Як розкрутити спільноту ВКонтакте з нуля і безкоштовно

 1. Накрутка учасників групи спеціальними сервісами
 2. запрошення друзів
 3. Правильна назва групи і опис
 4. Часті публікації постів
 5. проведення конкурсів
 6. Взаємний піар з іншими групами
 7. додатково:

Добрий день, наіпочтеннейшіе! Наскільки ви пам'ятаєте, в минулій статті ми детально розібрали всі питання про створення, налаштування і навіть видаленні групи ВКонтакте . Дуже логічно було б наступним кроком дізнатися, що ж далі робити зі своєю групою (або паблік). А далі потрібно її розвивати і розкручувати. Ось і давайте поговоримо сьогодні про те, як розкрутити спільноту ВКонтакте. Скажу відразу, що моя група ще дуже маленька, і я не випробував всі безкоштовні способи розкрутки спільнот. Будемо розвиватися разом.

Додам ще, що коли я створював групу, то думав, що буду наповнювати її тільки контентом схожим за тематикою з цим сайтом. Потім переосмислив все трохи, подумав, що без гумору зараз нікуди. Тепер група приблизно на 70-80% складається з гумористичних постів, близько 10% наукові факти і відкриття і близько 5% репости статей з цього сайту.

Якщо вам потрібна зручна і красива навігація по вашій групі, то читайте статтю про те, як створити графічне меню групи ВК .

Само собою зрозуміло, що безкоштовні способи менш ефективні, ніж платні. Плюс до того вони ще й більш трудомісткий. Тут вже вибирати вам, що вам ближче. Можна заплатити і насолоджуватися миттєвим результатом, а можна працювати і насолоджуватися самим процесом і результатом своєї праці.

Далі ми розглянемо декілька найпопулярніших і простих способів розкручування без будь-яких хитрощів. Можете дотримуватися послідовності викладених способів. Я постараюся її логічно впорядкувати.

 • Накрутка учасників групи спеціальними сервісами
 • запрошення друзів
 • Правильна назва групи і опис
 • Часті публікації постів
 • проведення конкурсів
 • Взаємний піар з іншими групами

Накрутка учасників групи спеціальними сервісами

Цей спосіб потрібно використовувати найпершим, тому що, щоб почати розкручувати групу потрібно, щоб в ній було хоч якийсь кількість учасників, нехай навіть фейковий. Краще, якщо їх буде близько 300-1000 чоловік. А далі вже розкручувати співтовариство буде простіше.

Тут є ще один нюанс - не варто накручувати в групу відразу 1000 учасників за один день. Це викличе підозру з боку адміністрації ВК. Потрібно розкручувати поступово. Спочатку, наприклад, по 50 чоловік в день, потім по 100 і так далі.

Які сервіси по накрутці груп використовувати? Ось три найпопулярніших. Вам їх вистачить позаочі.

Вам їх вистачить позаочі

Сервіси безкоштовної розкрутки спільнот

 1. VKtarget.ru - дуже крутий сервіс з великою кількістю можливостей. Можна не тільки накручувати учасників спільноти, а й заробляти реальні гроші, тільки невеликі.
 2. Olike.ru - не менше крутий сервіс. Але заробляти тут не можна, тому що платять тут тільки лайками, які можна витрачати на лайки, на репости і на учасників груп. Користувався цим сервісом дуже давно. Ще коли розкручував іншу групу, але лінь мене тоді переборола = -D
 3. BossLike.ru - працює за тими ж принципами, що і попередні два. Але якщо перевага невелика - це ціна (якщо ви раптом захочете заплатити і заощадити час).

Сервіси, звичайно, дуже спокусливі, але не перестарайтеся. Будь-яке ваше аномальна поведінка в надмірній кількості може каратися заморожуванням вашої сторінки . Ще зверніть увагу, що багато учасників вашої групи з часом перетворяться на собачок, АЛЕ НЕ ВСІ. Це потрібно відстежувати і видаляти собачок. Якщо їх буде більше 40% від усіх учасників вашої групи, то таку групу можуть заблокувати.

Про деякі таких сервісах, на яких можна заробляти гроші, просто лайка чужі фотографії, ми скоро зробимо огляд. Слідкуйте за змінами на сторінці, на якій перераховані всі можливі способи заробітку в інтернеті . Сторінка постійно оновлюється і росте.

запрошення друзів

Цей спосіб підійде вам лише в тому випадку, якщо ви створили групу. Якщо ж ви створили публічну сторінку, то радимо тимчасово перевести її в групу і попріглашать своїх друзів, а потім назад перевести її в публічну сторінку. Так багато хто робить.

Ви можете запрошувати до групи до 40 осіб на добу. З них реально вступати будуть приблизно від 15 до 30 осіб.

У мене цей показник був набагато нижче, тому що я використовував свій «другий» аккаунт, в якому було дуже багато друзів, але багато хто з них були фейковий і більшість не заходили в ВК вже більше півроку. Тому у мене з 40 запрошених до групи вступали тільки близько 4-10 чоловік на добу.

Тому у мене з 40 запрошених до групи вступали тільки близько 4-10 чоловік на добу

Запросити друзів до групи

Коли у вас закінчаться друзі, то ви можете додавати нових друзів і тут же запрошувати їх до групи. Але для цього краще заведіть собі додатковий аккаунт «для роботи».

До речі ні в якому разі не запрошуйте їх особисто і не скидайте їм посилання на групу в особисті повідомлення, а то вас обов'язково заблокують за спам. Щоб запросити друзів в групу, скористайтеся спеціальною кнопкою в меню групи.

Правильна назва групи і опис

Це, по суті, і є СЕО оптимізація. Як це може допомогти в розкрутці? Ще й як! Якщо вашу групу будуть знаходити в пошуку ВК, то це дасть вагомий плюс до нових передплатникам і учасникам. Тому потрібно гарненько подумати і придумати таку назву групи, щоб його теоретично могли часто шукати через пошук груп, і щоб була не сильно висока конкуренція. Конкуренцію ви можете подивитися в ВК самі, вбиваючи в пошуку груп по черзі більш-менш підходящі вам назви груп і дивлячись скільки груп з такою назвою вже існує.

Опис групи працює подібним же чином, тільки орієнтоване на пошукові системи. Адже якщо ваша група буде мати додатковий трафік з пошукових систем, то це зовсім не погано. Вірно? Заповнюйте опис групи максимально докладно.

Часті публікації постів

Учасникам у вашій групі не повинно бути нудно. Займіть їх новим контентом. Якщо їм буде нудно, то вони почнуть виходити з групи, а цього допускати не можна. Якщо ви зможете публікувати новий контент кожну годину або два, то це буде супер. Більше шансів, що хтось зробить репост, а значить, покаже вашу групу своїм друзям.

проведення конкурсів

Конкурси зацікавлюють людей до активних дій. Не обов'язково потрібен грошовий або матеріальний приз. Ви можете запропонувати в якості призу місце модератора групи. Таким чином, вб'єте двох зайців - і конкурс проведете (попіаритися), і працівника безкоштовного знайдете.

Взаємний піар з іншими групами

Це останній спосіб з нашого сьогоднішнього списку, але далеко не останній за своєю результативністю. Знаходьте групи приблизно вашого рівня розвитку, а краще, якщо вони будуть трохи краще вашої групи. І пропонуйте їм взаємний піар шляхом репоста рекламних постів або просто розміщення постів з рекламою і посиланням. Багато будуть раді з вами співпрацювати, ось побачите.

додатково:

Бажано не користуватися одним кращим способом розкрутки, а використовувати всі в комплексі. Це такого підходу ви отримаєте максимальний ефект і результат не змусить себе довго чекати. Удачі вам у просуванні ваших груп! До того ж, добре розкручена власна сторінка теж буде жирним плюсом в розкручуванні групи.

Якщо ви знаєте ще якісь хороші безкоштовні способи того як розкрутити спільноту, то поділіться, будь ласка. Мені дуже цікаво. І не тільки мені.

Які сервіси по накрутці груп використовувати?
Як це може допомогти в розкрутці?
Вірно?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения