Як уникнути SEO питань при прийнятті вашого бізнес-сайт міжнародного

Маючи привілей працювати у Великобританії, ОАЕ та Сінгапурі - де підприємства створюють регіональні штаби та операції - я мав можливість працювати на багатьох регіональних та міжнародних веб-сайтах.

Однак у більшості випадків, коли веб-сайт доводиться до команди SEO, фундаментальні та структурні рішення вже були прийняті, при цьому не було практично жодного розгляду SEO. Це призводить до того, що веб-сайти, що не є оптимальними, не в змозі повністю локалізувати та орієнтуватися географічно.

Вам не потрібно потрапляти в цю пастку. Якщо ви несете відповідальність за перенесення свого бізнесу та свого веб-сайту за межі, то ця публікація спрямована на вас. Нижче наведено кілька порад про те, як уникнути цих проблем, щоб ви могли максимально використати міжнародний бізнес.

Першим кроком є ​​забезпечення ділового сенсу у прийнятті вашої продукції чи послуг міжнародним. У цій публікації передбачається, що ви зробили свої техніко-економічні обґрунтування та налаштувались на регіональні чи глобальні розширення. Отже, які SEO наслідки розширення і як ви гарантуєте, що ваш сайт оптимізований для підтримки ваших глобальних прагнень?

Загалом існує два типи міркувань орієнтування, які потрібно мати на увазі під час створення або перепроектування веб-сайту:

 • Географічна: яку країну націлює?
 • Мова: якою мовою ви орієнтуєтеся?

Тому, незалежно від того, яку структуру ви виберете, важливо пам'ятати, що ваш веб-сайт має бути масштабованим та узгодженим з вашими поточними та майбутніми географічними та мовними розширеннями.

Структура сайту

Це одне з найважливіших рішень, які потрібно прийняти, що вимагає стратегічного мислення та розгляду. Структура, яку ви обираєте, матиме вплив на рівень активності SEO, загальну масштабованість і, зрештою, на загальну вартість протягом часу. Немає жодної правильної відповіді, тому я надав вам три основні методи розгортання структури інтернаціоналізації вашого сайту, а також плюси і мінуси.

Немає жодної правильної відповіді, тому я надав вам три основні методи розгортання структури інтернаціоналізації вашого сайту, а також плюси і мінуси

1. Плюси професіоналів cc-TLD

Це найочевидніша структура, яка інформує як ботів, так і людей, що веб-сайт націлений на географію. Отже, з точки зору брендингу, якщо ви хочете позиціонувати себе як справді локальний бізнес, ніщо не перевершує домен верхнього рівня (cc-TLD).

2. Мінуси cc-TLD

Ви не можете ділитися правами на посилання на всі властивості веб-сайту. Наприклад, якщо ви запускаєте діяльність зі створення посилань на нашому сайті example.com.sg, це не матиме позитивного впливу на ваш веб-сайт example. Кожен з цих веб-сайтів веде себе як незалежні суб'єкти. Таким чином, вам доведеться більше інвестувати в SEO - більш конкретно в роз'яснювальну роботу та діяльність із залучення - для побудови спільного ресурсу для кожного веб-сайту окремо.

Хороший спосіб оцінити зусилля, необхідні для створення справедливого зв'язку для вашого веб-сайту, полягає у визначенні конкурентів у межах тих географічних місць, які входять у перші 3-4 позиції для загальних термінів ключового слова. Якщо ви помітили, що ландшафт є надзвичайно конкурентоспроможним, тобто ваші перші 3-4 конкурентів мають авторитет домену понад 70, це хороший показник того, що вам доведеться інвестувати в SEO щонайменше 12-24 місяці для того, щоб будувати і розширюйте авторитет вашого домену, щоб відповідати конкуренції.

3. Плюси субдоменів

Це дає велику гнучкість у одночасній орієнтації на різні мови та географії. Якщо ви використовуєте піддомени, ви також можете розмістити їх на різних серверах на головному сайті www. Після цього компанія Google займеться тим фактом, що цей субдомен розміщується в певній країні.

Особисто я вважаю, що найбільшою перевагою використання субдоменів є наявність веб-сайту з кількома різними географічними та мовними цілями. Наприклад, якщо у мене є веб-сайт, який орієнтований на наступні країни і надає вміст на таких мовах, піддомени нададуть вам максимальну гнучкість.

4. Мінуси суб-доменів

Незважаючи на те, що компанія Google змінила трактування суб-доменів, оскільки вони більше не розглядаються як окремий сайт, анонсовано, що SEO перетворили свою структуру субдомену на структуру підкаталогу. Хоча я ніколи не перевіряв цю теорію сам, я не рекомендував цю структуру своїм клієнтам через конфліктні звіти.

Крім того, я ніколи не стикався зі статтею або записом в блозі, що збільшується в трафіку, перемикаючись з структури субпапок на структуру суб-доменів, хоча навпаки було зафіксовано багатьма SEO. Якщо ви зазнали позитивного зростання трафіку, перейшовши на піддомени з підтечок, я зацікавлений почути від вас, тому, будь ласка, поділіться своїм досвідом у коментарях нижче.

5. Плюси структури субпапок

Коли ви налаштовуєте структуру підпапок, по суті, кожен розділ сайту залишається частиною загального веб-сайту. Якщо ви створюєте акціонерний зв'язок в одній країні, це приносить користь загальному рівню ресурсів веб-сайту, а в загальній схемі речей потрібно менше зусиль, ніж у випадку використання cc-TLD.

6. Мінуси структури субпапок

Якщо ви вибрали цей варіант, важливо переконатися, що у вас є загальний домен, як .com, .net або .org. Якщо у вас є локальний вміст у певному домені країни, ви матимете змогу націлити лише одну країну. Наприклад, ви не зможете географічно націлювати www.domain.ae/bh . Звучить очевидно, але я бачив це раніше. Також ви повинні бути обережними у структуруванні ваших URL-адрес під час націлювання на географію та мови.

Отже, що ви повинні зробити для того, щоб пом'якшити будь-які SEO краплі, якщо ви виберете одне з наведених вище рішень?

Якщо ви вирішили скористатися окремими cc-TLD та структурами піддомену, вам доведеться:

 • Переконайтеся, що ви анотовували свій веб-сайт тегами hreflang, щоб повідомити Googlebot, що існують версії цієї сторінки на інших мовах.
 • Переконайтеся, що для кожної окремої веб-сторінки виконується локалізована робота із залучення та залучення окремо.

Якщо ви вирішили спуститися по маршруту папки:

 • Переконайтеся, що теги hreflang реалізовані правильно.
 • Переконайтеся, що угоди про іменування вкладених папок узгоджуються як з синтаксисом географічного, так і з мовою.

Кращі практики міжнародних впроваджень SEO

Після завершення структури веб-сайту верхнього рівня. Ось ще кілька кращих практик SEO, щоб мати на увазі.

1. Локалізація та оптимізація вмісту. Заманливо повторно використовувати ту ж копію мови для всіх ваших цільових географій. Однак, щоб бути по-справжньому локальними, ми рекомендуємо, щоб кожний місцевий нюанс країни та конкретні потреби на ринку розглядалися.

Також переконайтеся, що ви використовуєте найбільш відповідну мову для відповідної географії. Наприклад, чи є у вас вміст у спрощених китайських і традиційних китайських і які географії вони орієнтують? Чи розглядали ви відмінності в іспанській мові, які говорять у країнах Південної Америки, на відміну від Іспанії?

Також, щоб забезпечити відповідність, переконайтеся, що Ви позначили всі ціни, місцеві адреси (включаючи поштові індекси) та телефонні номери для позначення відповідних місцевих символів країни. Також не забудьте локалізувати вміст через розмітку за допомогою оголошення HTML Doctype на сторінці.

2. Консоль пошуку Google і інструменти для веб-майстрів Bing - якщо ви обираєте структури підпапки або піддоменів, а у вас є загальний cc-TLD, ви можете дозволити Google і Bing дізнатися, які веб-сайти чи під-домени націлені на певні географічні місцях. Для Bing можна не лише націлювати на географічні рівні за доменами, піддоменами або рівнями каталогів, а також можна націлювати на рівні сторінки. Отже, якщо ви маєте акцію, націлену на певну країну, використовуючи лише одну сторінку, ви можете зробити це за допомогою інструментів для веб-майстрів Bing.

3. Місцевий IP - Google каже, що це стає менш важливим, оскільки більшість веб-сайтів використовують CDN. Однак для того, щоб підвищити георелевантність у гіпоконкурентних галузях, не заважає використовувати локальну IP-адресу сервера, якщо це не надто багато клопоту і не порушує банк.

4. Поставка IP - Деякі веб-власники вирішують примусити користувачів до локальних веб-сайтів за допомогою виявлення IP (тобто на основі розташування вашого IP-адреси зміст місцевої країни буде надано вам). Деякі підприємства повинні робити це для захисту місцевих цін.

Наприклад, якщо ви туристична компанія, у вас можуть бути різні ціни на ринки Нової Зеландії та Австралії. Щоб заборонити австралійським користувачам скористатися більш низькими цінами в Новій Зеландії, веб-сайт може вирішити примусити користувачів до свого місцевого веб-сайту в Австралії, запобігаючи їх доступу до веб-сайту Нової Зеландії.

Ми застерігаємо вас від використання цієї техніки, оскільки це може зашкодити здатності Google ефективно сканувати та індексувати вміст вашої іншої країни. Якщо ви вирішите реалізувати доставку IP-адрес, переконайтеся, що Googlebot бачить той самий вміст, який бачить типовий користувач з тієї ж IP-адреси. Таким чином, велике "ні-ні" - це обслуговування різного вмісту, одночасно дозволяючи Googlebot бачити інший вміст на сайті. Це саме визначення "маскування".

Крім того, при впровадженні IP-доставки переконайтеся, що ви враховуєте мовні налаштування браузера користувача. Це можна зробити за допомогою заголовка HTTP-запиту "Accept-Language". Ви хочете реалізувати це, оскільки користувач англійської мови у службовій поїздці до Таїланду не обов'язково захоче вміст вашого сайту в тайській мові.

Якщо ви не вирішили використовувати IP-доставку, ви могли б вирішити проблему релевантності, запропонувавши користувачам спливаюче вікно або лайтбокс. Вони інформують користувачів про те, що вони знаходяться в неправильному розділі вмісту сайту, надаючи їм можливість залишатися в одному розділі або перенаправляти на вміст, який найбільш відповідає їх географічним і мовним вимогам.

5. Китай - для більшості країн світу, ви могли б отримати з оптимізації чисто для Google, але якщо ви орієнтуєтеся на Китай ви змушені оптимізувати для Baidu, теж. Хорошою відправною точкою є використання доменів доменів країн Китаю (наприклад, example.cn).

Ми також рекомендуємо вам отримати репутацію V1 / V2 / V3 для досягнення перевіреного статусу в сервісних виданнях Baidu, а також для перевірки офіційного сайту. Ліцензія ICP (постачальник Інтернет-контенту) також рекомендована, оскільки на Baidu в цьому місці розміщено значну вагу.

Подібно оптимізації для універсального пошуку Google, ми рекомендуємо оптимізувати інші властивості Baidu, такі як Zhidao, Image і Baike, куди надсилається значний органічний пошуковий трафік.

Крім того, як ви оптимізуєте свою соціальну присутність на Facebook, Twitter і Instagram, вам також доведеться оптимізувати свій контент для місцевих популярних соціальних платформ, таких як WeChat і Weibo. Також було б корисно дослідити застосування Baidu Analytics та інших доступних інструментів моніторингу.

Розширення на новий ринок або розгортання додаткового мовного розділу на вашому веб-сайті може бути захоплюючим і допомагати розширюватися на більші ринки, тим самим сприяючи збільшенню доходу та прибутку бізнесу. Дотримуючись наведених вище вказівок, ми сподіваємося, що це захоплююче підприємство виявиться успішним у досягненні цілей доходу та брендингу.

Письменник Шаад Хамід, регіональний керівник відділу SEO, APD Singapore.

Отже, які SEO наслідки розширення і як ви гарантуєте, що ваш сайт оптимізований для підтримки ваших глобальних прагнень?
Мова: якою мовою ви орієнтуєтеся?
Отже, що ви повинні зробити для того, щоб пом'якшити будь-які SEO краплі, якщо ви виберете одне з наведених вище рішень?
Наприклад, чи є у вас вміст у спрощених китайських і традиційних китайських і які географії вони орієнтують?
Чи розглядали ви відмінності в іспанській мові, які говорять у країнах Південної Америки, на відміну від Іспанії?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения