Як поєднання SEO з КПП може поліпшити ваш загальний маркетинг

 1. SEO та PPC Ключові слова даних покращує оптимізацію
 2. Вивчіть Ваш Найкращий Виконуючий Оголошення Копіюйте Поруч з Вашим Контентом для SEO
 3. Об'єднання PPC і SEO збільшує вашу видимість
 4. SEO Дані можуть оптимізувати КПП для більшої продуктивності
 5. Сильна КПП / SEO Гібридна стратегія боїв Негативний PR
 6. SEO і КПП просто належить разом

SEO і КПП є двома найпопулярнішими методами цифрового маркетингу.

Від великих корпорацій, які прагнуть збільшити свій органічний трафік у глобальному масштабі, для місцевих мам і поп-магазинів, які прагнуть збільшити трафік, SEO і КПП довели, що допомагають зростати підприємствам усіх розмірів.

Проблема полягає в тому, що більшість організацій інвестують в одну чи іншу; вони розглядають PPC і SEO як дві іноземні організації, які повністю ізольовані один від одного. Майте на увазі, що ваша кінцева мета - не класифікувати всю сторінку Google, ані збільшити рейтинг кліків.

Ви, швидше за все, бажаєте досягти цільових показників із високим рівнем доходів і розширити рівень обізнаності про вашу марку. Хоча пошукова оптимізація і плата за клік можуть бути дуже різними, вони дійсно є ідеальною парою - матчем, створеним на небесах для організацій, які хочуть скористатися більшими можливостями для зростання.

Щоб зрозуміти цінність об'єднання КПП з SEO, слід звернути увагу на кращі цифрові агенції зростання в Лос-Анджелесі дізнатися, як вони поєднують ці два маркетингові послуги для збільшення доходів своїх клієнтів.

Коли маркетологи поєднують платні засоби масової інформації / КПП, а також послуги SEO, більша цінність стискається для отримання прибутку, що набагато перевищує суму їх окремих компонентів.

Ця стаття спрямована на тих, хто в даний час інвестує в або думає про використання однієї з цих послуг, але не інший.

Він призначений для того, щоб допомогти бізнесу дізнатися, як отримати максимум від своїх маркетингових інвестицій, поєднуючи PPC з SEO, щоб залучити більше кліків, захопити більшу аудиторію та перетворити веб-відвідувачів у платні клієнти.

SEO та PPC Ключові слова даних покращує оптимізацію

Коли маркетологи запускають SEO поряд з PPC, існує подвоєння даних для аналізу, і з цим виходить вдвічі більше можливостей знайти ключові моменти для поліпшення загальної маркетингової стратегії.

Почніть з того, щоб визначити, які органічні та платні ключові слова мають найвищі показники конверсій. Обов'язково зверніть увагу на компоненти контексту та рейтингу, пов'язані з кожним ключовим словом.

Як тільки ці дані були вирощені, ви можете почати експериментувати з новими оголошеннями та органічними стратегіями пошуку, обмінюючись цими елементами.

Вивчіть Ваш Найкращий Виконуючий Оголошення Копіюйте Поруч з Вашим Контентом для SEO

Висока ефективність контент для SEO стратегії, як правило, добре працює для КПП, і навпаки. Визначте, які оголошення КПП мають найкращу конверсію. Подивіться на зміст CTA, рядок опису та назву.

Зверніть увагу на спільність для кількох оголошень. Потім перейдіть до Google Analytics і перегляньте веб-сторінки, які отримують значну участь.

Потім перейдіть до Google Analytics і перегляньте веб-сторінки, які отримують значну участь

Зверніть увагу на ключові слова для кожної сторінки та контекст, у якому вони використовуються.

Після того, як ці винесення ідентифікуються як з платного, так і з органічного вмісту, ви можете розпочати оптимізацію обох ланцюжків вашого маркетингу за допомогою виявлених KPI.

Майте на увазі, що це процес і може зайняти декілька налаштувань, перш ніж ви почнете впливати на цілі конверсій.

Об'єднання PPC і SEO збільшує вашу видимість

Само собою зрозуміло, що ця вигода є найбільш очевидною. Об'єднання PPC і SEO дозволяє вашому бренду та його продуктам домінувати на одній з сторінок Google за допомогою численних виступів як в платних, так і в органічних просторах.

За даними Google, органічно займає місце, в той час як у платних результатах збільшується кількість кліків більш ніж на 80%.

Якщо ваш вміст орієнтується на правильних покупців, при цьому вирішуючи їхні проблеми з найкращими рішеннями, можна очікувати збільшення конверсій.

Крім того, поява в декількох місцях на сторінці Google дає покупцям враження, що ваша компанія є лідером галузі. Тому це дає людям більше підстав довіряти вашому бренду на відміну від конкуренції.

SEO Дані можуть оптимізувати КПП для більшої продуктивності

Ми всі маємо ті оголошення, які не працюють так само добре, як інші. Коли ми повністю розуміємо нашу аудиторію, ми можемо створювати заголовки, описи та CTA, які створюють емоційну зв'язок з цільовими аудиторіями. Дані SEO можуть виявити деталізовані деталі, які проливають світло на те, що резонує з покупцями, а що ні.

Визначте, які головні сторінки мають найдовшу тривалість сеансу, низькі показники відмов і найвищі показники переходів. Також зверніть увагу на мета-опис, теги заголовків, теги голови та визначення ключових слів та їх контексту на сторінці.

За допомогою цих відкриттів можна оптимізувати вміст платних об’яв, щоб покращити ефективність.

Сильна КПП / SEO Гібридна стратегія боїв Негативний PR

Навіть кращі бренди в своїй галузі отримують негативний шум від конкурентів або їх клієнтів. Одна з багатьох стратегій, що використовуються цифровими маркетинговими агентствами, які пропонують управління онлайн-репутацією, полягає у поєднанні зусиль SEO і PPC для контролю розмов, які бачать їхні аудиторії.

Знову ж таки, все зводиться до видимості. Домінуючи отримані результати та органічні результати для певних ключових слів, компанії можуть значно збільшити шанси покупців натиснути на повідомлення, на відміну від поганих PR-фрагментів.

Наприклад, скажімо, компанія, яка виробляє заморожені піци, намагається боротися з поганим піаром з інциденту харчового отруєння.

Використання фірмових ключових слів разом з ключовими словами точного зіставлення та ключовими ключовими словами може допомогти такій компанії з'явитися на вершині SERPs зміст що показує покупцям, в чому полягає справжня проблема, наприклад, постачальник ковбасних виробів, який викликав проблему, від якої вони більше не постачають.

Об'єднання SEO з КПП дає компаніям можливість розповісти свою сторону історії, перш ніж люди отримають неправильні ідеї.

Обидві маркетингові послуги допомагають брендам заохочувати преміум через платні та органічні результати пошуку, знижуючи ризик втрати клієнтів через пошкодження вмісту.

SEO і КПП просто належить разом

Якщо ваша кінцева мета полягає у збільшенні веб-трафіку, який перетворюється на клієнтів, що розплачуються, розширюючи видимість бренду та його репутацію, запуск гібридної стратегії SEO та PPC матиме значний вплив на вашу продуктивність.

Просто переконайтеся, що ви співпрацюєте з цифровим маркетинговим агентством, яке має досвід роботи з платними засобами масової інформації та органічною стратегією, збираючи точки даних, щоб постійно оптимізувати вашу стратегію!

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения