Як відкрити і розкрутити пивний бар, плюси і мінуси бізнесу

 1. Як знайти виграшну ідею для пивбару і втілити її в життя
 2. Де взяти стартовий капітал
 3. Як вибрати гарне приміщення під пивбар
 4. Робота на популярність
 5. Заробіток пивбару і термін його окупності

Пивний бар - заклад громадського харчування, де клієнтам пропонують широкий асортимент пива і обслуговують відвідувачів через барну стійку. Важливим атрибутом такого підприємства є наявність цікавої концепції, присутньої в оформленні приміщення і в організації послуг для клієнтів.

Важливим атрибутом такого підприємства є наявність цікавої концепції, присутньої в оформленні приміщення і в організації послуг для клієнтів

Приваблива індивідуальність виділяє заклад з величезної кількості вже функціонуючих точок, що, в свою чергу, дозволяє почину стати прибутковим. Про те, як відкрити пивний бар з нуля і заробити на цьому, ми цікавилися у вже відбулися бізнесменів, які змогли зробити свій бізнес успішним.

зміст:

Як знайти виграшну ідею для пивбару і втілити її в життя

Торгівля пивом та супутніми товарами через бар - популярний бізнес з дуже високою конкуренцією. Стати на цьому ринку помітним - непросте завдання.

У бізнесмена всього чотири ефективних інструменту, які допоможуть залучити клієнта і утримати його:

 • якісний товар;
 • професіоналізм в обслуговуванні;
 • доброзичлива і цікава атмосфера;
 • лояльна цінова політика.

Підприємців часто хвилює питання: наскільки важливо місце для розташування пивбару і залежить від нього прибутковість бізнесу. Фахівці не радять ставити це питання на перше місце, адже полювання на вигідне містечко може затягнутися не на один місяць, а час - гроші, особливо в пивній справі.

Важливо! Поки підприємець буде чекати можливості роздобути місце з високою прохідністю, може початися і закінчитися не один теплий сезон. Більш того, не всякий бізнесмен зможе оплачувати високу орендну плату на комерційні площі в «хлібних» місцях.

Пошук ідеї для пивного бару можна почати з відповідей на питання: для яких відвідувачів створюється заклад, де таких клієнтів шукати, і що даний тип людей вважає привабливим.

Наприклад, буде мати успіх пивбар, який розташований біля гаражного кооперативу на шляху проходження до громадського транспорту. Основними відвідувачами цього закладу будуть автомобілісти, що залишили свій транспорт в боксах, і прямують додому. Для такого закладу підійде автомобільна тематика. У меню бару може бути невелика кількість холодних закусок і хороший вибір розливного пінного напою.

Прочитайте також,  як відкрити магазин розливного пива з нуля Прочитайте також, як відкрити магазин розливного пива з нуля . Способи організації міні-виробництва і торгівлі пінним напоєм через прилавок.

А про те, як налагодити реалізацію міцного алкоголю, і скільки можна на цьому заробити, читайте тут .

Де взяти стартовий капітал

Якщо ви починаєте бізнес з нуля і розумієте, що власних коштів не вистачає, то доведеться шукати партнерів. Найбільш простий варіант партнерства - знайти однодумця, готового вкладати гроші в бізнес.

Така співпраця реєструється в форматі ТОВ з розподілом часток, пропорційно вкладеним кожною стороною ресурсів. Дізнайтеся, які витрати на реєстрацію юридичної особи . Плюс цього варіанту - відсутність щомісячних платежів за користування чужими грошима і, відповідно, істотне зниження витратної частини проекту.

Другий варіант інвестування - оформлення кредиту. Дізнайтеся, які документи потрібні для кредиту ІП .

Банк почне розглядати проект тільки в разі подання обґрунтованого бізнес-плану і при наявності у позичальника майна, яке можна віддати в заставу під забезпечення кредитних зобов'язань. Рекомендуємо прочитати, як скласти бізнес-план .

Як вибрати гарне приміщення під пивбар

Найбільш ефективне рішення для того, хто бажає знати, як відкрити пивний бар, - шукати цікаві місця і обігравати їх переваги.

Перспективними для барів вважаються території біля міських парків і торгових комплексів в спальних районах.

Складно назвати хорошою ідеєю намір відкрити пивний бар біля ринку або транспортної станції (автовокзал, ж / д вокзал і т. Д.). У цих місцях чоловіки рідко проводять своє дозвілля. Швидше за все, відвідувачами стане сумнівний контингент, який створить вашому закладу небажану репутацію.

Оптимальна площа під пивний бар - 150 кв. м. На цьому метражі потрібно розташувати зал для обслуговування клієнтів - близько 80 кв.м і підсобні приміщення - близько 70 кв.м (хол, санвузол, склад і кабінет адміністрації).

Вимоги до торгового залу, санвузлу та складу визначаються протипожежними та санітарними нормами. Контроль над дотриманням нормативів здійснюють місцева служба МНС і Росспоживнагляд. Перед відкриттям закладу підприємець повинен буде отримати від цих контролюючих інстанцій дозвіл на початок роботи.

Щоб повністю визначити, що потрібно з обладнання для відкриття пивного бару, необхідно остаточно сформувати концепцію закладу.

Базовий набір устаткування:

 • холодильна камера для зберігання певних кег з колонами і кранами;
 • газовий змішувач;
 • Барна стійка;
 • меблі для залу.

За оцінками експертів, вартість обладнання складе близько 1 млн. Рублів.

Робота на популярність

Якщо ви плануєте відкривати пивний заклад під уже розкрученим брендом, тоді слід вивчити франчайзинговий ринок і знайти підходящу франшизу пивного бару. Великі і прибуткові мережі продають такі угоди за високими цінами. Тому якщо бюджет обмежений, то придбати гарантовану франшизу буде складно. Робота з початківцями франчайзерами, які тільки розкручують свої мережі, не завжди має успіх, тому всю документацію доведеться попередньо віддати на експертизу юристам і аудиторам.

А ви знаєте,  що таке франшиза А ви знаєте, що таке франшиза ? Поняття, а також плюси і мінуси франчайзингу, законодавчі нюанси.

тут можна дізнатися, які види франшиз бувають.

А про особливості відкриття бізнесу по франшизі можна прочитати за цією адресою: //mir-biz.ru/o-franchajzinge/otkrytie-franshizy/ .

Самостійно працювати над просуванням власного бару хоч і складно, але цікаво. Для цього добре підходять такі інструменти, як:

 • яскрава реклама;
 • активну участь в житті міста або району (організація розваг, конкурсів, акцій і т. д.);
 • просування унікальності бару через регіональні групи в соціальних мережах;
 • доставка з пивбару.

);  просування унікальності бару через регіональні групи в соціальних мережах;  доставка з пивбару

Перед тим як займатися активною розкруткою пивного бару, необхідно проконсультуватися в муніципалітеті про правила проведення громадських заходів, пов'язаних з рекламою і просуванням алкогольних напоїв.

Заробіток пивбару і термін його окупності

Виходячи з того, що потрібно, щоб відкрити пивний бар, початкові витрати складуть близько 1,5 млн. Рублів.

Стартова закупівля - близько 500 тисяч рублів. Щомісячні витрати - 300 тисяч руб. З них 160 тисяч руб. - зарплата 4 співробітників, 10 тисяч руб. - комунальні платежі і податки (дізнайтеся, як менше платити податки ІП ), 30 тисяч руб. - орендна плата, 50 тисяч руб. - адміністративні витрати, 50 тисяч руб. - оплата рекламних заходів.

У ці витрати не входить придбання продукції, так як після запуску бару постачальники дають продукцію під реалізацію і фактично підприємець розраховується з ними виручкою.

Середньоденна каса такого бару - 30 тисяч руб. Місячний дохід - 900 тисяч руб. З нього - 400 тисяч руб. піде на розрахунки з постачальниками, 300 тисяч руб. на оплату щомісячних витрат і близько 200 тисяч руб. залишається на погашення первісного вкладення і на розвиток бізнесу.

Фактично стартові інвестиції можна повернути за півроку роботи.

Висока рентабельність - головний плюс пивного бару, як бізнесу, але є і мінуси. Основний негативний момент - сезонність. Підприємець повинен бути готовий до того, що в холодну пору року відвідуваність закладу значно знизиться і вплинути на цю обставину практично неможливо.

Тому грамотні господарі створюють на «мертвий сезон» фінансову подушку безпеки, яка дозволяє економити дорогі ресурси, коли приплив вільних коштів малий.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения