Як перевірити позиції сайту в пошукових системах? | Блог Олександра Дубровченко | Як створити і розкрутити блог. Заробіток в інтернеті

 1. Ручний пошук в Яндекс і Google
 2. сервіс MegaIndex
 3. сервіс X-Tool.ru
 4. Програма Сайт-аудитор
 5. Сервіс Top-Inspector
 6. сервіс Mainspy

Привіт, дорогі читачі мого блогу

Привіт, дорогі читачі мого блогу! Давненько я не писав в блог і ось знайшов трохи времені.Тема сьогоднішнього поста до болю знайома будь-якому веб-майстру. Сьогодні я буду говорити про те, як перевірити позиції сайту в пошукових системах. Маючи свій сайт або блог, кожен веб-майстер мріє потрапити в ТОП пошукової видачі. Для цього потрібен трафік, що надходить на його ресурс, а перевірка позицій сайта в пошукових системах здатна проаналізувати і видати ймовірність попадання в ТОП.

За допомогою перевірки ви зможете провести аналіз конкурентів і розрахувати майбутні витрати для потрапляння на високі місця. Для цієї процедури існує маса платних і безкоштовних сервісів. Я ж вам розповім тільки про безкоштовні сервіси та як з ними працювати. Перед тим як проводити перевірку, переконайтеся, що в написаній статті ключовий запит відповідає вмісту. Тобто якщо я пишу про те, як потрібно вирощувати фіалки, ключовими запитами повинні бути:

- Фіалки

- Як вирощувати фіалки

- Як правильно вирощувати фіалки

Наступне завдання, що б в тексті ці ключові слова повторювалися не менше 3-х разів, хоча тут все залежить від обсягу статті. Буває так, що потрібно ставити більше або менше ключових слів, головне щоб ваша стаття була на 100% релевантна просувається пошуковому запиту. Перевірити релевантність статті можна тут . Потім, через деякий час після публікації статті можна починати простежувати тенденцію положення по цих запитах.

Ручний пошук в Яндекс і Google

Цим способом користується щодня кожен з нас. У рядку пошуку одного з пошуковиків ( http://www.yandex.ru або http: // www. google. ru ) Ввести ключове слово.

ru  ) Ввести ключове слово

Головним мінусом ручного способу є те, що вам дуже довго доведеться шукати вашу статтю, іноді гортаючи не один десяток сторінок пошуку. Це безумно нудно заняття, але воно має місце бути. =)

сервіс MegaIndex

Цей сервіс один з найпопулярніших серед безкоштовних способів перевірки позицій сайтів. Тут все відбувається трошки складніше. Вас чекає не важка реєстрація, після чого заводите свій аккаунт і заходите під своїм логіном і паролем. Автоматично ви потрапляєте в панель інструментів -> мої сайти -> вказуєте адресу ресурсу і натискаєте на кнопку додати домен.

Автоматично ви потрапляєте в панель інструментів -> мої сайти -> вказуєте адресу ресурсу і натискаєте на кнопку додати домен

Після виконаної процедури додаєте ключові запити, за якими будете перевіряти ваш сайт:

Після виконаної процедури додаєте ключові запити, за якими будете перевіряти ваш сайт:

Відкривши вікно «Додати запити» вводите ключові слова, за якими будете просувати ваш ресурс в пошукових системах і зробіть перевірку відповідності вмісту. Це саме те про що я говорив на самому початку статті.

Це саме те про що я говорив на самому початку статті

У наступному вікні будуть виділені ключові фрази, і навпаки них буде вказана та сама позиція в пошукових системах.

У наступному вікні будуть виділені ключові фрази, і навпаки них буде вказана та сама позиція в пошукових системах

Цей ресурс допоможе перевірити ваші позиції на Яндексі і Google. Єдиний недолік, це іноді невірні показання позицій по конкурентних запитах.

сервіс X-Tool.ru

Ще один безкоштовний спос про перевірки стану вашого сайту. Я був здивований, що цей сервіс в мережі не такий популярний. Адже з його допомогою можна перевірити траст сайту і кількість посилань. Він аналогічний методу MegaIndex. Все що потрібно це ввести в відведений поле адресу головної сторінки ваше сайту і спостерігати за результатом. Вгорі сторінки розташуються загальні дані про сайті, а знизу вже відомості про позиції в пошукових системах.

Вгорі сторінки розташуються загальні дані про сайті, а знизу вже відомості про позиції в пошукових системах

Все відбувається повністю автоматично, на відміну від самого першого методу.

Траст видається ресурсом в двох варіантах: траст сайту цілком і траст окремої сторінки. Траст сайту цілком корисний у виборі довірчих сайтів Яндекс, щоб купувати у них постійні посилання. Траст вимірюється по 10 бальній шкалі, якщо траст дорівнює або більше 4-х, то траст нормальний, якщо менше, то краще з цим сайтом справ не мати. Якщо траст сайту дуже низький, то ці посилання сумнівні. Крім трасту сервіс пропонує таблицю додаткових параметрів.

Рекомендую, безумовно, пройти реєстрацію, вам відкриється більшу кількість можливостей. Хоча мінімальні функції доступні і так.

Програма Сайт-аудитор

Найкращим методом є моніторинг за допомогою програми сайт-аудитор. Це невелика програма, яку легко можна знайти в інтернеті. Інтерфейс дуже простий і симпатичний. З її допомогою можна проводити перевірку основних показників сайту і природно аналізувати позиції в пошуковій видачі.

Робота цієї програми залежить виключно від швидкості вашого інтернет з'єднання. Так як перевірка одного запиту займає не більше 3 секунд вашого часу.

Можна вказати заздалегідь пошукову систему, в якій буде аналізуватися запит. І до всього цього у вас буде короткий аналіз конкурентів.

І до всього цього у вас буде короткий аналіз конкурентів

Ця програма особисто для мене і всіх інших майстрів залишається найкращою серед подібних сервісів.

Сервіс Top-Inspector

Тепер я розповім, як перевірити позиції сайту в пошукових системах за допомогою сервісу top - inspector. Цей ресурс допоможе вам зробити все те саме, що і попередні тільки без будь-яких реєстрацій ну і як я говорив раніше - безкоштовно.

Для перевірки без реєстрації потрібно виконати пару простих кроків. Ввести домен, регіон і вибрати пошукові системи.

Як ви розумієте це не всі запропоновані функції сайту. Для повного доступу потрібно все-таки пройти реєстрацію. Ця процедура повністю безкоштовна і повірте мені, принесе вам колосальну користь.

Ця процедура повністю безкоштовна і повірте мені, принесе вам колосальну користь

Заповнюємо всі поля, що від нас вимагають, і переходимо на головну сторінку. При переході на неї нас попросять створити проект.

Додаєте проект, придумуєте йому назву, вписуєте його домен і ключові фрази (до 1000 ключових запитів).

Після того як додали свій проект, потрібно почекати близько одного дня, поки ресурс автоматично моніторить всі запити.

Під час очікування перевірки, ви побачите, що щось типу цього:

А по закінченню:

Щоб отримати звіт про перевірку позицій слід перейти на вкладку «Список проектів» і вибрати той, який вас цікавить.

На вікні буде чотири дуже інформативних вкладці.

 • Властивості проекту - тут ми бачимо все запити для пошуку, можна поміняти, прибрати, виправити або зберегти нові.
 • Позиція сьогодні - тут, то заради чого ми тут.
 • Архів позицій - тут зберігаються минулі результати
 • Конкуренти - аналізуємо своїх конкурентів.

Так як цей портал відкрився відносно недавно, є можливість розширення функціоналу. На сьогоднішній день за допомогою цього сервісу можна перевірити позиції по 1000 запитам, зробити аналіз видачі з конкурентами, щодня оновлювати дані, провести перевірку по глибині, аналіз змін в топі, перевірити ключі в кількох регіонах, і формувати і зберігати звіт в Excel - файлі. Якщо раптом ви чогось не зрозуміли, то технічна підтримка вам допоможе.

сервіс Mainspy

Це дуже простий у використанні сервіс. Його простота введення запитів, а також висновок результатів просто дивують. А точність близька до найпершого способу, що я описував, дуже радує.

Щоб скористатися цим сервісом потрібно в панелі інструментів зліва натиснути про межі позиції сайту.

Вводимо домен і натискаємо на кнопку «перевірити».

Цей сервіс також є безкоштовним, але, на жаль, з обмеженням - не більше 50 запитів і тільки за один раз. Якщо потрібно більше 50 запитів, то вам запропонують платну версію, в якій функції явно розширені. Можна звичайно схитрувати і кілька разів вводити по 50 запитів. Далі ставимо, галочки навпроти Яндекс або Google і перевіряємо. Результат представиться вам у вигляді таблиці.

При аналізі пошукових запитів формується Excel таблиця. У стовпчиках пошукових системах відображаються кольором тільки ті запити, які входять в ТОП 10.

Сам по собі сервіс нічого, але мені він не дуже вселяє довіру. Так як в ньому мало безкоштовних функцій і взагалі він не багатофункціональний. Так що перевага залишається за попередніми. Хоча який з них краще важко визначиться. Я для себе вибрав два основних сервісу, які для мене надають більше зручності, швидкість, точність і простоту методів перевірки позицій сайтів в поісковіках- це «Сайт аудитор» і MegaIndex. Будь-яким з вище викладених способів користуйтеся. Раджу!

До речі, online сервіси іноді дають не точні показники позицій. Тому, якщо скористатися, першим методом, то ви будете впевнені на сто відсотків, що позиція вашого сайту 15, а не 35 =))). Але знову ж таки, похибки такого роду трапляються, але дуже рідко. Зазвичай похибка позиції становить пару одиниць. І на кожному ресурсі похибка рухається в різні боки, все це відбувається через алгоритмів на яких працюють проекти.

Висновки по всьому мною викладеного дуже прості. Перевірка позицій сайту в пошукових системах потрібна. Не лінуйтеся, відстежуйте позиції своїх сторінок в пошуку, це важливо! Ну ось друзі, тепер ви знаєте як перевірити позиції сайту в пошукових системах. =) Не забуваємо підписуватися на мій блог , Щоб бути в курсі нового і цікавого. У наступній статті я розповім про те, як створити XML карту для блогу . =)

На блозі Костянтина Білана (Томський школяр) проходить акція, взявши участь в якій, ви зможете отримати безкоштовний аналіз свого блогу. Детальніше про дану акцію ви можете дізнатися тут!

А на сьогодні у мене все!

Бувай!

З повагою, Олександр Дубровченко.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения