Як залучити більше клієнтів в бізнес шляхом СЕО просування

 1. Як швидко вийти в ТОП Яндекса Після зміни алгоритмів ранжирування пошукової системи Яндекс в 2015-2016...
 2. Отже, суть СЕО просування 2016+:
 3. Що дає просування таких запитів? Закольцовку трафіку.
 4. СЕО + Контент + Директ - Комплексне просування сайту рулить

Як швидко вийти в ТОП Яндекса

Після зміни алгоритмів ранжирування пошукової системи Яндекс в 2015-2016 роках, по суті, відбулася революція просування СЕО (SEO). Багато сайтів давно і успішно просувалися старими методами (палатними посиланнями і спамерскими текстами) випали з ТОП позицій Яндекса.

З'явилася можливість швидко і якісно просуватися молодим сайтам з продає структурою сторінок і в дуже швидкі терміни. Все це пов'язано з ще більшою орієнтованістю пошукача на поведінковий фактор і так званої рандомних видачею, яка, дала можливість зайти в Топ сайтам з невеликим віком і показати, що їх структура дійсно цікава відвідувачам.

У даній статті опишу суть єдино правильної стратегії просування в Яндексі на найближчі роки і про те, як ми вийшли в ТОП 3 по висококонкурентних запитах за 2 місяці!

Просування сайту, ціна за місяць якого, розраховується не з обсягу покупних посилань, а з ефективного і швидкого зростання позицій по низько-конкурентним фразам, за рахунок якісного контенту і правильної закольцовку трафіку всередині сайту - стало найефективнішим і швидким способом просування.

Правильна структура сайту (Лендосайт):

1. Сайт зробимо по структурі Лендосайта (тобто посадочні сторінки на кожне окреме напрям).

Як приклад:

http://ocenkaexp.ru/ - Головна сторінка, на якій розміщені всі напрямки для сегментації трафіку.

http://ocenkaexp.ru/stroy.html - Сторінка за будівельними експертизам.

http://ocenkaexp.ru/imywestvo.html - Сторінка з оцінки майна.

http://ocenkaexp.ru/uwerb.html - оцінка збитку від заток.

http://ocenkaexp.ru/dtp.html - оцінка при ДТП.

Також буде окремий розділ з корисною інформацією (блог), куди входитимуть сторінки з корисними статтями (на даному сайті блог в розробці), можна подивитися, як це зроблено на моєму блозі http://direct-romanoff.ru/blog/ , На якому і ставили перші експерименти.

Блог бажано робити на якісному движку, ми використовуємо Ворпресс (можна впровадити в структуру сайту на іншому двигуні). Статті розміщуємо окремими сторінками, зверніть увагу, на кожній статті внизу перелинковка на схожі статті. Так само кнопка переходу на продає сторінку у напрямку, до якого ставитися контент, можна подивитися, як це зроблено внизу даної статті. Нижче напишу, навіщо це потрібно.

Продають же сторінки заточуємо під висококонкурентні продають запити, наприклад «Вартість будівельної експертизи» і т.п. далі зрозумієте, чому так.

Дана структура не тільки хороша під СЕО просування, а й корисна при розподілі трафіку з контекстної реклами, тому що релевантність сторінки запитах відвідувачів дозволяє знизити підсумкову вартість заявки.

Отже, суть СЕО просування 2016+:

Так як, після зміни алгоритмів ранжирування в 2015-2016, основний упор пошукових систем йде на поведінковий фактор відвідувача, наше завдання як можна довше утримувати його на сайті + підвищувати його активність (скролінг, кліки, конверсії, внутрішні переходи, читання, перегляд відео).

- На прикладі: Гарячі запити (приклад «адвокат у спадок послуги»), просуваються складніше і довше, тому ми збираємо всі запити з теплим трафіком ( «як правильно скласти заповіт», «як оскаржити заповіт» і распарсіваем (збираємо всі запити низькочастотні і середньочастотні, ті що з добавками до основного вимогу), такі як «чи можна оскаржити заповіт після смерті» і т.п. по кожній тематиці).

Так само Парс різні словоформи даних фраз. Таким чином, ми збираємо семантичне ядро ​​з кожного напряму бізнесу.

Далі ми збираємо статистичні дані по алгоритмам Яндекса і Google, з метою виявити запити, з низькою конкуренцією в пошуковій видачі. Нам потрібні частотності «!» Точного входження запиту в текст контенту (заголовків). Для цього ми використовуємо Кей Колектор і формулу аналізу конкурентності запиту під алгоритми пошукових систем.

(KEI_YandexMainPagesCount * KEI_YandexMainPagesCount * KEI_YandexMainPagesCount) + (KEI_YandexTitlesCount * KEI_YandexTitlesCount * KEI_YandexTitlesCount) - для Яндекса

KEI_GoogleMainPagesCount * KEI_GoogleMainPagesCount * KEI_GoogleMainPagesCount) + (KEI_GoogleTitlesCount * KEI_GoogleTitlesCount * KEI_GoogleTitlesCount) - для Google

Розшифровувати не буду, хто в темі той зрозуміє. Формули вставляємо в відповідні налаштування KEI програми Кей Колектор.

Даний процес визначає ступінь конкуренції запиту в пошуковій системі з прямим входженням в текст. Тобто, нам потрібно розпарсити семантику, зібрати частотності «!», Отримати дані KEI для Яндекса і Гугла.

Якщо немає можливості користуватися Кей Колектором, можете замовити аналіз конкуренції, залишивши заявку на нашому сайті.

Покажу на прикладі тематики контекстної реклами:

На даному малюнку (нижче) ми бачимо конкуренцію KEI 1 - в Яндексі, KEI 2 - в Google чим менше це значення, тим нижче конкуренція у видачі точного прямого входження ключового запиту (в ідеалі 0-3), фільтруємо по «!» (Точної ) частотності запиту і бачимо, що точна конкуренція на запит «мінус слова Яндекс Директ список» відсутня, але має досить високу частотність. Значить, пора писати статтю з входженням даного запиту в текст заголовка.

Важливо: зверніть увагу частотність саме точного набору тексту (прям також, як його набирали), схожі фрази присутні у видачі, але вони не точні, тому ми будемо мати по ним конкурентну перевагу, якщо пропишемо дані запити в мета-тегах і тайтла. Так само дивимося, щоб по даному запиту не було сторінок сервісів Яндекса і Google (як наприклад сторінки сервісу Яндекс Директ).

Перевіряємо в Яндексі запит і бачимо що точного входження НІ.

Далі ми збираємо всі запити з цієї ж таблиці зі словами «мінус слова» (відштовхуючись від найменшої конкуренції і в сам текст вказуємо потрібний для нас запит, наприклад «як скласти список мінус слів»).

Тобто 5-6 запитів для вказівки в статті, щоб збільшити частотність просування сайту, додаючи ключові слова, з додатковими показами. Якщо простіше - збільшуємо ймовірні покази сайту, за рахунок більшої кількості запитів з різних прямим входженням в текст.

Що дає просування таких запитів? Закольцовку трафіку.

Що виходить, запит з низькою конкуренцією виходить в ТОП 5 буквально за 1-2 місяці, на практиці поки що виходить, що за 3-4 тижні (новий сайт), Яндекс і Google бачать, що на наш сайт починають заходити і проявляють активність при читанні (структуру статті робимо зручною і заточеною під дії - кліки, скролінг, форма заявки).

За рахунок того, що статті з такими запитами швидко виходять в ТОП і вони перехрещені з іншими статтями, написаними за таким же принципом, перші починають тягнути другі за собою в вгору, так як робот бачить, що на сторінках з другою групою запитів проявляється активність, а значить, людям цікавий матеріал саме на нашому сайті і піднімає сторінку в пошуку.

Далі згадуємо структуру сайту: нам важлива активність і час знаходження людини на сайті - саме для цього ми пишемо не сумна статейки, а якісний унікальний контент для клієнтів, даємо реальну користь (можна скористатися послугами якісних копірайтерів).

Далі перехрещуємо статті внизу (схожий контент + кнопка, наприклад кнопка «Замовити аудит»). Якраз, перехід людини вже на продає сторінку, а не на сусідню статтю, починає тягнути за собою вже продають запити, розміщені на головній сторінці.

Як доказ, що дана стратегія відмінно спрацювала, наш недопрацьований лендосайт + блог http://direct-romanoff.ru/blog/ .

По суті, ми просто правильно вибудували структуру, написали 13 статей і зробили звичайні СЕО настройки, і більше не займалися ним весь цей час, так як не вистачало часу, але як раз за рахунок трафіку з низкочастотников і правильної структури отримали ось таку картину ВСЬОГО ЗА 2 МІСЯЦІ :

По суті, ми просто правильно вибудували структуру, написали 13 статей і зробили звичайні СЕО настройки, і більше не займалися ним весь цей час, так як не вистачало часу, але як раз за рахунок трафіку з низкочастотников і правильної структури отримали ось таку картину ВСЬОГО ЗА 2 МІСЯЦІ :

Тобто отримали через 2 місяці ТОП 5 і ТОП 3 позиції за запитами «Директ Яндекс» і «Директ», хоча поціновувачі просування розуміють, що даний напрямок високо-конкурентна.

Мало того, ми отримали за цей час близько 6 заявок на просування з пошукової видачі (це не багато, але вони є безкоштовними і повторюся це тільки 2 місяці і мінімум контенту, при мінімумі роботи над сайтом, якщо проводити роботу постійно, то показники будуть в рази краще).

Залишається частий питання, чи працює таке просування сайту в Гугл? Працює, трохи повільніше, але по Google ми так само зайняли гарне позиції по більш низькочастотних запитах.

СЕО + Контент + Директ - Комплексне просування сайту рулить

На момент написання статті, дані позиції ми втратили і опустилися на 2-ю сторінку, АЛЕ і це важливий момент експерименту.

Всі знають, що Яндекс і Google комерційні організації, і основний їх дохід припадати на контекстну рекламу. Після останньої зміни алгоритмів Яндекса, стало очевидно (це не секрет), що для тих сайтів, які рекламуються в Яндекс Директ, і при цьому сайт цікавий користувачам (активність, конверсії та інше), Яндекс почав віддавати вищі позиції і в пошуковій видачі.

Після аналізу статистики стало зрозуміло, що причиною падіння в пошуковій видачі, якраз і стало відключення контекстної реклами в Яндекс Директ. Тому просування сайту і Яндекс Директ стали нерозлучні для заняття високих позицій в пошуку.

Виникає питання, як же залучати відвідувачів на сайт з високо-конкурентної тематикою? (Ціна за клік в спецрозміщенні за запитом «Налаштування Яндекс Директ» понад 300 руб. / Клік).

Знову ж повертаємося до структури сайту. Наш блог збудований таким чином, що кожна стаття містить 5-6 запитів під аудиторію. Тому ми беремо ці запити, налаштовуємо на них рекламну кампанію в Яндекс Директі, призначаємо ціни в районі 3-5 рублів і направляємо трафік на відповідну статтю.

Відповідно на виході комплексного підходу ми отримуємо:

- У нас є дешева реклама в Ю Я сприяє швидкому СЕО просуванню і релевантна запитам користувача, а це важливо знову ж з точки зору СЕО.

- Відвідувачі на блозі, що проявляють активність, переходять на продають сторінки і залишають заявки, - такі заявки в рази дешевше, ніж по гарячих і конкурентних запитах, але при цьому ефективні і при правильному підході конвертуються в замовлення.

- За допомогою E-mail розсилок ми збираємо дешеву передплатну клієнтську базу, яку згодом монетизируем. Про це напишу окремий огляд дуже зручного і досить недорого, сервісу поштової розсилки Гетреспонз (Кому потрібен поштовий сервіс рекомендую).

Ну і звичайно не варто забувати про стандартні СЕО інструментах, прописання Мета-тегів, заголовків і внутрішньої оптимізації сайтів, в це заглиблюватися не буду, так як це технічні моменти і описують їх все кому не лінь, але першорядними стали поведінковий фактор і зацікавленість відвідувачів.

Просування сайту посиланнями в 2016 році може погано позначатися на позиціях сайту, якщо ці посилання купуються. Краще пишіть якісний контент не тільки на свій блог, а й на великі інформаційні портали використовуючи наприклад сервіс Міралінкс , Мабуть один з найкращих для підвищення PR і якісної посилальної маси на ваш сайт.

На завершення:

Час на написання даної статті витрачено близько 4 годин, на парсинг запитів близько 48 годин роботи програмного забезпечення.

На запити, які були використані в даному тексті їх 12, запускаємо мінімум трафіку і чекаємо підняття позицій в пошуковій видачі! Що заважає вам писати якісний контент? Адже впевнений, ви точно знаєте про свій продукт (послуги) дуже багато корисного для читачів.

Дякую за увагу!

Що дає просування таких запитів?
Залишається частий питання, чи працює таке просування сайту в Гугл?
Виникає питання, як же залучати відвідувачів на сайт з високо-конкурентної тематикою?
Що заважає вам писати якісний контент?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения