Як відстежити посилку з США

 1. Пошта США - відстеження поштового відправлення
 2. Відстеження посилок з США по номеру
 3. Які у USPS бувають способи доставки?
 4. Де здійснювати відстеження відправлення пошти США?
 5. Відстеження посилок USPS по статусах

В кінці 18 століття почалася історія сучасних Штатів, а заодно і американської пошти. Перше поштове відомство було відкрито в 1775 році, а вже через 10 років здійснена перша трансатлантична поштова передача з США до Франції на повітряній кулі. Далі були пароплави. Потім поїзда. А тепер посилки знаходять своїх власників, в тому числі, завдяки авіаперевезень. Ось так, століття за століттям USPS розвивалася, і сьогодні це добре налагоджена, сучасна система, яка відправляє послання до багатьох країн світу і надає важелі, що дозволяють відстежити посилки з США.В статті ми розглянемо способи, за допомогою яких можна контролювати покупки за унікальним номером .

Пошта США - відстеження поштового відправлення

Понад 180 країн мають можливість отримувати послання за допомогою Державної поштової служби США. Даний інститут зарекомендував себе як на батьківщині, так і за кордоном, завдяки своїй зручності, надійності та різноманітних варіантів доставки, а також можливості відстежити посилку з США по її коду. Більш того, USPS крокує в ногу з часом і постійно еволюціонує.

Якщо ви замовляєте товар в американському інтернет-магазині, то висока ймовірність, що поштовим оператором в країні відправника буде USPS, на електронному ресурсі якого можна спостерігати за переміщенням покупки. Процедура не займе багато часу, а інтерфейс сайту не дозволить заплутатися навіть новачкам.

Відстеження посилок з США по номеру

Після передачі інтернет-магазином товару на доставку, поштова служба присвоює йому так званий tracking. Це унікальний код, що дозволяє контролювати переміщення вантажу. Код для відстеження посилок USPS, виглядає, як правило, стандартно: буквено-числовий набір (XX ......... YY). Номери можуть виглядати інакше (нижче на малюнку ви це побачите), якщо обраний певний метод доставки. У будь-якому випадку, орієнтуйтеся на слово tracking.

Які у USPS бувають способи доставки?

Міжнародні відправлення First-Class.Самий повільний і бюджетний спосіб для невеликих передач (до 1.8 кг). Відстеження USPS або не передбачено, або передбачено на граніцеадресата.

Звичайна пересилання (PriorityMail) приходить протягом 2-5 тижнів. Може бути як з можливістю отслежіваніяпосланій, так і без. Буква «С» на початку - можна відстежити посилку USPS. Буква «R» - відстеження на території країни-одержувача, а «L» - не відслідковуються послання.

Для дорогих товарів можуть бути використані інші види доставки:

GXG.Бистрий і надійний спосіб доставки, він же найдорожчий. Гарантує прибуття товару в узгоджений термін і повернення грошей за порушення зобов'язань.

Міжнародна експрес-доставка PriorityMail. Надійне та оперативне метод, в ціну якого включена страховка товару. Трек-номер для USPS відстеження стандартний: 8 цифр і 4 латинські букви, починається з букви E.

Як правило, передачі відправляються стандартним способом, так як це відносно надійний і прийнятний варіант. Якщо куплена техніка, обладнання та інші цінні товари, то краще задуматися про спеціальну доставці, щоб максимально себе убезпечити.

Де здійснювати відстеження відправлення пошти США?

Є кілька способів контролю вантажу. Розглянемо кожен варіант.

Спосіб 1. Якщо ви робите онлайн-покупку, то після відправлення товару на вашу пошту повинні прийти деталі замовлення: якою службою відправлений замовлення, який у нього трек-номер. У ЛК статус теж оновиться, тому можете зайти на свій профіль і відшукати кнопку TrackYourPackage, що означає «відстежити замовлення». Якщо такої кнопки немає, знайдіть в деталях замовлення Tracking пробіл (не плутати з Order #) і Carrier (компанія перевізник). Зазвичай, з Америки посилки відправляються Державною поштовою службою США (USPS)

Спосіб 2. Зайдити офіційний сайтUSPS і скористайтеся системою відстеження поштових відправлень USPS. Домен доступний тільки англійською мовою, але зорієнтуватися там не складно. У розділі USPS Tracking введіть код і натисніть кнопку Track.

Як тільки посилка перетне американську територію, то контролювати її можна на сайті поштової служби своєї країни, точно так же вводячи код в передбаченому поле. Відстеження USPS відправлень на рідних порталах зручно для тих, хто не знає англійської мови, але головне практично, тому як інформація на USPS, після того як вантаж покинув США, починає видаватися із затримками або ж взагалі відсутній.

Спосіб 3. Використовуйте універсальні системи, що дозволяють відстежити посилку з США . Це найшвидший і зручний спосіб, тому що системи аналізують сайти поштових операторів відправника і одержувача, і показують повний звіт. Де б не знаходилася передача, система покаже свіжу і достовірну інформацію.

Де б не знаходилася передача, система покаже свіжу і достовірну інформацію

Як бачите, відстежити посилку пошти США зовсім неважко, якщо під рукою є комп'ютер або мобільні пристрої з доступом в інтернет. Також багато сайтів надають можливість реєстрації, після якої можна буде отримувати автоматичні повідомлення про долю товару, без необхідності постійного введення даних.

Відстеження посилок USPS по статусах

Відстеження посилок USPS по статусах

Пересування товару фіксується з використанням стандартних позначень. Якщо ви хочете відстежити посилку USPS на сайті Державної постової служби США, але не знаєте англійської мови, то вам може стати в нагоді розшифровка. Поки вантаж курсує по американській території, система може видавати такі статуси:

 • Acceptance (посилка прийнята до відправки)

 • DepartPostOffice (посилка відправлена ​​на сортування)

 • ArrivedatFacility (вантаж прибув на проміжний пункт)

 • ProcessedThroughFacility (посилка покинула проміжний пункт)

Коли відправлення прилітає в країну одержувача, то в трек-звіті по відстеженню пошти США, з'являються такі статуси:

 • CustomsClearance (стартувала процедура митного очищення)

 • Customs clearance processing complete (митне оформлення завершене)

 • ArrivalatPostOffice (вантаж прибув в поштове відділення)

 • Delivered (посилка отримана)

Найвідповідальніший етап - це, звичайно, CustomsClearance. Якщо посилка його пройшла, можна видихнути. Відстеження посилок пошти США на території своєї держави доцільніше продовжити на сайті національної поштової служби, тому що це набагато зручніше. Більш того, пересування деяких посилок може не контролюватися американською стороною на чужій території, або ж актуальна інформація буде надходити із значним запізненням. Також ви можете від початку до кінця відстежити посилку пошти США на універсальних системах, тоді вам не доведеться переживати через незнання мови, переходити з сайту на сайт або сумніватися в тому, що відомості можуть бути неточними. Зробивши всього один запит, ви отримаєте детальний звіт про статус вашої посилки.

Як правило, з USPS, а, так само як і з відстеження посилок США, ніяких проблем не виникає, так як компанія давно займається поштовими послугами, і механізм доставки працює як годинник.

Якщо ви знайшли помилку на сайті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Де здійснювати відстеження відправлення пошти США?
Які у USPS бувають способи доставки?
Де здійснювати відстеження відправлення пошти США?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения