Як за допомогою SEO добути цінні дані для свого бізнесу

 1. SEO та портрет клієнта
 2. Факти і цифри
 3. Як з цим працювати
 4. SEO та маркетинговий бюджет
 5. Факти і цифри
 6. Як з цим працювати
 7. SEO та сервіс
 8. Факти і цифри
 9. Як з цим працювати

Big Data, Data Mining, Machine Learning - ми вже кілька років обговорюємо ці тренди і їх потенціал, який можна використовувати для того, щоб дізнатися свого клієнта ближче, бути з ним на одній хвилі або навіть випереджати його потреби. Але поки єдиний на сьогоднішній день джерело LIVE-інформації про клієнта - пошукові мережі. Залишається одне питання - як отримати цю так необхідну інформацію? Шукаємо і знаходимо відповідь на це питання в нашому матеріалі для searchengines.ru.

SEO та портрет клієнта

SEO та портрет клієнта

Щоб запропонувати більш персоналізовані результати запитів, пошукові системи поглиблюються в аналіз поведінки користувачів, які їх розміщують. Чи не відстаючи від пошукових систем, SEO-професіонали також аналізують трафік. І дані, які вони отримують - просто скарб для маркетингу і продажів. Чому? Тому що допомагають вести горезвісну персоніфіковану комунікацію з клієнтами, яка призводить до більш високої конверсії. Згідно зі статистикою, бізнес отримує на 42% вище конверсію і 19% більше продажів при персоналізованої роботі з лідамі і клієнтами.

Факти і цифри

6,586,013,574 раз користувачі гуглять в день, 61% клієнтів хочуть пропозицій, заснованих на тому, «де вони і що вони роблять». 4,69% - таку конверсію отримав Whole Foods в результаті локалізованої маркетингової кампанії.

Як з цим працювати

1. Розробляти маркетингову стратегію на підставі даних конкурентів

SEO-інструменти для дослідження конкурентів покажуть вам їх платні і безкоштовні ключові слова - які товари і послуги шукають потенційні клієнти конкурента (і ваші), а які він тримає у фокусі просування. Інструменти для SEO / PPC аналізу також аналізують платформи і типи реклами конкурента, а також прогнозований місячний бюджет на платну рекламу. Використовуйте ці дані, щоб скорегувати маркетингову стратегію і виділити конкретний бюджет.

Де дивитися: аналіз конкурентів - SEO-сервіс SE Ranking, Spywords, Raven Tools

2. Підвищувати конверсію сайту за допомогою даних конкурентів

Вебмастера використовують інструменти для відстеження змін на сайті, щоб отримувати повідомлення, коли клієнт або копірайтер без їх відома вносить правки на оптимізовану сторінку. Ви можете шпигувати за тим, як маркетологи конкурентів тестують гіпотези на Лендінзі - змінюють їх структуру, дизайн, кількість полів в формі реєстрації і CTA на сторінках з цінами.

Цей спосіб допоможе скоротити час на перевірку своїх гіпотез і впровадити те, що вже добре працює у вашій ніші.

Де дивитись: Web-монітор

Де дивитись:  Web-монітор

3. Використовувати інформаційний базис для планування

Спасибі Google, деякі дані зі своєї величезної кеш-скарбниці він робить доступними для всіх. Перед розробкою промо-стратегій і планів, звіртеся з ними, щоб визначити, які теми будуть розбурхувати уми і привертати увагу вашої ЦА в певний період.

Де дивитися: Google Trends, Google Trends for Websites

Де дивитися: Google Trends, Google Trends for Websites

4. Скласти 3D-огляд кожного клієнта

Дослідження ключових слів визначає найбільш популярні питання, пов'язані з вашим бізнесом. Аналізуючи ці дані - наприклад, частоту ключових слів - ви дізнаєтеся про найбільш насущні проблеми своєї аудиторії.

Показники залучення з Google Analytics - які сторінки користувач відвідував, що читав і скільки часу провів на сайті - показують менеджерам з продажу больові точки клієнтів, а маркетологам допомагають завоювати їхню довіру на ранніх стадіях залучення.

Показники залучення з Google Analytics - які сторінки користувач відвідував, що читав і скільки часу провів на сайті - показують менеджерам з продажу больові точки клієнтів, а маркетологам допомагають завоювати їхню довіру на ранніх стадіях залучення

Зі звітів про місцезнаходження AdWords ви можете побачити місця, де ваші клієнти живуть, працюють, якими товарами цікавляться. Ці дані допомагають маркетологам скоординувати оффлайн і онлайн-рекламу.

Ці дані допомагають маркетологам скоординувати оффлайн і онлайн-рекламу

Вебвізор в Яндекс.Метрика покаже, як користувач поводився на сайті, звідки (з якою кнопки, сторінки) пішов - що допоможе зрозуміти, наскільки подобається йому UI і дизайн, а також усунути помилки, які знижують конверсію.

Де дивитися: Google Analytics, AdWords, Яндекс Вебвізор.

SEO та маркетинговий бюджет

SEO та маркетинговий бюджет

Мета і маркетингу, і продажів - збільшення доходів. Але 65% маркетингового бюджету не призводить до конверсії. SEO-аналітика допомагає як залучити релевантний трафік, так і визначити канали, які приносять найбільш якісні ліди. А значить - ви точно будете знати, куди інвестувати бюджет, щоб отримати вихлоп.

Факти і цифри

14% становить close rate SEO-лидов. 40%, 34%, 10% - співвідношення прямого, органічного і реферального трафіку, які приносять більше продажів в ecommerce

Як з цим працювати

1. Визначити найбільш ефективні канали залучення клієнтів

Звіт Google Analytics «Поведінка» може показати дуже цінні дані - наприклад, оцінку каналів, які ви використовуєте. Ви дізнаєтеся, які працюють краще, а які генерують пристойний трафік, але дають низьку конверсію. З цими даними маркетинг зможе інвестувати в найбільш ефективні канали, знижуючи витрати і підвищуючи результати.
Де дивитися: Google Analytics, звіт «Поведінка»

2. Повернути ваших клієнтів назад
У розділі «Аудиторія» Google Analytics в блоці «Періодичність і давність» ви можете бачити, скільки людей приходять на ваш сайт один раз і більше протягом певного періоду часу. Інші інструменти, такі як ремаркетинг в AdWords або Facebook-таргетинг допоможуть вам повернути їх.

Що зробити?

• Почніть з Facebook Messenger Ad, адже соцмережі - найбільш ефективний канал для спілкування з клієнтами;
• Створіть повідомлення в Power Editor, додайте фото і посилання. У тексті важливо нагадати про їх інтерес до вашої компанії і повідомити про ваших спеціальних пропозиціях або контенті.
• Реклама в Facebook Messenger Ad призначена тільки для людей, з якими ви вже комунікували. Тобто, вони можуть бути досить «теплими» лідамі.

У підсумку, маркетинг фокусується на найбільш цільової аудиторії, збільшуючи конверсію. А продажу отримують клієнтів, які вже готові до покупки.

SEO та сервіс

SEO та сервіс

Мобільність, довіру користувача та хороший контент - must-have для SEO, як ключові фактори ранжирування. У той же час, вони формують користувальницький досвід. А він, згідно з прогнозами від провідних експертів галузі, до 2020 року буде відігравати основну роль в рішенні про покупку, залишивши позаду навіть інформацію про ціну.

Факти і цифри

На 30% більше продажів, 50% менше відмов і 70% більше проданих товарів у ecommerce-сайтів з мобільною версією;
47% B2B покупців читають 3-5 матеріалів по темі перед спілкуванням з продавцем.

Як з цим працювати

1. Стати експертом в очах клієнтів

Контент-маркетинг буде невід'ємною частиною маркетингової стратегії в 2017. 52% онлайн-споживачів зізнаються, що блоги вплинули на їх рішення про покупку. Використовуйте вебінари, відео-огляди, і лонгріди, щоб навчити і зростити клієнтів - тобто, переконати їх в тому, що ви насправді кращий в тому, що ви робите.

2. Заробити довіру

Клієнти не довіряють рекламі; вони довіряють іншим клієнтам. Використовуйте силу користувацького контенту - перетворите постійних клієнтів в адвокатів бренду, задіявши їх в написанні матеріалів.

Що зробити?

• Перевірте якість вже опублікованого на сайті контенту за допомогою будь-якого інструменту для SEO-аудиту сторінки, щоб знайти неунікальний, що дублюється і нерелевантні (з точки зору пошукового робота) вашій тематиці текст.
• Запропонуйте бонуси і знижки за миттєвий зворотний зв'язок про ваш продукт - огляд, відео розпакування і так далі. Таку пропозицію в листі збільшує кліки на 43% і в 2-3 рази - конверсію.
• Попросіть клієнтів залишати відгуки в Google. Ці дані допоможуть вам отримати високий рейтинг для пошукових оголошень і в Google Shopping, а також збільшить CTR на 10%.

Відділи маркетингу і продажів рідко проводять спільні наради, не кажучи вже про те, щоб запрошувати на них SEO-фахівця. А між тим, саме він часто має ті даними, які можуть стати важливою складовою у вирішенні головоломки «Як залучити й утримати клієнта».

Перегляди: 4 581

Залишається одне питання - як отримати цю так необхідну інформацію?
Чому?
Що зробити?
Що зробити?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения