Як заробити гроші в інтернеті школяреві, швидко і легко

 1. Як можна заробити гроші в школі
 2. Заробіток на продажу домашніх завдань
 3. Заробіток на продажу солодощів або чіпсів
 4. Продаж шкільного приладдя
 5. Де заробити грошей школяру в інтернеті
 6. Заробіток на іграх
 7. Заробіток на написанні статей
 8. Заробіток на фінансових інструментах
 9. Заробіток на переглядах реклами, постановці лайків, написанні коментарів, глобально, опитуваннях і т.п.
 10. Заробіток на партнерських програмах і рекламі
 11. Заробіток на створенні сайтів і розкручування акаунтів у соціальній мережі
 12. Як накопичити гроші підлітку швидко

Заробіток в інтернеті  - вже далеко не міф, хоча так думає більшість
Заробіток в інтернеті

- вже далеко не міф, хоча так думає більшість. Тисячі людей «пішли» з головою у всесвітню павутину і заробляють собі там гроші, причому більшість з них - чималі. Для цього не потрібно вставати рано вранці і їхати кілька годин на роботу, а потім назад, витрачаючи на це, по суті, даремне заняття кілька годин кожен день. Можна працювати прямо на дому, самому складати собі робочий графік і ні від кого не залежати. Хочеш заробити грошей - працюй, не хочеш - не працюй. Ось один з головних «девізів» заробітку в мережі інтернет. Але як заробити гроші в інтернеті школяреві, швидко і легко? Це досить нескладно. Не потрібно ходити і розклеювати оголошення або носити пошту - просто сиди вдома і працюй. У статті розглянуті найбільш вигідні варіанти заробітку в мережі для школярів 10,11,12,13,14 років.

Як можна заробити гроші в школі

Відразу слід обмовитися, що, швидше за все, заробити нормальні гроші в школі не вийде. Пояснюється це своєрідною незаконністю заробітку в школі.

Заробіток на продажу домашніх завдань

Заробити в школі на продажу домашніх завдань в сучасному світі досить складно. Вже давно все знають про існування решебник, з яких і можна списати домашнє завдання. Але деякі вчителі спеціально не ставлять домашнє завдання з підручників, до яких можна знайти решебник, а придумують завдання самі або використовують старі навчальні посібники, до яких неможливо знайти решебник. Завдання в такому випадку доведеться робити самому або вдаватися до допомоги батьків. Діти часто не хочуть просити допомоги у батьків, а й виконувати завдання самим буває досить важко. Ось саме на цьому і можна спробувати заробити. Для цього потрібно всього лише бути «розумним», необхідно виконати чуже домашнє завдання, зажадавши за це грошову винагороду. Природно, заробити великих грошей не вийде, так як, швидше за все, у звичайного школяра немає таких грошей. Але спробувати варто. Будете задоволені і ви, і покупець ваших знань - він зможе похвалитися батькам, що сам зробив домашнє завдання. Також можна спробувати заробити на своєрідному репетиторстві або допомоги під час контрольної роботи.

Заробіток на продажу солодощів або чіпсів

Дуже часто в шкільних магазинах або їдальні можна купити будь-які «заборонені» батьками солодощі і навіть чіпси - зазвичай там їх просто не продають. Саме на цьому і можна спробувати заробити гроші, адже дітям завжди хочеться спробувати що-небудь заборонене, це пояснюється дитячою психологією сприйняття. Як на цьому заробити? Дуже просто, потрібно просто піти в магазин і купити кілька пачок чіпсів, жуйки, цукерки або що-небудь на зразок цього. А потім продати їх в школі, тільки з невеликою накруткою ціни - на 5-10 відсотків. Якщо ви сильно піднімете ціну, то діти на навряд чи будуть купувати у вас товари, їм буде простіше купити їх в магазині, який знаходиться неподалік, як це зазвичай буває. Варто також відзначити, що необхідно якось убезпечити себе - продавайте товари тільки перевіреним людям, які не розкажуть про ваш нехай і невеликому, але все-таки бізнесі. Навряд чи вчитель похвалить вас за подібний бізнес. Почнуться проблеми, батьків викличуть до школи, проблем потім не оберете. І ще - зберігайте гроші тільки у себе, нікому не довіряйте, ховайте гроші у внутрішні кишені, адже якщо їх у вас вкрадуть, довести що-небудь буде досить проблематично.

Продаж шкільного приладдя

Цей варіант заробітку прекрасно підійде для дітей практично в будь-якому віці, так як і вчитель, і батьки, швидше за все, будуть не проти. Для такого заробітку необхідно буде закупити в магазині найбільш привабливі канцелярське приладдя, купіть побільше ручок, олівців та точилок - вони будуть користуватися великим попитом у потенційних покупців. Ціни на товари не робіть захмарними - збільшуйте їх незначно, щоб діти купували товари у вас, а не йшли за цим в магазин.

Всі способи заробітку в школі, крім офіційного працевлаштування, яке можливе лише з 14 років, є не зовсім законними. Тому найбезпечніше буде спробувати заробити гроші в мережі інтернет.

Де заробити грошей школяру в інтернеті

Найбільш безпечним і при цьому прибутковим варіантом заробітку грошей для школяра є заробіток в мережі. Адже заробити в школі великих грошей не вийде, а ще можна, крім грошей, заробити собі і великі проблеми з адміністрацією навчального закладу. Способів заробітку в мережі дуже багато, далі в статті представлені найбільш популярні з них. Слід відразу попередити, що в інтернеті є величезна кількість шахраїв, тому не вірте нікому на слово, перевіряйте репутацію потенційного роботодавця.

Заробіток на іграх

Заробити гроші в мережі інтернет дуже просто. У тому числі можна заробляти і на іграх . При цьому можна не тільки приємно проводити свій час, але і поєднувати приємне з корисним. Заробити на іграх реальні гроші в основному можна тільки двома способами:

 • Залучення гравців.
 • Онлайн ігри з виводом коштів.

Щоб заробити саме на грі необхідно грунтовно постаратися, просто так грошей вам ніхто не дасть. Для цього треба дістатися до верхніх рядків топ-100 гравців, тільки в цьому випадку можна розраховувати хоч на якісь гроші. Заробляти на залученні потенційних гравців більш реально - за кожного залученого гравця вам на рахунок буде надходити певна сума грошей. Чим більше привернете, тим більше і заробите.

Заробіток на написанні статей

Даний вид заробітку є найбільш складним для школярів. Особливо він буде складний для малограмотних, адже писати статті без банального знання російської мови дуже складно, а іноді і зовсім неможливо. Якщо ви малограмотні, то писати, звичайно ж, вам ніхто не забороняє. Але заробити пристойні гроші без вкладень у вас не вийде, тому що ціни на ваші статті будуть дуже низькими. А ось якщо статті виходить писати дуже добре, то можна розраховувати на цілком пристойні гроші. Деякі досвідчені автори в місяць заробляють до 5 тисяч доларів. Хороший стимул, чи не так.

Написання статей підрозділяється на:

Полягає в написанні унікальної статті, що об'єднує не тільки відомості з інтернету, але і ваш особистий досвід. У копірайтингу тема повинна бути вивчена більш глибоко, а стаття повинна бути більш високої якості.

Більш проста робота. Від вас буде потрібно переписати текст своїми словами, тобто просто уникализировать його.

Копірайтинг зазвичай цінується набагато вище, і вартість цієї послуги дорожча. Ціна в сфері контенту розраховується з розрахунку в 1000 символів без пробілами або з ними. Знайти пропозиції з написання статей не так вже й складно - необхідно зареєструватися на одній або декількох біржах контенту:

Заробіток на фінансових інструментах

До таких належать форекс , фондові біржі , бінарні опціони . Це один з найбільш прибуткових і одночасно найнебезпечніший спосіб заробітку. Можна дуже швидко заробити велику суму грошей, але так само швидко можна і втратити її. Це дуже ризиковий спосіб заробітку, особливо для школярів. Люди, які заробляють таким способом протягом тривалого періоду часу, вже збудували свої стратегії і плани, завдяки яким вони перебувають практично в повній фінансової безпеки. На форексі гроші можна заробити, по суті, без роботи як такої. Все будується на певних стратегіях і бізнес-плани.

Заробіток на переглядах реклами, постановці лайків, написанні коментарів, глобально, опитуваннях і т.п.

У мережі інтернет можна заробити і простішими способами, наприклад, перегляді певних відео, відвідуванні сайтів, постановці лайків, репоста. Тобто, по суті, виконання різних нескладних завдань. Знайти ці завдання можна на спеціалізованих сайтах:

 • Vktarget - в Вконтакте, Facebook, Instagram, Twitter, You tube;
 • VKserfing - для заробітку на соціальної мережі ВКонтакте;
 • SOClike - досить новий майданчик;
 • Сеоспрінт - аналог вище описаної майданчику;
 • WMmail - різні завдання на будь-який смак;
 • SMMok.ru - робота з VK і Facebook;
 • SocPublic - заробіток на кліках;
 • RuCaptcha - сервіс розпізнавання капч.
 • SurfEarner - отримуєте гроші за перегляд рекламних банерів;
 • QComment - біржа соціального просування;
 • BestChange - обмінник, стане в нагоді при роботі.

Необхідно просто зареєструватися на одному з них (або на декількох) і почати виконувати прості завдання, отримуючи за це гроші. Як правило, заробити таким способом великих грошей не вдається. Максимум, на що можна розраховувати - це оплата мобільного зв'язку.
Також на таких біржах можна знайти і більш складні і високооплачувані завдання. Наприклад, переклад аудіофайлу в друкований формат. Зробити це вийде тільки вручну, так як програми поки не здатні до грамотного перекладу слів в слова. Тому доводиться шукати грамотного і уважного людини, готового зробити це завдання за гроші. Цією людиною можете опинитися і ви. Крім цього іноді зустрічаються завдання з редагування фотографій, а користуватися фотошопом вміє практично кожен школяр, тому особливо багато часу це не займе, а оплата буде вже більш пристойною.

Заробіток на партнерських програмах і рекламі

Саме цей спосіб можна назвати найбільш простим, прибутковим і безпечним. Вам буде необхідно навчитися грамотно рекламувати товари в інтернеті. Зробити це найзручніше на власних сайтах , Блогах, в соціальних мережах. Від того, скільки людина ви приведете до покупки або перегляду інформації про товар або фірму, і буде залежати ваш заробіток. Для початку вам доведеться зайнятися розкручуванням самого себе. Тобто назбирати певну кількість читачів блогу або передплатників в соціальній мережі. Чим більше відвідувачів зможуть побачити рекламне оголошення і клацають по ньому, тим більше можна буде заробити. Пасивний дохід при достатньому відвідуванні сайту може досягати і декількох тисяч доларів на місяць. Погодьтеся, непоганий дохід для звичайного школяра.

Заробіток на створенні сайтів і розкручування акаунтів у соціальній мережі

Щоб заробляти гроші на створенні сайтів необхідно вміти робити це. Самовчителями, які можна з легкістю завантажити в інтернеті, тут не обійтися. Необхідно професійне розуміння як і що робити. Щоб навчитися створювати сайти, можна порекомендувати записатися на курси по веб-конструювання, дизайну і сайтобудування. Можливо, з часом ви зрозумієте, що ви вибрали правильний шлях і зв'яжете з цим своє життя. Можна створити свій власний сайт і заробляти на партнерських програмах пристойні гроші.

Розкручуванням акаунтів можна займатися без певних навичок, так як це заняття більш просте. Сенс полягає в залученні людей до відвідування певної сторінки в соцмережі і підписці на її поновлення. Найбільш вигідним є просування певних груп і паблік, так як на них можна заробити пристойні гроші за допомогою партнерських програм (за умови, що це ваші групи). За просування і рекламу чужих груп теж можна отримати чималий прибуток - вам будуть платити за кожного нового учасника, який прийшов завдяки вам.

Як накопичити гроші підлітку швидко

Накопичити гроші підлітку буває набагато складніше, ніж дорослій людині. Для початку необхідно знайти постійне джерело доходу, тобто роботу. Якщо вона у вас вже є, то справа залишається за малим. Потрібно просто навчиться економити і стримувати себе в бажаннях. Щоб накопичити певну суму грошей для початку розрахуйте, по скільки ви можете відкладати грошей в середньому в місяць. Намагайтеся щомісяця відкладати саме цю певну суму. Не витрачайте гроші на вітер, а якщо надається можливість заощадити, то обов'язково робіть це. Головне, вірити в мрію і йти до неї. Є і ще один момент. Постарайтеся нікому не розповідати про ваші заощадження, інакше ви ризикуєте їх втратити.

Але як заробити гроші в інтернеті школяреві, швидко і легко?
Як на цьому заробити?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения