Як використовувати більш довгі фрагменти Google для SEO Переваги

 1. Зміни в довжині опису Google
 2. Можливості обмеження символів нового мета опису
 3. 1. Детальна інформація про веб-сторінку
 4. 2. Підвищення вмісту
 5. Потенційні виклики для нових методик опису Google
 6. 1. Дилема CTR
 7. 2. Збільшення рейтингу конкуренції
 8. 3. Зменшення трафіку
 9. 4. Старі метаописання
 10. 5. Неоновлені інструменти SEO
 11. Як написати мета-опис для більш довгих органічних фрагментів
 12. 1. Спритно представити більше даних
 13. 2. Використовуйте різновиди ключових слів
 14. 3. Мотивуйте отримання кліків
 15. Готові до поліпшення ?!

Чи знаєте ви про збільшення довжини фрагмента Google в органічних результатах пошуку ?!

Довгі новини Google викликали різні питання серед власників сайтів і маркетологів пошукових систем:

1. Яка зміна нового мета опису?

2. Як це вплине на методи SEO?

3. Які потенційні проблеми і як їх вирішити? І,

4. Як написати хороший мета-опис для нових вказівок фрагментів?

Ця посада відповість на всі ваші питання і запропонує керівництво для використання цієї зміни у вашій перевазі SEO.

Отже, почнемо!

Зміни в довжині опису Google

Google представляє опис кожного результату пошуку під посиланням сторінки. Це називається мета описом, який власники сайтів повинні надати для своїх веб-сторінок.

Раніше довжина мета опису була приблизно 160-165 символів. Але тепер вона була збільшена до 230 символів і більше. Насправді, багато нових результатів пошуку показують символи близько 270-320 у органічних фрагментах. Це збільшення довжини опису стає все більш і більш помітним у видачах щодня.

Це збільшення довжини опису стає все більш і більш помітним у видачах щодня

За даними Google, зміни були внесені, щоб допомогти користувачам знайти відповідні результати. Більш довгі фрагменти дозволять користувачам вибрати найбільш відповідний результат, доступний у SERP.

Можливості обмеження символів нового мета опису

Google фокусується на досвіді користувача з цією зміною. Однак, ця нова довжина фрагменту може, безумовно, забезпечити нові можливості SEO для власників сайтів і маркетологів вмісту.

1. Детальна інформація про веб-сторінку

З точки зору користувача, детальна інформація у фрагментах допоможе у виборі ефективних сторінок. Таким чином, шукачі можуть забезпечити релевантність сторінки навіть перед натисканням посилання на сторінку.

Але це ж майно також допоможе власникам сайту. Тепер, з 230 до 320 символів, власники сайтів можуть зручно пояснити свої веб-сторінки.

Наприклад:

Веб-сторінка містить інформацію про веб-розробку і пояснює навігацію, графіку, іконки та інші аспекти.

Раніше з 160 символами ця веб-сторінка могла отримати лише одне-два пропозиції про веб-розробку.

Але тепер сторінка може містити більш довгий опис близько 230 символів. Таким чином, власник сайту може включати різні аспекти веб-розробки, які присутні в змісті сторінки.

Це повністю змінює мета-опис Google SEO. Тепер ви можете надати додаткову інформацію без шкоди для користувача.

2. Підвищення вмісту

Вибір слів завжди був боротьбою при написанні мета-описів. З 160 символів було важко просувати і SEO-оптимізувати описи одночасно.

Таким чином, це збільшення довжини фрагменту Google має бути гарною новиною для власників сайтів. Тепер у тексті фрагмента є більше символів, які легко поєднують мову реклами з мовою SEO.

Це правда, що органічні фрагменти є більш динамічними і вибираються відповідно до запиту. Але ви можете, безумовно, розширити можливості високоякісних веб-сторінок з чіткими та дружніми пошуковими описами.

Потенційні виклики для нових методик опису Google

Так само, як і будь-яке інше оновлення від Google, це також містить певні потенційні занепокоєння для власників сайтів.

Але не хвилюйтеся!

Ви можете вирішувати кожен виклик, переглядаючи вашу стратегію SEO трохи. Для цього потрібно спершу зрозуміти ці проблеми.

Отже, ось вони,

1. Дилема CTR

Більш довгий текст у фрагменті може допомогти викликати зацікавленість шукача натиснути на сторінку.

Але що, якщо шукач шукає просту відповідь ?!

Тоді текст, вибраний Google у фрагменті, може надати всю необхідну інформацію. Таким чином, шукач може не відчувати необхідності натискати посилання на сторінку.

Це, безумовно, представляє загрозу негативного впливу на ТПП.

Як вирішувати - Ваша робота зі створення метаописів стає набагато більш критичною. Важливо, щоб ви надали цінну інформацію, не втрачаючи інтересу шукача.

Введення цінної інформації в текст фрагмента робить сторінку більш релевантною запитуваному запиту. Але саме рекламна мова приводить пошукача до вашої веб-сторінки.

Поряд з обома згаданими ознаками, ви повинні також включити в текст SEO фактори. Таким чином, ви допоможете Google у виборі вашого опису мета як фрагмента тексту. В іншому випадку Google може використовувати будь-яку частину випадкового вмісту з вашої веб-сторінки.

2. Збільшення рейтингу конкуренції

З більшою кількістю слів у кожній видачі, пошукова система може представити менше результатів на кожній сторінці.

Таким чином, це може збільшити рейтинг конкуренції. Саме тому веб-сторінки потребують більш агресивної презентації фрагментів, щоб досягти і підтримати бажані рейтинги.

Як вирішити - Два елементи SEO можуть допомогти вам вирішити цю проблему,

Конкурентний аналіз і кращий вміст.

Ви повинні повторно проаналізувати видачі, за які ви конкуруєте. Перегляньте якість вмісту та презентацію фрагментів веб-сторінок навколо своєї веб-сторінки.

Потім використовуйте отриману інформацію, щоб повторно оптимізувати або повторно створити вміст.

Коротше кажучи, ви повинні стати краще, ніж ваші конкуренти, щоб отримати і підтримувати рейтинги.

3. Зменшення трафіку

Кожен ранг у видачах надає певний відсоток долі трафіку на веб-сторінках. І ця частка трафіку зменшується, як знижується в SERP.

Ось чому більшість сторінок отримують більшу частину трафіку.

Проте, з більшою довжиною тексту фрагментів, користувачам потрібно більше прокручувати, щоб досягти нижчих сторінок. Таким чином, існує ймовірність зменшення частки трафіку для веб-сторінок з низьким рейтингом.

Сторінки нижче 5 можуть відчувати деяке зменшення частки трафіку, ніж зазвичай.

Як вирішувати- Рішення для цієї проблеми аналогічне для рейтингу. Перший підхід повинен полягати в отриманні рейтингу в одній з топ-5 в SERP.

Разом з тим, вам потрібно працювати над отриманням високого CTR у вашому поточному рейтингу з кращим мета-описом SEO підходу.

4. Старі метаописання

Старі мета-описи мають ліміт 160-165 символів. Таким чином, це буде складно для власників веб-сайтів, щоб переписати всі з них на новий ліміт символів.

Крім того, існують різні думки щодо перезапису мета опису нових лімітів. Деякі експерти просять уникнути переписування опису. Але деякі з них на користь навпаки.

Як вирішувати- Найкращим варіантом тут буде вибір найбільш ефективних сторінок і переписання їхнього опису. Якщо ви впевнені в якості вмісту, залиште інші сторінки з тим самим старим текстом опису.

Щоб визначити пріоритети для перезапису мета опису, ви також можете проаналізувати дії ваших конкурентів. Якщо вони вносять зміни, вам також потрібно оновити. Це єдиний спосіб підтримати рейтинг та рейтинг кліків.

5. Неоновлені інструменти SEO

Інструменти SEO, які ви використовуєте, можуть представляти червоні прапори, коли ви виходите за межі 160 символів. Отже, власники сайтів зобов'язані оновити інструменти SEO для нового обмеження тексту фрагменту.

Як вирішувати- Якщо у вас є власна система CMS, то, принаймні, збільшіть межу опису мета до 230. Проте ви можете зберегти ліміт до 300 до 320.

Якщо ви використовуєте комерційний інструмент SEO, то підрахуйте символи самостійно для нового ліміту, поки не отримаєте оновлену версію.

Як написати мета-опис для більш довгих органічних фрагментів

Ось найкращі практики мета опису, що рухаються вперед:

1. Спритно представити більше даних

Тепер ви можете представити більше даних, тому використовуйте їх у своїх інтересах.

Під час написання метаописів переконайтеся, що ви зберігаєте досвід користувачів і бізнес-цілі разом.

Виберіть різні мовні тони для різних типів сторінок. Користувач повинен отримати відчуття відповідності з наданим мета описом.

Наприклад, ви можете надати рекламний підсумок у мета-описі, якщо метою є маркетинг вмісту.

Крім того, ви можете пояснити переваги продукту, просуваючи веб-сторінку електронної комерції.

А якщо ви представляєте свій бізнес-сайт, то поясніть переваги послуги в мета-описі.

Коротко кажучи, опис веб-сторінки має підключати пошукача до вмісту та необхідної дії.

2. Використовуйте різновиди ключових слів

Що більше пропозицій, тепер ви можете використовувати декілька різновидів ключових слів у описі мета. Проте ключове наповнення все ще залишається великим НІ.

Найкращим описом для SEO буде той, який спритно вводить варіації ключових слів.

Ви можете вибрати різні ключові слова з підзаголовків, які ви використовували в контенті. Але не переповнюйте їх у тексті опису.

Ця різноманітність ключових слів збільшить шанси Google представити надані описи в органічних фрагментах.

3. Мотивуйте отримання кліків

Ключові слова виконують лише половину завдання. Тому що це контекст мета опису, який вирішує CTR. Отже, вам потрібно розвинути інтерес у пошукача, щоб натиснути на вашу сторінку. І це можливо тільки за допомогою чіткого опису та запиту.

Кожен запитаний запит є проблемою, незалежно від того, чи шукач бажає продукту або потребує певної інформації.

Отже, з кожним описом вам потрібно повідомити шукачам, наскільки ефективно ваша веб-сторінка може вирішити свої проблеми. Це принесе вам більше кліків.

Відмінна порада буде читати описи, надані в цільових видачах. Тут можна вибрати кілька корисних слів і фраз, щоб зробити фрагмент більш доступним.

Готові до поліпшення ?!

Тепер, коли ви зрозуміли всі аспекти нової довжини коду Google, це допоможе покращити ваші описи. Зосередьтеся на бізнес-цілях, балансі ключових слів і мотивах CTR для створення відмінних метаописів.

Чи знаєте ви про збільшення довжини фрагмента Google в органічних результатах пошуку ?
1. Яка зміна нового мета опису?
2. Як це вплине на методи SEO?
3. Які потенційні проблеми і як їх вирішити?
4. Як написати хороший мета-опис для нових вказівок фрагментів?
Але що, якщо шукач шукає просту відповідь ?
Готові до поліпшення ?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения