Як виміряти успіх SEO через 10 Основні SEO KPIs

 1. Чому потрібно завжди починати з ваших бізнес-завдань
 2. Які ці фактори?
 3. Давайте подивимося на пошукову консоль Google для КПЕ SEO
 4. Кліки за кліками
 5. Середня позиція
 6. Запити
 7. Помилки сканування
 8. SEO KPIs в Google Analytics
 9. Рейтинг відмов
 10. Тарифи виходу
 11. Швидкість веб-сайту
 12. Інші SEO KPIs для розгляду
 13. Відсоток трафіку
 14. Зростання ключових слів
 15. Оптимізація назви мета
 16. Наш висновок

Це завжди приємно мати стратегію SEO прийнятий на сайті, але як ви знаєте, що потребує поліпшення, якщо ви не знаєте, що ви вимірювання? Як цифрові маркетологи налаштувати вашу стратегію SEO, вивчаючи цифри і жорсткі дані на щомісячній основі. Вони бачать, як покращується ваш веб-сайт, використовуючи різноманітні інструменти, щоб побачити, що відбувається.

Щоб отримати повну картину, вони, ймовірно, використовують будь-яку комбінацію Google Analytics, Google Search Console і інструмент SEO, як SEMRush або Long Tail Pro, щоб провести свій аналіз на вашому сайті. Без даних для їх резервного копіювання, з'ясування того, де вносити зміни, стає неприємним і не має сенсу для бізнесу.

Деякі клієнти можуть використовувати дані, щоб представити своїм начальникам, коли вони запитують, наскільки добре сайт виконав. Вони хочуть побачити конкретні докази того, що SEO маркетинг працює. Просто сказати їм, що купа ключових слів зросла, не буде достатньо. Замість того, щоб вимірювати SEO нечітко, спробуйте подивитися на SEO як інструмент, який ви використовуєте для досягнення ваших бізнес-цілей.

Якщо ви ще не знаєте, що це таке, то прийшов час мати об'єктивний погляд на свій бізнес, перш ніж зробити SEO частиною своєї цифрової маркетингової стратегії. У цій статті ми покажемо вам десять найважливіших показників SEO, щоб визначити, чи SEO-кампанії працюють або збираються опуститися.

Чому потрібно завжди починати з ваших бізнес-завдань

Запитайте себе, що це ви хочете отримати від SEO компанії, що працює на вашому сайті. Кажучи, що ви хочете вищу оцінку в Google, це занадто багато загального висловлювання і не дістається до кореня того, що ви хочете.

Ви можете високо оцінювати групу ключових слів, але чи відповідають ці ключові слова тому, що робить ваш бізнес? Ці ключові слова приваблюють людей з областей, які ви обслуговуєте? Мета будь-якої стратегії SEO повинна бути пристосована до того, що компанія потребує в той час.

Власники бізнесу можуть шукати SEO на своїх сайтах з багатьох причин. Вони, можливо, захочуть збільшити продажі або покращити свої показники збереження з існуючих відвідувачів сайту. Як би там не було, SEO заповнює багато основних потреб малого бізнесу.

Причиною того, що багато компаній не працюють у SEO, є те, що власники бізнесу не знають, чого вони хочуть. SEO в 2018 році зовсім відрізняється від того, як це було п'ять років тому, що це вже не все про рейтинги. Вона стала інтегративним маркетинговим інструментом, що залежить від багатьох факторів.

Які ці фактори?

У 2017 році, SEMRush опублікував дослідження на SEO, дивлячись на рейтинг факторів на веб-сайтах. Вони подивилися на більш ніж 600 000 клавіатур і сотні сайтів, щоб прийти до цих висновків. Ось найважливіші висновки з цього дослідження.

Перші 10 факторів рейтингу в дослідженні в основному пов'язані з тим, як відвідувачі веб-сайту знаходять ваш веб-сайт і чи займаються вони цим чи ні.

Прямі відвідування веб-сайту, сторінки за сеанс, показник відмов і довжина вмісту - це деякі з тих факторів, які значною мірою відрізняються і на які безпосередньо впливають зручність і вміст вашого веб-сайту. Щільність ключових слів і подібні оптимізації на сторінці мали набагато менше значення в 2018 році для SEO, як ми обговорювали в одна з наших попередніх статей . Тепер питання полягає в тому, які КПЕ використовуються для більш точного вимірювання цих факторів оптимізації?

Давайте подивимося на пошукову консоль Google для КПЕ SEO

Одним з перших місць, де професіонали SEO починають, коли вони хочуть виміряти прогрес SEO, є Google Search Console. Цей інструмент дозволяє їм побачити, скільки технічних помилок веб-сайт як і має багато корисної інформації про аналітику пошуку. У розділі Google Analytics пошукової консолі Google фахівці з SEO переглядають дані за останні 90 днів, щоб дізнатися, що відбувається.

Після цього налаштування вони побачать такий графік:

Після цього налаштування вони побачать такий графік:

Звідси знайдено декілька КПЕ SEO. Давайте поглянемо на деякі з них більш глибоко.

Кліки за кліками

У Пошуковій консолі Google можна побачити середню кількість кліків на веб-сайті. Це говорить про те, скільки людей натиснуло URL-адреси вашого веб-сайту в Google у порівнянні з тим, скільки разів ваші сторінки відображалися для конкретних пошукових запитів. Середні CTR корисні, оскільки вони сприяють тому, що називається задоволенням пошуку.

У SEO ви хочете, щоб ваш вміст і веб-сайт максимально відповідали цілям користувача пошукової системи. Більш високі CTR показують, що ви зробили хорошу роботу з оптимізацією вашого сайту на сторінці. Крім того, ваш веб-сайт виявляється достатньо високим у пошукових системах для користувачів пошукових систем.

Середня позиція

Професіонали SEO також дивляться на середню позицію вашого сайту в Google і порівнюють його з попередніми моментами. Це позитивний знак, коли цей номер зменшується, оскільки це означає, що середні позиції ключових слів збільшуються, що дозволяє більшій кількості людей знаходити вашу компанію. Це також показано на графіку в Пошуковій консолі Google, де можна порівняти його з CTR, загальною кількістю кліків і загальною кількістю отриманих показів.

Запити

Запити - це інша назва для ключових слів у SEO. Консоль пошуку Google дозволяє переглядати ключові слова, на яких відображається ваш веб-сайт. Цей перелік запитів можна змінити, натиснувши "Кліки", "Покази", "Рейтинг кліків" або "Позиція". Не бачите жодного з ключових слів, які ви мали на увазі для своєї стратегії SEO? Це може вказувати на те, що вам може знадобитися перенастроїти стратегію, а також двічі перевірити SEO-оптимізацію на сторінці та поза межами сторінки. Можливо, вам потрібно працювати над просуванням вашого вмісту до соціальних медіа. На всі ці питання можна відповісти тут.

Помилки сканування

Ми не повністю вивчили, що ви можете зробити з Google Search Console. Цей інструмент також дозволяє переглядати, скільки сторінок веб-сайтів було скановано. Ви можете діагностувати проблеми у вашій SEO, вивчаючи, які сторінки вашого сайту не проіндексовані. Якщо виникла проблема, консоль пошуку Google повідомить вам, що запобігає скануванню цих сторінок правильно. Це може бути через неправильне налаштування файлу robots.txt або 404 помилки, необхідні для повернення та виправлення.

SEO KPIs в Google Analytics

Ми розглянули основні ключові показники ефективності для пошуку в консолі пошуку Google. Це неймовірно універсальний інструмент маркетингового пошуку, який ми використовуємо, але він не розповідає нам повну історію про те, що відбувається. Ось чому також важливо подивитися на показники KPI, показані в Google Analytics.

Багато власників бізнесу не знають, що можливо в Google Analytics. Навіть деякі професіонали у сфері SEO не помічають значення використання Google Analytics у своїх аналізах SEO. Ось деякі з найважливіших ключових показників ефективності для перегляду в Google Analytics.

Рейтинг відмов

Перейдіть до розділу "Придбання" , а потім " Канали", і ви знайдете графік і список каналів, на які ви отримуєте трафік.

У кожному з них ви знайдете показник відмов для кожного типу користувачів на вашому веб-сайті. Ви можете побачити, чи вони ввели URL-адресу вашого веб-сайту безпосередньо або прийшли з пошукових систем або соціальних медіа.

Також показник відмов відображається для всього веб-сайту. Показник відмов - це кількість сторінок, які відвідувач побачив на вашому веб-сайті, перш ніж вийти.

Нижчі показники відмов є гарним ознакою того, що дизайн та вміст веб-сайту задовольняють цілі користувача пошукової системи.

Більш високі показники відмов означають, що щось не так з вашим веб-сайтом, що змушує людей виходити, що може бути з багатьох причин. Ви повинні переглянути вміст веб-сайту, дизайн веб-сайту та макет, щоб дізнатися, чи є що-небудь, що заважає користувачеві.

Тарифи виходу

Також можна дізнатися, які сторінки на вашому сайті викликають наймасовіші показники відмов. Перейдіть до Поведінка , потім натисніть Зміст сайту . У розділі "Вихідні сторінки" можна побачити, які сторінки мають найвищі ставки виходу та середню швидкість виходу на весь сайт. Рівень відмов для кожної з цих сторінок можна знайти в розділі "Цільові сторінки".

Швидкість веб-сайту

Google Analytics вимірює швидкість сторінки кожної сторінки на вашому веб-сайті. Перейдіть до пункту Поведінка , потім Швидкіші пропозиції, і на кожній сторінці відображатимуться оцінки PageSpeed, а також список пропозицій щодо покращення кожного з них. Ви хочете, щоб ваш веб-сайт швидко завантажувався, щоб запобігти відключенню потенційних клієнтів від розчарування та розчарування. Швидше веб-сайти також краще займають місце в Google.

Інші SEO KPIs для розгляду

Нижче наведені три інших КПІ SEO, які ми пропонуємо вам подивитися, щоб побачити, якщо ваша стратегія SEO працює так само, як і очікувалося. Два з них можна знайти в SEMRush, якщо ви хочете наслідувати.

Відсоток трафіку

У SEMRush можна ввести URL-адресу домену веб-сайту та знайти позиції ключових слів. Перейти до органічних досліджень , потім позиції, щоб побачити список рейтингу ключових слів. Натисніть на Трафік%, щоб організувати ключові слова за кількістю трафіку, який вони генерують для вашого веб-сайту. У багатьох випадках ключові слова, які приносять найбільший трафік, не завжди є тими, які ви вважаєте найвищим.

Зростання ключових слів

Натисніть Ключові слова, щоб побачити графік загальних ключових слів. Легше миттєво побачити, чи працює ваша стратегія SEO, бачачи, чи є позитивна тенденція на графіку. Ваша кількість ключових слів повинна постійно зростати щомісяця. SEO займає кілька місяців, щоб почати для багатьох бізнес-сайтів повністю.

Тим не менш, ваша важка робота окупиться з різким збільшенням кілька місяців дюйма Ми бачили веб-сайти йдуть від 30-40 ключових слів до сотні і навіть тисячі в довгостроковій перспективі. Не відмовляйтеся від SEO тільки тому, що не бачите негайних результатів.

Оптимізація назви мета

Незважаючи на те, що цей КПІ не впливає безпосередньо на ваш SEO, спосіб написання ваших назв, тегів і описів мета впливає на ваш рейтинг кліків. Спробуйте повністю використовувати пробіл символів, щоб точно описати свій бізнес і кожну сторінку. Іноді Google оновлює їхню довжину опису мета, і це добре, щоб повернутися зараз і потім, щоб додати більше копії, якщо потрібно.

Наш висновок

Щоб зробити SEO успішним для вашого бізнесу, ви повинні мати встановлені критерії того, чого ви бажаєте досягти. Ці SEO KPIs дають нам багато цінної інформації про те, що поліпшення вашого сайту необхідно для поліпшення ваших результатів SEO.

Вирівнювання бізнес-стратегії з вашим SEO є найкращим способом отримати результати, які ви шукаєте. Ось чому робота з компанією SEO Атланта, яка може створити власну стратегію SEO для вашого бізнесу, є ключовою. Зв'яжіться з нашою командою SEO на 470-440-3434 або електронною поштою [захищена електронною поштою] почати роботу з безкоштовним консультуванням та перевіркою сайту SEO сьогодні!

Ви можете високо оцінювати групу ключових слів, але чи відповідають ці ключові слова тому, що робить ваш бізнес?
Ці ключові слова приваблюють людей з областей, які ви обслуговуєте?
Які ці фактори?
Тепер питання полягає в тому, які КПЕ використовуються для більш точного вимірювання цих факторів оптимізації?
Не бачите жодного з ключових слів, які ви мали на увазі для своєї стратегії SEO?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения