Як правильно використовувати хештеги: абсолютний гід

 1. типи хештегов
 2. 1. Брендові хештеги
 3. 2. хештегом індустрії
 4. 3. хештегом розташування
 5. 4. хештегом кампаній
 6. Як шукати хештеги
 7. 1. Топ хештегов
 8. 2. Сторінки конкурентів
 9. 3. Інструменти
 10. Як використовувати хештеги для просування контенту
 11. 1. Сплануйте кампанію
 12. 2. Використовуйте інструменти для вимірювання результатів
 13. 3. Проведіть конкурс
 14. 4. Співпрацюйте з популярними акаунтами

Ви можете любити їх або ненавидіти, але хештеги - кращий безкоштовний інструмент просування в Instagram.

Понад мільярд людей використовують соціальну мережу щодня, але при цьому функція пошуку сервісу обмежена. Шукати можна по імені, розташування або хештегом. Ось чому так важливо використовувати хештеги. Якщо ви пропонуєте продукт або послугу і хочете, щоб користувачі вас знайшли, обов'язково додавайте їх в свої публікації.

Перший хештег #barcamp був створений для підтримки обговорення в Twitter. Сьогодні їх функціонал вже не обмежується простою навігацією.

Хештеги - зручний і абсолютно безкоштовний інструмент просування вашого контенту. У цьому гідові ми розповімо вам про те, як їх використовувати, щоб залучити більше передплатників, лайків та лидов.

типи хештегов

Щоб ефективно просувати профіль, необхідно використовувати різні типи хештегов. Кожна група виконує свої функції: якісь з них допомагають залучити передплатників, інші - генерують ліди. Ось чотири основні типи:

1. Брендові хештеги

Перше, що потрібно зробити перед початком просування сторінки в Instagram - створити хештег для свого бренду. Можна використовувати назву бренду або запам'ятовується фразу, яка буде асоціюватися у аудиторії з вами. Наприклад, Nike використовує кілька брендових хештегов: #nike і #justdoit.

Якщо ви тільки створили акаунт, перших результатів доведеться почекати. Брендові хештеги не приваблюють тисячі передплатників і лайків за один день. Вони допомагають створити онлайн-портфоліо і легко відстежувати призначений для користувача контент.

2. хештегом індустрії

З'ясуйте, які хештеги користуються популярністю у вашій індустрії. Це може бути назва вашої ніші, наприклад, # маркетинг або щось більш конкретне - # онлайнреклама або #seo. Подібні хештеги широко поширені, тому вони можуть залучати ботів і комерційні сторінки. У будь-якому випадку, це буде непоганим початком просування.

Краще вибирати більш нішеві і тематичні хештеги, щоб залучити цільову аудиторію. Для цього поставте себе на місце потенційних клієнтів і постарайтеся зрозуміти, що вони шукають в соцмережах.

3. хештегом розташування

Хештеги з інформацією про місцезнаходження найефективніші, якщо ви продаєте товари або послуги. Конкуренція для них набагато нижче, а аудиторія більш таргетована.

Якщо ви сумніваєтеся, як правильно використовувати хештеги розташування в своїх постах, вам буде корисна стаття " Як ефективно використовувати геотеги в Instagram ". У ній ви знайдете докладний гід по роботі з цим типом хештегов.

4. хештегом кампаній

Бренди часто організовують конкурси та запускають кампанії, при цьому відстежувати учасників їм допомагають спеціальні хештеги.

Як шукати хештеги

Деякі вважають, що хештеги в Instagram вже не працюють. Це може бути правдою, тільки якщо використовувати їх навмання без будь-якої стратегії. Секрет успіху полягає в тому, щоб грамотно комбінувати популярні і вузькоспеціалізовані хештеги.

Популярні хештеги - ті, які використовували понад 500 000 разів. Дізнатися число публікацій можна при введенні хештега в рядок пошуку в Instagram.

Дізнатися число публікацій можна при введенні хештега в рядок пошуку в Instagram

У ваших постах їх не повинно бути багато. Можна додати один хештег з цієї категорії, щоб підкреслити тематику.

Вузькоспеціалізовані хештеги набагато ефективніші, тому що допомагають залучити цільову аудиторію. Вони зустрічаються в менш ніж 500 000 публікацій в Instagram. Сміливо використовуйте в своїх постах хештеги всього з декількома тисячами згадувань.

Де ж шукати хештеги?

Ось кілька варіантів:

1. Топ хештегов

Найпоширеніші хештеги - прості слова, але добитися по ним потрапляння в перші 9 результатів пошуку практично неможливо, тільки якщо у вас не популярна сторінки з тисячами передплатників.

Незважаючи на те, що ці хештеги залучають ботів і комерційні сторінки, вони можуть допомогти в отриманні перших передплатників. Відомі бренди і люди використовують мінімум один з найпопулярніших хештегов в своїх записах, і це працює.

Список найпопулярніших хештегов для Instagram ви знайдете в статті " Найпопулярніші хештеги 2019 ".

2. Сторінки конкурентів

Якщо у вас закінчилися ідеї, зверніть увагу на акаунти конкурентів. В першу чергу, знайдіть в Instagram провідні компанії у вашій індустрії. Подивіться, які хештеги вони використовують і як часто. Конкуренти віддають перевагу загальним, нішевим або брендовим хештегом? Скільки хештегов вони використовують в постах? Вчіться на помилках і позитивному досвіді інших підприємств - якщо це спрацювало для них, може спрацювати і для вас.

3. Інструменти

Ви можете знайти хештеги з певної теми прямо в Instagram - просто введіть ключове слово в рядок пошуку і виберіть вкладку "хештеги". У видачі ви побачите найпопулярніші хештеги по цій темі, їх поширеність і пов'язані хештеги.

Якщо знайти потрібний хештег в Instagram не виходить, використовуйте онлайн-інструменти, наприклад, безкоштовний Displaypurposes . Надрукуйте в рядку пошуку один або кілька хештегов, і він генерує 30 хештегов. Тут ви також зможете побачити найпопулярніші хештеги з певної теми.

Тут ви також зможете побачити найпопулярніші хештеги з певної теми

Як використовувати хештеги для просування контенту

Щоб побачити результати, необхідно ретельно спланувати кампанію.

У статті " 5 кращих прикладів роботи з хештегом від брендів "Наведено кілька прикладів успішних хештег-кампаній від брендів. Орієнтуйтеся на них при створенні своєї стратегії.

1. Сплануйте кампанію

Почніть зі складання списку хештегов, які ви збираєтеся використовувати. Запишіть стільки хештегов, скільки зможете знайти. Не забудьте додати:

 • хештеги індустрії;
 • хештеги розташування;
 • брендові хештеги;
 • нішеві хештеги.

Потім вирішите, скільки хештегов ви збираєтеся додавати в пости і як часто. Використовувати можна стільки хештегов, скільки хочете. Публікації з 11+ хештегом користуються більшою популярністю в Instagram. Якщо для вас це занадто багато, ви можете їх приховати.

Додайте один або два нішевих хештега, кілька хештегов розташування і брендовий хештег в кожен пост. При цьому намагайтеся не використовувати кожен раз одні й ті ж хештеги, щоб залучати різноманітну аудиторію.

2. Використовуйте інструменти для вимірювання результатів

Дізнатися, чи працює ваша стратегія просування, зовсім непросто. На щастя, можна використовувати спеціальні інструменти для відстеження ефективності хештегов.

Наприклад, в Picalytics можна оцінити показники залученості по хештегом, Рicaton також допоможе визначити найефективніші хештеги.

Наприклад, в  Picalytics  можна оцінити показники залученості по хештегом,  Рicaton  також допоможе визначити найефективніші хештеги

До речі, безкоштовні інструменти для Instagram можуть значно підвищити ефективність маркетингу і заощадити ваш час. У статті " 25+ безкоштовних інструментів для маркетингу в Instagram "Ви знайдете посилання на найкорисніші інструменти для роботи з платформою.

3. Проведіть конкурс

Конкурси - відмінний спосіб просування і можливість генерувати користувальницький контент. Їх коментують, лайкають і репоста набагато частіше звичайних постів. Хештеги допоможуть вам відстежувати учасників і розповісти користувачам про свою компанію.

Приклади кампаній для генерації користувацького контенту для вашого натхнення шукайте в статті " 10 кращих кампаній з призначеним для користувача контентом в Instagram ".

4. Співпрацюйте з популярними акаунтами

Багато брендів і спільноти будуть раді розмістити у себе ваш пост, якщо він буде для них актуальний. Згадайте іншого користувача в своєму пості і використовуйте якомога більше його хештегов, щоб привернути увагу. Якщо вам це вдасться, вашу запис побачать мільйони і у вас з'являться нові передплатники.

Дотримуйтесь перерахованим вище порад, але не забувайте проявляти креативність. Пам'ятайте, навіть найкращий контент НЕ буде популярним, якщо люди не зможуть його знайти. Тому так важливо грамотно використовувати хештеги.

Тому так важливо грамотно використовувати хештеги

Де ж шукати хештеги?
Конкуренти віддають перевагу загальним, нішевим або брендовим хештегом?
Скільки хештегов вони використовують в постах?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения