Як включити SEO у Ваш маркетинговий план

Хоча більшість тих, хто бере участь у цифровому маркетингу, усвідомлюють важливість SEO для того, щоб мати успішний бізнес в Інтернеті, вони, можливо, не знають, як саме він повинен бути включений до плану маркетингу. Відсутність цих знань часто призводить до невдач, потенційні клієнти мають тенденцію залишати позаду деякі підприємства, які не пристосовуються до швидко мінливого цифрового ландшафту.

SEO - це подарунок компанії Google. Google також не дуже щедрий, щоб дати вам другий шанс кожен раз, коли ви не вдається. Охоплення SEO є одним з кращих шансів різко поліпшити вашу присутність в Інтернеті, і в кінцевому рахунку, ваш результат.

Ось як включити SEO у свій маркетинговий план і створити послідовний потік доходів.

 1. План для SEO

Ви можете бути здивовані, де SEO вписується в більш широку структуру вашого цифрового маркетингового плану. Відповідь: всюди. Ваш веб-сайт, кампанії КПП, реклама в соціальних мережах і вміст залежать від Google, щоб принести перспективи. Таким чином, ви повинні зосередитися на синхронізованих повідомленнях на всіх засобах масової інформації, які ви використовуєте.

Перед тим, як включити SEO у вашу маркетингову стратегію, ви також повинні визнати її недоліки. Деякі питання, які можна задати тут, такі:

 • На яких етапах воронки цифрового маркетингу я втрачаю перспективи?
 • Чи знижують мої продажі сезонно?
 • Які стратегії SEO використовуються моїми основними конкурентами?
 1. Змініть стратегію змісту на користь SEO

Якщо ви вважаєте, що ваш вміст може бути краще, ви обов'язково повинні перевірити зміст написання SEO керівних принципів. Знання того, який вміст є цікавим для онлайн-аудиторії, безумовно важливо для вашої маркетингової стратегії, і SEO може підвищити ефективність вашого вмісту.

Ось кроки, які зазвичай використовуються цифровими маркетологами, щоб гарантувати, що їхній вміст сумісний з останніми правилами SEO:

 • Не пишіть для Google, пишіть для людей . Якщо текст заповнений ключовими словами, більшість читачів сприйматиме їх як непрофесійні і цілком дивні. Як результат, вони залишать, щоб знайти справді цікавий контент, який був написаний з урахуванням їхніх потреб. Як Правила написання SEO у Google скажіть, "надайте відвідувачам інформацію, яку вони шукають".
 • Регулярно оновлюйте вміст . У ваших інтересах випускати новий вміст принаймні раз на тиждень. Google любить це, коли веб-сайти надають новий, оптимізований вміст з новими порадами та оновленою інформацією для онлайн-аудиторії.
 • Зверніть увагу на довжину вмісту . До недавнього часу 400-слово статті було добре для Google. Не більше. Згідно з даними, наданими SerpIQ, ідеальна (але не універсальна) довжина великого онлайн-контенту з точки зору SEO перевищує 1500 слів. На графіку нижче наведені дані.

На графіку нижче наведені дані

 • Стратегічно вибирати теми статті . Ваша цільова аудиторія може бути абсолютно байдужа до теми, яка звучить добре для вас. Дослідіть потреби вашої цільової аудиторії та визначте тему, яку вони знайдуть корисними. Інструменти подібні Спритний може бути використана для отримання ділової інформації про людей і компанії з соціальних медіа. Знайдіть певну дірку або нішу, яку ви можете додати цінності та заповнити своїм унікальним досвідом.
 • Використовуйте електронний маркетинг. Це стратегія, яка поєднує в собі як контент-маркетинг, так і SEO шляхом просування вмісту, багатого посиланнями. Щоб забезпечити розуміння ефективності ваших зусиль, можна використовувати спеціалізовані інструменти, такі як Vision6 .
 1. Розміщуйте зовнішні посилання на вміст

Хоча це може звучати трохи дивно (чому хтось хоче привернути увагу до чужих веб-сайтів?), Вставляючи посилання на авторизовані веб-сайти у вашому контенті, це законна стратегія SEO, яка підвищує ваш рейтинг.

Тут важливі речі, на які слід звернути увагу:

 • Розміщуйте посилання лише на якісний, змістовний контент, який може бути цікавим для вашої цільової аудиторії
 • Не рекламуйте своїх конкурентів, вставивши посилання на статтю з подібним або ідентичним заголовком.
 • Зовнішні посилання повинні бути забезпечені добре вивченими ключовими словами.

"Наприклад, якщо ваша компанія продає гірські велосипеди у Флориді, ви можете зв'язати статтю про кращі міські велосипеди, оцінені каліфорнійцями", - говорить Нік Фельдман, цифровий продавець Папір коледжу , "Пов'язуйте цю статтю за допомогою ключових слів, які ви використовували, щоб знайти її, і ви вдосконалите свій власний SEO".

 1. Налаштуйте Вашу соціальну стратегію медіа

Соціальні медіа переглядаються цифровими маркетологами як приховану скарбницю SEO і не дарма. Існує багато спільного між цими стратегіями. Наприклад, обидва вони залежать від великого вмісту для підтримки популярності.

Знання того, як соціальні медіа впливають на SEO, може допомогти його підвищити:

 • Збільшити кількість послідовників . Якщо хтось шукає певну тему і один обліковий запис Facebook має 50 послідовників, а інший - 50 000, останній, швидше за все, буде відвіданий. Тому, рахунок з меншою кількістю послідовників потребує зростання бази своїх послідовників, щоб сприйматися як більш надійне джерело інформації.
 • Включити зовнішні посилання . Наприклад, позначення людей та використання хеш-тегів - це всі популярні способи збільшення читацької аудиторії користувачів соціальних медіа.
 • Зосередьтеся на місцевості . Google, як правило, рекомендує місцеві підприємства (насправді, він розвивався рекомендації щодо поліпшення місцевого рейтингу ) коли можливо. Соціальні медіа - це чудове місце для активного місцевого співтовариства, оновивши місце розташування, слідуючи іншим малим підприємствам у цій місцевості та надавши інформацію про місцеві події.

Суть

Рим не був побудований за один день, і ні один великий план маркетингу. Зробіть свою домашню роботу, зосередьтеся на SEO, стежте за прогресом і працюйте на всіх медіа-каналах, щоб максимізувати ваш успіх.

Зробіть свою домашню роботу, зосередьтеся на SEO, стежте за прогресом і працюйте на всіх медіа-каналах, щоб максимізувати ваш успіх

Ненсі Спектор

Ненсі Спектор загострює свій олівець у «Daily» у Вашингтонському університеті. Після закінчення університету вона вирішила поєднати свій бізнес-ступінь з її пристрастю до письмового спілкування на сайті www.a-writer.com. Якщо вона не створює на своєму ноутбуці або ноутбуці, ви, ймовірно, можете знайти її грати з її собакою, Бок Чой.

Чи знижують мої продажі сезонно?
Які стратегії SEO використовуються моїми основними конкурентами?
Ому хтось хоче привернути увагу до чужих веб-сайтів?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения