Як стати SEO реселером ПРАВИЙ ШЛЯХ & Зробити РЕАЛЬНІ гроші ..

 1. 1. БРЕНД НАЗВА
 2. 2. ВСТАНОВИТИ САЙТ
 3. 3. ОСОБУЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ПЛАТЕЖНОЇ ШЛЯХИ
 4. 4. ОЗНАЙТЕ КОНТРАКТ
 5. 5. Отримати офіс
 6. 6. Отримуйте ПОВЕРХНІ
 7. 7. ЗБІЛЬТЕ ВАШ ВЛАСНИЙ САЙТ
 8. 8. ПРОПОЗИЦІЙНІ ЗНИЖКИ ДЛЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
 9. 9. ЦІНА ЗРОБИТИ ГРОШІ
 10. Томмі Макдональд
 11. Останні повідомлення від Tommy McDonald ( бачити все )

Одне з найпоширеніших повідомлень, які я отримую, - це запитання перепродажу SEO послуг. Як це зробити. Як зробити з нього гроші. Як знайти клієнтів. Це тема, яка близька моєму серцю, тому що я почала займатися цим бізнесом. Нещодавно .. а близько 11 місяців тому тепер я взяв мого друга з IRL під моє крило, я навчив його входах і виходах seo (він потрапив на дуже швидко) і ввів його в світ перепродажу так само, як я Введений назад коли я стартував, він зараз роблять великий. Я пройшов довгий шлях з тих перших днів, познайомився з деякими великими партнерами і сформував наші власні команди, я провів декілька величезних проектів, які створили доходи, які я міг би тільки коли-небудь мріяти про початок. Коріння, і я вдячний за можливості перепродажу дали мені назад у ті ранні дні.

Для багатьох компаній та приватних осіб, це ідеальний бізнес-сенс бути реселерами, про які я буду говорити пізніше на цій посаді, будучи середньою людиною, що їм подобається.

Перевірте це .. один з моїх улюблених цитат з одного з моїх улюблених фільмів ..

«Мистецтво гарного бізнесу - це хороша середня людина»
Я хотів, щоб зібрати пост, як це на деякий час, але я завжди відчував, що деякі люди будуть приймати його, як я просто сприяння. Отже, по-перше ...

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ : Я продаю SEO. Я вже багато років. Це не секрет. Те, що я збираюся обговорити стосується перепродажу будь-якої SEO послуги .. не будь-який з моїх. Якщо ви дійсно хочете перепродати SEO, то ви повинні знайти це корисно. Чи хочу я любити людей, щоб перепродати мої послуги? Звичайно .. Будь-який кажучи інакше було б 100% повне лайно. Так що знову .. це стосується тих, хто хоче перепродати будь-яку послугу SEO .. від будь-якого провайдера.

ОК, тепер, коли ми отримали це з шляху, давайте перейдемо до справи ..

SEO реселери приходять у всіх формах і розмірах. Є люди з невеликою присутністю на місцевому рівні, яка оброблятиме десяток місцевих підприємств і зароблятиме кілька грошей на місяць. Чорт, це легкий спосіб життя. Тоді є величезні корпорації, які є не більш ніж маркетологами, які аутсорсингу все. Повірте мені, я знаю декілька "великих хлопців", які купують у компаній, з якими я займаюся кожного місяця. Вони мають величезні офіси, вони витрачають $ XX, XXX на місяць на оплату за клік, щоб просунути “СВОЇ” SEO послуги .. але вони просто аутсорсингу роботи .. і багато цих джерел можна знайти тут, на форумі.

Я не кажу, що всі повинні прагнути відкрити довічний центр на 100 осіб і дістатися до цього рівня. Такий самий здоровий глузд і підхід слід використовувати незалежно від того, якщо ви хочете бути 1-м шоу, що становить $ 3000 на місяць або якщо ви хочете спробувати зламати $ 100,000 на місяць в доходах з невеликим персоналом.

1. БРЕНД НАЗВА

Ви побачите деякі "SEO Gurus" онлайн, які мають персональний сайт, і вони пропонують консультації і фігня. Для цього ви не хочете використовувати своє ім'я. Подумайте про ім'я, яке є незабутнім. І переконайтеся, що .com доступний, а також URL-адреси соціальних медіа.

2. ВСТАНОВИТИ САЙТ

Ви дійсно очікуєте, що бізнес замовить послугу SEO від вас, якщо у вас є веб-сайт, який виглядає так, як це було зроблено в 1999 році? Менталітет деяких «авторитетних членів» на цьому форумі часто ставиться під сумнів, коли я бачу сайти, на яких вони намагаються зібрати бізнес. Як бізнес сприйме вас серйозно, якщо ви маєте шаблон $ 50? Або, якщо це схоже, що ви залишили свої веб-дизайнерські обов'язки в руках 10-річного. Багато дизайнерів там, які роблять велику роботу за кілька сотень доларів. Якщо ви не готові вкласти гроші в хороший сайт, то припиніть читати зараз і не потрапляйте в простір посередника.

3. ОСОБУЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ПЛАТЕЖНОЇ ШЛЯХИ

Ебать PayPal. Вони не тільки можуть утримувати ваші кошти, але й повідомляти клієнтові, що вони надсилають вам гроші на адресу PayPal, непрофесійно. Ви хочете, щоб люди могли переходити на ваш сайт і розміщувати замовлення 24/7. Перш ніж ви говорите, що це дурне дерьмо, як "люди, як платити з PayPal" не хвилюйтеся .. вони все ще можуть! Компанія, як 2 CheckOut, дозволить їм оплатити кредитною карткою, дебетовим автомобілем або PayPal.

Є так багато SEO шахраїв і літати на ніч компанії, які з'являються і зникають і здогадатися, що? Всі вони використовують PayPal. Існує хороший шанс, що підприємства, з якими ви будете розмовляти і намагаючись продати, були спалені раніше. Чим більш плавна транзакція, тим менша ймовірність продовження процесу перевірки. Ох .. також .. PayPal дає вам майже не захист продавця. Компанії, як 2 CheckOut робити .. більше про це в # 4 нижче.

4. ОЗНАЙТЕ КОНТРАКТ

Вам потрібен контракт. Ніякий серйозний бізнес не збирається підписуватися без чогось деталізуючого точно що вони отримують кожного місяця з вашої компанії. Ви також повинні хотіти, щоб вас захистили. У вашому контракті також має бути політика відшкодування. Якщо ваш контракт говорить, що ви не видаєте відшкодування з будь-якої причини, і всі продажі є остаточними, то нічого не може зробити ваш торговий рахунок на користь клієнта.

Вони можуть плакати і просити про повернення коштів .. але якщо вони підписали контракт з політикою повернення коштів, включали авторитетну компанію, таку як 2 CheckOut, ніколи не буде на стороні клієнта. Також включіть ваш відшкодування у ваші умови служби на вашому вебсайті, і ви будете захищені від сміття, які будуть намагатися робити списки заряду. Не хвилюйтеся .. Це станеться зрештою. Завжди існує клієнт, який хоче спробувати отримати сервіс безкоштовно. Захистіть свого сина!

5. Отримати офіс

Гаразд, вам не потрібен офіс .. але вам потрібен офісний адресу та місце для зустрічі з місцевими клієнтами, які НЕ є нудною кав'ярнею. "Зустріч мене в кафе" пахне аматорським клоунським лайном. Ви можете орендувати віртуальну поштову скриньку на кілька доларів на місяць. Я знаю, що їх багато в США за 75 - 150 доларів на місяць. Зробіть це на крок далі і отримайте членство в місцевому коворкінгу. Вони з'являються ВСЬОГО і я бачив їх говорили про навколо тут зараз декілька разів.

Більшість запитів, які я отримую, походять від американських посередників, тому я перевірив багато місця в коворкінгу в Інтернеті. Ви можете отримати членство в розмірі від $ 200 до $ 300 на місяць, що дозволить вам отримати доступ до офісу і працювати в загальній площі разом з деяким виділеним часом для конференц-залу .. а потім деякі нададуть вам фактичний офіс за $ 500 до $ 1000 на місяць. Ви також отримуєте офісний адресу з обома варіантами .. це набагато краще, ніж просто адреса віртуального офісу. Повернувшись додому в Ірландії, я знайшов їх всього за 200 євро на місяць для доступу 24/7, ви не будете знаходитися тут весь час, але за цією ціною це краде і будете платити за себе 10 разів.

Якщо хтось запитує, чому у вас немає офісу і має віртуальний офіс, ви можете сказати їм, що ви працюєте вдома або віддалено .. але завжди будуть власники бізнесу, які бачать це як червоний прапор і не будуть робити бізнес з вами .

Коворкінг-простір є найкращим варіантом для багатьох причин: якщо хтось запитує, чи є у вас офіс або хочеш зустрітися ... скажіть їм, щоб він увійшов. Це професійне середовище. Це також зробить вас більш продуктивним. Приємно мати де-небудь на роботу .. немає відволікання .. немає телевізора .. немає пива в холодильнику Коворкінг-простір є найкращим варіантом для багатьох причин: якщо хтось запитує, чи є у вас офіс або хочеш зустрітися

Кожна країна ловить на .. і є хороший шанс, що у вашому штаті / місті / країні є коворкінг, який буде хорошим варіантом для створення магазину, я нещодавно переїхав до Іспанії, тому я буду на полювати на одну досить скоро. Почніть з загального членства та оновіть свій власний офіс, коли ви зростатиме.

6. Отримуйте ПОВЕРХНІ

Не надсилайте спам-повідомлення електронною поштою. Не холодно дзвонити. Саме це роблять спамери, і компанії отримують ці дзвінки та електронні листи протягом усього дня. Ви не будете виділятися .. і просто зливаєтеся і називаєтеся дерьмовим спамером.

Ви, напевно, не будете мати величезного бюджету на початку, тому я не збираюся говорити про PPC або інші платні реклами або маркетингу, щоб отримати потенційних клієнтів.

Ось три способи ви можете отримати бізнес безкоштовно .. як багато інформації в моїх потоках останнім часом єдине, що потрібно, це важка робота.

A) Ідіть від дверей до дверей: Yup, голова у вашому місцевому місті та розмовляєте з власниками бізнесу. Запитайте їх, якщо вони задоволені своїм веб-сайтом (ей, ви могли б отримати деякі веб-дизайн угод з цього .. і що $ $ може допомогти вам нарощувати свій бізнес), а потім запитати їх, якщо вони знають, де їх трафік веб-сайту походить від.

Якщо вони скажуть вам, що у них є компанія SEO, запитайте їх, якщо вони отримують приємне повернення. Якщо вони не мають ніякої ідеї, скажіть їм, що ви допоможете їм ранжувати і стежити за їхнім трафіком і т.д. Це типи власників бізнесу, які бачитимуть звіт про рейтинг, звіт про мозок і звіт Google Analytics (який можна створити за 5 хв) і подумайте. це золото.

Якщо у них немає постачальника SEO, то вступайте в режим продажу. Скажіть їм, наскільки важливо місцеві SEO і витягніть свій телефон і шукайте все, що вони продають. Якщо вони не з'являться на вершині місцевих результатів, у вас є дуже потужний інструмент продажу в руці .. ДОКАЗУЙТЕ! Цього достатньо для того, щоб більшість власників бізнесу принаймні прислухалися до вас. Деякі будуть болем в дупі .. і вони не варті вашого часу.

B) Поговоріть на місцевій зустрічі з малим бізнесом: Є багато місцевих груп зустрічей, які зустрічаються щотижня та щомісяця. Зазвичай у місцевому пабі або ресторані. Відстежуйте організатора події і запропонуйте поговорити про SEO і відповісти на будь-які питання. Не робіть цього, думаючи, що ви збираєтеся записати людей на місці .. але якщо ви почнете ставати регулярними на подіях (вам не потрібно щоразу говорити .. просто станьте дружньою особою), ви будете незабаром власники бізнесу продовжують задавати питання. До тих пір, поки ви звучите, як ви знаєте, що ви говорите, ви повинні бути в змозі отримати кілька клієнтів, як це на регулярній основі.

C) Хабар ваших друзів у соціальних мережах: Якщо ви запитаєте своїх друзів, якщо вони знають будь-яких власників бізнесу, які потребують SEO, ви не отримаєте відповіді. Але якщо ви запропонуєте їм щось, вони будуть над усім цим дерьмом. Викиньте пропозицію на соціальні медіа (зробіть це приватним, так що ваші справжні друзі можуть побачити) і запропонуйте заплатити щось на зразок 50 доларів для будь-якого власника бізнесу, який підписується на SEO. Вони не повинні знати, що ви платите. Вони бачать це як швидкий спосіб зробити кілька доларів, і тепер розповість своїм друзям власника бізнесу, що вони "знають хлопця, який робить SEO" .. і тому, що ви зараз є направленням, вони будуть готові розмовляти .. тоді, якщо ви тільки що послали їм сліпий лист або холодно називали їх.

7. ЗБІЛЬТЕ ВАШ ВЛАСНИЙ САЙТ

Ви збираєтеся продавати SEO, так що ви не думаєте, що ви повинні рангу для деяких місцевих ключових слів? Навіть якщо ви живете в такому маленькому містечку, що локальні ключові слова SEO не мають обсяг пошуку, вам потрібно це зробити. Тільки так ви можете показати потенційному клієнту “погляд .. введіть“ XXXX SEO компанії і подивіться на # 1 місце .. це ми ”

Ви повинні мати докази того, що ви здатна компанія. Навіть якщо ви знаходитесь на дуже конкурентному ринку, як Даллас, є способи виглядати як людина. Замість того, щоб намагатися за ранг "Даллас SEO компанії" (який буде важко на обмежений бюджет), ви можете рангу на такі терміни, як "Даллас малого бізнесу SEO експерт" і "пошукова оптимізація професіоналів електронної комерції" .. обидва з цих ключових слів не ' т збирається принести Дік з точки зору трафіку .. але хто дає лайно .. вони будуть легко ранжувати з гарною оптимізації на місці і кілька посилань .. і тоді, коли ви качки бізнес, і ви скажете їм, щоб ввести ті терміни в Google і ваш сайт з'являється на # 1 ви будете виглядати, як SEO-Бог (але не Чарльз Floate Lulz).

Власники бізнесу не дурні .. Є стільки вільної інформації, доступної в Інтернеті, і вони будуть читати її .. так що якщо вони запитають, що ви рангу ви можете показати їх. Це заспокоїть їх, і вони будуть слухати те, що ви маєте сказати. Це не важко знайти, як 10-12 SEO терміни, які ви можете рангу для до кінця тижня .. вони не збираються зробити вас багатим, але вони зроблять ваш бізнес виглядати законним!

8. ПРОПОЗИЦІЙНІ ЗНИЖКИ ДЛЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Якщо ви дійсно хочете отримати хороші місцеві компанії SEO гойдатися, то ви повинні отримати деякі власники бізнесу, які захоплюються вами всім своїм друзям .. які, ймовірно, інші власники бізнесу. Я написав статтю, що говорить про те, як я допомагав місцевому бізнес-рейтингу безкоштовно .. і навіть не говорив їм, що я це роблю! Його бізнес рос дуже швидко, і тому що я зробив це нічого, він був щасливішим, ніж свиня в лайні. Вгадайте, що він відчуває, що він повинен зробити зараз? Він розповідає всім про мене! і це принесло багато нового бізнесу.

Я не кажу, що вам потрібно вийти і запропонувати зробити SEO безкоштовно .. відбувається негативний негатив, коли ви починаєте. Але .. пропонують зробити деякі з "знижених" ставок .. відзначити це трохи, так що ваші витрати покриті .. клієнт буде думати, що вони отримують STEAL і будуть більш схильні говорити про вас з іншими власниками бізнесу і вони дозволять вам використовувати їх як відгук на своїх веб-сайтах.

З місцевими SEO це допомагає мати деякі фактичні місцеві відгуки. Коли-небудь бачити відгуки, які виглядають так: "Великий SEO ... Я #!" - Джо, Нью-Йорк. Це 100% підробка. Але уявіть, якщо потенційний клієнт побачив відгук від фактичного місцевого бізнесу? Це дає вам миттєвий довіру!

9. ЦІНА ЗРОБИТИ ГРОШІ

Просто тому, що ви можете отримати пакет SEO на фрілансері або на якомусь форумі за $ 500 / місяць, це не означає, що ви повинні продати його за $ 750 або $ 900. ВІДПОВІТЬ І ЗРОБИТИ ГРОШІ! Є SEO компаній, які продають $ 500 вартості пакетів форуму за $ 3000 на місяць (я знаю, тому що я продав їм, а потім дивитися їх продавати). Ви хочете мати кілька клієнтів, які платять великі гроші замість тонни з них, виплачуючи вам кілька сотень доларів. Це здоровий глузд.

Не продавайте собі короткий час. Заробляйте гроші. Якщо ви боїтеся бути під пропозицією просто троля деякі компанії. Heck, встановити підроблені бізнес-пошти .. зареєструвати домен 99 відсотків і електронною поштою кожної місцевої компанії SEO і попросити їх дати вам інформацію про їх ціноутворення .. сказати, що ви новий бізнес, і ви отримуєте ваш сайт створений і шукає SEO компанії. До тих пір, поки ваші ціни знаходяться на стадіоні, вам буде добре. Продаж вартості .. мати хороший офіс .. є хороший сайт .. і ви можете отримати премію .. назад до цього брендингу знову!

Якщо хтось читає це в даний час перепродажу SEO і хоче передзвонити в з ще кілька порад, я вітаю його. Існує багато грошей, щоб зробити це .. ключ полягає в тому, щоб зробити це правильно, як я сказав, що я знаю величезні компанії SEO, які роблять це з дня в день! Як завжди я сподіваюся, що ви, хлопці, насолоджуєтеся читанням. До наступного разу..

Томмі Макдональд

Ви можете прочитати все про мене на сторінці "Про" тут в блозі!

Останні повідомлення від Tommy McDonald ( бачити все )

Коментарі

коментарі

Чи хочу я любити людей, щоб перепродати мої послуги?
Як бізнес сприйме вас серйозно, якщо ви маєте шаблон $ 50?
Є так багато SEO шахраїв і літати на ніч компанії, які з'являються і зникають і здогадатися, що?
Вгадайте, що він відчуває, що він повинен зробити зараз?
Але уявіть, якщо потенційний клієнт побачив відгук від фактичного місцевого бізнесу?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения