Як потрапити в каталог mail.ru безкоштовно

 1. Каталог mail.ru - пробуємо додати сайт безкоштовно
 2. Як додати сайт в каталог mail.ru?

Привіт шановні друзі moneytime.com.ua . Стаття - інструкція, як потрапити в каталог mail.ru.

Спершу необхідно подати заявку на розміщення сайту. Інструкція по кроках - як додати в каталог mail.ru безкоштовно свій ресурс.

Каталог mail.ru - пробуємо додати сайт безкоштовно

Порівняно недавно мій блог був доданий в каталог mail.ru. При створенні блогу на WordPress і його подальше просування буде не зайвим знаходження вашого проекту в ньому і посилання з нього. як перевірити посилання та ін. новости в житті блогера. Більше на слуху каталоги від Яндекса і DMOZ. Якщо перше дає переваги для просування в пошуковій системі Яндекс, то другий сприятливо впливає на рух в Google.

Однак додавання в каталог Mail.ru вашого сайту теж буде хорошим поштовхом для його просування в ПС Mail.ru. Трафік з цієї системи не такий великий, але кілька десятків людей в день (відвідуваність у всіх різна і залежить від тематики і розкрученості) блогу не завадять.

Побачивши нещодавно, скільки відвідувачів заходить з цієї пошукової системи, згадав про Mail.ru. Цей блог був доданий в каталог mail.ru безкоштовно.

Скріншот від утиліти Site-Auditor дає наочне уявлення, в які списки прийнятий ваш проект. Протягом 3 днів я побачив результат. Погодьтеся, що останнім часом потрапити в основні каталоги пошукових систем безкоштовно у вас навряд чи вийде. А тут існує такий варіант. Так чому ж не скористатися ним.

У статті по кроках розповім, як скласти і подати заявку для розгляду. Нагадую, що описувати буду безкоштовну реєстрацію. Вам залишається зробити все по кроках і чекати додавання сайту в список mail.ru.

Як додати сайт в каталог mail.ru?


Спершу нас чекає реєстрація в, дивимося правий кут зверху - / Додати сайт /. Для початку буде не зайвим ознайомитися з існуючими рубриками та проектами, які тут вже живуть. Придивіться до них і виберіть для свого ресурсу рубрику. Решта web-site допоможуть визначитися, під яку рубрику підходить ваш.

При переході по посиланню ви опинитеся на початковій сторінці реєстрації. Уважно прочитайте написане і ознайомтеся з правилами каталогу List.Mail.ru. Не лякайтеся, якщо прочитаєте про платну реєстрацію. Її вартість становить 12000 руб. з уч. ПДВ. Платна реєстрація дає можливість автору швидко додати сайт в список mail.ru. У разі, якщо сайт має яскраво виражену комерційну складову своєї діяльності, то безкоштовно потрапити не вийде.

Ми ж будемо додавати персональний блог, який не є місцем продажу товарів. А є способом самовираження автора в мережі інтернет. Зверніть свою увагу на абзац, який розташований перед рекламою сайтів в каталозі.

Ознайомтеся з ним і перейдіть за посиланням у самому кінці абзацу.

На цій сторінці необхідно внести домен сайту і підтвердити що ми не робот. Вводимо каптчу і далі.

Вводимо каптчу і далі

Далі необхідно заповнити дані про сайті. На скріншоті показано, куди слід вносити дані. Форма заповнення стандартна. Вписуємо заголовок сайту (1). Ваші дані, як автора (2). Ставимо галочку, якою мовою доступна інформація на сайті (3).

До наступного пункту поставтеся серйозно. Тут (4) необхідно написати про що сайт. Пам'ятайте вище по тексту я пропонував ознайомитися з уже прийнятими сайтами і рубриками. Так ось там можна побачити, як автори заповнили анотацію. Вам необхідно зробити подібне. Підібрати для свого проекту короткий і інформаційний опис.

Далі вказуємо пошту робочу (5). В поле - / URL мобільної версії / можна продублювати основний домен. І опис до нього.

І опис до нього

Далі необхідно вибрати потрібну рубрику з каталог mail.ru. І вказати регіональну приналежність. Заповнюємо і переходимо далі.

Якщо все заповнили, в кінці реєстрації буде запропоновано перевірити ще раз внесені дані. І натиснути на / Так, відправити /. На цьому ваші дії, як автора блогу закінчуються.

В кінці додавання вас подякують і пообіцяють розглянути заявку. Залишається чекати і іноді перевіряти свою поштову скриньку. Багатьом надсилають лист з підтвердженням про додавання сайту. Решта перевіряють через пошук в каталозі або як показано вище на скріншоті утиліти Cайт Аудитор. Корисна програма для аналізу блогу і отримання інших даних.

За деякими даними розглядатися ваша заявка може від 3 днів до 3 міс. Дивлячись яка тематика та інше. На відміну від попадання в Яндекс каталог, тут можна через час знову спробувати подати заявку. Або спробувати дізнатися думку у самих модераторів, відіславши їм лист.
Сподіваюся, ваш проект додадуть в каталог mail.ru безкоштовно. Після потрапляння в нього, ви зможете проаналізувати на практиці, як вплинуло додавання сайту на його просування та збільшення відвідуваності.

Залишайте свою думку в коментарях, як ви потрапили в список mail.ru? І як відбилося це на вашому ресурсі. Адже не дарма беруть таку суму (12000 руб.) За реєстрацію!

Запрошую на оновлення блогу, щоб першим дізнатися нову інформацію по темі.

Удача завжди з Вами! З повагою, Олександр .

Буду вдячний Друзі, за ваш голос цієї статті!

Підписка по - Дякуємо за підписку!

Крім списку від Mail.ru є Яндекс каталог, куди додатися безкоштовно дуже важко. Пропоную до перегляду відео по темі. Чи впливає реєстрація в ньому на результат просування?

Чи впливає реєстрація в ньому на результат просування

Попередні матеріали цієї ж рубрики (відкриються в новому вікні):

 1. Бан сайту: перевірити і дізнатися причини, як зняти бан
 2. Як перевірити robots.txt в панелі Yandex і Google.
 3. Як перевірити відповідь сервера в панелі Яндекс Вебмастера?
 4. Як прибрати посилання з footer.php в шаблоні WordPress
 5. Статистика Google Analytics і соціальні мережі
 6. Як перевірити проксі на працездатність?
 7. Як закрити зовнішні посилання від індексації пошукових систем


/ Автор: Aleks7

Червень 13, 2012

Запрошую залишити коментарі до статті - Як потрапити в каталог mail.ru безкоштовно

Ru?
Ru?
Ru?
Чи впливає реєстрація в ньому на результат просування?
Як перевірити відповідь сервера в панелі Яндекс Вебмастера?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения