Як перевірити швидкість інтернету на комп'ютері - ТОП сервісів

 1. перед перевіркою
 2. Перевірити швидкість інтернету за допомогою Speedtest.net
 3. Перевірити швидкість інтернету на комп'ютері - Яндекс Інтернетометр
 4. Тестування швидкості інтернету за допомогою 2ip
 5. Перевірити швидкість за допомогою PR-CY
 6. Перевірити швидкість інтернету Ростелеком
 7. Ще сайти для перевірки
 8. За допомогою програм
 9. На закінчення

Якщо ви задалися питанням, як перевірити швидкість інтернету на комп'ютері, то без зусиль зможете знайти безліч сервісів в інтернеті, які надають такі послуги абсолютно безкоштовно.

Але не кожен такий сервіс може показати справжню ситуацію і, тому краще знати кілька найпопулярніших з них, так щоб ви точно могли дізнатися, якою швидкістю має ваш інтернет.

Перейдемо відразу до розгляду цих сервісів, адже нам необхідно точно знати яку швидкість інтернету дає наш провайдер, будь то: Ростелеком, билайн, byfly, Інтертелеком, Дом.ру і т.д. Сподіваюся ви прочитали минулу статтю - що таке пінг , Тоді ви краще будете розуміти цю.

Правда слід знати, що в договорі швидкість завжди прописана «ДО», тобто, наприклад, ДО 40 Мбіт, це означає, що вона у вас може бути нижче цієї цифри, наприклад, 20 Мбіт, і провайдер в цій ситуації буде прав , так що уважніше читайте договір.

перед перевіркою

Перед перевіркою швидкості - не забудьте вимкнути всі свої закачування, торренти, онлайн відео, радіо і т.д. Також, на вимір швидкості інтернету може вплинути автообновление Windows, антивірусних баз і т.д. або обмеження пропускної здатності роутера.

Робіть завмер швидкості саме через кабель, а не роутер або Wi-Fi. З запущеним одним лише браузером і однієї відкритою вкладкою. Це робиться для того, щоб результат був, як можна достовірніше.

Сервіси виводять швидкість в «Мбіт / с», а як ми знаємо в одному байті 8 біт. Тобто якщо сервіс покаже вам 40,7Мбіт / с, то треба буде 40,7 розділити на 8, і це буде дорівнювати 5,08 Мбайт.

Перевірити швидкість інтернету за допомогою Speedtest.net

Найпопулярніший, точний і інформативний сервіс в своєму роді. Якщо ви звернетеся в службу підтримки будь-якого провайдера, то першим ділом вас попросять перевірити швидкість інтернету на комп'ютері саме на цьому сайті.

Відмінною функцією сервісу є автоматичний вибір найближчого до вас сервера для перевірки, щоб результат був більш точний, але також, ви можете вибрати сервер і самі.

1. Зайдіть на адресу: https://www.speedtest.net/ru/ (Він російською). І клікніть по кнопці «Почати перевірку».

2. Після того, як тест закінчить свою перевірку буде виведена інформація з пінгом, швидкістю отримання / передачі інформації. Також ви можете подивитися свій IP адреса в мережі, назву свого провайдера і місто в якому перебуваєте.

Також ви можете подивитися свій IP адреса в мережі, назву свого провайдера і місто в якому перебуваєте

Як це виглядає

Speedtest.net дійсно дуже хороший сайт для перевірки інтернет-з'єднання, і я б рекомендував використовувати саме його в першу чергу.

Перевірити швидкість інтернету на комп'ютері - Яндекс Інтернетометр

Досить простий і функціональний сервіс від Яндекса. Не має багато функцій, наприклад, таких як: завмер пинга, вибір сервера і т.д. Але все одно досить-таки популярний і показує практично точний результат.

1. Зайдіть на адресу: https://yandex.ru/internet/ . І натисніть на велику жовту кнопку «Виміряти».

І натисніть на велику жовту кнопку «Виміряти»

2. Розпочнеться вимір вхідного, а потім вже і вихідного з'єднання. Після чого виведеться інформація про них в Мбітах і Мбайтах.

Після чого виведеться інформація про них в Мбітах і Мбайтах

Ще сервіс показує ваш IP, браузер з якого виробляється тест, дозвіл екрана і регіон. Внизу ви можете побачити повну технічну інформацію ммс.

Тестування швидкості інтернету за допомогою 2ip

Ще один сервіс. Перед перевіркою, не забудьте на карті вибрати місто, в якому ви перебуваєте, міста помічені помаранчевими кружечками. Це робиться, щоб дані були найбільш точними. Вибираючи місто, по суті ви вибираєте сервер в цьому місті - це відмінна функція, така ж, як у Speedtest.net.

1. Зайдіть на адресу: https://2ip.ru/speed/ , І натисніть на синю кнопку «Тестувати».

ru/speed/  , І натисніть на синю кнопку «Тестувати»

2. Після тесту будуть виведені дані з вхідної, вихідної швидкістю, пінгом, IP і т.д.

Як це виглядає

Додатково, дозволяє скопіювати спеціальний код, який можна вставити на форум або сайт. Він відобразиться картинкою з швидкістю вашого з'єднання.

Перевірити швидкість за допомогою PR-CY

Досить простий сервіс для перевірки швидкості інтернет-з'єднання. Має свій ping тест. Дозволяє змінити сервер перевірки.

1. Зайдіть на адресу: https://pr-cy.ru/speed_test_internet/ і натисніть на зелену кнопку «Почати тест швидкості інтернету».

ru/speed_test_internet/  і натисніть на зелену кнопку «Почати тест швидкості інтернету»

2. Після тесту виводиться входить, що виходить швидкість і пінг.

Після тесту виводиться входить, що виходить швидкість і пінг

Як і минулого сервіс пропонує спеціальний код для сайтів і форумів з відомостями про швидкість вашого з'єднання.

Перевірити швидкість інтернету Ростелеком

Ростелеком вирішили зробити власний сайт для такої перевірки своїм абонентам, він найпростіший з усього списку. Але зате показує точні дані саме для їхніх абонентів. Але і абоненти інших провайдерів можуть його використовувати.

1. Зайдіть на адресу: http://speedtest.south.rt.ru/ і натисніть на синю кнопку «Почати тестування».

ru/  і натисніть на синю кнопку «Почати тестування»

2. Після тесту, виводяться загальні відомості про вхідної / вихідної швидкості і пінг.

Після тесту, виводяться загальні відомості про вхідної / вихідної швидкості і пінг

Якщо ви абонент Ростелеком, спробуйте скористатися їх сайтом.

Ще сайти для перевірки

Додам ще кілька сайтів для перевірки якості і швидкості інтернет-з'єднання, вони, звичайно, не такі популярні, як описані вище, але завдання свою виконують.

За допомогою програм

Також, швидкість на закачку і віддачу можна заміряти за допомогою програм і утиліт, наприклад, uTorrent або dc ++. Просто додайте закачування і подивіться з якими параметрами йде закачування і віддача файлу (дивіться картинку).

Але, дані можуть бути невірними, наприклад, у людини не велика віддача і т.д. І тим більше в різних завантажувач, наприклад, Download Master ви зможете побачити лише закачування, але не віддачу. Так, що найкращим способом все-таки буде скористатися призначеними для цих цілей сервісами.

На закінчення

Як бачите, щоб перевірити наскільки швидкий у вас інтернет, не потрібно якихось особливих навичок, все робиться досить просто. Вам навіть не потрібно інсталювати додатковий софт на свій ПК.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения