Як використовувати поновлення для просування додатків

 1. Користувач повинен бачити вашу роботу
 2. Важливість What's New
 3. Оформлення змісту What's New
 4. Де і як просувати поновлення
 5. Контроль терміну релізу
 6. підсумок
 7. «Купи батон!» - найпростіший, зручний і елегантний список покупок:

Поділитися "Як використовувати поновлення для просування додатків"

Поділитися Як використовувати поновлення для просування додатків

Припинення розвитку і поліпшення свого застосування рівносильно його вбивства. Навіть якщо ви отримаєте першу потужну хвилю лояльних користувачів, ви не зможете утримувати їх вічно: конкуренти не сплять. Рейтинг завантажень буде знижуватися, так само як і приплив нових користувачів. Навіть якщо ваш продукт вже вийшов в App Store, вам не можна пускати все на самоплив. Ключовий фактор довгострокового успіху криється в постійному утриманні уваги користувачів на вашому додатку, і вихід тут один: оновлення.

Користувач повинен бачити вашу роботу

Є дві незаперечні тези:

 1. людина схильна до пошуку кращого
 2. не існує ідеальних програмних продуктів

Очевидно, що поточні користувачі будуть залишати вам якийсь фідбек, і ви обов'язково повинні враховувати його. Вам вкажуть на пропущені в процесі тестування баги і недоробки, попросять відсутні функції. І якщо ви будете ігнорувати їх слова і бажання, то вони підуть. Чи знайдуть інший додаток, яке буде більш відповідати їх потребам, і просто підуть. Коли користувачеві починає здаватися, що використовується ним додаток мёртвенькое, він перестає вірити в нього. Останнє оновлення вийшло рік тому? Мабуть, розробник вже забив на додаток, пошукаю ка я більш перспективний варіант.

Не варто фанатів в плані частоти оновлень, намагаючись викочувати апдейти кожні 2 тижні (система просто не дозволить вам цього), але і затягувати з черговим апдейтом теж не можна.

Важливість What's New

З релізом iOS 6 і оновленого App Store збільшилася на важливості розділу «What's New». Тепер цей розділ додатка практично дорівнює за значимістю розділу опису. Більш того, розділ оновлень тепер відображається в App Store за замовчуванням, якщо відкривати його з iPad, а на iPhone для доступу до нього досить одного тапа.

Раніше перед розробником стояла приблизно така задача: зацікавити потенційного користувача з перших двох-трьох рядків опису. Тепер до неї додається не менш важливе завдання: довести і показати користувачеві факт того, що додаток розвивається і вдосконалюється, і робиться це в перших рядках розділу «What's New».

Оформлення змісту What's New

А що писати далі? Припустимо, у вас є супер мотивуюча до завантаження програми вступ в розділі новинок, але що ще там вказувати?

Очевидно, користувачеві потрібно розповісти про нові фішках, які містить в собі оновлення, але робити це потрібно з позиції користувача, а не розробника. Берете найочікуванішу для користувача фичу і ставите її першим пунктом, нехай навіть ви витратили на неї менше сил і часу. Так, можливо, 90% часу ви налагоджували щось там всередині, але користувачеві не буде цікава і зрозуміла ця технічна єресь, якщо тільки вона не відчувається явно і візуально. Пишіть просто і зрозуміло.

Раніше у розробника був додаткові спосіб залучення уваги користувача до тієї чи іншої деталі в описі завдяки використанню спеціальних символів, але нещодавня новина фактично забороняє спецсимволи в описі програми і оновлень, тому потрібно намагатися ще краще.

Оформляючи розділ оновлення не варто випускати з уваги загальну концепцію. Просте, хоч і грамотне перерахування новинок - добре, але сам текст повинен містити в собі заклик до дії. Ненав'язливо, із зазначенням користі для людини, але ви повинні включити заклик до завантаження.

Бувають ситуації, коли реально нічого писати: тільки фікси багів і оптимізація. Як бути? Спробуйте послатися на нововведення, додані в попередній версії, дописавши поліпшення до них.

Якщо відійти від яблучного App Store і подивитися на Android, то тут оновлення та їх опису теж дуже важливі. У веб-інтерфейсі маркету вкладка оновлень йде відразу за описом відгуками, і до неї дуже часто звертаються.

Де і як просувати поновлення

Дрібні правки і доопрацювання можна випускати тихо, але якщо мова йде про якоїсь важливої ​​функції або нововведенні, то про нього потрібно розповісти по всіх усюдах.

Роздаємо промокодом перед оновленням. У вас же напевно залишилися вільні, правда? Якщо додаток в App Store вже давно, то ви напевно встигли зібрати певну аудиторію користувачів. Якщо викидати промокодом просто так, то вони, звичайно, привернуть деякий інтерес, але от якщо приурочити роздачу до підготовлюваного оновлення, то інтерес буде куди вище. Фактично, користувача буде заманювати не тільки «халявное додаток», а й «халява, яка ось-ось стане ще крутіше». Найкраще робити такі роздачі за участю соцмереж. Сурміть про підготовлювані події та акції в Твіттері, Facebook і так далі. Якщо у вас кілька додатків, то можна влаштувати кросспромоут.

Пишіть в блозі. Для цього не потрібно особливий талант. Насправді, тримати при проекті інформаційний майданчик вже давно вважається хорошим тоном. Тут можна розгорнуто розповідати про все, що пов'язано з компанією і її продуктами. Будьте відкриті перед своїми користувачами. Супроводжуйте всі нововведення практичними кейсами. Пишіть про те, що пишуть вам вдячні користувачі. Робіть гайди і FAQ з графічним оформленням. Зрештою, якщо ваш блог буде інформативний, то під час чергового питання «ну і нафіга мені ваше додаток», ви просто дасте посилання на один з ваших постів, де все буде добре і наочно розжовано.

Пропишемо в соцмережах. Ігнорувати їх неможливо. Саме там знаходяться віртуальні профілі ваших користувачів, саме там вони спілкуються і діляться своїми думками. Це відмінний спосіб організації каналу для фідбек, і сюди ж добре підуть всі ваші майбутні анонси та новини.

Пуш-повідомлення. Якщо вони передбачені, то це їх золотий час. Не варто використовувати такі повідомлення з нагоди дрібних апдейтів: користувачі не люблять, коли їх завалюють спамом. Великий апдейт - зовсім інша справа.

Appbooster. Досить корисна штука, яка зможе інформувати користувача про появу оновлень всередині програми.

Контроль терміну релізу

Якщо вихід поновлення супроводжується додатковими заходами, то важливі терміни. Найчастіше залучаються треті особи, блоги, новинні видання, та й взагалі вся доступна по бюджету реклама. Природно, дата і час обговорюються заздалегідь і чітко. А тепер уявіть, що в день «Х», коли механізм уже запущено, саме оновлення так і не вийшло в App Store. Це буде фейл, причому дуже жорсткий.

Для того, щоб уникнути таких незручних ситуацій, необхідно користуватися функцією «Hold for Developer Release», і відправляти оновлення на твердження принаймні за 3 тижні до планованої дати релізу.

підсумок

Варто ясно розуміти, що реліз конкретного продукту - одиночне подія. Реліз надзвичайно важливий, до нього потрібно готуватися, потрібно отримувати хвилю позитивних відгуків і п'ять зірочок з перших днів. Однак, поновлення, якщо подавати їх грамотно, красиво і голосно, допоможуть не тільки оживити старих, а й залучити велику кількість нових користувачів, причому багато разів. Не забувайте про це.

«Купи батон!» - найпростіший, зручний і елегантний список покупок:

(IPhone / iPad) | (Android)

Поділитися "Як використовувати поновлення для просування додатків"

Останнє оновлення вийшло рік тому?
Припустимо, у вас є супер мотивуюча до завантаження програми вступ в розділі новинок, але що ще там вказувати?
Як бути?
У вас же напевно залишилися вільні, правда?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения