Як просувати інтернет-магазин?

 1. Чи потрібно це?
 2. Що слід знати про армію низькочастотних запитів?
 3. стратегія просування
 4. Як підготувати сайт до просування?
 5. Нарощування Trust Rank
 6. Як оптимізувати сторінки інтернет-магазину?
 7. Автоматизація при роботі з картками товару
 8. створення контенту
 9. Як правильно створюється контент?
 10. Внутрішня перелінковка сайту при оптимізації під низькочастотні запити
 11. Підвищення конверсії та аналіз поведінки потенційних покупців
 12. висновок

Найбільший інтерес для власника інтернет-магазину представляє пошукова система Яндекс, так як саме їм обробляється більше шістдесяти відсотків запитів на території Росії, причому пошуковик Google вважають за краще, якщо хочуть знайти інформацію, а Яндекс - щоб знайти послуги або товари. Тому, коли розробка сайту закінчена, і ви хочете вивести його в ТОП пошукача Яндекс, то вам варто мати уявлення про специфіку просування інтернет-магазинів за допомогою SEO, а також про оптимізацію.

Чи потрібно це?

Більшість інтернет-магазинів користуються високим попитом саме завдяки пошуковій видачі. Однак існують і сайти, які неможливо просунути в ТОП Яндекса. В їх число входять:

 1. Інтернет магазини, які були створені тільки недавно. У разі, коли сайт створюється на нових доменах, потрібно почекати деякий час, щоб Яндекс почав йому хоч трохи довіряти. Причому це є обов'язковою умовою - навіть бездоганно оптимізований сайт не зможе просунутися в ТОП без цього. Тому буде краще потроху нарощувати кількість посилань, але при цьому не вкладаючи в просування великих коштів. Щоб отримати трафік, варто користуватися Яндекс Маркетом і контекстною рекламою. Після того, як проект успішно проіснує близько року, варто почати збільшення вкладень у просування, що з часом дозволить просунутися в десятку найбільш популярних сайтів. Найбільш актуальним це є як для висококонкурентних, так і среднеконкурентних запитів. А ось низькочастотні варто почати просувати після того, як сайт запущений.
 2. Магазини, в яких пропонуються товари, які не можна купити без примірки і ретельного зважування «за» і «проти». Так, існують винятки, проте зазвичай такі проекти мають досить низький відсоток людей, які перейшли з класу «відвідувачі» в клас «покупці». А значить, доведеться виходити на дійсно великі обсяги трафіку. Звичайно, для цього доведеться вкладати в справу великі гроші - щомісяця доведеться вкладати сотні тисяч рублів! Можливо, доведеться найняти висококласного фахівця, який розбирається в тематиці і зможе зробити всю роботу за вас.
 3. Інтернет-магазини, які пропонують неунікальний і досить дешевий товар. Як правило, люди не люблять оплачувати доставку, вартість якої можна порівняти з ціною товару. Тим більше, якщо той же самий асортимент можна купити в простому магазині.

Вивчивши ці винятки, можна зрозуміти, що при просуванні товару існує мінімум обмежень технічного характеру. Значно важливішим є вид товару і його популярність у потенційних клієнтів. Досить провести попередні розрахунки, щоб зрозуміти наскільки корисною може бути розкрутка в системах пошуку. Треба сказати, що більшість найбільш успішних інтернет-магазинів просувається саме так.

Що слід знати про армію низькочастотних запитів?

Як показує практика, не завжди буває правильно йти в лобову атаку на галузеутворюючих, тобто високочастотні запити. Іншими словами, якщо ви хочете просувати інтернет-магазин годинників, не завжди варто використовувати запит «годинник». Це обійдеться вам занадто дорого, та й якість трафіку може бути сумнівним. Справа в тому, що високочастотними запитами відбивається величезна кількість інтересів. Причому не в кожному випадку інтерес виражається в пошуку товару і готовність купити його. Значно правильніше буде просувати сайт по низькочастотних і середньочастотних запитах. Лише у випадках, коли ваш інтернет магазин вже увійшов в ТОП-10, варто почати просування сайту , Використовуючи високочастотні запити.

Щоб було зрозуміліше, варто привести найпростіший приклад. Магазин годин варто просувати по низькочастотних запитах «годинник casio купити», «годинник Tissot недорого» і багато інших. Завдяки цьому ваш сайт буде чудово оптимізований під великий список ключових слів і словосполучень. Це буде цілком розумно з різних причин:

 1. Сучасні пошукові системи не дають просувати сторінку за кількома запитами (виняток, якщо розмова йде про низькочастотні запити);
 2. Якщо сторінка буде максимально точно відповідати на запит користувача, то можливість успішної операції значно підвищиться. Нерідко буває так, що при підготовці релевантних сторінок навіть фахівці забувають очевидні речі. Наприклад, ввівши «швейцарський годинник», користувач може мати на увазі самі різні поняття, наприклад навігаційне (якщо людина хоче знайти сайт виробника годинників), транзакційних (якщо модель вже вибрана, після чого має бути вибрати і надійний інтернет-магазин), а також просто інформаційним (якщо користувач просто хоче дізнатися побільше про годинник, шукає відгуки та огляди). Тому просуваючи власний проект, не варто лінуватися - до кожного запиту слід підходити дуже серйозно. Тільки так можна визначити в яких же випадках його задають, а також якій сторінці вашого інтернет-магазину вдасться найбільш повно відповісти на даний запит.

стратегія просування

В цілому стратегія просування досить проста. В першу чергу це підбір запитів. Потім запити розподіляються по сторінках, які повністю відповідають їм за змістом. При необхідності можна створити відсутні сторінки. Потім якісну оптимізацію потрібно провести на самих сторінках. Після цього можна використовувати активне просування через низькочастотні запити. І лише коли цей етап пройдено, можна поступово нарощувати кількість посилань, щоб виводити середньочастотні запити. Поступово можна збільшувати бюджет, щоб продовжувати просувати інтернет-магазин середньочастотними запитами. Коли ж ви домоглися цього результату, можна почати працювати з самими високочастотними запитами.

Як підготувати сайт до просування?

Саме цей етап в просуванні сайту прийнятий вважати найбільш дорогим. Справа в тому, що величезна кількість сторінок на більшості сайтів не оптимізовано. Необхідно підготувати технічний аналіз сайту (настройки сервера, надійність хостингу, відповідність систем управління контентом вимогу SEO). Зрозуміло, кожен виявлений недолік повинен бути усунутий.

Нарощування Trust Rank

Одним з найбільш важливих якостей інтернет-магазину - високий Trust Rank. Це означає, що він повинен мати високий рівень довіри від пошукових систем. Якщо він досить високий, то можна буде вийти в ТОП, користуючись низькочастотними запитами, практично обійшовшись без закупівлі посилань, лише завдяки якісно оптимизированному контенту. Зрозуміло, для нарощування рівня довіри знадобляться посилання з найкращих блогів і сайтів. Однак способи їх отримання відносяться не до SEO сфері, а до звичайної реклами. Що ж повинен робити власник інтернет магазину? Є кілька простих правил:

 • намагатися увійти до списків офіційних дилерів виробника товару, щоб отримати посилання з офіційних сайтів;
 • влаштувати презентацію для блогерів (і бажано не одну), щоб отримати посилання з довірених блогів;
 • розмістити прес-релізи на порталах даної галузі;
 • створити інформаційний привід, що дозволить отримати посилання з новинних сайтів відповідної тематики;
 • проводити консультацію для потенційних клієнтів. Робити це варто на тематичних форумах;
 • поповнювати сайт тільки якісним, цікавим і серйозним контентом

Варто пам'ятати, що Trust Rank може бути переданий по посиланнях, які не мають анкора. Іншими словами, будь-яке посилання з «довірених» сайтів зможе підняти для вашого ресурсу рівень довіри.

Як оптимізувати сторінки інтернет-магазину?

В алгоритмах Яндекса велику увагу приділено інтернет-магазинах, що має сторінки, які зверстані за блоковим принципом. Зрозуміло, простіше створити одну область, в якому буде знаходитися картинка, повне і короткий опис товару. Однак краще правильно розподілити інформації. На сторінці повинні міститися оптимізовані елементи: метатеги, заголовок Н1, картинки, опис, посилання на додаткові або аналогічні товари, таблицю з цінами та відгуки. Зрозуміло, додаткові елементи, такі як відеоогляд товару також не завадить.

Автоматизація при роботі з картками товару

Чимало систем управління контентом (CMS) дають можливість позбутися від деяких видів ручної роботи. На жаль, навіть після цього такої роботи залишиться чимало. Але можна автоматично вставляти ключові запити в тег і метатег, коли створюється сторінка. При цьому система автоматично генерує унікальні теги! Так як ключовим запитом, під який оптимізують сторінку картки товару і є назвою товару, можна вставляти його в заголовок Н1. Крім того, рекомендується налаштовувати автоматичне виділення тегом «strong» деяких ключових слів в контенті. Зрозуміло, слід віддавати перевагу унікальному контенту, так як тільки він буде індексуватися. У випадках, коли інформація на різних сторінках дублюється, це призводить до склейки деяких сторінок. Іншими словами, пошуковою системою виключаються зі списку ті сторінки, які вона визнає дублікатами.

створення контенту

Кожна картка товару повинна мати унікальний контент. І це є однією з основних причин великих витрат на перших порах. У випадках, коли опису товару просто не можна змінити (наприклад, опис медичних препаратів правильно і детально можуть скласти тільки фахівці), на сторінку все одно варто додати унікальний контент. Це можуть бути поради фахівців або ж відгуки покупців. Якщо ж ви використовуєте неунікальні опису, скопійовані з інших сайтів, необхідно закривати їх від індексації. Також буде корисно помістити в контент ключове слово, яке написано з помилками. Звичайно, помилка повинна збігатися з тією, яку, як показує Wordstat, здійснює максимальну кількість людей.

Деякі люди впевнені, що пошукові системи можуть розпізнавати лише тексти, а значить, можна копіювати фотографії, не побоюючись наслідків. Це не зовсім вірно. Наприклад, Яндекс легко розпізнає фотографії, навіть якщо піддати їх деякою обробці. Тому, якщо ви не хочете потрапити під відповідні санкції, краще витратити гроші на професійного фотографа, який зміг би зробити якісні знімки наданих товарів. Зрозуміло, хороший фахівець вам знадобиться, щоб зайнятися розробкою дизайну - сайт повинен радувати око будь-якого користувача і не викликати ні найменшого бажання піти на інший.

Як правильно створюється контент?

Як всім відомо, на сторінках слід розміщувати контент, які якісно оптимізований під ключові запити. Ці тексти повинні містити певну кількість відповідних словосполучень, причому їх слід вживати в тій формі, в якій потенційні користувачі вводять їх в рядки пошукових систем. Тут виникає серйозне питання - а скільки разів слід вжити ці запити в тексті опису? Мабуть, найпростішим способом дізнатися це буде проаналізувати сайти тих конкурентів, які зуміли вивести свої сайти в ТОП 10, використовуючи ті ж самі запити.

Внутрішня перелінковка сайту при оптимізації під низькочастотні запити

При розгляді цього питання варто взяти основний принцип, яким володіє звичний алгоритм Google Page Rank. Як показує практика, він непогано працює і з Яндексом. Сенс цього методу полягає в перенесенні ваги з головних сторінок на внутрішні - адже саме вони повинні з часом вивести сайт в ТОП10.

У цьому випадку все досить просто:

 1. На головній сторінці повинні знаходитися прямі посилання на сторінки, що відносяться до другого рівня. Зазвичай це каталог товарів, інформація про магазин, доставці, способах оплати та інші. При цьому сторінок другого рівня не потрібно мати посилань, що ведуть на головну сторінку.
 2. Сторінки другого рівня повинна містити посилання, що дозволяють перейти на сторінки товарів, що вважаються третім рівнем.
 3. Сторінки товарів можна облінкований між собою, використовуючи кільцеву схему. Причому варто зробити не одне кільце, а відразу кілька - це дозволяє виключити можливість «розмикання». Ну, а деяка кількість зовнішніх посилань дозволяє отримати додаткову вагу. Зрозуміло, кожен анкор внутрішньої посилання повинен бути унікальним.

Але тут варто розуміти - така схема внутрішньої перелинковки дозволяє прекрасно просунути внутрішні сторінки, якщо вас цікавлять низькочастотні запити. Але вивести головну по високо- і среднечастотним питань практично неможливо. Тому, коли ви вирішите, що час для того кроку прийшло, доведеться змінити схему перелинковки.

Підвищення конверсії та аналіз поведінки потенційних покупців

Для самого існування інтернет-магазину дуже важливо постійно підвищувати ефективність просування. Для цього потрібно збільшувати трафік, а крім того - конверсію. Не варто забувати і про зменшення вартості залучення відвідувачів. Якщо ви вирішите діяти навмання, домогтися цього просто не вдасться. Потрібно вдаватися до регулярного аналізу джерел, враховувати кількість і поведінка відвідувачів.

Краще забезпечити сайт усіма трьома провідними лічильниками - Яндекс.Метрику, Liveinternet і Google Analytics. Один одному вони заважати не будуть, та й відвідувачі рідко звертають на них увагу. При цьому вони мають певні, досить корисними, особливостями. Зрозуміло, щоб провести глибокий аналіз, доведеться вдатися до допомоги досвідченого фахівця. Однак отримати і інтерпретувати основні дані можна і самостійно. Сюди можна віднести загальну відвідуваність, середню вартість залучених відвідувачів, кількість відвідувачів, які прийшли за певними ключовими словами і формами, вартість залучених за певними ключовими словами відвідувачів. Для збору цих даних достатньо звести інформацію про відвідуваність, яку збирають лічильники, і цифри вартості просування.

висновок

Сьогодні, в умовах досить жорсткої конкуренції, при бажанні і певних навичках цілком можна просунути інтернет-магазин. Досить приділяти належну увагу якості сайту і контенту, а крім того - користуватися інструментами для залучення цільового трафіку. Пропонуємо за 1,5-2 місяці залучити на ваш корпоративний сайт або Інтернет-магазин від 500-3500 відвідувачів на добу за цільовими, низькочастотних запитах. Зацікавило? Речення за посиланням .

Чи потрібно це?
Що слід знати про армію низькочастотних запитів?
Чи потрібно це?
Що слід знати про армію низькочастотних запитів?
Як підготувати сайт до просування?
Що ж повинен робити власник інтернет магазину?
Як оптимізувати сторінки інтернет-магазину?
Як правильно створюється контент?
Тут виникає серйозне питання - а скільки разів слід вжити ці запити в тексті опису?
Зацікавило?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения