Як працює SEO; Основи SEO і як працює Google SEO

 1. Сучасний SEO SEO проти SEO маркетингу в минулому
 2. Як працює пошук Google
 3. Індексування та Карти сайту
 4. Як ви змусите Google індексувати ваш сайт?
 5. Елементи SEO на сайті
 6. Назви сторінок
 7. Мета описи
 8. Цінний, гідний зміст
 9. Технічні аспекти Onsite SEO (Як ви робите SEO для веб-сайту?)
 10. Офф-сайт SEO і як він працює
 11. Не всі зворотні посилання однакові
 12. SEO (Search Engine Optimization) ціноутворення
 13. електронної комерції SEO
 14. Покоління покоління SEO
 15. Місцеві SEO
 16. Крок за кроком SEO маркетинг (Як я можу зробити SEO безкоштовно?)
 17. Чи є спосіб швидше отримати результати Google SEO?

SEO - це скорочення від "Пошукової оптимізації", що є постійним процесом поліпшення видимості та рейтингу веб-сайту або веб-сторінки в органічних результатах пошуку, представлених у Google та інших пошукових системах. Складний алгоритм визначає, яким чином пошукові системи перераховують результати для будь-якого заданого терміну або фрази. Хоча точний алгоритм є дуже добре захищеним секретом, багато важливих аспектів і компонентів цього алгоритму відомі; ці компоненти SEO зосереджені. Через складність алгоритмів Google, Yahoo або Bing, а також через нескінченне море веб-сайтів і веб-контенту в Інтернеті, SEO є довгостроковими зусиллями. Скільки триває процес досягнення послідовної видимості в результатах пошуку, визначається методами, стратегіями, пріоритетами та поточними зусиллями, які виконуються.

Нижче наведено опис і пояснення основних компонентів і стратегій, необхідних для успішного SEO. З самого початку ви повинні розуміти, що SEO постійно змінюється і розвивається, так само як пошукові системи постійно змінюють свої алгоритми, роблячи їх розумнішими і швидшими. Потрібно зрозуміти, як SEO працювала в минулому і як вона працює зараз, щоб визначити, як вона буде працювати в майбутньому.

У цьому посібнику ми розглянемо наступне:

 • Сучасний SEO та SEO у минулому (2018)
 • Як працює пошук Google

Сучасний SEO SEO проти SEO маркетингу в минулому

У минулому оптимізація веб-сайту для пошукових систем означала оптимізацію алгоритму та пошукових роботів. Це був переважно технічний процес, який зосереджувався виключно на побудові посилань і способі структурування вашого веб-сайту. Це залишило двері відкритими для людей, щоб спробувати і маніпулювати системою з методами, які тепер ми вважаємо спамом. Google вирішив цю проблему, коли він випустив оновлення Panda і Penguin. Ці оновлення засудили веб-сайти з тонким вмістом "спам" і веб-сайтами, які використовували стратегії створення посилань, які не були органічними та не стосувалися вмісту сайту, а навпаки, маніпулювали алгоритмом пошуку. Сьогодні оптимізація веб-сайту для пошукових систем означає оптимізацію для користувачів, які ви хочете знайти ваш сайт (іншими словами, ваша цільова аудиторія). Основна увага сучасної SEO надає цільовій аудиторії найкращий вміст та користувальницький досвід. Google хоче надати своїм користувачам найкращі результати для відповідності пошуковим запитам. Надаючи найкращий вміст для вирішення цих пошукових запитів, ви збільшуєте свої шанси на високий рейтинг у SERP (сторінці результатів пошуку). Тим не менш, технічні SEO все ще важливі для того, щоб забезпечити, щоб боти Google могли зрозуміти вміст вашої сторінки та правильно індексувати їх. Якщо ви намагаєтеся класифікувати за конкурентні ключові слова, високоякісний вміст може виявитися недостатнім і потрібно вжити певних кроків, щоб покращити авторитет вашого домену, ми розгорнемо це коротко, але спочатку почнемо з основ:

Як працює пошук Google

Щоб зрозуміти, як працює SEO, потрібно спочатку дізнатися, як виконується пошуковий запит Google. Наведене нижче зображення безпосередньо взято з корпоративного сайту Google.

Як ви бачите, все проходить через сервери Google, оскільки Google знаходить найбільш відповідний індексований вміст на основі пошукового терміну (запит), а потім відображає його користувачеві.

Індексування та Карти сайту

Google є найбільшою системою індексованого вмісту, яка коли-небудь розроблялася. Щоб бути включеним до індексу, Google має спочатку дізнатися про ваш веб-сайт, блог або інші веб-сторінки, а також каталогізувати їх. Розробка та публікація веб-сайту не означає, що вона автоматично з'явиться в Google. Google має індексувати ваш сайт, щоб його можна було сканувати та ранжувати в результатах пошуку. Це як додавання нової пісні до вашої музичної бібліотеки, так що це постійний компонент; або додавання підприємства до жовтої сторінки. Для того, щоб ваш сайт був знайдений в пошуку, він повинен бути включений в "списки". Незалежно від технології, яка використовується для створення вашого сайту, ви хочете, щоб Google міг легко і правильно індексувати ваші сторінки. Якщо Google не може індексувати ваш веб-сайт, ви не відображатиметься в результатах пошуку.

Найпростішим способом індексування Google на вашому сайті є вручну подання мапи сайту Консоль пошуку Google (раніше відома як Google Webmaster Central). Bing має схожу платформу Інструменти для веб-майстрів Bing . Карта сайту надає пошукові системи структурою веб-сторінки.

Як ви змусите Google індексувати ваш сайт?

 1. Переконайтеся, що ваш веб-сайт сканується, регулярно реагуючи на сервер і вміст, який сканери розуміють (щось просте, як неправильний символ у файлі robots.txt вашого веб-сайту, може заблокувати сканування вашого сайту).
 2. Перевірте свій обліковий запис за допомогою консолі пошуку Google. Існує декілька способів перевірки вашого веб-сайту, уважно дотримуйтесь інструкцій і не повинні мати проблем, щоб отримати миттєвий доступ до всіх інструментів, які Google пропонує веб-майстрам.
 3. Надішліть карту сайту. І Google і Bing пропонують інструменти тестування, щоб перевірити, чи правильно налаштована ваша карта сайту, і ніщо не блокує роботів від сканування веб-сайту, використовувати цей параметр і уникнути розчарувань пізніше.

Знову ж таки, жодне з вищезазначених не буде гарантувати Google індексування на ніч, але це, безумовно, допоможе зменшити час, який він займає. За даними Google, веб-сайти можуть тривати від декількох днів до місяця для пошуку в Google, але найчастіше веб-сайти відображаються на сторінках результатів пошуку протягом тижня.

Елементи SEO на сайті

SEO на місці відноситься до оптимізації сайту зсередини, використовуючи вищезгадані компоненти, а також зміст, цільові слова, написані стратегічно, а також інші елементи. Оф-сайт SEO відноситься до зусиль, зроблених за межами веб-сайту, які будуть обговорюватися трохи пізніше. Нижче наведені деякі з найважливіших елементів SEO на сайті:

Назви сторінок

Заголовки сторінок зазвичай можна побачити на самій вершині веб-браузера або на ярлику вікна або на вкладці відкритої веб-сторінки. Інший спосіб дізнатися заголовок веб-сторінки - зберегти його у вибране. Сторінки зберігаються відповідно до назв сторінок. Важливо називати всі веб-сторінки за допомогою ключових термінів, якими ви бажаєте, щоб користувачі знаходили ваш сайт, і повинні відповідати ключовим термінам, знайденим у вашому письмовому вмісті веб-сайту. Помилка, яку часто роблять бізнес-сайти, полягає в тому, щоб називати їх назву компанії, логотип або інший матеріал на цих сторінках. Однак це не допоможе користувачам знайти ваш сайт. Наприклад, якщо в оренду костюмів під назвою "Monster Deals" є сторінка з жіночими костюмами відьми, і хотілося б знайти її в пошуку за аналогічною пошуковою фразою, то назва сторінки повинна бути щось близьке до Костюми відьом ». Подумайте про ці терміни відповідно до того, як ви їх шукаєте - не відповідно до того, що звучить або виглядає краще.

Мета описи

Мета-опис відображається на сторінці результатів пошуку під заголовком сторінки.

Ці описи реалізовані в HTML коді веб-сайту, на головній частині сторінки. Більшість систем керування вмістом (CMS) дозволяють додавати мета-опис без необхідності вручну редагувати HTML-код.

Хороший мета опис повинен дати точний і легкий для розуміння опис змісту сторінки. Ви повинні включити ключове слово, на яке ви націлюєте, але органічним способом, щоб опис залишався читаним і граматично правильним. Технічно, довжина опису мета не обмежується символами, але Google скорочує опис приблизно за 300 символів (станом на грудень 2017 року).

У минулому пошукові системи використовувалися для того, щоб надати важливість іншому мета-полю, що називається ключовими словами, але на сьогоднішній день найкраще практично залишити це поле порожнім.

У минулому пошукові системи використовувалися для того, щоб надати важливість іншому мета-полю, що називається ключовими словами, але на сьогоднішній день найкраще практично залишити це поле порожнім

Цінний, гідний зміст

Заповнення ваших сторінок пуховими та самостійними рекламними клішею може бути матеріалом телереклами та друкованої реклами, але не є корисним для пошукової системи або споживання людиною. Якщо вміст веб-сайту є неоригінальним, автоматично генерується, "закручується" (приймаючи одну й ту саму статтю та переписуючи її, щоб сказати, що в основному це одне й те саме з кількома незначними змінами) або іншим чином позбавлений реальної вартості - не тільки не буде результати пошуку, ваш веб-сайт також може бути покараний пошуковими системами. Корисний, оригінальний, добре написаний зміст стає все більш критичним компонентом веб-сторінки та веб-сайту в цілому.

Для цього є кілька причин.

 • Оригінальний вміст, у якому обрані ключові слова використовуються природно і скромно, отримують більше значення в результатах пошуку. Як згадувалося раніше, пошукові системи дають низький рейтинг сайтам, які намагаються обдурити з надмірним використанням ключових слів, також відомих як начинка ключових слів.
 • Варто відзначити, що оновлений та регулярно доданий контент є ще однією стратегією SEO. Веб-сайти, які регулярно оновлюють і додають хороший вміст на свій сайт, будуть вищими в результатах пошуку, ніж старі, застарілий вміст, який не був переглянутий або оновлений автором.
 • Чим більш інформаційним, корисним, добре написаним і іншим цінним вмістом має веб-сайт, тим більше можливостей отримувати вхідні посилання з інших сайтів, що є надзвичайно важливим фактором ранжування.
 • Чим більше вмісту має веб-сайт, тим більше можливостей для глибоких посилань - які широко прийняті як один з найважливіших факторів у SEO. Глибокі посилання - це зворотні посилання, які посилаються на внутрішні розділи, підрозділи вашого сайту. Він служить для доведення Google та іншим, що конкретна та цільова інформація була знайдена, прочитана та пов'язана з іншим сайтом, який вважає цей вміст цінним.

Якщо ви володієте бізнесом або монетизуєте блог, очевидно, у вас є експертна інформація про певну тему. Чим більш цінний вміст ви надаєте своїм відвідувачам, тим краще для вашого сайту. По суті, ви повинні поставити вашу аудиторію попереду рейтингів переходів, продажів або інших типових бізнес-пріоритетів. Ваші продажі та інші бізнес-цілі повинні бути результатом надання досвіду, цінної інформації та розуміння; не від змісту, що є «продажем вперед». Це дійсно працює як для пошукових систем, так і для цільової аудиторії.

Технічні аспекти Onsite SEO (Як ви робите SEO для веб-сайту?)

Маючи багатий, цінний, оригінальний вміст, тепер найважливіший фактор SEO на місці, є ще кілька елементів, які є більш технічними, але все ще дуже важливими.

 • Внутрішні та зовнішні посилання - наявність гарної внутрішньої структури зв'язків допомагає користувачам здійснювати навігацію по сайту та допомагає пошуковим роботам зрозуміти ієрархію сторінок вашого веб-сайту. Наявність декількох зовнішніх посилань (посилання, що ведуть до іншого домену) також може бути добре. Наприклад, в межах вмісту повідомлення в блозі. При цьому важливо, щоб ці посилання були релевантними змісту сторінки. Також важливо не додавати на ваш сайт занадто багато зовнішніх посилань, оскільки пошукові системи можуть сприймати їх як спам.
 • Швидкість завантаження сторінки - чим швидше вона завантажується, тим краще. Швидкий веб-сайт забезпечує кращий досвід користувачів, зменшує показник відмов і, в кінцевому рахунку, може призвести до збільшення рейтингу. Google пропонує PageSpeed ​​Insights інструмент для перевірки швидкості вашого веб-сайту та пропозиції щодо його покращення. Один з останніх оновлень Google у 2018 році пов'язаний зі швидкістю веб-сайту. До недавнього часу швидкість веб-сайту визначалася часом відгуку роботів Google. Це означає, що боти вимірювали час, необхідний для завантаження сторінки, і використовувався як індикатор швидкості веб-сайту. Проблема полягає в тому, що різні пристрої, сервери та швидкість з'єднання можуть мати різний час відгуку. Щоб вирішити цю проблему, Google тепер більше покладається на користувачів Google Chrome і скільки часу потрібно для того, щоб веб-сайт завантажувався з їхнього кінця.
 • Мобільна доброзичливість - Більше половини пошуків Google виконуються на смартфонах і планшетах. Якщо ваш сайт не підходить для мобільних пристроїв, Google рідше покаже ваш веб-сайт на сторінці результатів на цих пристроях. Це означає, що вам не вистачає ~ 60% всіх користувачів пошукової системи. Мобільна зручність також відома як адаптивний веб-дизайн.
 • Системи управління контентом (CMS) - CMS, яку ви використовуєте для створення та завантаження вмісту, безумовно, має значення для SEO. Аспекти, до яких слід звернути увагу, включають чисті URL, пошукові системи, легкість створення та кешування контенту, форми метаданих і чи оптимізовано CMS для вашого конкретного веб-сайту. Наприклад, WordPress - відмінна CMS для SEO, але вона не ідеальна для сайтів електронної комерції, або, принаймні, не для сайтів, які продають багато продуктів. Хороша система CMS також враховує всі вищезазначені фактори (мобільність, швидкість і структура сайту).

Офф-сайт SEO і як він працює

Віддалений SEO - це загальний термін для всіх дій та стратегій, які вживаються для поліпшення авторитету домену сайту та видимості за межами самого веб-сайту. Найбільша різниця між SEO на місці та SEO поза межами майданчика полягає в тому, що перша може повністю контролюватися веб-майстром та / або менеджером вмісту веб-сайту, і останній не може бути повністю контрольований. Тим не менш, успіх будь-якої техніки чи процесу поза межами сайту обумовлений якістю вмісту (який можна контролювати), будь то стаття, прес-реліз, публікація в блозі, відео тощо.

Ключовим елементом поза SEO-сайту є зворотні посилання. Зворотні посилання - це посилання на інші веб-сайти, які ведуть назад до вашого веб-сайту. У минулому нові веб-сайти могли просто купувати зворотні посилання і миттєво побачити поліпшення пошукового рейтингу. Сьогодні ці практики вважаються «чорними капелюхами SEO», і Google не тільки не схвалює їх, але може насправді покарати ваш сайт. Проте зворотні посилання все ще вважаються одним з найважливіших факторів у алгоритмі пошуку Google. Давайте розглянемо деякі з різних типів зворотних посилань.

 • Органічна зворотна лінія - коли веб-сайт посилається назад на ваш сайт без будь-яких інформаційних ресурсів. Це може статися, коли ви пропонуєте високоякісний вміст, який люди хочуть посилати на своїх веб-сайтах і блогах.
 • Згадки про бренд - посилання на домашню сторінку з використанням назви бренду як якоря є дуже поширеним явищем, коли ви отримуєте зворотні посилання за допомогою згадок у засобах масової інформації, гостьових блогів, прес-релізів тощо.
 • Deep Backlinks - посилання на ваш сайт, який не веде до вашої домашньої сторінки, але замість цього є однією з внутрішніх сторінок вашого сайту. Багато часу ці посилання мають якірні тексти, такі як: "дізнатися більше", "натисніть тут", і т.д. Якщо ви можете керувати якорним текстом, який використовується в цих зворотних посиланнях, набагато краще використовувати ключове слово, на яке ви хочете орієнтуватися. певної сторінки (припускаючи, що вміст цієї сторінки дійсно має відношення до цього ключового слова). Наприклад, замість: Натисніть тут щоб дізнатися більше про конкурентний аналіз зворотних зв'язків » використовуйте це: « Докладніше про це конкурентний аналіз зворотного зв'язку "
 • Розміщені зворотні посилання - це посилання на веб-сайти, які дозволяють створювати вміст, створений користувачем. Наприклад: Соціальні медіа, розділ коментарів у блогах, форумах тощо. Ці посилання не обов'язково мають таку ж вагу, як інші типи зворотних посилань, згадані вище.

Не всі зворотні посилання однакові

Зворотні посилання мають різну вагу в очах Google, залежно від цих факторів:

 • Адміністрація домену (DA) і Page Authority (PA) - зворотні посилання з веб-сайту з високим DA є набагато більш цінними, ніж зворотні посилання з веб-сайтів з низьким або середнім DA. Іншим фактором є ПА. Нова сторінка на веб-сайті не матиме ПА, навіть якщо веб-сайт має високий DA. Чим вище DA і PA, тим краще.
 • Релевантність - Ви хочете, щоб веб-сайти, що посилаються на ваш веб-сайт, відповідали вашій галузі та цільовій аудиторії. Якщо у вас багато посилань, що надходять з веб-сайту, який повністю не пов'язаний із вмістом вашого веб-сайту, це може призвести до появи червоного прапора.
 • Спаммі веб-сайти - Якщо веб-сайт вважається спам в очі Google, то зворотний зв'язок з цього сайту може насправді пошкодити ваш SEO. Веб-сайт зі спамом - це, як правило, веб-сайт із тонким вмістом, безліччю зовнішніх посилань і безліччю оголошень.
 • NOFOLLOW Посилання - “nofollow” - це атрибут, який можна додати до тега <a> (тег посилання в html). Цей атрибут повідомляє пошуковим системам не слідкувати за цим посиланням на цільовий веб-сайт. Ці зв'язки, як правило, вважаються менш цінними, ніж посилання "слідувати".

SEO (Search Engine Optimization) ціноутворення

Ціни на послуги SEO варіюються залежно від місця розташування клієнта та поглибленого виконання проекту. Наприклад, локальний проект SEO (для місцевого бізнесу) дуже відрізняється за обсягом, ніж проект, який спрямований на поліпшення рейтингу на національному або глобальному рівні. Ще однією відмінністю є тип пакета.

Найбільш поширені пакети SEO: щомісячний, одноразовий проект і консультативний.

 1. Один раз проект - зазвичай фокусується на технічних аспектах на місці SEO. Постачання можуть включати оновлення назв сторінок і опису, вмісту сторінки, структури сайту, швидкості сайту та багато іншого.
 2. Консультація - зазвичай розраховується щогодини з цінами, заснованими на досвіді та досвіді консультанта. Консультації SEO надають рекомендації, стратегію та досвід, але зазвичай дуже мало практичних змін на сайті.
 3. Щомісячно - найефективніший пакет - це щомісячна стратегія, яка базується на адаптації до пошукових тенденцій і послідовних змін алгоритму, що здійснюються пошуковими системами.

Ось кілька цінових діапазонів на основі типу клієнта та характеру проекту:

електронної комерції SEO

Оптимізація сайту електронної комерції для пошукових систем вимагає унікальної стратегії та особливої ​​уваги до деталей. Це пов'язано з тим, що досить складно отримати оригінальну класифікацію продукту. Пакет SEO електронної комерції, як правило, включає створення вмісту, щомісячне дослідження ключових слів, оптимізацію на місці та стратегію зворотного зв'язку. Ціни варіюються від $ 3000 до $ 20,000 на місяць, залежно від розміру веб-сайту (кількість продуктів) і конкретних результатів.

Покоління покоління SEO

Сайти для компаній SAAS або компаній, що надають будь-які послуги, орієнтовані на створення потенційних клієнтів. З одного боку, ці веб-сайти значно менші, ніж веб-сайти електронної комерції. З іншого боку, вони значною мірою покладаються на великий контент, щоб виділитися. Є також різні стратегії SEO для B2B і B2C призводить. Пакет SEO для компанії SAAS або іншого постачальника послуг буде включати великий план маркетингу вмісту, а також всебічну стратегію зворотного зв'язку, а також оптимізацію на місці. Ціни коливаються від $ 3500 - $ 15000 на місяць в залежності від обсягу робіт.

Місцеві SEO

Результати пошуку змінюються залежно від вашого місцезнаходження, особливо під час пошуку служби, яка базується на розташуванні. Наприклад, якщо ви перебуваєте в Майамі і шукаєте "доставку квітів", ви побачите місцеві підприємства, які мають відношення до району Майамі. Якщо ви шукаєте такий самий термін у Нью-Йорку, ви побачите абсолютно різні результати. Локальний пакет SEO зазвичай включає в себе оптимізацію на місці, контент-маркетинг, орієнтований на зону обслуговування, оптимізацію бізнес-довідників (на Google, Yelp та ін.) І реалізацію тактики для збільшення відгуків клієнтів. Ціни коливаються від $ 1000 до $ 4 750 за місяць в залежності від конкретних результатів.

Крок за кроком SEO маркетинг (Як я можу зробити SEO безкоштовно?)

Якщо ви відчуваєте себе перевантаженим, ось простий покроковий посібник для SEO, який допоможе вам розпочати роботу:

 1. Переконайтеся, що правильно налаштовано відстеження аналітики.
 2. Перевірте свій веб-сайт за допомогою консолі пошуку Google і подайте карту сайту.
 3. Використовуючи інструменти дослідження ключових слів, визначте найважливіші ключові слова, за якими ви бажаєте займатися.
 4. Підберіть кожне ключове слово зі сторінкою на своєму веб-сайті, яку ви бажаєте визначити.
 5. Оптимізуйте заголовок сторінки, опис та вміст сторінки на основі наведених вище вказівок.
 6. Отримуйте зворотні посилання на ці сторінки, бажано, використовуючи цільове ключове слово як текст прив'язки.
 7. Розширення ключового слова universe шляхом створення нового вмісту:
  a. Знайти відповідні пошукові терміни для ключових слів, на які ви націлюєтеся (за допомогою інструментів дослідження ключових слів)
  b. Визначте, який із цих пошукових термінів має найменшу кількість конкурентів на основі обсягу пошуку та кількості результатів пошуку.
  c. Напишіть свіжий та цінний вміст, орієнтований на ці пошукові терміни, маючи на увазі вищезазначені рекомендації.
 8. Записуйте, як ви ранжируєте кожне ключове слово, на яке ви націлюєте, перш ніж проводити будь-які оптимізації, а також детальний список всіх внесені вами змін і коли.

Нарешті, ви хочете регулярно стежити за своїм рейтингом і аналітикою, а також переконатися, що саме вдалося зробити. Пам'ятайте, що результати можуть тривати кілька тижнів або навіть місяців, тому будьте терплячими.

Чи є спосіб швидше отримати результати Google SEO?

Тут ми розглянули кілька основних елементів SEO. Виконання їх самостійно займає багато часу з величезною кривою навчання. Вона вимагає послідовних постійних, нескінченних зусиль разом із придбаними методами та хитрощами торгівлі, які можуть прийти тільки від того, що він займається SEO досить довго, щоб стати експертом.

Отримання результатів найшвидшим і ефективним способом - це те, де ми взагалі входимо. Ми освоїли всі ці основні елементи і знаємо, як створювати високоякісний контент. Ми також знаємо, де і як отримати цінні вхідні посилання та глибокі посилання.

Наші послуги SEO та контент-маркетингу послідовно призводять до збільшення видимості, трафіку та конверсій. Зв'яжіться з нами сьогодні ми можемо допомогти.

Як ви змусите Google індексувати ваш сайт?
Як ви робите SEO для веб-сайту?
Як я можу зробити SEO безкоштовно?
Чи є спосіб швидше отримати результати Google SEO?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения