Як розкрутити групу ВКонтакте: секрети платного і безкоштовного просування

 1. Для чого потрібно розкручувати групу?
 2. стартові характеристики
 3. Етапи розкручування групи ВКонтакте
 4. платне просування
 5. Накрутка передплатників
 6. Реклама в інших спільнотах
 7. таргетована реклама
 8. безкоштовне просування
 9. Основні інструменти
 10. висновок

Радий новій зустрічі, друзі!

Ми говорили про те, як створити паблік ВКонтакте і вибрати тип спільноти. Сьогодні поділюся інформацією, як розкрутити групу ВКонтакте самому, оскільки дана соцмережа дуже ефективно використовується для безлічі цілей - від хобі та спілкування до бізнесу і просування послуг.

Щоб не було плутанини, поясню момент: говорячи "співтовариство" або "група", я також маю на увазі паблік, оскільки способи розкрутки однакові за своїми принципами.

Для чого потрібно розкручувати групу?

ВКонтакте давно перестав бути ресурсом, де люди просто контактують один з одним, спілкуючись і обмінюючись приємними новинами, картинками, музикою. Сьогодні це - глобальна майданчик для розміщення послуг компаній, продажів, реклами, груп технічної підтримки і численних сервісів.

Отже, для чого робити гурт популярним?

 1. Просування бренду / бізнесу з метою збільшити продажі і лояльність клієнтів. Сюди ж можна віднести всілякі представництва фірм в соцмережах.
 2. Заробіток на рекламі. Спільноти з живою аудиторією передплатників від 5 000 і більше є дуже бажаними для рекламодавців. Головні принципи, якими вони керуються - кількість передплатників і платоспроможність конкретної аудиторії. Якщо саме це ваша мета, раджу ознайомитися з додатковою інформацією - як заробляти на групах ВКонтакте.
 3. Створення тематичного спільноти за інтересами, як хобі. На подальших етапах можливе суміщення з пунктом 2.

На подальших етапах можливе суміщення з пунктом 2

стартові характеристики

Наскільки швидко вам вдасться розкрутка паблік, залежить від базових характеристик.

Перерахуємо їх:

 1. Чи є готова аудиторія на інших ресурсах (емейл-база, інші соцмережі), з яких можна зробити перше передплатників, якщо ви розкручуєте нову групу.
 2. Бюджет. Ми розкриємо і платні, і безкоштовні шляху просування, але навіть мінімальний бюджет в 1 000 рублів на початковому етапі заощадить час.
 3. Група створюється з нуля або потрібно розкрутити вже наявну? По суті, немає великої різниці. Якщо група стара, то буде легше з етапом, на якому потрібні перші передплатники. Але, створюючи нове співтовариство, можна відразу зробити все правильно і максимально ефективно в плані оформлення.

Етапи розкручування групи ВКонтакте

Відштовхуємося від того, що група / паблік вже є, має потрібне оформлення групи ВКонтакте, назва і опис, з чого почати його популяризацію?

Огляд з покроковим описом стартового продає наповнення і оптимізації під пошукові системи, ми робили зовсім недавно.

Перелічимо основні етапи розкрутки групи:

 1. Визначення цільової аудиторії. Яка вона? Способи просування стандартні, але саме орієнтуючись на аудиторію, ви будете шукати паблік-партнери, де ефективно рекламуватися, робити оформлення і проводити відповідні конкурси.
 2. Створення контенту. Бажано мати готовий контент-план на місяць, коригувати по ходу дій і готувати новий. Важливо, щоб був готовий якісний матеріал хоча б на 10 постів, щоб зацікавити і утримати нових людей.
 3. Залучення передплатників. На цьому етапі вирішується стратегія, якої ви будете слідувати. Або це безкоштовні способи, які платні, можливі комбіновані варіанти. Як тільки спільнота стає більш-менш популярним, воно розширюється, розростаючись на манер сніжної лавини. Якщо, звичайно, підтримується активність.
 4. Аналіз статистики та коригування. Аналітика - ваш кращий друг, якщо ви серйозно беретеся просувати своє дітище. З самого початку фіксуйте свої дії і стежте за відгуком, щоб порівнювати ефективність від різних способів. Наприклад, в перший місяць використовували таргетовану рекламу, в другій - можна вдатися до розсилки повідомлень потенційної ЦА і зосередиться на безкоштовних способах, а в третій - звернутися до адміністраторів інших паблік за рекламою. Можна порівняти, що було ефективніше і принесло найбільше зростання.

Можна порівняти, що було ефективніше і принесло найбільше зростання

платне просування

Платна розкрутка найпростіша. Якщо ви цінуєте свій час і не хочете вникати в процеси і тонкощі, для вас підійдуть такі методи. Ще простіше - найняти фахівця в цій галузі і делегувати йому просування вашої групи.

Нам же зараз цікаво висвітлити всі методи, які можна використовувати, як платно, так і самостійно, без вкладень. Але останні я позначу лише коротко, для повноти інформації.

Обійтися зовсім без вкладень і розкрутити групу абсолютно безкоштовно - не вийде. Чому - поясню нижче, хоча бюджет у "безкоштовних методах" мінімальний.

Платне просування включає в себе накрутку, рекламу в інших спільнотах і таргетинг.

Накрутка передплатників

За гроші накручуються передплатники, лайки, репости, коментарі. Це робиться за допомогою спеціальних сервісів, які допомагають швидко додати вашій групі величезна кількість активності від ботів, за яких, швидше за все, вашу групу або публічну сторінку забанити.

Але також вони можуть привести дійсно живих, платоспроможних і зацікавлених передплатників. Все залежить від конкретного сервісу, тому будьте обережні і уважні з вибором. У цьому вам допоможе попередня стаття по темі - як накрутити передплатників ВКонтакте .

Якщо готові ризикнути і накручувати аудиторію за допомогою того ж VKTarget , Наприклад, варто знати одну хитрість. Щоб співтовариство не забанили, регулярно чистите групу від ботів, які з'являються. Близько 30% від наведених передплатників будуть живими, від інших краще позбутися якнайшвидше.

Підіб'ємо підсумок, що це найменш ефективний спосіб для довгострокової перспективи. Їм можна скористатися на початковому етапі, коли не страшно втратити новоспечену групу і потрібні перші передплатники, оскільки люди неохоче підписуються на порожні і маленькі групи. Як масовки - згодиться.

Але нам потрібен результат, а не видимість, тому йдемо далі.

Реклама в інших спільнотах

При наявності бюджету звернутися до реклами можна на будь-якому етапі розвитку групи. Потрібно знайти спільноти зі схожою тематикою і купити пост в їх стрічці. Таким чином, вони будуть просувати вас і потихеньку наповнювати живою аудиторією.

Скільки коштує розкрутити групу таким чином? Ціни за один розміщений пост можуть бути від 10 рублів до 800 і вище, все залежить від конкретної групи.

Варто уважно вибирати партнерів.

По-перше, не вибирайте круті топові спільноти. Вони візьмуть дорого, а ваш пост, швидше за все, швидко "потоне" в їх насиченою стрічці. Підійдуть спільноти з аудиторією 50 000 - 200 000 передплатників.

Складіть список з усіма відповідними паблік і подивіться статистику охоплення їх постів (запросите її у адміністратора при необхідності). Варто орієнтуватися за охопленням одного поста, а не за охопленням за день. Адже нас цікавить, щоб пост побачило якомога більше людей, а ось цифра охоплення за день нічого не дасть. Вона складається з кількості всіх випущених паблік постів за день і сумарної кількості переглядів.

Вона складається з кількості всіх випущених паблік постів за день і сумарної кількості переглядів

Такий сумарний обхват може бути чудовим, але якщо в день виходить 20 постів, то на один пост доведеться мізерно мало. Порівняйте показники різних спільнот і вибирайте краще, по співвідношенню ціна розміщення / охоплення.

Замовляти рекламу зручно через офіційну біржу реклами ВКонтакте або через Sociate .

таргетована реклама

Рекламу можна купити у самого ВКонтакте. Це контекстна реклама зліва під меню, на зразок того, що ми бачимо в Яндекс або Google. Сервіс досить простий, можна зробити налаштування рекламної кампанії самостійно. Вибирайте оплату, що залежить або від показів вашої реклами користувачеві, або від кількості переходів / кліків.

Мінус: якщо у людини стоїть блокувальник реклами в браузерах, він нічого не побачить.

безкоштовне просування

Навіть якісні платні сервіси по суті - автоматизація, яка заборонена політикою сайту. До того ж не всі з них вміють гнучко враховувати цільову аудиторію.

Найкраща розкрутка - заснована на особистому чуйному керівництві, симбіозі хорошого контенту і залучення живих зацікавлених передплатників.

Якщо з контентом все приблизно зрозуміло, то де ж взяти справжню аудиторію?

Основні інструменти

Рухаючись по кроках, поступово задійте всі інструменти, щоб просувати свою спільноту.

Крок 1. Залучайте спочатку лояльну аудиторію.

Щоб максимально швидко просунути свою групу, згадайте і покличте всіх причетних і небайдужих: друзів, знайомих, клієнтів. Обов'язково вимагайте їх робити репости і ставити лайки.

Крок 2. Продвигайте групу за допомогою розсилки запрошень в особисті повідомлення незнайомим людям.

Робіть це з фейковий сторінок, оскільки люди можуть скаржитися на спам, що неминуче веде до блокування.

Вкрай нерозумно використовувати для цього особисту сторінку. Можна делегувати таку рутину помічникові або займатися самостійно. У день така діяльність займає не більше години (з 5 акаунтів).

[Щоденна розсилка повідомлень - частина безкоштовного просування]

Для реєстрації акаунтів знадобиться купувати сім-карти або вже готові акаунти на біржі (наприклад, Smska.net ), Тому абсолютно безкоштовною така розкрутка, строго кажучи, не може вважатися.

Кожен фейковий аккаунт потрібно грамотно і красиво оформити, щоб у людей відразу створювалося вірне враження, ніж може бути корисний даний аккаунт.

Далі через глобальний пошук за допомогою фільтрів підбираємо відповідну нам аудиторію (наприклад, наша ЦА обмежена локацією - Воронеж, віком - від 25 років і підлогою - чоловічий). Додаємо всіх в друзі або відправляємо заготовлений текст,. Цей текст краще трохи міняти кожні 5 повідомлень, щоб ВКонтакте не вирахував автоматизовані дії.

Цей текст краще трохи міняти кожні 5 повідомлень, щоб ВКонтакте не вирахував автоматизовані дії

Інший варіант - знайти у вашій тематиці всі підходящі спільноти і розсилати заявки їх аудиторії. Чи не занадто чесний конкурентний спосіб, але про нього варто згадати.

У день можна додати до 40 друзів на одному акаунті через обмеження ВК. З 5 акаунтів вже буде 200 заявок в день, з яких прийнятими виявиться не менше 20%. Чим більше у вас друзів, тим охочіше будуть додаватися нові.

Як тільки людина додав вас в друзі, висилаємо заготовлений текст або безпосередньо запрошуємо в наше співтовариство (в день можна відправити до 40 запрошень).

Через кнопку "Розповісти друзям" робіть репости з групи до себе на ці сторінки, щоб регулярно з'являтися в стрічці.

Щодня проробляючи такі дії, ви купуєте живих зацікавлених передплатників. Так - повільно, так - вимагає терпіння, але на сьогоднішній день саме цей спосіб безкоштовної розкрутки найоптимальніший.

Крок 3. Додайте запрошення в інших соцмережах.

Обов'язково вкажіть посилання на сторонніх ресурсах, якщо вони є, наприклад, на вашому сайті або посадкової сторінці (Лендінзі).

Обов'язково вкажіть посилання на сторонніх ресурсах, якщо вони є, наприклад, на вашому сайті або посадкової сторінці (Лендінзі)

Крок 4. Регулярний контент.

Він повинен оновлюватися кожен день (1 - 3 посади), щоб підтримувати активність і утримувати нових передплатників. Використовуйте якомога більше різноманітного й актуального матеріалу. Для цього є безліч способів, таких як добірки, "вірусні пости", тематичний гумор, корисна інформація та багато іншого.

Крок 5. Конкурси.

Ще один інструмент, через який безкоштовна розкрутка не може вважатися зовсім безкоштовною. Акції та конкурси люблять все, особливо якщо призи цінні. Влаштовуйте їх регулярно з обов'язковою умовою перепис і вступу в вашу групу. Підведення підсумків та вибір переможця робіть максимально прозоро і чесно за допомогою популярних сервісів (наприклад, VKWIN), записуючи процес на відео.

Крок 6. Співпраця з групами.

Можна домовитися про безкоштовну рекламу в посиланнях іншої групи або в їх стрічці (взаімопіар). Вибирайте нечисленні спільноти, яких може зацікавити ваш контент, щоб їм теж було вигідне розміщення у вас.

Крок 7. Співпраця з блогерами.

Якщо ви продаєте якісь послуги або продукцію, можна спробувати залучити блогерів. Вони тестують ваш продукт і розповідають про нього своїй аудиторії в постах або онлайн-трансляціях.

Вони тестують ваш продукт і розповідають про нього своїй аудиторії в постах або онлайн-трансляціях

Крок 8. Оптимізація під ключові запити.

З недавніх пір в пошуку Яндекса і Гугла стали з'являтися індексовані сторінки спільнот ВКонтакте, тому працюйте над контентом з урахуванням ключових запитів. Що саме зараз шукають люди у вашій ніші, можна дізнатися за допомогою таких сервісів, як Wordstat, наприклад.

висновок

Розкрутка групи - справа не одного місяця, але кожен нині популярний паблік колись починав приблизно з тих основ, про які було розказано сьогодні. Приблизно, тому що пару років тому не було тих способів, різноманіття яких є нам сьогодні. З іншого боку, не було і такого жорсткого контролю за спамом з боку ВК.

Якщо не готові витрачати час на розкрутку групи самостійно, є ще один варіант - купити розкручену групу на спеціалізованих сервісах і заощадити свій час і кошти.

Вибір стратегії за вами, немає єдино правильного і найефективнішого способу. На мій погляд, саме гнучкість в застосуванні великої кількості прийомів дозволяє домогтися найкращого результату.

Будьте креативні, створюйте якісний контент, випромінюють позитив і завжди залишайтеся ввічливі як в бізнесі, так і в житті!

На цьому я прощаюся, друзі, і бажаю удачі!

Для чого потрібно розкручувати групу?
Для чого потрібно розкручувати групу?
Отже, для чого робити гурт популярним?
Група створюється з нуля або потрібно розкрутити вже наявну?
Яка вона?
Скільки коштує розкрутити групу таким чином?
Якщо з контентом все приблизно зрозуміло, то де ж взяти справжню аудиторію?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения