Як за 12 годин навчитися, нарешті, отримувати гроші від активності в соціальних мережах [тренінг в коробці]

 1. Як вони це роблять?
 2. Разом, що ми маємо?
 3. Боббі Фішер і Шерлок Холмс
 4. Дамір Халілов - найрезультативніший (маючи на увазі результати клієнтів) на території СНД бізнес-тренер...
 5. І Дамір запрошує вас на тренінг «Маркетинг в соціальних мережах»
 6. гарантії
 7. Скільки це коштує?
 8. Де і коли?
 9. Як записатися на тренінг?
 10. Що ще?

Соціальні мережі - це не тільки «модний тренд». Це ще й можливість вибудовувати зі своєю аудиторією тривалі довірчі відносини. Збудувавши які, ви зможете продавати своїм клієнтам більше, частіше і дорожче. Тому що вони будуть вам вірити і вас любити. Про те, як це зробити правильно, ми і поговоримо на дводенному семінарі з маркетингу в соціальних мережах.

Два слова про соціальні мережі

Хоча про що тут казати? «Однокласники», «В контакті», «Facebook» ... Ну, ще є якісь не дуже популярні типу «LinkedIn» і «Мого кола». Люди там базікають ні про що. Розважаються.

Хіба можна якось звідти витягати гроші?

Кажуть (хто, до речі, говорить?), Що можна. Але ось запитати у ста чоловік, які мають рахунок у «Facebook» або групу «В контакті»:

- Хлопці, а скільки Кокретно грошей ви отримали від своєї активності в цих мережах?

98% будуть хмикати і говорити про те, що це «стратегічна активність, і не слід чекати від неї грошей прямо зараз», або що «все це хитрий разводняк експертів з соціальних медіа».

Особливо ж просунуті вірять в просування в соціальних мережах - SMM, але не знають, як порахувати ROI, як нейтралізувати негатив по відношенню до свого бізнесу, і як централізувати свою SMM-активність - щоб був план, регламенти і чітке розуміння, а не відсебеньки на місцях.

Ще є люди, які вловивши модний тренд, влаштувалися на «смачну» зарплату (не можна їх за це звинувачувати), але ось що конкретно робити - не розуміють. Розуміють, що якось можна, але ось як? ..

Знову ж, вловивши модний тренд, розвелося кілька «експертів», і з кожним місяцем кількість їх жертв (як правило, з малого і середнього бізнесу) збільшується. Та тут ще й питання попутний - а чи потрібен SMM власникам малого і середнього бізнесу? «Експерти» кажуть що потрібен, але чи так це?

Загалом, тема цікава, і кількість людей, які не знають, що толком робити з «цим самим SMM» - немаленька. Щось таке «SMM-ве» витає в повітрі, і начебто навіть у кого-то что-то виходить (ви чули, що десь є такі люди), але - чорт візьми! - як вони це роблять?

Як вони це роблять?

Скажемо чесно - такі люди є. У них дійсно виходить. Вони справді вибудовують зі своїми клієнтами довгострокові довірчі відносини. Підвищують продажу. Насправді збільшують лояльність. Нейтралізують негатив. І так далі.

Питання: як вони це роблять? Де цьому навчитися? У кого? Де? Кому взагалі вірити ??

Відповім.

Як завжди, завжди є кілька варіантів вирішити проблему «у кого навчитися». Можна погуглити, і у кого красивіше сайт, до того і записатися. Ось тільки потім «виявляється», що дизайн сайту слабо корелює з якістю навчання. Вірніше, з практичними результатами тих, хто там навчався.

Можна ще почитати відгуки. Але знову ж таки - часто відгуки пишуться на хвилі позитивних емоцій, відразу після тренінгу. Ну, чого лукавити - ми і самі так робимо J. Але потім ейфорія проходить, а результатів як не було, так і немає.

«Винести мозок» на тренінгу - це добре і правильно. Вибух емоцій - це круто. Але як довести клієнта до конкретного результату? Як змусити його злізти з паркану і почати діяти? Ось з цим у багатьох тренерів бооольшая проблеми.

Можна ще піти на книжковий ринок або на ozon.ru і там купити книжку з маркетингу в соціальних мережах. Благо, книжок таких видано досить (тема модна, і приплив піднімає всі човни - треба встигати друкуватися). Питання: яку або які книжки купувати? Як в цьому розібратися? Ясна річ, є тлумачні книжки, але як вони називаються? Ні ozon.ru, ні продавці на ринку цього не підкажуть. Їхній бізнес в іншому.

Також не забувайте, що бізнес-книга - це елемент самопіару. На них не заробляють. Книга - це інструмент генерації потенційного клієнта. Книга доносить до читача, що автор - експерт (хоча знає на 5% більше читача, але ж знає ж!). Треба купувати у нього, у експерта. Прочитав книгу - спробуй зробити сам. Не виходить - звертайся до автора. Так ось все просто і цинічно. А ви думали, що мета бізнес-книги - чогось вас навчити? Пора дорослішати.

Разом, що ми маємо?

Є розуміння того, що у кого-то SMM працює, і хотілося б цьому навчитися. Вчитися можна у кого-то особисто (на тренінгах), а можна по книжках. Не дуже зрозуміло тільки, до кого йти на тренінги, і які книжки купувати. І не дуже зрозуміло, як і хто змусить мене все це робити.

(Давайте будемо чесні самі з собою. У фітнес-центр ми ходимо на 95% тому, що там нас будуть бити палицею по голові і змушувати працювати. А зовсім не тому, що там супер-правильні тренажери, хороша атмосфера та інше, що рекламують фітнес-центри. Ключове там - людина з палицею, наставник. з будь-якими тренінгами рівно те ж саме - люди йдуть туди не стільки за знаннями, скільки за палицею тренера. Але зізнатися собі в цьому можуть далеко не всі. Що ж це, я - такий розумний, багато заробляє, успішний - насправді безвольна ганчірка? Так. І це нормально. Соромитися тут нічого. Все такі.)

У книжок також є неприємну властивість бути прочитаними і поставленими на полицю. Ми теж все про це прекрасно знаємо. Навіть ще гірше: бути купленими і відразу поставленими на полицю.

Так що вихід один - якщо хочеш чогось навчитися, знайди тренера, який дасть тобі знання, змусить тебе працювати і вмонтує в тебе якийсь навик. Будь-які інші варіанти навчання - тільки для особливо структурованих і побудованим особистостей. Яких дуже мало.

Яка свіжа думка, так?

Треба знайти тренера, який ... см. Вище. Так треба. Де б це його тільки знайти? Таких тренерів в будь-якій області - раз-два і все. Піди, знайди.

Боббі Фішер і Шерлок Холмс

Коли в 1970 році югославський журналіст Дімітріє Беліце запитав у Боббі Фішера, хто - на думку Фішера - зараз є найсильнішим шахістом в світі, то Фішер відповів:

«Не хочу бути нескромним, але нерозумно приховувати правду - Фішер».

Шерлок Холмс в оповіданні «Випадок з перекладачем» сказав так:

«Логік зобов'язаний бачити речі в точності такими, якими вони є, а недооцінювати себе - таке ж відхилення від істини, як перебільшувати свої здібності.»

До чого це сказано? До того, що на сьогоднішній день

Дамір Халілов - найрезультативніший (маючи на увазі результати клієнтів) на території СНД бізнес-тренер в області навчання SMM.

Можливо, це скоро зміниться, і з'явиться ще хтось не гірше за нього, але поки що особливих передумов немає. Хоча деякі «конкуренти» (майже всі - його учні) вже дихають у потилицю.

І Дамір запрошує вас на тренінг «Маркетинг в соціальних мережах»

Це унікальний (без перебільшення) тренінг, присвячений всім аспектам просування в соціальних мережах (блогінг, «twitter», поступ у «В контакті», «Facebook», прихований маркетинг, вірусний маркетинг і т.д.). Тренінг повністю інтерактивний, ви отримаєте можливість застосовувати знання, отримані в процесі навчання, на практиці. Прямо тут же, «не відходячи від каси».

Пройшовши цей тренінг, ви навчитеся:

Зі знанням справи підходити до оцінки нового проекту по SMM-активності Зі знанням справи підходити до оцінки нового проекту по SMM-активності

У кожному разі чітко розуміти, що можна робити, що потрібно, а що - ні У кожному разі чітко розуміти, що можна робити, що потрібно, а що - ні

Формувати громадську думку і керувати ним через лідерів думок Формувати громадську думку і керувати ним через лідерів думок

Ефективно (швидко, грамотно і ненав'язливо) просувати свій бізнес через «В контакті», «Facebook», Twitter і корпоративний блог Ефективно (швидко, грамотно і ненав'язливо) просувати свій бізнес через «В контакті», «Facebook», Twitter і корпоративний блог

Створювати «віруси» і управляти ними (пам'ятаєте ролик «Білайна» з дівчиною без трусів Створювати «віруси» і управляти ними (пам'ятаєте ролик «Білайна» з дівчиною без трусів?)

Вести прихований маркетинг в блогах, форумах і різних спільнотах Вести прихований маркетинг в блогах, форумах і різних спільнотах

Нейтралізовувати негатив на адресу вашого бізнесу або конкретних людей Нейтралізовувати негатив на адресу вашого бізнесу або конкретних людей

Нарешті, чітко розуміти, як порахувати ROI тієї чи іншої кампанії Нарешті, чітко розуміти, як порахувати ROI тієї чи іншої кампанії

Дамір не просто «просвітлить» вас. Він змусить вас працювати. Як тренер в фітнес-центрі. Тому не чекайте, що ви відіспіться в куточку. Доведеться працювати. Працювати багато і ефективно. Але ваші енерговитрати окупляться, причому окупляться дуже швидко і в десятки разів (без перебільшень).

Ось що буде на тренінгу:

 • Можливості маркетингу в соціальних мережах (SMM)
  • Купівельна активність відвідувачів соціальних мереж
  • Переваги відвідувачів з соціальних мереж
  • Співвідношення з іншими видами просування
  • SMM і SEO
  • SMM і інтернет-реклама

 • Просування у «В контакті»
  • Особливості користувача поведінки «В контакті»
  • Створення та брендування групи «В контакті»
  • Просування групи «В контакті»
  • Product Placement в групах і додатках «В контакті»
  • Купівля груп «В контакті»
  • Додатки «В контакті»: розробка, просування, стимулювання активності користувача
  • Контекстна і медійна реклама «В контакті»

 • Просування на «Facebook»
  • Створення Fan Page
  • Залучення користувачів на Fan Page
  • Fan Page і спільноти: переваги і недоліки
  • Аналіз статистики на Facebook
  • Додатки на Facebook
  • Контекстна реклама на Facebook

 • Корпоративні блоги
  • Розробка концепції блогу
  • Створення і SMO-оптимізація блогу
  • Моделі ведення блогу
  • Реаліті-блогінг
  • рольовий блогінг
  • Механізми просування блогу
  • Тайм-менеджмент для блогінгу: 15 лайфхак-методик для ефективного блогінгу
  • Способи оцінки ефективності
  • Використання вузькотематичного соціальних мереж для просування блогу
  • Акції та конкурси на блозі

 • Просування в Твіттері
  • Ведення корпоративного Твіттер-каналу
  • просування Твіттера
  • Проведення акцій і флешмобів в Твіттері
  • Маркетингове використання хеш-тегів
 • Робота з лідерами думок
  • Підбір лідерів думок аудиторії
  • Особливості роботи з блогерами
  • Чотири моделі роботи з лідерами думок
  • Критерії оцінки якості блогів
 • вірусний маркетинг
  • Принцип сарафанного радіо
  • Вірусний контент: відео, фото
  • вірусні інфоприводи
  • Методики ефективного посіву
  • Застосування WOW!-Технологій
  • Уникнення репутаційних ризиків

 • прихований маркетинг
  • Коли і для чого варто використовувати прихований маркетинг
  • Майданчики для прихованого маркетингу: блоги, форуми, спільноти, сервіси питання-відповідь
  • 12 правил прихованого маркетингу
  • Створення мережі віртуальних агентів
  • Ідеальна прокачування персонажів
  • Процес написання сценаріїв

 • нейтралізація негативу
  • Категорії негативу (природний негатив, тролінг, спрямований негатив)
  • Методики визначення спрямованого негативу (семантичний аналіз, маркетинговий аналіз, фактологічний аналіз)
  • Методи боротьби з негативом в блогосфері і в соціальних мережах

 • Моніторинг та оцінка ефективності
  • Способи моніторингу соціальних мереж і блогосфери
  • Порівняння комплексних сервісів для моніторингу (BrandSpotter, YouScan, BuzzWare)
  • параметри моніторингу
  • Різні підходи до оцінки ефективності
  • Метрики в SMM
  • Розрахунок ROI в SMM

гарантії

Те, чого вчить Дамір - реально працює. І приносить гроші. Тому він готовий дати абсолютну гарантію:

Якщо до першого кава-брейку ви вирішуєте, що це вам не потрібно, він без всяких розмов повертає вам гроші в повному обсязі. Ось як Дамір коментує це:
«На жаль, після цього я нічого вам не продам. Ні зараз, ні потім. Те, що вам може не сподобатися мій тренінг, я сам, ще щось або хтось - це нормально. Не подобається - ось гроші. Але і продовжувати спілкуватися з людиною, з яким не подобаюся я, або який не подобається мені - навіщо? Просто заощадимо один одному час і гроші. »

VIP-день - а куди ж без нього?

VIP-день - це персональна робота саме над вашим бізнесом. Які інструменти підходять саме вам. А які - не підходять, і чому.

VIP-сервіс вимагає особливої уважності, особливо глибокого занурення в бізнес клієнта. Тому на VIP-день потраплять далеко не всі. Тільки ті, кому потрібні результати прямо зараз.

А ось що говорить Дамір про VIP-день:

Скільки це коштує?

Тренінг коштує 10 700 рублів і триває 12 годин.

10 700 рублів - це багато чи мало? Це як подивитися. Якщо ось просто взяти з кишені 10 700 рублів і заплатити незрозуміло за що - це, в загальному, чимало. Треба чітко розуміти, за що платиш.

Але якщо підійти до цієї суми як інвестиції в свою освіту ...

(найбільш дохідні вкладення, якщо ви не знали - набагато прибутковіше наркотиків, проституції і торгівлі зброєю, треба тільки знати, в який саме освіту вкладати)

... так от, якщо підійти до цієї суми як до інвестиції в свою освіту - то тоді будь-які питання про доцільність такого вкладення відпадають. Це схоже на покупку доларів зі знижкою: ви нам даєте долар, а ми вам - два. Чи даєте нам тисячу - а ми вам дві тисячі. І так далі.

Ви даєте нам 10 700 рублів - а ми вчимо вас робити десятки тисяч. І ця навичка залишиться з вами.

Можна ще подивитися на цю суму ось як. Давайте розділимо 10 700 на 365. Це вийде майже 30 рублів в день. Чи треба «візуалізувати», що саме ви можете купити на 30 рублів? І так адже все ясно.

А можна за 30 рублів в день навчитися просувати свій бізнес через канал, який налічує десятки мільйонів користувачів вже зараз, і це число з кожним днем збільшується. І частина цих людей - ваші клієнти.

Де і коли?

У нашому залі: М. Ленінський проспект, вул. Орджонікідзе, 11. Схема проїзду

Базовий блок - 14-15 липня.

VIP-день - 16 липня.

Як записатися на тренінг?

Дуже просто. Заповніть форму внизу, або - якщо хочете «поговорити про це» - дзвоніть нам за телефоном (495) 662-99-49 або безпосередньо менеджеру Даміра Халілова по телефону (495) 650-78-21 (Андрій). І зможете уточнити, чи є вам сенс йти на цей або подібний тренінг. Дамір каже:

«Регулярно трапляються ситуації, коли я відмовляю людей займатися просуванням їх бізнесу через соціальні мережі. Їм це просто не потрібно. Будь модний тренд чи фішку треба застосовувати вміючи. »

Що ще?

Така ціна дійсна тільки до 30.06.2011. 1 липня ціна підвищиться на 1000 рублів, а 8 липня ще на тисячу і буде 12 700 рублів. Тому вам є пряма фінансова вигода поквапитися.

Нам потрібні дорослі відбулися клієнти, які здатні приймати важливі рішення виважено, і точно також виважено і планомірно втілювати їх в життя. Тому ми і не робимо рекламних запилів типу «купуй зараз, або помри завтра вранці».

Подумайте, зважте - і купуйте. Або не купуйте. Вирішуйте самі.

Але пам'ятайте просту штуку - в житті завжди встигає той, хто приймає рішення швидше. Чи не бездумно, ні з шашкою наголо, але і не затягуючи. Подумав, прикинув - і зробив. А то ж знаєте, як це часто буває - довго запрягаємо і нікуди не їдемо.

Час грає проти нас. Пам'ятайте про це. І дійте прямо ЗАРАЗ.

Удачі вам. І робіть SMM!

P. S. Все ще сумніваєтеся, чи варто займатися просуванням в соціальних мережах? Тоді поговоримо про це через пару років. Коли поріг входу в SMM буде набагато вище. Просто тому, що працювати на будь-якому ринку добре першопрохідникам. Їм завжди дістається все найсолодше. А все решта - підбирають крихти з панського столу. А ВИ - де? Попереду, або плете в хвості?

Як вони це роблять?
Разом, що ми маємо?
Де і коли?
Як записатися на тренінг?
Що ще?
Хіба можна якось звідти витягати гроші?
О, до речі, говорить?
Та тут ще й питання попутний - а чи потрібен SMM власникам малого і середнього бізнесу?
«Експерти» кажуть що потрібен, але чи так це?
К вони це роблять?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения