Як розкрутити сайт в Яндекс 🚀 і вивести в ТОП | Як підняти і просунути в топ 10 самостійно

 1. проста утопія
 2. брифінг
 3. Якщо молодий і говніст або що ж з ним робити те? !!!
 4. А з Яндексом що робити?
 5. ВІДЕО - вибираємо потужну посилання на прикладі Міралінкс

Розкрутка сайту в Яндекс непроста тема, але сьогодні я поясню що до чого!

Існують такі сайти, для яких в рамках своєї тематики можна без праці просунути запит будь-якої конкуренції. Досить просто вибрати цікавлять запити і увігнати в контрольний агрегатор, наприклад Webeffector . І тут не грає різниці ні конкурентність ні частотність запиту - головне тупо купити посилань. І нехай навіть це будуть не найякісніші посилання, нехай це навіть буде так званий «контрольний вибух». Все це не важливо! Існують такі сайти, просувати які одне задоволення ...

Але існує й інший вид сайтів - молоді сайти. І що б ви не робили з таким сайтом, як би ви його не мучили бідолаху - SEO просування принесе вам одне розчарування і ви витратите на такі проекти чимало нервів. Ось саме про таких, молодих і проблемних сайтах мені і хотілося б сьогодні поговорити.

Саме по відношенню до таких сайтів Яндекс особливо вибагливий, через що будь-які SEO маніпуляції повинні бути з точністю вивірені, адже кілька невірних кроків і ТОП 10 буде віддалятися прямо пропорційно вкладанню зусиль і грошей. У закрутив, а?! Саме по відношенню до таких сайтів Яндекс особливо вибагливий, через що будь-які SEO маніпуляції повинні бути з точністю вивірені, адже кілька невірних кроків і ТОП 10 буде віддалятися прямо пропорційно вкладанню зусиль і грошей Але саме так, як правило і виходить ... Закуповуються посилання, якщо останні досить якісні - зростає Гугл, навіть може увійти в ТОП 10, але у Яндекса все абсолютно не так. Досить швидко ви перевалює за ТОП 100, позиції ростуть і доходять до ТОП 30 ... Апдейт - 29 місце, апдейт - 89, апдейт - 57, і знову і знову ... І скільки б ви не нарощували посилальне - порочне коло не розірвати. Знайома ситуація? Читаємо далі!

проста утопія

Пам'ятайте самий початок цієї статті? Ви думали, що таких сайтів не існує? А може бути ви просто їх ніколи раніше і не помічали, можливо ви як в «чарівника смарагдового міста» наділи кольорові окуляри і уявляли собі SEO абсолютно не таким, яке воно насправді?

Бути може ви оптимізатор, який успішно просуває багато сайтів, часом навіть в неймовірно конкурентних тематиках, але іноді трапляються «невдалі» проекти ?! Ну куди ж без них ...

А хочете я відкрию вам маленьку таємницю? - невдалих проектів просто не існує !!!

Існують ті сайти, які вам вдалося просунути і ті які немає, але не існує такого проекту, який не можна вивести в ТОП, навіть якщо брати окремі випадки у вигляді БАН'а ... Сьогодні я постараюся дати деякі рекомендації по просуванню молодих і говністих сайтів, які все так не люблять, але яких дуже і дуже багато!

брифінг

Тут ми розглянемо саме молоді домени без історії просування. Тобто ті домени, яким менше року, на які не закуповувалися посилання, які не оптимізували тексти, не проводився технічний аудит, не складали семантичне ядро ​​- одним словом ті домени, над якими ще не встигли попрацювати пустотливі ручки ТРП SEO'шніков.

Саме такі сайти як правило потрапляють в руки SEO оптимізаторів, тому що саме такі сайти АБСОЛЮТНО марно просувати за допомогою SEOPULT'оподобной погані і їх власники вже встигли переконатися в цьому в більшості випадків. Цілком природно, що частина так званих ТРП SEO'шніков сново відправляють бідолаху в SEOPULT або який-небудь там WEBEFFECTOR і все повертається на круги своя Саме такі сайти як правило потрапляють в руки SEO оптимізаторів, тому що саме такі сайти АБСОЛЮТНО марно просувати за допомогою SEOPULT'оподобной погані і їх власники вже встигли переконатися в цьому в більшості випадків , Але це вже зовсім інша історія ....

Якщо молодий і говніст або що ж з ним робити те? !!!

Останнім часом до мене в руки потрапляє безліч проектів для просування в ВК тематиках. Сайти бувають найрізноманітніші, але дуже помітний факт (говорю саме про ВК запитах) впливу віку сайту в Яндексі. Давайте спробуємо розібратися з тим, як же все-таки витягнути молодий сайт.

Якщо пригадати якийсь віковий сайт, який успішно просувається то ви повинні були помітити, що як правило (зауважте - як правило) позиції ТОП 10 в Гугл виходять в швидше, а то наскільки залежить вже від конкурентності фрази. Так само можна помітити той факт, що чим більш конкурентна фраза, тим сильніше різняться бюджети для ТОП 10 Яндекс і Гугл. Загалом ідея в тому, що як тільки Гугл виходить в ТОП 10 - потрібне додаткове грошове вливання і ТОП 10 Яндекс у вас в руках. Але це справедливо тільки для дорослих, трастових в очах Яндекса сайтів.

Для виведення інтернет-магазину в ТОП 10 можна використовувати SEO просування Landing Page за допомогою покрокової інструкції, яку я вже описував. А про самостійну поетапну розкрутку і просування інтернет магазину можна прочитати в цій статті . Тут ви знайдете дієві поради щодо виведення сайту на лідируючі позиції.

Що ж ми маємо на молодих проектах? Витягнути в ТОП Гугл не представляє особливих труднощів, звичайно це дещо складніше і довше, ніж на дорослих сайтах, але якщо ви в змозі купити якісні посилання на Sape - то вивести в ТОП 10 Гугл зможете практично будь-яку фразу. Ось з Яндексом все набагато складніше. Тут вже дуже помітна стає кластеризація видачі. Як правило не вдається обійти саме 2-й кластер> ТОП 10 <ТОП 30. Варто фразі підійти до цього порогу, як тут же нова формула ранжирування відкидає її далеко назад і все повторюється знову. І ця ситуація видна на кожному молодому сайті, який вирішив спробувати щастя в конкурентній тематиці (уточнимо - просувається по ВК фразам). Якщо фраза однослівне, наприклад «кондиціонери», то можна спробувати приручити «Спектр», але це вдається не завжди і не всім, тому про цю методику ми поговоримо наступного разу.

На допомогу дам вам 2 посилання на керівництва, перша - про те, як підготувати найефективніший сео текст, а друга - про те, як купити найпотужнішу сео посилання.

А з Яндексом що робити?

Далі по тексту я дам вам деякі рекомендації, які дозволять вам вивести молодий сайт в ТОП 10 Яндекса ні дивлячись ні на що, але перед цим я просто зобов'язаний дати невелике пояснення, а саме - терміни.

Заздалегідь варто бути готовим до того, що конкурентний запит буде виходити в ТОП не один місяць, як правило це терміни, що перевищують пів року і до цього треба бути готовим. Якщо запити середньої конкурентності, то ТОП можна отримати за 2 - 4 місяці, для запитів низької конкуренції - 1-2 місяці.

Отже, якщо ви вже маєте ТОП 10 в Гугл, а Яндекс починає різко викидати ваш сайт в той момент, коли він підібрався до 30'й позиції - формула в дії і тупе нарощування маси вам тут не допоможе. Тут вже необхідно трохи попрацювати над вашим сайтик. Насамперед раджу вам провести повний технічний аудит і виправити всі помилки сайту, а далі за списком:

 • Обов'язково додайте favicon.
 • Введіть в Яндекс.Вебмайстер всю наявну інформацію, будь то контакти, телефони, назви організації і т.д.
 • Якщо сайт просувається за запитами, що містить слово ціни або вартість - на просуваються сторінках ОБОВ'ЯЗКОВО ПОВИННІ БУТИ ЦІНИ.
 • Далі визначаєте комерційну спрямованість запиту. Якщо запит комерційний - пишіть якісний комерційний текст і оптимізуєте його . Не забувайте використовувати всі можливі методи форматування (картинки, таблиці, списки і т.д.). Якщо запит інформаційний - пишіть WIKI-образний текст. Думаю, що тут все зрозуміло ...
 • Обов'язково використовуйте внутрішню перелинковку, причому не тільки з інших крім просуває сторінок, але і з самої просуває сторінки з використанням розведеного входження ключа посилаємося на внутрішню, яка містить розбавлене входження ключа в заголовку (бажано)
 • Якщо є можливість - попрацюйте над поведінковими чинниками по даному запиту (дані можна взяти з метрики). Зміна навігації, переробка дизайну нерідко можуть в десятки разів зменшити показник відмов. Зніміть з метрики всі дані по відмовах і обчисліть ті фрази, відмова за якими дорівнює 100%. Постарайтеся позбутися від таких фраз (зміна контенту, закриття деяких сторінок в robots і т.д.)
 • Дуже важливо позбутися від переоптімізаціі текстів, якщо вона мала місце бути

Але це все загальновідомі рекомендації, які звичайно ж зіграють свою роль, але не дадуть вам перемогу. Найбільш важливим стане наповнення сайту якісним контентом. Ви повинні будете розмістити на сайті безліч унікальних і цікавих статей з суворим дотриманням тематики (це важливо! Поки сайт молодий і тематика в Яндексі не визначена - ні в якому разі не розпиляйтеся на усі теми поспіль. Якщо ви зможете отримати тематичне привласнення - у вас виявиться в руках чудовий бонус для просування в своїй тематиці). Також дуже важливо якісне тематичне Посилальне. Знайдіть в Miralinks якомога більше донорів за своєю тематикою і розмістіть у них якісні статті. Також донорів можна знайти і в RotaPost і в GoGetLinks . Але не варто забувати і про Sape , Адже саме вона є основним інструментом перемоги. Посилання в Sape намагайтеся закуповувати найякісніші, з донорів, розташованих в ЯК і DMOZ.

ВІДЕО - вибираємо потужну посилання на прикладі Міралінкс

Якщо ви дасте Яндексу зрозуміти, що ваш сайт якісний і природно розвивається - він обов'язково дасть вам місце під сонцем в ТОП 10. Трохи не забув - природне Посилальне найкраще нарощувати за допомогою Advego .

PS:

Кордон ТОП 10 виявляється найбільш труднопреодолімих. Особисто я як правило замовляю 3-10 ссилочек з мегатрастов в PR.SAPE в розстрочку на 6 місяців. Частенько допомагає.

Також пропоную вам ознайомитися з моїми послугами по пошуковому просуванню .

PPS:

Важливо!

У 2014 році Яндекс публічно заявив про скасування посилального . Про те, як розкрутити інтернет магазин (та й будь-який інший сайт) сьогодні - можете прочитати тут .

PPPS:

А якщо вже вам все-таки вдалося просунути сайт в ТОП 10 Яндекса - можна себе трохи побалувати і подивитися нові фільми on-line.

А з Яндексом що робити?
У закрутив, а?
Знайома ситуація?
Ви думали, що таких сайтів не існує?
Бути може ви оптимізатор, який успішно просуває багато сайтів, часом навіть в неймовірно конкурентних тематиках, але іноді трапляються «невдалі» проекти ?
А хочете я відкрию вам маленьку таємницю?
Якщо молодий і говніст або що ж з ним робити те?
Що ж ми маємо на молодих проектах?
А з Яндексом що робити?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения