Як стати успішним копірайтером

 1. Визначте цілі
 2. Портфоліо - особа копірайтера
 3. Будьте пунктуальні і старанні
 4. Вчіться рекламувати свої послуги
 5. Робота повинна бути якісною
 6. Вчіться писати SEO-тексти
 7. Знайте собі ціну
 8. Пишіть на теми, які вам до душі
 9. більше статей
 10. саморозвиток

В останні роки професія копірайтера стала дуже популярною. Це заняття привабливе тим, що його можна поєднувати з основною роботою або доглядом за маленькою дитиною, заробляючи непогані гроші за допомогою написання статей. Створювати якісні тексти на замовлення можуть далеко не всі. Тому, якщо ви хочете домогтися успіху на цьому терені, вам доведеться постійно вдосконалювати свої навички.

Цю професію можуть освоїти не тільки журналісти , Які постійно мають справу з написанням текстів, але навіть молоді мами, студенти і просто бажаючі працювати вдома за вільним графіком.

Визначте цілі

Як відомо, якщо не знаєш, чого хочеш, важко добитися успіху. Тому спочатку потрібно вирішити, чого ви хочете від професії копірайтера: розвитку своїх здібностей, творчої реалізації, навчання нових напрямків в роботі або просто заробляння грошей.

Портфоліо - особа копірайтера

Правильно складене портфоліо стане вашим вірним провідником у світ копірайтингу і зможе вигідно представити вас замовникам і новим клієнтам. Виберіть кілька своїх найкращих робіт і складіть з них портфоліо. Статті обов'язково повинні бути різноплановими і розкривати вас як універсального автора.

Будьте пунктуальні і старанні

Зарекомендує себе з хорошого боку в роботі з замовником. Неприйнятно без об'єктивних причин затягувати з виконанням замовлення і не виконувати роботу в строк. С не відповідальними людьми мало хто хоче співпрацювати, тому бережіть свою репутацію. У той же час, якщо у вас сталося щось непередбачене, поясніть це замовнику і попросіть продовжити терміни. Швидше за все, ви зможете домовитися.

Вчіться рекламувати свої послуги

Щоб знайти нових замовників, потрібно розширювати свої зв'язки, говорити про себе, рекламувати свої роботи. Тоді вам вдасться знаходити нові вигідні замовлення.

Робота повинна бути якісною

Яким би не був обсяг роботи, її ціна або ваше ставлення до замовника, ви не повинні писати «як-небудь». Якість в роботі - понад усе! Якщо ви будете завжди дотримуватися цього правила, то добре зарекомендуєте себе як надійного учасника, з яким приємно співпрацювати.

Вчіться писати SEO-тексти

Це відносно новий напрямок в копірайтингу, яке стало дуже популярним останнім часом. Тому, якщо ви хочете бути затребуваним і універсальним автором, освойте цей вид роботи. SEO -Текст спрямовані як на читача, так і на певні запити в пошукових системах. Грамотно складений текст приверне на сайт вашого замовника багато нових відвідувачів.

Знайте собі ціну

Нерозумно працювати за копійки, знаючи, що ваші тексти якісні та оригінальні. Не бійтеся говорити про переваги ваших текстів замовникам і намагайтеся продати свій товар дорожче. Впевнено доводьте клієнтам свій професіоналізм і аргументуйте свою ціну.

Пишіть на теми, які вам до душі

Не беріться за високооплачувані замовлення на теми, в яких ви погано орієнтуєтеся. Повірте, ви витратите багато часу і нервів, щоб розібратися в незнайомій темі і скласти правильний текст. Орієнтуйтеся на замовлення зі «своїх» категорій. Це принесе більше задоволення і результатів.

більше статей

Працювати копірайтером, як відомо, може в двох напрямках: писати на замовлення для конкретних клієнтів або на продаж, чекаючи, поки статті хтось купить. Обидва напрямки гарні з різницею лише в тому, що за замовлення ви отримаєте гроші відразу, а стаття на продаж може чекати покупця кілька днів або навіть місяців. Краще поєднувати ці два види діяльності, витрачаючи основний час на виконання робіт на замовлення, а статті на вільний продаж писати в періоди «простоїв».

саморозвиток

Якщо копірайтер перестає читати, займатися самоосвітою, підвищенням свого професіоналізму, то його тексти дуже швидко втрачають якість. Чи не читає копірайтер - це провал. Тому приділяйте достатньо часу розвитку своїх навичок.

Якщо Ви початківець копірайтер, на початку для самоосвіти я б вам порадив песплатную книгу «Як стати успішним копірайтером» Юлії Вовкодав, а також її безкоштовні навчальні відео уроки.

Стати успішним копірайтером можна, якщо щодня працювати над собою і постійно вдосконалювати свої тексти. Освоюючи нові напрямки, ви розширюєте кордону своїх можливостей.

А як вважаєте Ви, якими навичками, знаннями та особистісні якості характеру повинен володіти успішний копірайтер? Поділіться своєю думкою, а можливо досвідом в коментарях до даної статті.

Якщо вам сподобалася стаття поділіться нею зі своїми друзями за допомогою кнопок соц.сетей. Також якщо ви хочете отримувати свіжі статті з мого блогу підпишіться на розсилку новин.

Удачі вам і до зустрічі в наступній статті.

оцінка матеріалу

А як вважаєте Ви, якими навичками, знаннями та особистісні якості характеру повинен володіти успішний копірайтер?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения