Як SEO Мітки призначення допомогти вам отримати на вершині результатів пошуку Google

 1. Що таке теги <title>? Заголовок SEO, заголовок мета або назва сторінки. Відомі багатьма псевдонімами,...
 2. Отримати результати пошуку!
 3. Будьте в курсі!

Що таке теги <title>?

Заголовок SEO, заголовок мета або назва сторінки. Відомі багатьма псевдонімами, теги заголовків є елементами HTML, які надають інформацію про веб-сторінки пошуковим системам і відвідувачам веб-сайту.

Теги заголовків повідомляють пошуковим системам і відвідувачам про вміст веб-сторінки в максимально стислій і точній формі. Тег заголовка розміщується під розділом <head> вихідного коду веб-сторінки.

Заголовок SEO відображається у вигляді прив'язки тексту при обміні вмістом на інших веб-сайтах і каналах соціальних медіа, а також у рядку заголовка вкладки веб-переглядача.

Найбільш впізнаваним є посилання на сині кліки на сторінках результатів пошуку (SERPs).

Найбільш впізнаваним є посилання на сині кліки на сторінках результатів пошуку (SERPs)

Теги заголовків є життєво необхідними для SEO

Існує нескінченний потік веб-контенту в ці дні, з припливом веб-сайтів, що змагаються за увагу з боку пошукових систем і відвідувачів.

Тег заголовка є "кремом" у верхній частині вмісту веб-сторінки, оскільки він допомагає приваблювати відвідувачів на вашу сторінку, роблячи вміст відображеним у фрагменті пошуку.

Хіба це не чудово, коли стаття або блог, написані вами так любовно, з'являються на першій сторінці сторінки результатів пошуку Google? Ваш назву SEO достатньо інформує кожного про ваш вміст.

Отримати результати пошуку!

8 порад, щоб зробити ваш тег назви виглядати бездоганно!

Я дам вам деякі методи SEO, які ви можете слідувати, щоб пошукові системи показували свою веб-сторінку в пошукових фрагментах, у свою чергу роблячи ваш веб-сайт краще.

Кожна веб-сторінка вашого веб-сайту має мати окремий тег заголовка.

1. Алгоритми пошукової системи зможуть оцінити вас вище, якщо вони розуміють, що ваш вміст унікальний і високої якості.

Алгоритм Google Panda забезпечує якість на місці, а також може знижувати рейтинг вашої веб-сторінки, якщо вона обнюхує вміст спаму як на тезі заголовка, так і на вмісті сторінки.

2. Алгоритми пошукових систем зважують / розставляють пріоритети тегів заголовків зліва направо, тому найбільш важливу інформацію або ключове слово слід розміщувати ліворуч.

У появі, що пошукові системи скорочують ваш заголовок з еліпсами як штраф за те, що в назві надто багато символів, важливі слова все ще будуть захищені.

Орієнтування ключових слів на початок тега заголовка допомагає алгоритмам Google краще зрозуміти тему вашого вмісту, що призводить до того, що ваша веб-сторінка має вищу позицію в результатах пошуку.

3. В даний час Google зазвичай відображає лише перші 70 символів тега заголовка на своїх сторінках результатів. За даними онлайн-дослідження, Bing дозволяє використовувати теги заголовків, які мають до 65 символів, перед тим як урізати тег заголовка з еліпсами. Ідеальна довжина тега заголовка, яку ви повинні дотримуватися, становить від 60 до 65 символів.

Залишайтеся з нами, щоб наше повідомлення в блогах регулярно оновлювалося про оновлені ліміти символів, встановлені алгоритмами Google. Щоб бути в курсі Історія зміни алгоритму Google , перегляньте цей цікавий пост від Moz.

Уникайте всіх назв CAP, оскільки вони можуть обмежувати кількість символів, які можуть бути включені, забираючи більше місця, ніж символи нижнього регістру.

4. Оптимізуйте назву SEO шляхом включення ключового слова (ів) вашого вмісту. Я радив би, щоб у кожному тезі заголовка не було більше двох ключових слів, причому одне з них - ваше ключове слово фокусу. Ви також можете включити ключові слова з довгим хвостом у тег заголовка, щоб вони виглядали як фраза.

5. Назва міток допоможе вам отримати більш високий рейтинг в пошукових системах, як назва вважається важливим на сторінці SEO фактором. Алгоритм пошукової системи, як і Google, розуміє варіації ключових слів, а отже, найважливішим фактором, який потрібно пам'ятати, є включення ключових слів до тега заголовка.

Слід бути обережним, щоб не забивати теги заголовків ключовими словами, оскільки алгоритм Google може переглядати назву як спам.

6. Спробуйте обмежити використання стоп-слів у назві. Стоп-слова не мають значення ключового слова і складаються з статей (a / an,), прийменників (на, його, у і т.д.), займенників (я, моє, себе, вона, її тощо), кон'юнкції ( і, за, але і т.д.) і так далі.

7. Після перегляду різноманітних результатів пошуку на першій сторінці Google, Bing і Yahoo, я завжди знайшов вибрані перші теги заголовків з включеними цифрами. Наступного разу, коли ви створюєте список повідомлень, переконайтеся, що в заголовку вказується цифра.

8. Практика, практика і більше практик робить кожний тег заголовка чітким і описовим. Продовжуйте оптимізувати тег заголовка після написання першої копії, пам'ятаючи наведені вище поради та хитрощі.

Зверніть увагу на важливість тегів заголовків, і не дозволяйте можливість написання потужного тега заголовка йти на відходи. Завжди відчуває себе добре, щоб отримати щось додаткове, чи не так?

Розширений брандмауер безпеки, сканування шкідливих програм, оптимізація продуктивності, послуги SEO / SEM або консалтинг у сфері дизайну. Виберіть будь-який з них і додайте його до свого WPCruiseControl план!

Будьте в курсі!

Важливим є і те, щоб бути в курсі оновлень алгоритмів Google, щоб ви могли модернізувати свої методи SEO відповідно.

Алгоритми Google оцінюють якість вмісту на веб-сайтах з низьким рейтингом, які мають тонкий, неадекватний та плагіатний вміст. Тег заголовка є важливим фактором у визначенні того, чи відвідувачі відвідують веб-сайт, навіть якщо веб-сайт займає добре місце в результатах пошуку, роблячи заголовок SEO чинником перерви.

Здійснюйте обширні дослідження алгоритмів Google, якщо ви прагнете, щоб ваша веб-сторінка відображалася у верхній частині результатів пошуку Google. Прочитайте цю публікацію в блозі співробітником Google , щоб переконатися, що ваш веб-сайт залишається в хороших книгах алгоритмів.

Слідкуй за нами на Facebook і коментуйте ваші пропозиції та ідеї нижче!

Для отримання додаткової інформації про SEO прочитайте наш блог на Топ 5 сайтів для SEO тенденції, які ви не повинні пропустити в 2017 році!

Що таке теги <title>?
Що таке теги <title>?
Хіба це не чудово, коли стаття або блог, написані вами так любовно, з'являються на першій сторінці сторінки результатів пошуку Google?
Завжди відчуває себе добре, щоб отримати щось додаткове, чи не так?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения