Як проаналізувати продуктивність вашого сайту SEO [FREE Report] Ξ FTF

 1. 1. Як здійснюється загальний маркетинг вашого сайту?
 2. 2. Які головні сторінки вашого веб-сайту?
 3. 3. Чи є на вашому веб-сайті тенденції органічного руху?
 4. 4. Скільки ключових слів займає ваш сайт?
 5. 5. Які ключові слова використовують користувачі, щоб знайти ваш веб-сайт?
 6. 6. Як зривається ваш трафік?
 7. Резюме та аналіз

Дані вашого веб-сайту розповідають про історію, яку нам потрібно прослухати .

Перед початком SEO-кампанія , дуже важливо переглядати ключові дані SEO, щоб ознайомитися з веб-сайтом, промисловістю та минулими маркетинговими ініціативами.

Ця публікація допоможе вам відповісти на ключові запитання щодо продуктивності вашого веб-сайту, зокрема:

 1. Органічні тенденції руху, історія та джерела
 2. Які сторінки / вміст створюють найбільший трафік і значення для вашого бізнесу
 3. Відкритість ключових слів і видачі (SERP)

Найважливіше, що цей пост проведе вас через процес аналізу, щоб надати вам план дій на найкращий спосіб атакувати пошукову кампанію.

ПРИМІТКА: Я настійно рекомендую слідувати доповіді, цей посібник зосереджується на аналізі даних через сферу застосування звіту.

1. Як здійснюється загальний маркетинг вашого сайту?

Мені подобається починати з зображення всього, що відбувається в Google Analytics. Копіювання цих звітів вручну займає кілька годин, тому ми створили панель інструментів, яка сегментує дані за допомогою декількох кліків.

A. Вкажіть дати у звіті за 1 рік

Вкажіть дати у звіті за 1 рік

B. У випадаючому меню "ДЖЕРЕЛО ПЕРЕВЕЗЕННЯ" розпочніть вибір кожного з каналів NON Organic Search, один за одним.

Ми шукаємо моделі, тенденції та інформацію з неорганічних каналів, які можуть впливати на їхню органічну продуктивність.

 • Платний пошук . Витрачаючи гарну суму грошей на SEM, ви побачите зростання органічного трафіку. Взагалі кажучи, це люди, які повертаються на сайт через "фірмові ключові слова" (тобто вони натиснули на оголошення для "адвоката Майамі", а потім повернулися до Google наступного дня, щоб безпосередньо шукати ваш сайт). Це доречна інформація, оскільки зміни у витратах SEM призведуть до коливань органічного трафіку, які ви могли б неправильно діагностувати.

ПРИМІТКА: Ви також можете наносити шар на NEW проти RETURNING, щоб зрозуміти поведінку відвідувачів.

 • Соціальні. Незважаючи на те, що соціальні зв'язки та трафік не впливають на органічні рейтинги, соціальна - це найважливіша складова інтегрованої цифрової стратегії. Ви повинні розуміти джерела та обсяг трафіку, зокрема, якщо ви створюватимете вміст для свого веб-сайту - соціальний - це ключовий канал просування контенту.

Ви повинні розуміти джерела та обсяг трафіку, зокрема, якщо ви створюватимете вміст для свого веб-сайту - соціальний - це ключовий канал просування контенту

 • Реферал. Якщо якість вхідних посилань, які вказують на веб-сайт, прямий трафік безпосередньо впливає на ваш органічний трафік.

Дані про трафік рефералів дають нам критичну інформацію про стратегію створення посилань - тут ви можете побачити посилання, які збільшують трафік на ваш сайт. Посилання, які приводять до рейтингу трафіку - це типи посилань, які потрібно масштабувати для своєї кампанії.

Ми не будемо надто аналізувати їх, занадто багато факторів, які можуть викликати зміни. Ми просто використовуємо цей звіт, щоб отримати загальне розуміння тенденцій руху з усіх джерел.

2. Які головні сторінки вашого веб-сайту?

A. Встановлення термінів, що триватимуть 12 місяців.

B. ВСТАНОВИТИ ГРУПУВАННЯ КАНАЛІВ ПОРУШЕННЯ ВИКОНАННЯ ТІЛЬКИ для органічного пошуку.

На цій сторінці відображаються найпопулярніші цільові сторінки з органічного пошуку за кількістю сеансів, зміною трафіку (рік за роком), рейтингом відмов і рейтингом переходів.

ПРИМІТКА: якщо ви запускаєте електронної комерції веб-сайт. це також можна легко змінити, щоб подивитися на коефіцієнт перетворення електронної комерції над цільовим коефіцієнтом переходів.

це також можна легко змінити, щоб подивитися на коефіцієнт перетворення електронної комерції над цільовим коефіцієнтом переходів

Які сторінки найкраще виконуються?

По-перше, подивіться на сеанси - ці дані самі покажуть вам найбільш популярні сторінки. Потім перегляньте конверсії, щоб зрозуміти значення цього трафіку.

 • Який тип сторінок найкраще виконується?

Наприклад, домашня сторінка, публікації в блогах, сторінки продуктів і т.д. Це дає вам уявлення про області, на яких спочатку потрібно зосередитися. Наприклад, якщо вміст є їх вершиною водій трафіку , зосереджено на комерційних сторінках і стратегії ремаркетингу (і навпаки).

 • Яка частка трафіку?

З цих верхніх сторінок, чи є якісь явні домінанти? Сайт може робити 1M відвідування на місяць, але якщо 94% трафіку збирається в блозі без комерційної цінності, ці візити стають набагато менш значущими .

 • Чи отримують чи втрачають ключові сторінки трафік?

Дивлячись на зміну трафіку за рік за рік, ви можете дізнатися, чи є їхні сайти (і певні сторінки) проблемами.

 • З першого погляду, чи задовольняють їхні пошукові цілі?

Швидкість відмов є грубим способом судити про залучення, але вони надають точний огляд. Загалом, очікуйте, що вміст (повідомлення в блогах) матиме вищий рівень відмов. Цілеспрямованість багатьох цих пошуків є суто інформаційною. Якщо у вас є хороша інформація, висока показник відмов не свідчить про низьку ефективність.

Запустіть Google Analytics і перегляньте звіт про розбір контенту (Поведінка> Зміст сайту> Розклад вмісту ), щоб зрозуміти сер. Час на сторінці, лічильник для показника відмов.


Час на сторінці, лічильник для показника відмов

C. Встановіть ПРИСТРОЇ КАТЕГОРІЇ ТІЛЬКИ на мобільний.

 • Чи зменшується або збільшується мобільний трафік? Веб-сайт нашого агентства займає близько 90% органічного трафіку.

Наш веб-сайт електронної комерції займає близько 70% мобільного органічного трафіку. Немає жодних проблем з тим, як оптимізується сайт нашого агентства, але аудиторія зовсім інша, що впливає на їхню поведінку в Інтернеті.

3. Чи є на вашому веб-сайті тенденції органічного руху?

Графік №1: Порівняння трафіку за рік за місяцем
Цей графік дає змогу порівняти кількість органічних сеансів кожного місяця з попереднім роком. Це також великий звіт про прогнозування зростання.

Графік №2: Історія органічного руху за місяцем
Скористайтеся цією таблицею, щоб зрозуміти, як веб-сайт виконав свою діяльність ще до початку. Цей звіт також має вирішальне значення для розуміння сезонності та впливу сайту на оновлення алгоритму.

Діаграма # 3: Органічні тенденції руху вдень
Це не звіт, але варто поглянути, але це допоможе вам зрозуміти, який день тижня найпопулярніший для шукачів.

4. Скільки ключових слів займає ваш сайт?

Діаграма # 1: діаграма видимості ключового слова
Просто ввівши свій веб-сайт у SEMRush / Ahrefs, ви отримаєте діаграму з історією видимість ключового слова »Веб-сайту. Розраховується:

 • Кількість ключових слів для всього сайту
 • Рейтинг / положення кожного ключового слова
 • Обсяг пошуку цих ключових слів
 • Вартість AdWords за клік для цих ключових слів

Кількість ключових слів для всього сайту  Рейтинг / положення кожного ключового слова  Обсяг пошуку цих ключових слів  Вартість AdWords за клік для цих ключових слів

Я використовую ці дані, щоб отримати розуміння на високому рівні щодо "видимості" веб-сайту, інакше, на скільки ключових слів індексується веб-сайт (незалежно від позиції). Це важливо, тому що найпростіший шлях до більш органічного трафіку - це не рейтинг нових ключових слів, а вдосконалення існуючих.

Графік №2: Розподіл органічних позицій
Графік, наведений вище, показує ВСІ ключові слова, для яких веб-сайт класифікується, незалежно від позиції. Ключові слова, розташовані над позицією 7, не мають великого значення, тому попередній графік може вводити в оману. Ця діаграма допомагає нам зрозуміти позиції всіх ключових слів рейтингу.

Діаграма # 3: Усі рейтинги ключових слів
Останній шматок витягує через експерта всі ключові слова, за якими Ви ранжируєте, а також URL, позицію, обсяг пошуку та частку трафіку.

Цей графік дає нам змогу дізнатися точні позиції всіх ключових слів на вашому сайті, які перетинаються за обсягом.

5. Які ключові слова використовують користувачі, щоб знайти ваш веб-сайт?

Діаграма # 1: пошук у фірмових формах та без фірмових знаків
"Фірмовий пошук" - це коли користувач використовує ваше ім’я, бренд або URL веб-сайту для пошуку вашого веб-сайту. Це відбувається, коли хтось знає про ваш сайт або повертається до іншого візиту (щоб повернутися до вмісту, який вони читають, щоб повернутися, щоб купити продукт, який вони подивилися раніше, тощо).

Цей показник є надзвичайно важливим з кількох причин:

 • Фірмовий пошук є потужним рейтинговим фактором. Це найскладніше - відтворити (ні, пошукові роботи не працюють) і тому є величезним якісним сигналом для Google. Немає нічого потужнішого, ніж хтось шукає вас “ваш продукт / послугу + назва вашої марки”.
 • Це допоможе вам краще зрозуміти ваш трафік. Хоча брендований пошук є важливим, більшість кампанії з SEO повинна зосередитися на керуванні пошуком не брендових (так званий рейтинг нових ключових слів з високим бажанням). Для цього потрібно враховувати фірмовий пошук звітність та цілей вимірювання.

Для цього потрібно враховувати фірмовий пошук  звітність  та цілей вимірювання

Графік №2: кліки від Google (за останні 90 днів)
Хоча GSC схожий на сеанси, GSC тільки дивиться на унікальні клацання, а сесії групують нові і повертаються в одне.

Графік №2: кліки від Google (за останні 90 днів)  Хоча GSC схожий на сеанси, GSC тільки дивиться на унікальні клацання, а сесії групують нові і повертаються в одне

Графік №3: покази від Google (за останні 90 днів)
GSC враховує кількість показів у будь-який час, коли ваш веб-сайт відображається в результатах пошуку, незалежно від того, чи ця людина натискає результат чи ні. Я хотів би використовувати цей звіт, щоб зрозуміти коливання ключових слів і загальний напрямок ефективності сайту. Зменшення показів ніколи не є хорошим знаком і може вказувати на будь-яку кількість проблем.

 • Конкуренти активізують свою гру і переймають ландшафт
 • Технічні питання які коштують вам нерухомість у SERP
 • Підвищений «шум» у видачах на рівні запиту (тобто більше оголошень, локальний пакет, графік знань тощо)

Конкуренти активізують свою гру і переймають ландшафт  Технічні питання  які коштують вам нерухомість у SERP  Підвищений «шум» у видачах на рівні запиту (тобто більше оголошень, локальний пакет, графік знань тощо)

Графік №4: рейтинг кліків (CTR) від Google (останні 90 днів)
CTR порівнює кількість кліків і покази, а також обчислює відсоток, який дає вам змогу дізнатися про "швидкість", на яку натискаються ваші посилання під час показу. Це число, як правило, перекошено положенням, як найкращі результати мають значно вищий CTR, ніж нижчі позиції . Однак ця таблиця допомагає зрозуміти загальну ефективність, оскільки для покращення рейтингу кліків SERP можна зробити декілька дій:

 • Переписати заголовки сторінок, щоб бути більш "кліком гідним"
 • Перепишіть мета-описи, щоб бути більш "достойним"
 • Заглянути Розмітка структуризованих даних опції для додавання до сторінок, щоб збільшити нерухомість SERP (тобто зірки перегляду, таблиці подій тощо)

Переписати заголовки сторінок, щоб бути більш кліком гідним  Перепишіть мета-описи, щоб бути більш достойним  Заглянути  Розмітка структуризованих даних  опції для додавання до сторінок, щоб збільшити нерухомість SERP (тобто зірки перегляду, таблиці подій тощо)

6. Як зривається ваш трафік?

Консоль пошуку Google має потужний інструмент під назвою " Пошук в Analytics "Що дозволяє сегментувати трафік на основі того, який аспект пошуку Google знаходить ваш сайт через:

 • Робочий стіл
 • Мобільний телефон
 • Зображення
 • Відео

Це важлива інформація, оскільки вона дозволяє нам зрозуміти можливості через різні типи контенту.

Для кожного з 4 варіантів наш звіт розбивається:

Кліки проти середньої позиції
Відфільтрований лише для настільних / мобільних пристроїв / зображень / відео, ця діаграма показує, як середній рейтинг (весь сайт) впливає на трафік.

Ця діаграма важлива, оскільки Google має дві індексовані - мобільний і настільний. Ваші рейтинги на мобільній мові можуть значно відрізнятися від настільних (і навпаки) залежно від того, як створюється ваш вміст / сайт. Якщо ви виявите розбіжності, вам потрібно глибше копати.

Точні пошукові запити, які залучають трафік на ваш сайт
Цей фільтр відфільтрований лише для настільних / мобільних пристроїв / зображень / відео, цей список відображає точні пошукові запити, які люди використовують для пошуку вашого веб-сайту.

Точні пошукові запити, які залучають трафік на ваш сайт  Цей фільтр відфільтрований лише для настільних / мобільних пристроїв / зображень / відео, цей список відображає точні пошукові запити, які люди використовують для пошуку вашого веб-сайту

Ця діаграма дає нам уявлення про те, як платформа впливає на те, як люди знаходять ваш сайт. Слідкуйте за різними запитами. Чи існують певні запити, які використовуються лише для мобільних пристроїв? Лише зображення?

Особливо мені подобається звіт про пошук зображень, оскільки він дає нам нові можливості для оцінки трафіку. Трафік пошуку зображень є недостатньо використовуваною тактикою, в деяких галузях він може залучити масовий трафік на ваш сайт.

Давайте подивимося нерухомість як приклад . Під час пошуку квартир, будинків і кварталів природно бачити зображення - люди використовують Google Images для початку пошуку. Добре оптимізовані зображення допомагають значно збільшити обсяг трафіку.

Резюме та аналіз

Суть цього звіту полягає не тільки в розумінні, а й у первинній стратегії. Переглядаючи цей звіт, я люблю робити записи в Evernote за те, що я бачу. Потім я переношу їх на першу сторінку, щоб представити клієнту.

Деякі зразки можуть містити такі дані:

 • Трафік має тенденцію опускатися навколо курортного сезону.
 • Сесії тривали до лютого 2017 року, коли трафік зменшився на 40% за місяць. Це не пов'язано з сезонністю або конкурентами, ця модель є алгоритмічною. Ми будемо робити детальний аналіз, щоб розібратися у справі на цьому тижні.
 • Одне зображення на їхньому сайті перевищує 100 відвідувань на місяць, може бути можливість використовувати більше зображень для подібних ключових слів.
 • Xyz.com пов'язаний з сайтом ще в лютому і з того часу перевищив 700 відвідувань. Ми відвідали сайт і вони приймають гостьові повідомлення - я додав цей сайт до файлу контактів.

Ці ідеї не повинні загинути тут - нам потрібно їх втілити у будівництво та виконання кампанії. Я більше розповім про те, як ми робимо це в розділі 1.4, коли я охоплюю управління проектами.

1. Як здійснюється загальний маркетинг вашого сайту?
2. Які головні сторінки вашого веб-сайту?
3. Чи є на вашому веб-сайті тенденції органічного руху?
4. Скільки ключових слів займає ваш сайт?
5. Які ключові слова використовують користувачі, щоб знайти ваш веб-сайт?
6. Як зривається ваш трафік?
1. Як здійснюється загальний маркетинг вашого сайту?
2. Які головні сторінки вашого веб-сайту?
Який тип сторінок найкраще виконується?
Яка частка трафіку?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения