Як визначити найкращу довжину для вашої тематичної лінії електронної пошти

 1. Фактори, які слід враховувати в довжині рядка теми для електронної пошти
 2. 1. На яких пристроях і клієнтах читаються ваші листи
 3. 2. Попередній показ тематичної лінії електронної пошти
 4. Скільки символів є оптимальними?
 5. Тема лінії електронної пошти
 6. Тестування рядків теми для електронної пошти
 7. Використовуйте найкращу практику для використання теми електронної пошти
 8. Оптимальна довжина для предметних рядків електронної пошти у 2019 році
 9. 5 найкращі практики тематики електронної пошти у 2019 році
 10. Завершення

** Цю публікацію оновлено станом на лютий 2019 року **

Як маркетолог, ви наполегливо працюєте над створенням чудової копії та створення переконливих листів. Але якщо ви не пишете рядки теми, які заохочують абонентів читати ваші повідомлення, ваші кампанії можуть бути неналежними.

Все більше і більше повідомлень електронної пошти відкриваються на мобільних пристроях, які зазвичай показують менше символів рядка теми. Маючи це на увазі, ви можете задатися питанням, чи ваші тематичні рядки повинні бути коротшими, щоб вмістити абонентів на ходу.

Чи є секрет досконалої довжини тематичної лінії?

Кожен список абонентів відрізняється, тому ідеальна довжина рядка теми залежить від різних факторів. Але можна отримати уявлення про ідеальні довжини для вашої галузі.

У цій публікації ми поділимося деякими корисними порадами щодо пошуку правильної довжини рядка теми для електронної пошти для ваших кампаній.

Фактори, які слід враховувати в довжині рядка теми для електронної пошти

Там дійсно немає такої речі, як один розмір-підходить для всієї довжини. Насправді, ідеальна довжина лінії теми залежить від різних факторів.

1. На яких пристроях і клієнтах читаються ваші листи

З 2011 по 2018 рік, електронна пошта відкривається на мобільних пристроях на 34% . У 2018 році 61% листів було відкрито на мобільному пристрої.

Джерело

Також важливо пам'ятати, що ваші абоненти використовують різні браузери та поштові клієнти. Це додатково сприяє складності наявності оптимальної довжини одиниці об'єкта.

Ця діаграма показує кількість символів, які відображаються серед звичайних пристроїв і клієнтів:

Джерело

Розглядаючи довжину рядка теми теми електронної пошти, яка найкраще працюватиме для ваших кампаній, розгляньте можливість використання даних для визначення точних абонентських пристроїв. Чи більшість ваших абонентів відкривають електронні листи на мобільних пристроях, або вони дотримуються свого робочого столу?

Підказки для користувачів CM: Ви можете легко знайти цю інформацію на обліковому записі монітора кампанії, у розділі "Звіти про кампанію" у розділі "Використання клієнта електронної пошти". Це допоможе вам оптимізувати довжину лінії теми.

Ось статистика за січень 2019 для 10 найпопулярніших пристроїв електронної пошти та клієнта, включаючи частку ринку:

Ось статистика за січень 2019 для 10 найпопулярніших пристроїв електронної пошти та клієнта, включаючи частку ринку:

Джерело

Оскільки більшість користувачів переглядають повідомлення електронної пошти на пристроях iPhone та Gmail, оптимізуйте довжину рядка теми від 41 символу (портретний перегляд на iPhone) до 70 символів для Gmail. (Ви не хочете зламаного досвіду, тому що ваш рядок теми занадто довгий .)

2. Попередній показ тематичної лінії електронної пошти

Це також гарна ідея, щоб подивитися, які тематичні рядки отримали високі відкриті ставки у ваших минулих електронних листах.

Високі відкриті ставки можуть відбуватися через угоди, які ви пропонували, час дня або копію та настрої в самій темі.

Тим не менш, варто поглянути і подивитися, чи з'являються тенденції з ваших відкритих тарифів електронної пошти та довжини рядка теми.

Скільки символів є оптимальними?

Згідно з дані від Marketo , 41 символ - або 7 слів - це, мабуть, солодке місце для довжини рядка теми для електронної пошти у 2019 році, що на 10 символів менше, ніж середня лінія.

Джерело

Нижче наведено кілька рядків тематичних записів електронної пошти, які поєднані з їх довжиною символів, щоб дати вам уявлення про те, що має 41-те поле символу:

Тема лінії електронної пошти

Кількість символів

Робота може чекати - ці продажі ТО, що добре 41 Зробити без м'яса буханки Навіть любителі м'яса полюблять 47 кібер понеділок для тих, хто зволікає 38 7 Звички, які зроблять вас лідером Ваші колеги прагнуть бути 65 5 Тенденції SEO для 2019 | Мобільний і настільний пошук | Аналіз виграшу / втрат | Очікування SMB 88

Коли ви розробляєте тематичні лінії електронної пошти, пам'ятайте, коли і як ваші абоненти читають ваші електронні листи.

Якщо більшість відкриттів відбуваються на пристроях iPhone, вам потрібно скористатися більш короткими тематичними лініями електронної пошти, щоб отримати найбільший вплив. Крім того, збережіть свою пропозицію або CTA на початку теми теми, де вона, швидше за все, буде видно. Ви також можете використовувати текст заголовка щоб додати більше контексту до рядків теми в області попереднього перегляду.

Джерело

Тестування рядків теми для електронної пошти

Ваша тематична лінія електронної пошти є однією з найпростіші елементи для перевірки в кампанії електронної пошти. Тести допоможуть вам побачити, як будуть виглядати текстові рядки електронної пошти між пристроями, а також те, як вони порівнюються з більш короткими або довшими версіями.

 • Надішліть тестові електронні листи, щоб побачити, як рендеризируются рядки для всіх пристроїв. Це гарантує, що ваша тема буде добре читатися в будь-якому місці. Наші Функція попереднього перегляду папки "Вхідні" дозволяє переглядати попередній перегляд електронної пошти в більш ніж 25 різних поштових клієнтах, перш ніж надсилати кампанію, щоб переконатися, що електронна пошта чудово виглядає в будь-якій вхідній пошті.
 • A / B перевіряють дві різні довжини. Деякі постачальники послуг електронної пошти дозволяють перевіряти два різних тематичних рядки, щоб побачити, як вони виконуються. Спробуйте перевірити коротку і довгу версію, щоб побачити, який вигляд виконується краще.

Спробуйте перевірити коротку і довгу версію, щоб побачити, який вигляд виконується краще

Джерело

Використовуйте найкращу практику для використання теми електронної пошти

Пошук ідеальної довжини для теми теми є важливим кроком у вашому маркетингу електронної пошти, але тематичні рядки не просто довжиною. Для того, щоб побачити успіх, потрібно використовувати загальні найкращі практики. Не забувайте:

 • Використовуйте різні тематичні рядки. Якщо ви використовуєте одну й ту ж тему теми знову і знову, це не хвилює ваших абонентів. Нові тематичні рядки заохочують абонентів відкривати електронні листи, щоб побачити найсвіжішу інформацію, яку ви можете запропонувати.
 • Використовуйте персоналізацію. Використовуйте персоналізація прямо в рядку теми, включаючи імена абонентів. Ви можете використовувати багато інших варіантів персоналізації на основі даних абонента. Ці дані можуть бути зібрані через вашу реєстраційну форму або з інших джерел Shopify або OptinMonster.
 • A / B тестові лінії. Ви ніколи не дізнаєтеся, що найкраще працює, не пробуючи різних варіантів перевірте рядки теми знайти найкраще.

Оптимальна довжина для предметних рядків електронної пошти у 2019 році

Електронний маркетинг продовжує надавати найкраща рентабельність інвестицій (ROI) проти інших маркетингових каналів у 2019 році. Цей успіх починається з короткого, добре продуманого рядка теми, що примушує одержувача відкрити його.

5 найкращі практики тематики електронної пошти у 2019 році

Хоча довжина ліній тематики електронної пошти все ще залишається критичною в 2019 році, як ви використовуєте символи, дозволені в рядку тексту, важливіше, ніж будь-коли. Особливо це стосується скороченого дисплея - 30-40 символів - на більшості екранів мобільних пристроїв.

1. Коротші тематичні рядки: Як було зазначено вище, дослідження показують, що близько 41 символ є оптимальною довжиною для теми теми. Тим не менш, деякі маркетологи пропонують ще коротше.

Засновник Backlinko Брайан Дін каже, що в середньому тематичні рядки не більше 16 символів мають значно вищі відкриті ставки. Він пояснює це двома факторами.

По-перше, електронні листи з більш короткими тематичними рядками, швидше за все, будуть доставлені.

По-друге, лаконічність створює таємницю.

За думкою Діна, тема "Чи можна сьогодні зустрітися сьогодні в 11?" (38 имволів) не має такого ж впливу, як "Зустріч на 11?" (14 символів).

2. Emojis: Поки дебати про смайликів продовжується, факт є вони тут, щоб залишитися. Їхнє розумне використання в тематичних рядках може відрізняти ваші електронні листи в поштовій скриньці з начебто нескінченних рядків тексту.

Джерело

Існує додаткові переваги, що надаються emojis . Більшість компаній не використовують їх, і це може сприяти більш висока відповідь для електронних листів, які використовують їх. Крім того, вони створюють потужні емоційні історії, ідеально підходять для коротших рядків тексту на мобільних пристроях.

3. Великі літери: Хоча ви, можливо, не думаєте над тим, як ви капіталізуєте свої листи тематики електронної пошти, ви повинні бути! Є чотири основні стилі:

 • Як написати тему листа електронної пошти (випадок речення)
 • Як написати тему листа для електронної пошти (назва заголовка)
 • як писати тему листа електронної пошти (всіма малими літерами)
 • ЯК НАПИСАТИ ЛІНІЮ ЕЛЕКТРОННОГО ПЕРЕДАЧА (всі великі)

На діаграмі нижче показано, як часто фахівці з маркетингу використовують кожен із цих стилів.

Джерело

Тут є два важливих винесення. По-перше, нуль відсотків фахівців з маркетингу використовують всю велику літературу для ліній теми.

По-друге, незважаючи на те, що капіталізація в нижньому регістрі використовується лише 6% часу, деякі експерти з маркетингу, такі як Val Geisler атрибут підвищених відкритих ставок їй завдяки більш випадковому, особистому відчуттю.

4. Персоналізація: Використання особистого дотику в рядках теми, наприклад, включаючи ім'я одержувача, є стандартною методикою для збільшення відкритих тарифів. Ви можете, однак, на основі окремих переглядів сторінок веб-сайту або пошукових термінів використовувати інші типи персоналізації.

Ви можете, однак, на основі окремих переглядів сторінок веб-сайту або пошукових термінів використовувати інші типи персоналізації

Джерело

Це потужна тематична лінія, оскільки вона коротка, задає питання і пов'язується з попередньою поведінкою одержувача. Розгляньте можливість зробити те ж саме з вашими електронними листами.

5. Уникайте спам-фільтрів: кожна електронна пошта, яка закінчується в папці зі спамом, є пропущеною можливістю для відкритої конверсії кліків і продажів. Ось чому, згідно з великі дослідження було зроблено Yesware , щоб уникнути використання наступних слів у рядках теми.

Ось чому, згідно з  великі дослідження було зроблено Yesware  , щоб уникнути використання наступних слів у рядках теми

Джерело

Є більше для уникнення спам-фільтрів ніж вибір слова. (Використовуючи всі великі літери, ви також вирушаєте туди.) Незалежно від того, видаліть вищезазначені слова і фрази з ваших сюжетних рядків.

Завершення

Наприкінці дня найкраща довжина рядка теми для електронної пошти буде відрізнятися від марки до марки. Це означає, що краще перевірити різні довжини, щоб побачити, що працює для вас.

Якщо ви використовуєте свої минулі дані та перевіряєте свої тематичні рядки, ви будете на своєму шляху до того, щоб дізнатися, як довго повинні бути тематичні рядки електронної пошти, щоб заохотити абонентів відкривати та вживати заходів у ваших кампаніях.

Додаткові поради щодо написання тематичних рядків електронної пошти див 15 потужних сюжетних слів .

** Ця публікація спочатку була опублікована грудня 2015 року **

Чи є секрет досконалої довжини тематичної лінії?
Чи більшість ваших абонентів відкривають електронні листи на мобільних пристроях, або вони дотримуються свого робочого столу?
Скільки символів є оптимальними?
За думкою Діна, тема "Чи можна сьогодні зустрітися сьогодні в 11?
?имволів) не має такого ж впливу, як "Зустріч на 11?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения