Як просувати інтернет-магазин самостійно - стратегія просування і розкрутки

 1. Стратегія просування інтернет магазину
 2. Підготовка плану самостійного просування
 3. SEO просування сайту магазину
 4. структура
 5. Зовнішня посилальна маса сайту магазину
 6. Поведінкові чинники інтернет-магазину
 7. соціальні чинники
 8. підсумок просування

Просування сайту інтернет-магазину - основа всього бізнесу, адже саме з кількості і якості притягається трафіку складаються доходи Просування сайту інтернет-магазину - основа всього бізнесу, адже саме з кількості і якості притягається трафіку складаються доходи. У поняття просування закладається цілий комплекс заходів, в результаті якого сайт вашого магазину буде займати високі позиції в пошукових системах по різним запитам.

Важливо вибрати ту стратегію розкрутки інтернет-магазину, яка дозволить повною мірою охопити весь сегмент і залучити максимум цільових відвідувачів, т. Е. Людей, готових до здійснення покупки.

Уже з назви - інтернет-магазин - слід, що саме всесвітня павутина повинна стати основним джерелом клієнтів. Звичайно, оффлайн і телевізійну рекламу ніхто не відміняв, але ці види залучення клієнтів, як правило, набагато дорожче, і до них слід вдаватися вже після того, як проект набрав обертів (ну або якщо у вас є для цього необхідний бюджет, і такі витрати виглядають обгрунтованими на даному етапі розвитку бізнесу, в тому числі витрати на кількість посилань розрахувати можна тут - Seopult.ru ).

Стратегія просування інтернет магазину

Загальна стратегія розвитку магазин буде складатися з декількох основних напрямків. Це звичайно пошукове просування інтернет-магазину - основа всього інтернет бізнесу. Трафік з пошукових систем часто найбільш дешевий і доступні, якщо все робити правильно або звернутися до професіонала.
Крім seo просування є ще й реклама - контекстна і банерна. Основний мінус такого виду залучення клієнтів це те, що вона викликає менше довіри з боку користувачів.

Підготовка плану самостійного просування

До даного етапу ви повинні підходити ще на стадії розробки, а краще проектування інтернет-магазину. Стратегія багато в чому залежить від структури і каталогу вашого майбутнього сайту. Від цього залежать і інструменти, які будуть використовуватися для розкрутки.

Коли ви склали бізнес план і визначилися з асортиментом вашого інтернет-бізнесу, вам необхідно все це структурувати, і привести до зручного для просування виду. Для цього ви будете використовувати наступні елементи - категорії, підкатегорії, мітки.

Наприклад, для магазину товарів для дітей заголовної категорією буде одяг. Підкатегоріями будуть одяг для хлопчиків, для дівчаток, а в якості міток можна використовувати назви брендів виробників дитячого одягу. Більш докладно про організацію структури інтернет магазина ви зможете прочитати в нашій статті.

ВАЖЛИВО: вся ця інформація вам повинна була стати в нагоді на етапі проектування і підготовки до створення інтернет-магазину в якості вихідного матеріалу.

Тепер ви зрозуміли, що підготовка до розкручування вашого інтернет-магазину починається ще задовго до його створення. Коли у нас є готовий і детально пророблений каталог, ми можемо переходити до найголовнішого етапу просування сайту інтернет-магазину - SEO.

SEO просування сайту магазину

SEO просування магазину - це його розкрутка в пошукових система. Нас, як орієнтованих на російський сегмент, будуть цікавити в першу чергу Яндекс і Google.ru. Результатом буде знаходження вашого сайту по пошуковим запитам в топ-10 пошукової видачі.

Основні пункти, на яких ґрунтується успіх:

 1. структура магазину
 2. Внутрішня оптимізація всіх сторінок сайту
 3. Зовнішня оптимізація - нарощування маси
 4. поведінкові чинники
 5. соціальні чинники

структура

В процесі розкрутки не все так просто, так як будь-яке штучне вплив на пошукові системи з їх боку сприймаються як особисту образу. Т. е. Все накрутки заборонені, і за їх використання сайт може потрапити під санкції, аж до того, щоб назавжди бути заблокованим пошуковими системами.

Зі структурою ми розібралися - це основа вашого успіху по частині розкрутки. Внутрішня оптимізація - не менш важливий елемент.

Для початку, необхідно визначитися з поняттями і зрозуміти, чому так важливо оптимізувати сайт. Пошукові системи не просто так ранжируют сайти і розставляють їх у своїй видачі в певному порядку - вони роблять це на підставі певних факторів. Одним з основних таких факторів є те, наскільки та чи інша сторінка сайту відповідає запиту користувача, т. Е. Є релевантною. Зробивши оптимізацію сторінок інтернет-магазину, ми допоможемо пошуковій системі максимально чітко визначити, чого саме присвячена та чи інша сторінка, і почати вважати її релевантною. А це в свою чергу прискорить виходу в топ вашого сайту.

Не забудьте замовити текстові описи і статті для вашого магазину:

Не забудьте замовити текстові описи і статті для вашого магазину:

Внутрішня оптимізація має на увазі наступні дії з кожною сторінкою: заповнення заголовків сторінок - title, заголовків документів - h1, заповнення мета-тегів, розміщення текстів з описами.
Основний закон все оптимізації - це не бути нав'язливим і не використовувати спам, т. Е. Надмірне вживання ключових слів у відповідних елементах. Як ключі можуть бути використані назви товарів, категорій, брендів і т. П.

Ми радимо ніколи не використовувати в заголовках сторінок такі слова як "купити" - пошуковими системами подібне може бути розцінено як спам і накрутка. Краще замість цього напишіть "продаж".

Зовнішня посилальна маса сайту магазину

Ось ми і підійшли до того, що повинно завершити всі вище описані праці успішним виходом в топ Ось ми і підійшли до того, що повинно завершити всі вище описані праці успішним виходом в топ. Для того щоб стабільно закріпитися в топ-10 пошукових систем не обійтися без посилальної маси, т. Е. Посилань з інших тематичних (або не дуже) ресурсів - ці посилання ведуть на різні сторінки вашого сайту.

Сучасні тенденції говорять про те, що посилання вже не враховуються так, як раніше пошуковими системами. На перше місце виходить природність посилань, їх доречність в тому чи іншому контексті. Але як і раніше працюють автобіржі закупівлі посилань - це не зовсім правильно з точки зору правил пошукових систем, але все ще продовжує працювати, і іноді коштує недорого.

ВАЖЛИВО! За використання покупних тимчасових посилань можуть бути застосовані санкції пошукових систем до ваших сайтів, будьте обережні і не переборщіть! Так як тимчасова посилання виглядає максимально неприродно в очах пошукової системи.

Куплені посилання існують двох видів - тимчасові і вічні. Тимчасові посилання існують, поки ви платите за них, вічні - оплачуються один раз і назавжди. Другі, як правило, коштують дорожче.
При цьому потрібно розуміти, на яку сторінку повинні везти куплені посилання. Для інтернет-магазину це зазвичай сторінка категорії, або підкатегорії. Т. е. Сторінка, на якій зібрані всі товари з представленого розділу.

Для вас, як майбутнього власника інтернет-магазину важливо зрозуміти, що для успішної і довгострокової роботи вашого сайту краще використовувати максимально природні посилання. До таких відносяться так звані огляди - це статті, в кінці якої стоїть посилання у вигляді урл-адреси сторінки, на яку посилається, і ця сторінка вказується як джерело. Наприклад, це може бути огляд будь-якого товару, представленого в вашому магазині. Такий огляд ви пишіть самі (ваші копірайтери), а далі він розміщується на сайті, який ви зможете знайти в спеціальній біржі з продажу вічних посилань.

Таких бірж досить багато, серед найбільш популярних і зарекомендували себе:

Крім цього, на різних форумах по просуванню сайтів, як правило, є багато пропозицій щодо продажу таких посилань. Там вам досить знайти підходящі і тематичні ресурси, на яких ви і зможете купити можливість розміщення огляду з посиланням на ваш сайт.

Скільки потрібно отримувати зовнішніх посилань для інтернет-магазину в місяць? Залежить від його віку, тематики, регіону. Якщо магазин молодий - кілька місяців, то краще кількість тримати в межах 10-50 на місяць. Якщо магазину вже більше року, то кількість можна сміливо збільшувати.

ВАЖЛИВО! Зайва кількість неприродною посилальної маси може призвести до санкцій з боку пошукових систем!

Поведінкові чинники інтернет-магазину

Так звані поведінкові фактори, або ПФ це, по суті, сукупність різних факторів, пов'язаних з поведінку користувачів на вашому сайті, але не тільки. Наприклад, переходи на ваш сайт з інших сайтів, в тому числі з Яндекса також йдуть в залік ПФ.

Але оскільки, ми зацікавлені в самостійній розкручуванні інтернет-магазину, нам важливо зрозуміти, яким чином можна впливати на поведінкові фактори. Єдино вірний спосіб, який буде працювати в довгостроковій перспективі - це поліпшення вашого сайту для користувачів. Робіть зручні меню, наочну структуру, читаються тексти і тоді користувачі, своєю поведінкою на сайті, дадуть сигнал пошуковим системам про зручність та якість вашого сайту.

Робіть зручні меню, наочну структуру, читаються тексти і тоді користувачі, своєю поведінкою на сайті, дадуть сигнал пошуковим системам про зручність та якість вашого сайту

По суті - це і є робота над юзабіліті. Але все це стосується поведінки користувачів на сайті. Але щоб забезпечити максимально хороший ПФ, необхідно домогтися високої кликабельности (CTR) по посиланнях на ваш сайт з видачі пошукових систем. Для цього заповнюйте мета-тег description, так як при правильному його заповнення саме ця інформація буде відображатися в сніпетів для вашого сайту у видачі пошукової системи. А чим краще сніпет, тим швидше користувач на нього клацне і перейде саме в ваш інтернет-магазин.

Багато говорять про накрутку ПФ, для цього є навіть спеціальні сервіси та інструменти ... Ми не радимо це робити, якщо ви дійсно дорожите репутацією вашого магазину. Природність - це основа успіху розкрутки будь-якого сайту в Яндексі і Гуглі.

соціальні чинники

Соціальні фактори або соціальні сигнали дуже важливий елемент в просуванні інтернет магазину в пошукових системах. Адже соціальні мережі все щільніше входять в наш з вами побут.
В інтернеті існує не мало інструмент по накрутці, або, так скажімо, поліпшення соціального профілю вашого сайту або інтернет-магазину.

Що саме впливає на сайт позитивно:

 1. Групи для магазину в соціальних мережах
 2. лайки
 3. Посилання на сайт в соціальних профілях

Для початку розвитку вашого магазину в соціальних мережах буде відмінним ходом створення групу, наприклад в одній мережі - Вконтакте. Далі, ви починаєте поступово наповнювати групу користувачами - краще робити це без масових спам розсилок. Поступово група сама буде наповнюватися клієнтами магазину в міру його розвитку і зростання популярності.

На сайті магазина необхідно встановити соціальні кнопки - спеціальний віджет, який дозволяє людям ділитися інформацією про ваш сайт лише однією кнопкою - лайк.

Абсолютно природним чином будуть з'являтися лайки і посилання на ваш магазин в соцмережах. Всі ці соцсігнали бачать пошукові системи, і враховують для ранжирування вашого сайту.

підсумок просування

Всі ці заходи по розкрутці вашого магазину дадуть хороший і довгостроковий результат тільки в разі їх комплексного виконання.

Власнику інтернет-магазину складно все робити самостійно, особливо якщо на ньому ще лежить і вся організація процесу, налагодження зв'язків та фінансові питання. Тому для просування краще або найняти фахівця в штат, або звернутися у фірму по рекламі і розкрутці сайтів. Друге, швидше за все, буде дорожче. При цьому з фахівцем зі свого штат легше налагодити роботу і взаєморозуміння.
І звичайно, не забувайте всі витрати на розкрутку закладати в бюджет, причому ці витрати будуть вимагатися вашому магазину на постійній основі.

Єдине чого ми не торкнулися - це пряма реклама, але вона є ідеальним варіантом для залучення клієнтів на самому старті вашого бізнесу. Але це вже тема іншої статті.

Скільки потрібно отримувати зовнішніх посилань для інтернет-магазину в місяць?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения