Як вибрати seo-фахівця, важливі моменти

 1. Де і як краще шукати seo-фахівця
 2. Попросіть seo-фахівця зробити безкоштовний аудит
 3. Приклад якісного seo-аудиту сайту

Привіт, шановні читачі сайту Uspei.com. Сьогодні я розповім про те, як вибирати seo-фахівця, на що робити акцент і увагу при виборі seo-фахівця і як перевірити його на профпридатність.

Взагалі, проблема вибору і питання вибору будь-якого фахівця, будь то майстер по ремонту квартири, водопровідного обладнання, каналізації і так далі, він завжди має підводні камені і завжди це зробити непросто. Знайти адекватного майстра, який зробить саме те і саме так, як вам потрібно і як ви хочете. І така сфера як веб розробка, інтернет реклама тут не виняток і навіть вона складніша в тому плані, що це інтелектуальна праця, який не можна помацати руками.

Тобто це не матеріальна сфера послуг, в якій, не маючи компетенції, дуже складно розібратися і дуже складно знайти людину, яка в цьому розбирається і дійсно зробить це якісно і з результатом.

У зв'язку з цим я і зробив цю інструкцію, спираючись на яку ви можете зрозуміти як перевірити фахівця як вибрати його і на які домовленості почати з ним роботу.

До змісту ↑

Де і як краще шукати seo-фахівця

Пропозицій даних послуг зі створення та просування сайту дійсності на ринку зараз дуже багато. І звичайно ж все з них обіцяють золоті гори, вони обіцяють що сайт буде найкращий, він буде на перших місцях пошуку і у вас все буде шикарно.

Професіонали намагаються таких обіцянок не давати, тому що це настільки складна технічна робота, яка займає дуже багато часу і розумових зусиль, для того щоб отримати результат.

До того ж пошукові системи зараз не дають ніяких поблажок і такий халтури, яка приводила до результату, скажімо, років сім-вісім тому, вона зараз просто неприйнятна і не має ніякого сенсу.

Тому дуже важливо, щоб фахівець, який буде зайнятий сайтом, був компетентний, у нього був досвід і він точно знав, що робити, в якій послідовності, щоб зробити для вашого сайту результат.

Звичайно ж найкращий спосіб знайти якогось фахівця з будь-якої сфери і в тому числі і з нашої веб-розробки і просування - це рекомендації. Запитувати у знайомих колег, у бізнес-партнерів, хто користувався послугами якої компанії або студії і отримати зворотній зв'язок щодо результатів їх роботи. Щоб прийняти рішення чи варто з ними працювати або не варто.

Якщо ви розглядаєте найм фахівця або студії з боку, важливим показником тут будуть відгуки інших клієнтів, їх портфоліо і в цілому адекватність спілкування. Тобто залежно від того, як збудовано спілкування, як вибудувати діалог з того боку можна буде зрозуміти наскільки відповідально вони будуть підходити до вас як клієнта, до відносин з вами як з замовником і, відповідно, до тієї роботи, яку ви делегіруете за плату цього фахівцеві, або студії.


Портфоліо звичайно ж теж має вагу, його варто розглянути, подивитися поточні сайти, які знаходяться в роботі, які вони мають позиції, який мають трафік. Можливо має сенс зателефонувати поточним клієнтам цієї студії або спеціаліста та отримати живу зворотний зв'язок про його роботі.

До змісту ↑

Попросіть seo-фахівця зробити безкоштовний аудит

Для того, щоб перевірити наскільки фахівець компетентний, наскільки він адекватний і готовий взаємодії, можна домовитися з ним про простому першому кроці. Тобто попросіть надати якусь просту послугу, ну в нашому випадку це буде безкоштовний аудит (або недорогий), щоб зрозуміти наскільки він розбирається в своїй області, що знайде вже в вашому сайті, що можна виправити і це дасть видимий результат. І після цього, вже можна переходити до переговорів про те, як можна вибудувати подальші довгострокові відносини по роботі з сайтом.

Половина клієнтів приходить за рекомендаціями від старих клієнтів і нові клієнти з часом починають рекомендувати своїм знайомим і друзям. І це, звичайно ж, найкраща реклама і найкраща рекомендація в плані залучення клієнтів. Але вона вимагає досить тривалого часу.

Якщо ж компанія нова або вона не сильно намагається працювати на свою репутацію, відповідно вони залучають клієнтів тільки через рахунок своєї рекламної мережі, за рахунок вибудовування рекламних кампаній в Ю Я або в соціальних мережах.

Але, як правило, компанії, які стежать за якістю послуг і намагаються максимально йти назустріч клієнту, вони отримують рекомендації від своїх клієнтів і про своїх знайомих. І це саме та політика, яку намагаються дотримуватися профі. Намагайтеся зробити для клієнта все можливе, щоб надалі він міг рекомендувати і не переживати за те, що рекомендує неадекватного фахівця своїм знайомим, або партнерам.

На етапі тестового завдання також важливо правильно прочитати результати аудиту, який надасть вам seo специалист. Тому що від цього буде залежати ваше розуміння наскільки він компетентний. У результатах аудиту не повинно бути банальних речей якихось загальних образних виразів. Повинна бути конкретика, що потрібно зробити, що саме не так і на що потрібно в першу чергу звернути увагу, щоб почати виправляти сайт.

Як правило, даний аудит не може бути з великими текстами, але там повинна бути просто конкретика. Це не так, потрібно виправити це, зробити ось так, тут потрібно змінити ось це, і тоді буде ось це.

До змісту ↑

Приклад якісного seo-аудиту сайту

І якщо вас цікавить приклад аудиту, я прикріпив файл, ви можете завантажити і подивитися, як повинен виглядати нормальний аудит клієнтського сайту.

приклад аудиту


До зустрічі! Встигайте все і завжди на сторінках блогу Uspei.com

Допоможи проекту - підпишись на наш Яндекс.Дзен канал!

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения