Як поліпшити SEO з розумною соціальної стратегії медіа

 1. 1. Збільшення видимості вашого вмісту
 2. Посилити зворотні посилання та повідомлення відвідувачів із соціальним спільним доступом
 3. 2. Краще будівництво посилань
 4. 3. Покращення обізнаності про бренд
 5. 4. За допомогою вимірювання та оптимізації
 6. 5. Перехід на мобільний, локальний та соціальний
 7. Інтеграція соціальних медіа та SEO

Кількість  користувачів у всьому світі  Невченими, можливо, здається, що соціальні медіа - це просто спосіб для людей залишатися на зв'язку

Кількість користувачів у всьому світі Невченими, можливо, здається, що соціальні медіа - це просто спосіб для людей залишатися на зв'язку. Хоча це і є, це також потужний інструмент, щоб допомогти вам з вашим маркетингом, SEO включені.

Правда, люди взаємодіють соціальні засоби комунікації платформи, такі як Facebook і Instagram, інакше, ніж у пошукових системах. Тим не менш, результати обох є одними і тими в деяких відношеннях. Вміст фільтрується, посилання розділяються, а найбільш надійним - отримувати найбільший трафік. Можна навіть сказати, що соціальні медіа - це новий кордон для SEO.

Разом соціальні медіа та SEO доповнюватимуть і посилюватимуть ваші зусилля в обох областях. Зміст соціальних медіа, наприклад, може посилити вашу кампанію SEO з вмістом, оптимізованим для ключових слів і генеруючи більше зворотних посилань.

Давайте подивимося, як ваша стратегія соціальних медіа може поліпшити ваш рейтинг у пошукових системах:

1. Збільшення видимості вашого вмісту

Хоча побічно, соціальні медіа можуть допомогти вашим SEO шляхом просування контенту. Незалежно від того, наскільки великим і оптимізованим за ключовим словом є ваш вміст, якщо він не досягає цільової аудиторії, це мало корисно. Соціальні медіа дозволяють зайняти весь свій якісний вміст і просувати його по безлічі каналів.

Платформи соціальних медіа надають вашому контенту новий етап для заохочення обговорення. Візьміть Facebook, наприклад, де споживання вмісту зросла на 57%. У цьому ж дослідженні також повідомлялося, що 76% людей використовують свій канал Facebook, щоб знайти цікавий контент.

Такі інструменти, як Facebook, YouTube, Instagram і Twitter - це найпростіші та найефективніші канали для просування контенту SEO. Вхідні посилання з ваших акцій у соціальних мережах можуть бути не такі вразливі, як високоякісні зворотні посилання. Однак вони можуть поліпшити показник відмов і показник ефективності.

Найбільша перевага соціальні медіа як канал маркетингу полягає в тому, що він дозволяє поширювати контент на велику аудиторію. Просуваючи свій вміст у соціальних платформах, ваш вміст може охопити багато нових людей, які можуть поділитися ним далі.

Соціальний доступ не може бути дуже корисним для вашого SEO. Але кожен читач може бути письменником або редактором, який може надати вам природні посилання на ваш сайт у їхньому змісті. Соціальний обмін розширюється та покращує потенціал вхідних посилань.

Google почав індексувати вміст з Twitter і Facebook, а інші платформи, ймовірно, слідуватимуть. Вибір часу, якщо ваш вміст є релевантним, він з'явиться як один з найкращих результатів пошуку. Таким чином, розміщення в соціальних мережах може відкрити шлях для подальшої видимості на цих платформах.

TEDx робить блискучу роботу з їхніми кампаніями соціальних медіа, щоб використовувати всі ці аспекти. Вони не тільки створюють інформативний зміст, але й перетворюють його на щось сенсаційне, що змушує всіх говорити. Вони завжди натискають фрагменти інформації через відео у форматі укусу через соціальні медіа. Наприклад, подивіться на їхній Twitter сторінці.

Посилити зворотні посилання та повідомлення відвідувачів із соціальним спільним доступом

Соціальні канали - це спосіб для пошукових систем встановити, що щось поширюється в Інтернеті. Ви повинні поділитися всіма повідомленнями гостя або іншими посиланнями синдикованого контенту на послідовників і бажано повторно поділитися, щоб збільшити потенціал зворотних посилань.

Зображення через  Twitter
Зображення через Twitter

2. Краще будівництво посилань

Релевантність та повноваження є двома ключовими факторами пошукових систем, як Google, враховуючи при ранжуванні результатів пошуку. Відповідність стосується того, як відповідний запис відповідає критеріям результату пошуку. Хоча влада має справу з тим, наскільки надійним може бути джерело. Орган, здебільшого, визначається кількістю і якістю вхідних посилань, які має ваша сторінка.

Хоча наука за ефектом зворотних посилань на пошукові рейтинги розвивалася в останні роки, вона все ще грає невід'ємну роль. Кількість якісних зворотних посилань, які ви маєте, може зробити або зруйнувати ваші пошукові рейтинги. Отже, заробіток і будівництво тактика, що широко використовується маркетологами.

Більша аудиторія є найважливішою причиною того, чому ваші сторінки соціальних медіа є ідеальною базою для отримання якісних зворотних посилань. Це тому, що соціальні медіа працюють як велика платформа синдикації.

Логіка всього цього досить проста. Інструменти соціальних медіа допомагають людям залишатися на зв'язку та ділитися своїми історіями. Що стосується брендів, це означає, що вони діляться своїм найкращим вмістом і підтримують відносини з цільовою аудиторією.

Залучення вмісту призводить до отримання більшої кількості акцій, що дає людям більше можливостей знайти та надати посилання на ваш вміст. Насправді, у сесії Q&A, Андрій Липацев, старший стратег Google Ірландії, виявив Найпопулярніші фактори рейтингу Google . За його власними словами - "Це вміст і посилання, які вказують на ваш сайт".

Обмін вмістом у соціальних мережах також може призвести до автентичних, якісних зворотних посилань від відомих і впливових веб-сайтів. Впливаючі, як правило, використовують засоби соціальних медіа так само, як, якщо не більше, ніж звичайні користувачі. Якщо ваш вміст циркулює в тих самих колах, у яких вони перебувають; Швидше за все, вони потраплять на неї і пов'язують свої повідомлення в блозі.

Справа в тому, що це високоякісне будівництво зв'язків з боку впливових людей було б практично неможливим, якби не для соціальних медіа. Тому важливо мати активну сторінку соціальних медіа - щоб створити більш різноманітний і автентичний профіль посилання. Чим більше авторитетів ви отримуєте, тим більше він покращує ваш SEO.

Перевірте, що зробив National Geographic для Microsoft минулого року з нагоди Міжнародного жіночого дня. Різноманітні канали Nat Geo на Instagram розміщені надихаючі історії про розширення можливостей Microsoft для жінок. Враховуючи контекст посад, авторитет плакатів і емоційні зв'язки, вони безумовно кваліфікуються як високоцінні зворотні посилання.

Зображення через  Instagram
Зображення через Instagram

3. Покращення обізнаності про бренд

Іншим важливим способом, який соціальні медіа сприяють вашому SEO, є підвищення обізнаності про вашу марку. На перший погляд, це може здатися більш перевагою брендингу, ніж SEO. Хоча це правда, що соціальні медіа мають дивовижні переваги для брендингу, побічно, це може зробити багато для вашого SEO теж.

Соціальні медіа - це ще один цифровий канал для вашої цільової аудиторії, щоб шукати вас і взаємодіяти з вами. Платформи, такі як Facebook і Instagram, дозволяють вам будувати свою аудиторію і, що більш важливо, ваш бренд. Чим більше відбувається, тим більше людей розпізнають вас у результатах пошуку, і тим більше вони схиляться до кліку.

Таке підвищення обізнаності про бренди, яке ви створили на соціальних медіа, призводить до більш органічного пошукового трафіку для ваших сторінок. Враховуючи, що ці речі сприяють вашому званню в брендових пошуках, ваш SEO має тільки один спосіб піти вгору.

Бачачи, як кінцева мета всіх цих зусиль полягає у збільшенні ваших продажів, чому б не вбити двох птахів одним каменем? Створення інформативного вмісту бренду та продукту та обмін його на соціальних медіа - це шлях. Споживачі хочуть приймати обгрунтовані та освічені рішення про покупку. І який кращий спосіб допомогти їм зробити це, ніж дати їм те, що вони хочуть?

Як? Співпрацюйте з вашими авторами, щоб отримати корисну та інформативну інформацію про бренд, описи продуктів та огляди. Цей тип контенту не тільки сприятиме підвищенню обізнаності про бренд, але й допоможе клієнтам прийняти остаточне рішення про покупку. Вони можуть мати форму публікацій у блогах або відео.

90% людей читають онлайн-відгуки і 85% довіряють їм. Пара з тим фактом, що Facebook і YouTube виявилися найвпливовіших соціальних каналів . З 19% споживачів, що базуються на покупці на Facebook, йдуть 18% для YouTube. Цей вміст є ефективним і має бути частиною вашої стратегії соціальних медіа.

Збільшення брендових пошуків також підвищує ймовірність того, що ви добре оціните ключові слова, які не належать до бренду. Подивіться, що зробив Blendtec. Засновник, Том Діксон мав серйозну маркетингову проблему на руках, бачачи, як ніхто не хотів купувати у нього блендери. Незважаючи на те, що вони були кращими блендерами, здатними все змішувати.

Зображення через YouTube

Його рішення? Доводячи, що вони дійсно могли б щось поєднувати. Він придумав серію відео, демонструючи руйнівну доблесть його блендерів. Від iPhone до світних паличок, його відео стало вірусно. В результаті, обізнаність бренду Blendtec та пропаганда пройшли через дах.

4. За допомогою вимірювання та оптимізації

Те, що можна виміряти, може бути покращено. Щоб отримати максимальну віддачу від своїх кампаній у соціальних мережах, дуже важливо, щоб ви регулярно контролювати і коригувати свої стратегії. Існує безліч показників, які можна використовувати для оцінки впливу соціальних медіа на видимість пошуку.

Перший набір показників, які слід контролювати, включає коментарі, поділи та згадки про бренд. Більш високі цифри означають більшу актуальність і авторитет - два основні чинники для SEO. Збільшення довіри позитивно вплине на ваші пошукові рейтинги.

Другий набір показників, які потрібно переглянути, стосується впливу соціальних медіа на ваш веб-сайт. Вони включають такі речі, як рівень видимості в рейтингах пошукових систем, трафік сайту, пов'язаний з ним, і коефіцієнти переходів. Нарешті, варто провести загальний аналіз настроїв, перевірити вплив на трафік, рейтинг та продаж.

Щоб зрозуміти, які ваші зусилля в соціальних мережах покращують ваш SEO, потрібно вміти вимірювати ці показники. Щоб допомогти вам зробити це, є такі інструменти, як Pro Track Tracker . Такі інструменти надають вам легкий для розуміння звітів про ваші SEO рейтинги, з яких ви можете малювати дієві ідеї.

Зображення через Pro Rank Tracker
Зображення через Pro Rank Tracker

Тільки після того, як ви дізнаєтеся, що працює для вас, і що неможливо, ви можете налаштувати та оптимізувати свої зусилля в соціальних мережах. Отримання максимальної користі від ваших кампаній у соціальних мережах є ітераційним процесом, який включає вимірювання та адаптацію.

Як я вже згадував раніше, соціальні медіа багато в чому нагадують пошукові системи. Таким чином, необхідно, щоб ви ремесло посади зберігаючи як SEO і вашої цільової аудиторії на увазі. Крім того, оптимізація профілів соціальних мереж також принесе користь вашим рейтингам. Хоча це може здатися незначними деталями у великій схемі SEO, вони складають значну різницю.

5. Перехід на мобільний, локальний та соціальний

StatCounter повідомив що мобільні пристрої обігнали настільні комп'ютери в Інтернеті. Фактично, користувачі смартфонів витратили більшу частину свого часу на соціальних програмах, порталах і в пошукових системах. Мобільне усиновлення служило як підказка 62% маркетологів які оптимізували свої блоги для мобільних пристроїв для підвищення SEO.

Наприклад, Google переходить до індексу мобільного пристрою. Посилання та вміст на вашому мобільному веб-сайті, а також інші фактори, як-от досвід користувача та швидкість, будуть визначальними чинниками.

76% людей які шукають щось поблизу, на смартфонах, відвідайте відповідний бізнес того ж дня. 28% цих пошуків закінчуються покупкою. Враховуючи ці цифри, не можна ігнорувати пошукові запити для мобільних пристроїв, особливо для роздрібних брендів.

Щоб створити значущу місцеву присутність, важливо оптимізувати місцеві списки в каталогах, пошукових системах і сайтах огляду. У цьому відношенні Google і Yelp є двома найважливішими платформами, про які потрібно піклуватися.

Після подання заявки заповніть свої профілі на цих платформах відповідним вмістом. Потім регулярно контролюйте та оновлюйте їх. Ви навіть можете оптимізувати свій веб-сайт для локальних пошуків і використовувати Карти Google для надання напрямків руху.

Щоб отримати позитивну пресу, ви навіть можете працювати з місцевими ЗМІ. ЗМІ часто публікують історії в Інтернеті, які можуть посилатися на ваші профілі в соціальних мережах. Виготовлені професійно і з таких надійних джерел, вони є рецептом для більшої кількості акцій і кращого рейтингу.

Інтеграція соціальних медіа та SEO

Соціальні медіа не тільки працюють для поліпшення вашого органічного рейтингу пошуку. Вона має безліч інших переваг, які ваш бізнес може використовувати. Ось такий дієвий покроковий посібник, як створити свій стратегія соціальних медіа ?

Хоча ці два різні, інтегрувати ваші соціальні медіа маркетингу і SEO зусиль. Перш за все тому, що вони можуть допомогти один одному. Це тенденція, яка привертає увагу, і ви повинні стрибати на підніжку, оскільки це коштує пострілу. Якщо ви знаєте інші способи соціальних медіа можуть допомогти SEO зусилля, ми хотіли б почути від вас в коментарях.

_______________________
Розроблений Freepik

Бачачи, як кінцева мета всіх цих зусиль полягає у збільшенні ваших продажів, чому б не вбити двох птахів одним каменем?
І який кращий спосіб допомогти їм зробити це, ніж дати їм те, що вони хочуть?
Як?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения