Як правильно користуватися хештегом

 1. Головні переваги та корисності хештегів:
 2. І ще один секретний лайфхак для спільнот в Вконтакте:

Ви завжди читаєте інструкцію до щойно придбаному телефону

Ви завжди читаєте інструкцію до щойно придбаному телефону? Думаю, навряд чи. Так і з хештегом. І дуже даремно. Правильне використання хештегів здатне значно підвищити охоплення аудиторії практично в будь-якій соціальній мережі, підвищити впізнаваність і популярність бренду. І все це - без будь-яких вкладень!

Хештег - це спеціальна мітка, за допомогою якої можна шукати записи на певну тему. Раніше символ # не мав особливого поширення і рідко використовувався в побуті. Але все змінилося з приходом соціальних мереж.

Вперше # почав використовуватися в якості особливої ​​мітки в Twitter. Відокремлюючи слово або навіть цілу фразу (тільки без пробілів) цим знаком від усього іншого тексту ви отримуєте активне посилання-закладку, яка об'єднає вашу запис із записами інших людей на цю ж тему. Перейшовши за цим посиланням, ви потрапите в пошук, де будуть відображені записи з таким же хештегом.

Тепер хештеги - один з основних способів масової комунікації в соціальних мережах. З їх допомогою шукають цікаві новини, бренди, відстежують важливі події та багато іншого. Хештеги підтримують такі соціальні мережі як: Twitter, Google+, Facebook, Instagram і Вконтакте і багато інших.

Головні переваги та корисності хештегів:

 • - збільшують охоплення аудиторії;
 • - структурує інформацію;
 • - спрощують пошук потрібної інформації;
 • - підвищує впізнаваність бренду.

Відмінно також працюють хештеги, пов'язані з різного роду заходами (конференціями, фестивалями і т. Д.). Вам навіть не обов'язково фізично бути там, щоб брати участь в дискусіях або спілкуватися з людьми, що знаходяться на заході. Зазвичай організатори добре розкручують офіційні хештеги. Просто використовуйте їх в своєму контенті - і збільшуйте аудиторію.

Так організатори конференції Макретінг. Менеджмент. Продажі придумали такий конкурс "Сфотографуйся з" хештегом буквами "і хто набере більшу кількість лайків в перебігу конференції, отримає подарунок", тим самим привернули увагу аудиторії в Instagram.

Продажі придумали такий конкурс Сфотографуйся з хештегом буквами і хто набере більшу кількість лайків в перебігу конференції, отримає подарунок, тим самим привернули увагу аудиторії в Instagram

Якщо ви хочете, щоб вас знайшли або помітили - без хештегів не обійтися. Однак, не всі соціальні мережі однаково "доброзичливі" до застосування цього способу просування.

Instagram - розберемо першим, так як все зараз активно почали просувати свій продукт або послуги в цій мережі. А значить, боротьба за кожного переглянув вашу запис збільшується з кожним днем. Щоб збільшити трафік відвідувачів вашого облікового запису та поліпшити його якість (націливши на "свою" цільову аудиторію ).

Перш за все, відзначимо, що наявність і кількість хештегів значно впливає на охоплення аудиторії. Так, в залежності від кількості хештегів, що описують фото, відрізняється відсоток взаємодій з аудиторією на кожні 1 000 фоловерів:

 • 0 хештегів - 18%
 • 1 хештег - 29%
 • 2 хештег - 41%
 • 3 хештег - 39%
 • 4 хештег - 31%
 • 5 хештегів - 43%
 • 6 хештегів - 33%
 • 7 хештегів - 30%
 • 8 хештегів - 39,5%
 • 9 хештегів - 49,5%
 • 10 хештегів - 22%
 • 11 хештегів - 79,5%

Кращий варіант використання хештегів в Instagram - участь в так званих хештегових іграх. Задайте тему дня, придумайте мітки і попросіть людей публікувати фото або ж приєднуйтеся до вже існуючої грі - публіку тематичний контент, звичайно ж. Учасники будуть кликати на хештеги, щоб подивитися фото, завантажені суперниками.

Крім того, для популяризації бренду добре працюють хештеги, прив'язані до місця. Можете використовувати як повні назви (# харків), так і популярні короткі (# ха). Так ви привернете увагу користувачів, які знаходяться в безпосередній близькості від вашого географічного місця розташування.

Але найголовніше, запам'ятайте - важливо щоб ваші хештеги висловлювали саму суть фото, а не просто полотно хештегів, які так уже й не люблять користувачі.

А для спрощення роботи з хештегом в Instgram, існують спеціальні автоматизовані сервіси та сайти, де ви можете вибирати популярні хештеги і вставляти в свої публікації:

Вконтакте приєднався до "хештегоманіі" трохи пізніше. Однак, вже зараз такий спосіб поширення інформації використовується досить активно. Основні особливості хештегів ВКонтакте:

 • можна прописувати хештеги як кирилицею так і латиницею;
 • не варто писати багато хештегов в посаді, оптимально до 3-ох.

Якщо у вас новинне спільнота в Вконтакте, то за допомогою хештегів ви можете структурувати інформацію, що буде зручно користувачам. Перший спосіб ви просто в кожної публікації пишіть хештег, за обраною темою, припустимо #smm, #seo - в пошуковому рядку в вк вам видасть всі пости з цими хештегом. Другий спосіб - вибираєте тему, припустимо # smm @ s_lab, де @ - роздільник і s_lab - ваша група, цей метод видасть тільки пости вашої групи з відповідним хештегом.

І ще один секретний лайфхак для спільнот в Вконтакте:

Для чого потрібні хештеги, знає багато хто. Але, часом, так не хочеться псувати красиво оформлений пост "негарним" хештегом: наприклад, в запису, що складається тільки з зображень, він буде виглядати відверто незграбно.

Тут приходить на допомогу можливість додавати "приховані" хештеги. За ним можна буде знаходити запис на стіні спільноти через пошук, але в тілі поста їх не буде. Як це відбувається? Досить додати хештег в опис прикріпленою до посту фотографії або відеозапису - публікація проиндексируется.

Досить додати хештег в опис прикріпленою до посту фотографії або відеозапису - публікація проиндексируется

У Facebook хештеги не так популярні, але мають право бути.

Раніше пости з хештегом не мали успіху і практично не ранжувались, але в даний момент ситуація покращилася. Сьогодні пости з 1-2 хештег отримують в середньому 593 взаємодій з аудиторією, з 3-5 хештагамі - 416 взаємодій, з 6-10 - 307 взаємодій, з 10+ хештег - 188 взаємодій. Погодьтеся, це вагомий аргумент на користь хештегів. Але і тут не обійшлося без характерних особливостей.

 • погано працюють для пошуку контенту. Але набирають популярність завдяки інтегрованій роботі з Instagram.
 • алгоритм пошуку на Facebook, складний. Припустимо ви введете #california і вам видасть спочатку ваших друзів, які постили щось з цим хештегом, потім друзів друзів, і тільки потім - сторінки, суміжні з вашими інтересами. Алгоритм на Facebook змінюється кожні півроку, так що так йдуть справи на момент публікації.

Алгоритм на Facebook змінюється кожні півроку, так що так йдуть справи на момент публікації

А тепер, мабуть, перейдемо і до прабатька хештегів - Twitter. Навіть якщо ваш twitter створений для більшої індексації в Google, це не привід відмовляти вашим потенційним клієнтам в радості знайти вас і в цій соціальній мережі.

На замітку: в твіти з 1-2 хештег ступінь залучення аудиторії вище в середньому на 21%.

Для більшого охоплення можна використовувати найпопулярніші хештеги. З їх пошуком особливих проблем не виникне - є списки популярних хештегів в twitter. Вони з лівого боку, колонка з 10 найпопулярніших хештегів, можете вибрати один з них і вставляти в свої публікації до додаткових хештег по вашій темі. Будьте обережні, якщо ці хештеги пов'язані зі скандалами, трагедіями - ні в якому разі не прив'язуйте свій бренд до них, погана репутація вам ні до чого.

Отже, в заверешніе хотілося б відзначити, що хештег - це корисний інструмент коли ви просуваєте в Instagram або Twitter. АЛЕ ви натискаєте "поділитися" в Вконтакте або Facebook виходить ось така "простирадло" хештегів:

Повірте, це дратує і тільки погіршує ставлення до бренду.

Вихід або ви окремо постите фотографію і Вконтакте, і Instagram, або натискаєте поділитися і потім редагуєте публікацію в Вк і Facebook (як уже говорилося раніше).

Крім того, корисно, коли таким чином (хештег) ви поєднуєте інформацію в групі в Вконтакте (в меню) - полегшується пошук товаром конкретної категорії або типу. Але і тут є маленька хитрість. Якщо ви ставите хештеги конкретно для вашої групи, то подумайте над їх унікальністю - тобто щоб конкретно відображало про що інформація і не зустрічалося з хештегом конкурентів (ви хе не хочете рекламувати їх у себе на сторінці).

Ну а тепер перейдемо до головного питання: ставити чи не ставити? Вирішувати, звичайно, вам. Ми представили вам основні особливості хештегів в соціальних мережах. Використовуйте отримані знання з розумом і отримуйте ще більше вдячної аудиторії! А ще, підписуйтесь на наші групи в соціальних мережах, задавайте питання, діліться досвідом - завжди раді вам!

Як це відбувається?
Ну а тепер перейдемо до головного питання: ставити чи не ставити?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения