Як отримати дешеві PBN домени, які насправді допоможе вам рейтинг

 1. Як вибрати хороший прострочений домен для SEO
 2. Вибір дозволу на зниження, домен високого рівня повноважень
 3. Контрольний список спаму:
 4. Переглядайте домени домену "Спам" [Відео]
 5. Отримати індексування
 6. Загальні питання та зауваження
 7. Розташуйте свій домен
 8. Налаштуйте свій домен
 9. Ідіть далі і знайдіть добрі домени!

Джошем Келлі
Останнє оновлення: Jan 2019

Ви не хочете інвестувати в великий PBN, отримуєте всі ваші статті, написані і зв'язуються, і лише пізніше дізнаєтеся, що ви почали купувати погані домени. Незалежно від того, чи реєструєте ви самі домени, купуєте попередньо зареєстровані домени або навіть торгуєте на аукціонах, можна легко закінчити з лимонами.

Щоб допомогти вам уникнути поганих доменів і закінчити з твердим і ефективним PBN, я склав цей посібник для пошуку великих доменів.

У цьому посібнику ви дізнаєтеся:

 • Як визначити, чи варто зареєструвати домен, що закінчився
 • Які ознаки домену спаму слід уникати
 • Як переконатися, що ваш термін дії домену буде проходити зв'язок сік, перш ніж інвестувати в налаштування їх

Це ті ж самі вказівки, які ми використовуємо в доменів Hammerhead для реєстрації всіх доменів на нашому ринку, а також для моїх персональних PBN сайтів 500+. Наш термін дії домену PBN підтримує сотні рейтингів на першій сторінці, тому я можу сказати вам про наш безпосередній досвід, що це працює.

У доменів Hammerhead ми надаємо списки незареєстрованих (минулих) доменів, які раніше використовувалися. Відтепер у цьому посібнику я буду посилатися на ці домени як на "прострочені домени".

Прострочені домени все ще мають посилання, що вказують на них і авторитет у google. Замість сплати сотень доларів за кожний домен, ви можете зареєструвати наші домени самостійно за ціною реєстрації. Ви можете побудувати пристойний розмір PBN таким чином всього за кілька сотень доларів.

Швидка відмова від відповідальності: Хоча ця стратегія доменів, що закінчилася, діє зараз, SEO постійно змінюється і термін дії доменів, ймовірно, не працюватиме назавжди. Крім того, PBNs і будь-які інші надійні стратегії SEO я знаю зайняти значну кількість часу і фінансових інвестицій. Це не “швидка схема розбагатіти” і не повинна розглядатися як така.

Як вибрати хороший прострочений домен для SEO

Ефективні домени PBN мають високу Moz DA, High Majestic Trust і індексуватимуться в google. Нижчі повноваження та довіра можуть бути прийнятними, особливо якщо домен має зворотні посилання, пов'язані з темами вашого бізнесу. Отримання індексованих Google є абсолютним обов'язком.

Індексація домену Google означає, що вони починають включати його до своїх результатів пошуку. Можна перевірити, чи індексується домен за допомогою пошуку "site: domain.com" у Google. Перший результат має бути сторінками вашого домену.

На відміну від доменів, які ви купуєте на аукціоні або від приватних дилерів, термін дії доменів, що закінчилися, не буде індексовано в google, доки ви не зареєструєте їх. Як правило, це займає близько 5-15 днів після реєстрації домену для Google, щоб індексувати їх.

Якщо домен ви реєструєте індекси в google, це означає, що Google НЕ призначений штраф до домену. Якщо він не індексується в Google протягом 10-15 днів після реєстрації, він може мати штраф, і ви не повинні використовувати його в PBN, якщо він не індексується.

Домени покарані за наявність спам-профілів зворотного зв'язку (спам-якірний текст або спам-контент на зворотних посиланнях). Штрафні санкції вручну можна було також застосувати до домену, поки він все ще використовувався, або було застосовано велику суму штрафу, якщо, скажімо, термін дії домену був зламаний і він розмістив вірус.

Немає жодного способу дізнатися, чи є домен певним покаранням, пов'язаним з ним, перш ніж його придбати . Саме тому перед реєстрацією доменів потрібна обережна перевірка спаму.

Коли ми розглядаємо інформацію про термін дії домену, ми роз'яснимо ознаки того, що домен буде мати пов'язаний з ним ручний штраф.

У доменів Hammerhead ми знаходимо безліч незареєстрованих доменів і показуємо лише найкращі 1% доменів, які ми знаходимо після фільтрування спаму. Незважаючи на це, вам потрібно вручну перевіряти спам у кожному домені, перш ніж вибирати його.

Як тільки ви зрозумієте, весь цей процес займе всього кілька хвилин на домен.

Необхідні інструменти:

 • Спосіб перевірки верхніх зворотних посилань і якірних текстів. Ми використовуємо і рекомендуємо Majestic. Ми не є афілійованими особами, ми просто вважаємо, що їхні дані є найбільш повноцінними та корисними. Найнижчий рівень велична підписка повинні працювати. Ви також можете використовувати Ahrefs або Moz для перевірки спаму (хоча Moz тільки оновлює свій індекс 1-2x на місяць).
 • Членство в домінах до молотків. Базове членство є безкоштовним. Ви можете отримати доступ до більш ніж 75 ексклюзивних проміжних доменів на день, включаючи домени DA20 + на суму менше 1 домену на аукціоні. Розпочніть роботу, ставши вільним учасником тут .

Вибір дозволу на зниження, домен високого рівня повноважень

Ви самі повинні визначити, які мінімальні показники DA і Trust є достатніми для додавання до PBN, але я дам вам деякі емпіричні правила, які я використовую для перегляду показників:

 • DA має бути вище 15, якщо має відповідні зворотні посилання на тему вашого бізнесу, а вище 20 - якщо це не стосується. Я віддаю перевагу DA 25+, але хороший DA 25+ рідше і зазвичай дорожче.
 • Majestic Trust повинна бути вище 10 для головного хоста (так званий верхній субдомен - ex: domain.com, www.domain.com або sub.domain.com, який має найвищу довіру), і чим вище, тим краще.
 • TLD (com, org, co.uk, etc…) має бути те, що ви можете зареєструвати. Якщо ви перебуваєте в США, важко зареєструвати домени com.au, eu і fr, але ви можете зареєструвати домени co.uk на namecheap менше $ 8 з безкоштовним приватним життям!
 • Наявність декількох доменів, які посилаються, є хорошим, оскільки, якщо ви втратите це посилання через кілька місяців, домен не втратить повноважень. Зазвичай я віддаю перевагу принаймні 10 доменів, що посилаються, але це одна з моїх найменш важливих показників, і я іноді ігнорую його, якщо домен в іншому випадку дійсно хороший. Занадто багато (наприклад, 500+) референтних доменів часто є ознакою спаму.
 • Я повністю ігнорую PageRank, оскільки він не оновлювався більше року і тепер не має значення.
 • Majestic Citation не є особливо важливим, але якщо його шлях вище довіри Majestic, це може бути ознакою спаму.
 • Moz PA не супер важливо, тому що ви будете перенаправляти всі посилання на домашню сторінку, і він буде в кінцевому підсумку отримати всі PA на головній сторінці, але якщо PA більш ніж на 10 пунктів вище, ніж Moz DA, що зазвичай хороший знак.

Ми оновлюємо показники Moz і Majestic на щотижневій основі, але вони можуть бути дещо застарілими. Щоб перевірити показники Moz, можна скористатися офіційним Moz Site Explorer або ця оптова перевірка .

Контрольний список спаму:

Після вибору домену, який варто зареєструвати, настав час перевірити спам. Встановіть кореневий домен у величний і подивіться на резюме.

 1. Якірні тексти

Подивіться коло окружності для Anchor Texts. Чи більше 33% одного і того ж ключового слова не є торговою маркою?

Цей домен, можливо, отримав штраф за занадто високий прив'язок тексту Цей домен, можливо, отримав штраф за занадто високий прив'язок тексту. Уникайте його і переходьте до наступного домену.

Чи існують якісь спеціальні якорі, що звучать спамом?

Уникайте порно, азартних ігор, фармацевтичних препаратів, а також ключових слів, пов'язаних з дизайнерським одягом Уникайте порно, азартних ігор, фармацевтичних препаратів, а також ключових слів, пов'язаних з дизайнерським одягом. У цьому прикладі майже 90% ключових слів пов'язані з певною маркою взуття Nike. Уникайте подібних доменів і рухайтеся далі.

 1. Найпопулярніші сторінки

Ознайомтеся з URL-адресами на верхніх сторінках. Іноді ви бачите субдомени або URL-адреси сторінок, які явно пов'язані зі спамом. Якщо ви бачите такі URL-адреси, перейдіть далі.

 1. Зворотні посилання

Натисніть на декілька посилань і знайдіть ключове слово. (Якщо немає ключового слова, ви можете переглянути джерело сторінки та шукати доменне ім'я.)

Уникайте зламаних сайтів

Якщо ключове слово не відображається, це може бути ознакою того, що сайт був зламаний, а хакер сховав посилання. Для прикладу зламаних посилань перевірте топ зворотні посилання для discountmontblancpensuk.com :

Один з найпопулярніших посилань увімкнено  www Один з найпопулярніших посилань увімкнено www.circuitexpressinc.com/Iso_cert.htm і на момент написання цієї сторінки, джерело сторінки для цієї сторінки показує елемент, прихований javascript, з числом вставлених зворотних посилань, включаючи наш вставлений сайт олівців зі знижками:

Спамні зворотні посилання Спамні зворотні посилання

Припускаючи, що зворотні посилання, здається, не були зламані, ви також хочете перевірити, що домен не має зворотних посилань з великою кількістю спам-сайтів. Хоча наші фільтри в доменів Hammerhead намагаються підібрати це в балах зворотної токсичності, іноді він пропускає зворотні посилання. Дізнайтеся більше про токсичність Backlink тут.

Посилання в каталозі, подібні до цього, які залишаються на тему та посилаються на легітимні сайти, є великими зворотними посиланнями:

Але ви взагалі хочете уникати каталогів, де ви ділите посилання з тоннами випадкових сайтів, деякі з яких є спамом: Але ви взагалі хочете уникати каталогів, де ви ділите посилання з тоннами випадкових сайтів, деякі з яких є спамом:

Аналогічно для посилань на коментарі посилання на справжні коментарі є правильними: Аналогічно для посилань на коментарі посилання на справжні коментарі є правильними:

Але уникайте веб-сайтів, на яких переліки зверху знаходяться на сторінках, що містять спам-коментарі: Але уникайте веб-сайтів, на яких переліки зверху знаходяться на сторінках, що містять спам-коментарі:

Але уникайте веб-сайтів, на яких переліки зверху знаходяться на сторінках, що містять спам-коментарі:

 1. Використовувати історію

Пошук домену на машині Wayback у web.archive.org . Клацнувши по історії використання, ви повинні досить швидко отримати уявлення про те, що цей сайт був використаний для. Мій філософія є найбільш поблажливим на цьому етапі, тому що, якщо сайт був спам з поганими зворотними посиланнями, ми повинні вже знайшли його. З урахуванням сказаного, я все ще уникаю доменів, які використовувалися для будь-яких подій, пов'язаних з порно, азартними іграми, таблетками або нокаутами.

Існує певна суперечка щодо того, чи реєструвати домен, який раніше використовувався як PBN. Якщо домен інакше виглядає добре, я реєструю домени, які раніше використовувалися як PBN. До цих пір в нашій купівлі домену, домени, що використовуються як PBNs, індексуються з дещо нижчими темпами, ніж ті, які ніколи не використовувалися для чого-небудь, пов'язаного з SEO, однак попередні PBN досі індексують досить часто, щоб зробити їх вартісними.

Якщо ви часто користуєтеся веб-архівом, розгляньте можливість зробити $ 10 пожертвування наступного разу, коли вони збирають гроші. Вони надають неймовірно корисну послугу людям, які люблять нас, безкоштовно і беруть на пожертвування.

Переглядайте домени домену "Спам" [Відео]

У цьому відео я проходжу кілька доменів в доменів молота і розмовляю вас через процес перевірки спаму. Ви побачите, що я знаходжу 2 домени, які готові до реєстрації, і я покажу вам 1 приклад домену, який ви повинні пропустити.

Отримати індексування

Після придбання домену переконайтеся, що ваш реєстратор розміщує сторінку домену (і не перенаправляє її). Я знаю Namesilo та Namecheap обидва миру паркування сторінка автоматично котрий буде працювати для google індексувати місце.

Як правило, якщо ваш домен не індексується протягом тижня або двох після того, як ви встановили сторінку для паркування, це означає, що у Google ваш домен позначено як спам, і ви повинні просто перейти до іншого домену. Однак можливо, що ваш домен не індексується, оскільки Google не може сказати, що тепер ви є домену.

Це може статися тому, що всі посилання вказують на сторінки або субдомени, які не є живими. Це також відбувалося для мене один раз, коли серверні сторінки серверів Namecheap знизилися протягом тижня.

Якщо ви вважаєте, що ваш домен може не бути індексованим, тому що Google не може сказати, що він є живим, найпростіше виправити, здається, встановлення пустого wordpress установки та перенаправлення всіх внутрішніх сторінок і будь-яких субдоменів з посиланнями на вашу домашню сторінку. Це забезпечить, щоб сканери Google досягли вашої домашньої сторінки. Якщо він все ще не індексується, він, мабуть, має покарання.

Що я бачив, що іноді, особливо якщо домен має більшість його посилань, що вказують на субдомен, домен не індексується протягом першого тижня, але тоді, якщо я налаштував його на хостинг, він врешті-решт стане індексованим. Іноді, хоча навіть після встановлення домену на хостинг і перенаправлення субдомену або внутрішніх сторінок, домен все ще не індексується (ймовірно, тому, що він має штраф).

Зазвичай я не переживаю біль налаштування хостингу та всіх доменів, які не індексуються, якщо всі посилання не вказують на субдомен. Я підозрюю, що ще кілька моїх доменів будуть проіндексовані, або принаймні вони будуть індексуватися швидше, якщо я налаштував хостинг та перенаправлення для всіх доменів, які я купую. Він просто не відчуває себе гідним часу, коли реєстрація іншого домену буде коштувати лише дев'ять доларів.

Загальні питання та зауваження

Що стосується доменів іноземних мов?

Багато людей уникають доменів іноземних мов, але насправді вони є золотою шахтою для доменів високих авторитетів. Помістіть англійський контент на них, і вони, здається, працюють так само добре, як і рангові сайти англійської мови як будь-які інші сайти PBN. Ви можете використовувати той самий процес перевірки спаму для доменів іноземних мов, просто використовуйте Google Translate, щоб перевірити все.

Чи повинен я спробувати отримати реіндексований домен?

Коротка відповідь - ні. Не варто витрачати час на повернення інвестицій у розмірі 9 доларів США.

Щоб дізнатися конкретний штраф Google і прохання видалити його, вам доведеться зареєструвати домен за допомогою інструментів для веб-майстрів Google. Щоб перевірити домен, потрібно розмістити сайт.

Подумайте про це перед тим, як це зробити. Ви будете додавати доменів зі спамом до облікового запису інструментів для веб-майстрів і заявляти про право власності на ці домени. З точки зору Google, чому це може викликати тривожні дзвони, якщо ви раптом захотіли усунути штраф на групу доменів високого авторитету. Побачте проблему?

Крім того, ви можете зареєструвати новий обліковий запис Google для кожного домену, але, враховуючи час зобов'язання повторно індексувати домен, не варто витрачати час на відновлення інвестицій у розмірі 9 доларів США.

Розташуйте свій домен

Хостинг PBNs є важливою темою, яка може зробити або зламати ваш PBNs. Не забувайте вивчати, як розміщувати свій PBN і знаходити хороший хостинг!

Я написав поглиблене керівництво по хостингу PBN, включаючи деякі рекомендації щодо того, куди безпечно розміщувати свої домени PBN у 2018 році.

Кращий безпечний і дешевий хостинг для доменів PBN в 2018 році

Налаштуйте свій домен

Як тільки ваш домен індексується і ви налаштуєте хостинг, ви готові додати вміст і посилання на ваш сайт (сайти) або сайти клієнтів. Стів з Texfly відмінне керівництво для створення доменів PBN , так що я посилаю вас на його роботу для наступних кроків.

Більшість SEO розробляють свої власні процеси з часом, і я рекомендую вам це зробити. Я налаштовую свої домени так само, як і Стів, і ви, ймовірно, не будете ні, але його рекомендації є гарним місцем для початку. На відміну від Стіва, я взагалі не хвилююся про соціальні медіа для моїх сайтів PBN. Я не використовую жодних аналітичних даних на своєму сайті і не додаю жодної монетизації.

Ідіть далі і знайдіть добрі домени!

Завдяки цій стратегії ми мали близько 80% доменів, які ми реєструємо індексом протягом приблизно 2 тижнів.

Можливо, існує крива навчання, але з інформацією, яку я поділила з вами в цьому підручнику, тепер ви зможете придбати високоякісні домени набагато нижче ринкової вартості. І ви зможете ранжувати свої сайти грошей і ваших клієнтів послідовно і надійно.

Не станьте паралізованими сумнівами, спробуйте зареєструвати кілька доменів сьогодні і почати отримувати рейтинг.

Чи більше 33% одного і того ж ключового слова не є торговою маркою?
Чи існують якісь спеціальні якорі, що звучать спамом?
Чи повинен я спробувати отримати реіндексований домен?
Побачте проблему?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения