо ви хочете отримати ранг "Станьте блогером", отримайте домен becomeablogger.com (на жаль, у мене його вже є)
 • Додайте декілька начебто релевантних статей на свій сайт / блог
 • Отримати посилання на ваш сайт за допомогою ключових слів як прив'язки. Іншими словами, ви спробуєте отримати цілий ряд посилань, які виглядають так: Станьте блогером .

Концепція була досить простою, чим більше зворотних посилань ви отримуєте з інших сайтів з правильним якорним текстом (особливо високі авторитетні сайти), тим більше Google визнає вас відповідними до ключової фрази, на яку ви націлювалися.

Це має сенс. Кожне посилання нагадує голосування затвердження. Чим більше голосів ви отримаєте, тим ви вищий.

Ось проблема - людська природа, як вона є, чим більше людей усвідомлювали, як працює система, тим більше людей почали грати в систему. Замість того, щоб зосередитися на створенні високоякісного, відповідного контенту, який допомагає людям, вони почали робити те, що знали б, що вони змусять їх високо оцінити, без будь-якої турботи про цінність.

Якщо я є маркетологом афілійованих компаній, і я хочу зробити багато грошей за допомогою партнерського маркетингу, все, що мені потрібно було зробити, було розмістити сайт з моїми партнерськими посиланнями по всьому, перейти на зворотну кампанію, щоб залучити тонну посилань на мій сайт і дивіться, як мій банківський рахунок зростає і зростає. Гарна річ. Або це?

Ви бачите - що в кінцевому підсумку відбувається, що купа дерьмових сайтів почала з'являтися в результатах пошуку, і досвід для кінцевого користувача (ви і я) дійсно погіршувався.

Google повинен був зробити щось. Та вони впевнені!

Як Google робить гроші

Гей, ви знали, що Google робить гроші? Ні, серйозно! Вони роблять. Насправді, вони роблять багато грошей . І як вони заробляють гроші? Реклама . Але це стосується не тільки цього.

Основним продуктом Google (або тим, що ми знаємо, що компанія Google найбільше користується) є їх  пошукова система Основним продуктом Google (або тим, що ми знаємо, що компанія Google найбільше користується) є їх пошукова система . Люди відвідують Google для пошуку ВСЕ. Якщо я хочу знати, як спекти пиріг, що мені робити? Я йду до Google і шукаю "Як спекти пиріг".

Результатом має бути список веб-сайтів, які показують, як саме спекти пиріг. Чим більш релевантні ці результати, тим більше шансів скористатися пошуком Google у майбутньому.

Тепер, коли я отримую свої чудові результати, щоб почати свою дорогу випікання пирога, я теж стаю мішенню для чогось іншого. Так, люди продають пироги, і випічки, інгредієнти для пирогів, і, можливо, навіть ідеальний пиріг (пробачте моє незнання), і ці люди витрачають гроші з Google, щоб отримати свої чудові продукти і послуги перед нічого не підозрюють шукачів пирога, як я .

Що станеться, якщо результати пошуку стануть все менш і менш актуальними для того, що я шукаю? Я стаю все менш і менш імовірним використовувати пошук Google і все менше і менше шансів побачити ці великі оголошення. Результатом є те, що Google робить все менше і менше грошей, і Google не любить все менше і менше грошей.

Візьміть домашній урок ==> Google любить гроші . Ні, я просто жартую. Урок «забрати додому» полягає в тому, що Google має переконатися, що він обслуговує найбільш релевантний вміст для своїх користувачів. І ви знаєте, що - Google отримує набагато краще в цьому, до жаху злиденних інтернет-маркетологів. Yayyy для нас, бу для них.

Тепер, що ви знаєте

Отже, тепер ви знаєте, що Google хоче досягти. Як ви реагуєте? Досліджуючи чорт з SEO, щоб переконатися, що ви отримуєте кожен я пунктир і T перетнув? Може бути! Я вибираю інший маршрут.

Маючи на увазі, що досвід роботи з кінцевим користувачем є надзвичайно важливим для Google, він також має бути надзвичайно важливим для вас і мене як блогерів Маючи на увазі, що досвід роботи з кінцевим користувачем є надзвичайно важливим для Google, він також має бути надзвичайно важливим для вас і мене як блогерів. Тому, перш ніж я потрапляю в деякі з горіхів і болтів SEO, мені потрібно покрити основні речі. У блозі переконайтеся, що:

 • Створіть вміст з високою якістю. Це час для нас, щоб активізувати нашу гру, коли справа доходить до наших блогів. Це серйозна річ. Ми намагаємося побудувати аудиторію і встановити себе як владу в нашій ніші. Це вже не так просто, як раніше, і це факт. Ви хочете переконатися, що створюєте Зміст, що змушує вас відправлятися Ooooo <== Натисніть тут, щоб переписати це. Це так добре!
 • Переконайтеся, що ваш вміст є цілеспрямованим та актуальним. Станьте блогером про блог, тому я хочу, щоб весь мій контент був зосереджений навколо цієї головної теми. Так, я можу дещо відхилятися (тому що я просто такий хлопець), але я хочу, щоб майже всі мої статті покращили досвід моєї цільової аудиторії, яка є початковими / проміжними блогерами, які хочуть створювати контент, надихати інших і змінювати в усьому світі, будуючи свій онлайн-бізнес.

Горіхи і болти SEO

Я збираюся бути 100% чесним - я не отримую повністю в усі гайки і болти SEO. Чому? Тому що я не вірю, що мені це потрібно. АЛЕ Є деякі дійсно основні речі, які, як блогери, ми повинні знати і практикувати регулярно, коли мова йде про зміст, який ми ставимо там.

Переконайтеся, що технічні деталі опікуються

Добре, це буде найбільш технічна частина цього повідомлення, і це не буде дуже технічним. Ось виходить. . . готові покласти на свій технічний окуляри? . . . Давайте зробимо це!

Є кілька простих кроків, які можна зробити, щоб допомогти Google точно знати, про що ваш вміст. Ключ у цьому - більше інформації, яку ви можете дати Google, тим краще. Коли справа доходить до блогів (зокрема, з WordPress), є дві основні речі, які я кажу людям.

1. Виберіть правильні налаштування "Постійне посилання". Постійне посилання стосується URL-адреси, яка вказує на певну сторінку / публікацію на вашому сайті / блозі. Останнє, що ви хочете, це для вашої постійної посилання, щоб бути щось подібне www.yourblog.com/?p=168. Це говорить Google абсолютно нічого про те, що на цій сторінці. Замість цього, ви хочете, щоб це було щось подібне до www.yourblog.com/how-to-choose-the-right-permalink-settings/.

Якщо ви подивитеся на другий варіант, ви бачите, що навіть у цій прямій URL-адресі (permalink) Google отримує певну інформацію про вміст цієї сторінки. З wordpress це просто зробити. Все, що вам потрібно зробити, це увійти до своєї адміністративної зони, натиснути на вкладку "Налаштування", а потім перейти до "Постійного посилання" і вибрати "НІЧО що дає ім'я посади в URL-адресі (який у налаштуваннях буде зразком-повідомленням), як показано нижче (ви можете обрати будь-який з червоних полів:

Все, що вам потрібно зробити, це увійти до своєї адміністративної зони, натиснути на вкладку Налаштування, а потім перейти до Постійного посилання і вибрати НІЧО що дає ім'я посади в URL-адресі (який у налаштуваннях буде зразком-повідомленням), як показано нижче (ви можете обрати будь-який з червоних полів:

2. Переконайтеся, що Google отримує потрібні метадані. Добре, ми збираємось приїхати навіть більше geeky. Коли дивовижні боти Google виходять і сканують ваш блог, щоб побачити, що там, вони не бачать цього прекрасного веб-сайту дизайну. Вибачте, що ми розірвали ваш міхур. Все, що вони бачать, - це купа HTML-коду. Ось деякі з того, як цей блог виглядає Google.

Ось деякі з того, як цей блог виглядає Google

Хіба це не красиво? Так, я знаю. Я витратив стільки на свій власний дизайн блогу, і це результат - принаймні в очах Google. Тепер ви можете не помітити, що мої HTML-коди налаштовані таким чином, як Google. Це дає Google те, що йому потрібно. Ви хочете переконатися, що ви робите те ж саме, і є два способи зробити це (не вдаючись у занадто багато технічних деталей):

 • Встановлення преміум-теми з функціями SEO. я використовую Woothemes для майже всього, що я роблю в Інтернеті (я також використовую Елегантні теми ). Насправді, тему, яку я використовую тут, стань блогером - це змінена тема Woothemes. Ці теми мають всі функції SEO, вбудовані так, що мені не потрібно турбуватися про це. Так, ви можете отримати безкоштовну тему, але це одна з переваг витрачання декількох доларів на якісну тему.
 • Використання плагіна SEO, як все-в-одному-SEO. Дозволяє сказати ви не маєте гроші для премії тема. Це все добре. Все не втрачено. Можна встановити плагін типу Все в одному SEO і це подбає про всі деталі.

Ось так просто, як я отримаю тут. Роблячи це, ви піклуєтесь про більшість технічних аспектів, про які вам потрібно піклуватися, і ви попередите багато інших блогерів. Так, ласкаво просимо!

Будьте дуже описовими (і дрібними) з заголовками

Це найбільша помилка, яку я бачу, коли роблять SEO. Наприклад, я міг би намагатися бути дещо глибше в цій статті і назвав її «Неправда», посилаючись на те, що SEO насправді не мертвий. Так, це може стати великим для цікавості. Хтось може поглянути на нього і сказати собі: "Хм, цікаво, що це правда" і в кінцевому підсумку натиснувши на посилання, щоб прочитати зміст.

Тим не менш, це говорить Google і будь-який інший пошуковий механізм АБСОЛЮТНО НІЧО про те, що посада насправді. Замість цього я вибрав " Як оптимізувати свій блог для пошукових систем - SEO для блогерів ". Якщо ви прочитали цю назву і не впевнені в тому, про що йдеться в цій публікації, то не слід вести блог. Просто жартую, але ви отримаєте точку (і я не дуже жартую).

Зупинити створення повідомлень / відео під назвою “Відео 1” або “Мій перший пост”. Замість цього, будьте досить простими, щоб люди (і Google) точно знали, про що йде мова лише після читання назв. Таким чином, Google знає, як індексувати ваші повідомлення та сторінки.

Ось кілька інших прикладів назв публікацій:

 • Як навчатися для Ваших класів біології
 • Топ 5 способів отримати подругу
 • Чому молоді люди йдуть з церкви

Чи виникли сумніви щодо того, що я висвітлюю на цих посадах? Ні, і ні Google.

Виділіть важливий матеріал

Один з кращих звичок мати при написанні повідомлень у блозі - це розбити свій вміст на різні розділи за допомогою заголовків, які дозволять людям знати, про що йдеться. Це не тільки робить ваш письмовий зміст набагато простішим для аудиторії для споживання, але він також має ще один великий побічний ефект - це дозволяє Google знати, що деякі з "підрозділів" в ваших блогах.

Коли боти Google сканують цю посаду, це буде легко знати, що я звертаюся до заяви, що "SEO є мертвим" і говорить про "горіхи і болти SEO", і всі інші речі. Навіть текст, який я роблю сміливим, надає Google інформацію про те, що там є значення.

Потім Google може робити всі види обчислень за допомогою настільки невловимих алгоритмів і визначати суть того, хто повинен бачити ваші повідомлення в блогах, коли вони виконують певний пошук.

Посилання на відповідний вміст

Якщо я пишу посаду в блозі і згадую щось про те, що Вам слід почати блог Я хотів би посилатися на іншу публікацію в моєму блозі, де я даю причини, чому ви повинні починати блог. Насправді, я просто зробив це вище (у випадку, якщо ви не бачили цього, прочитайте останнє речення, і ви побачите, що я пов'язаний з однією з моїх інших статей). Коли боти Google сканують цей пост, воно побачить це посилання і слідує за ним до моєї іншої публікації.

Це прекрасна річ, тому що чим більше я посилаюся на відповідний вміст моїх повідомлень, тим краще зображення, яке я надаю Google, про типи тем, які охоплює моєму блозі. І ще раз, більше інформації, яку я можу дати Google, тим краще. Ви бачите тенденцію тут? Ви повинні бути зараз!

Щодо дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів є великим Дослідження ключових слів є великим. Чому? Тому що це дає вам конкретну інформацію про те, що люди шукають і скільки людей шукають її. Вона вказує на те, чи є певна ключова фраза достатньо цінною для того, щоб спробувати класифікувати та як важко.

Якби я проводила дослідження ключових слів для всіх моїх посад, я б, мабуть, мав би більше трафіку. АЛЕ, для мене це питання часу. Дослідження ключових слів займає значну кількість часу, навіть якщо ви використовуєте такий інструмент Ринок самураїв , що я використовував у минулому, коли я провів своє дослідження ключових слів.

Що я знаходжу це - якщо я перебуваю в налаштуваннях з цільовою аудиторією, у мене є гарна ідея про те, що вони шукають. Так, я просто створюю те, що я думаю, що вони шукають, або те, що я чую, як вони просять знову і знову. Це моє дослідження ключових слів, і до сих пір це дуже добре.

Отже, ні - я не збиваю Keyword Research. Я просто знаю, що це не те, де я хочу витратити більшу частину свого часу. Я хочу взяти цей час і вкласти його у створення вмісту, який надихає інших, щоб я міг змінити світ, будуючи успішний бізнес в Інтернеті.

Що про зворотні посилання?

Зворотне посилання завжди було актуальною темою. Оскільки зворотні посилання є важливою частиною алгоритму, люди пішли в міру створення програмного забезпечення для автоматичного створення зворотних посилань.

Я завжди залишався далеко від ALLLLL цієї речі. Чому? Просто!

Чому люди посилаються на інші сайти (взагалі кажучи)? Вони посилаються на сайти, оскільки сайти пропонують певну цінність. Отже, я зосереджуюся на створенні цінного (і, сподіваюся, унікального) контенту. Що це робить? Це збільшує ймовірність того, що люди пов'язуються з моїм блогом. Іноді я звертаюся до інших власників блогу / веб-сайтів і навмисно запитую їх для зворотного посилання - процес, який я деталізую в епізоді мого подкасту про Як я отримую більше 50 000 щомісячних відвідувачів на мій блог, використовуючи безкоштовні джерела трафіку .

Рада бонусів - Отримати Google Plus

Я не знаю, чи помітили ви це, але Google стає все більш соціальним Я не знаю, чи помітили ви це, але Google стає все більш соціальним. Вони зрозуміли, що якщо вони будуть продовжувати показувати відповідну інформацію для нас, роботодавці повинні починати використовувати більше соціальної інформації. Справа в тому, - якщо ви - мій довірений друг, і я знаю, що ви займаєтеся фотографією, я, швидше за все, візьму вашу пораду.

Однією з головних цілей Google Plus є надання Google такого рівня соціальних даних, щоб вона могла більше мої результати пошуку до того, що я шукаю, і як я вплинув на мої соціальні кола (і, знаю, я знаю що це є грубим спрощенням того, що вони дійсно роблять, але це має сенс).

Полюбляєте ви Google Plus чи ні, це сила, яка, на мою думку, залишається тут, і буде відігравати все більше результатів пошуку.

Отже, як творець змісту, я закликаю вас отримати на Google Plus .

Подальше навчання

Добре, добре - я знаю, що навігація цією блогою може бути проблемою. Дійсно, я знаю, що це можливо. Я був блогами з 2008 року, і у мене були злети і падіння. Вдало, ups FAR OUTWEIGH падіння, та в результаті всього я поїхав наскрізь, я довідався дуже багато про що це бере бути успішний blogger.

Одна з моїх основних завдань полягає в тому, щоб допомагати іншим отримувати свої блоги і працювати, а також допомагати їм уникнути багатьох помилок, які так багато блогерів роблять. Вона міститься в моїй місії «Зміна світу одного блогу за один раз».

Ось чому я створив свою Станьте преміальним курсом Blogger . Це 9 модульних курсів, де ми не тільки навчимо вас, як робити все про SEO матеріал, про який я писав у цій посаді, але я також вчу, як створити потрібний вид контенту, керувати трафіком на свій блог, створювати чудові відео , подкасти І як перетворити його на бізнес.

Тому, якщо ви зацікавлені в переведенні вашого блогу на наступний рівень, я рекомендую вам зареєструватися на курсі, якщо ви цього ще не зробили.

Натисніть тут, щоб зареєструватися для отримання премії Blogger

Ваші коментарі

Таким чином, у мене є одне питання для вас. Прочитавши цілий пост, що це за один момент, який найбільше відрізняється від вас? Чи було щось, що дійсно резонувало з вами? Дайте мені знати в коментарях нижче.

Щоб зробити ще один крок далі - чому здається, що з кожним оновленням Google надсилає мені все більше і більше трафіку?
Або це?
І як вони заробляють гроші?
Якщо я хочу знати, як спекти пиріг, що мені робити?
Що станеться, якщо результати пошуку стануть все менш і менш актуальними для того, що я шукаю?
Як ви реагуєте?
Досліджуючи чорт з SEO, щоб переконатися, що ви отримуєте кожен я пунктир і T перетнув?
Чому?
Готові покласти на свій технічний окуляри?
Com/?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения