Як заробити гроші з блога: Створення контенту, SEO оптимізація, генерація трафіку

 1. Написання вмісту для вашого сайту
 2. Пошукова оптимізація для блогів
 3. Просування Вашого вмісту
 4. Отримання посилань на ваші статті
 5. Створення контенту та просування вашого блогу: Wrap-Up

Останній раз в серії « Blueprint For How To Make Money With A Blog » ми говорили про основи створення вашого блогу WordPress. Ми розглянули вибір ніші для вашого сайту, вибравши ім'я та доменне ім'я, і ​​придбавши пакет хостингу.

Ми також подивилися на деякі речі, які ви можете зробити, щоб оптимізувати свій блог і підготувати його, щоб почати збирати гроші в грошах! Якщо ви пропустили це, ви можете прочитайте всю статтю тут .

У цьому пості я хочу трохи поглянути на те, що ви можете зробити для того, щоб залучити трафік на ваш сайт, стратегії написання вмісту пошукової системи і способи просування ваших статей після їх публікації. Ось короткий погляд вперед:

Написання вмісту для вашого сайту

Якщо є одна річ, яку я не можу підкреслити достатньо, то ви повинні зосередитися на своєму вмісті.

Зміст є королем .

Маючи приємний вигляд сайту, це хороша річ, але справа в тому, що багато найбільших сайтів мають надзвичайно непривабливі конструкції, але все ще мають великий трафік. Причина? Якщо у вас є великий вміст, хороші назви, хороші ключові слова і вміло писати, трафік прийде, особливо з пошукових систем .

 • Налаштуйте графік публікацій : оскільки хороший вміст є, мабуть, однією з найважливіших речей, які ви будете робити зі своїм блогом, ви хочете налаштувати певний графік розміщення, який можна дотримуватися. Для мене це означало написання посади принаймні 5 днів на тиждень, як правило, з понеділка по п'ятницю. Ви, можливо, не захочете розміщувати це часто, але я пропоную придумати звичайний графік і дотримуватися його. Чим більше оригінального вмісту ви можете створити для свого сайту, тим більше сторінок, які будуть індексувати пошукові системи, і більше сторінок може відображатися під час пошуку. Це означає більше переглядів сторінок і більше доходу від оголошень! Хоча ви можете не бачити величезного прибутку відразу (це може зайняти до 6 місяців і більше!), Пам'ятайте, що ви інвестуєте в майбутнє свого блогу! Так що потрапите до написання!

Якщо є одна річ, яку я не можу підкреслити достатньо, то ви повинні зосередитися на своєму вмісті. Зміст є королем

 • Пишіть теми, які цікавлять людей : якщо ви пишете свій блог, щоб заробляти гроші, потрібно переконатися, що ви пишете про теми, в яких люди насправді зацікавлені. Чи будуть зацікавлені люди в тому, що ви витратили гроші на минулому тижні, і як ви перевищуєте бюджет? Напевно, ні. Чи будуть люди зацікавлені у пошуку способів зберегти їх тисячі від своїх податків? Більш імовірно. Головне, щоб писати на теми, які зосереджені на інтересах інших людей . Рятуючи їх гроші, отримуючи їм податковий кредит, як вони можуть отримати стимулюючі гроші, як позбутися від своїх боргів і так далі. Коли ви пишете інформативні повідомлення, які допомагають іншим людям, ви в кінцевому підсумку допоможуть собі в цьому процесі!
 • Зробіть деякі дослідження ключових слів : досліджуйте ключові слова для тем, про які ви будете публікувати, і знайдіть ті, які мають достатній обсяг пошуку, але які не надто насичені конкуренцією. Інструменти дослідження ключових слів тут .
 • Зосередьтеся на назві : Ви не тільки повинні писати на теми, які цікавлять людей, але й потрібно відформатувати назви так, щоб вони з'являлися в пошукових системах. Подумайте про те, як ви шукаєте відповідь на запитання на google. Як ви заявляєте свій запит? Спробуйте відформатувати назви публікацій, щоб захопити якомога більше тих пошукових запитів у пошукових системах, а також використовуйте ключові слова, які користувачі шукають у тегах заголовків.
 • Змінюйте вміст : намагайтеся змінювати вміст, щоб у вас було багато різних предметів і типів публікацій. Пишіть повідомлення, спеціально пристосовані до пошукових систем, і приносять дохід, а потім пишуть частини, пристосовані для створення коментарів та обговорення. Майте більше посадових повідомлень (банерні повідомлення, зазвичай 700+ слів, які ви будуєте на своєму сайті), які генерують хороший трафік і посилаються назад від інших блогерів, а потім також мають короткі повідомлення типу новин і інформаційні повідомлення. Ви також можете зробити обхід і повідомлення типу зв'язку, щоб побудувати добру волю з іншими блогерами і заохочувати їх посилатися на вас.
 • Зробіть все можливе, щоб не згоріти : час від часу ви, мабуть, отримаєте трохи згоріло на блогах, і ви не збираєтеся писати щоденний пост. Коли це станеться зі мною, я візьму лише день або два, а потім просто відновлю свій звичайний графік розміщення. Люди зазвичай не помічають, і коли ви повернетеся до нього, ви будете оновлені. Якщо ви віддаєте перевагу збереженню публікації, ви завжди можете випустити виклик для гостьової пошти, або ви можете просто зробити пост швидкого повідомлення, який займає лише кілька хвилин. Часто ті швидкі пости роблять найкраще!

Пошукова оптимізація для блогів

Пошукова оптимізація - важка і тіньова тема, щоб дізнатися про це, тому що не багато людей повністю розуміють, як працюють пошукові системи, і як вони створюють результати пошуку. Багато чого з того, що ми думаємо, що ми знаємо, - це лише здогади. Через це з часом наші знання про зміни в SEO - це постійний навчальний процес.

Ось деякі речі, які я дізнався на шляху, який, на мою думку, допоможе вашому сайту покращити SEO.

Час - ваш друг - сайти стають кращими з віком: одна річ, яка може засмучувати оптимізацію для пошукових систем - це довготривалий процес. Пошукові системи за замовчуванням надають перевагу сайтам, які існують довгий час. Через це ви не можете зробити так само в пошукових системах, поки ви не були навколо на деякий час, створили деякі посилання, і створили деякі повноваження для вашого сайту.

Так що не впадайте у відчай, якщо ваш сайт відразу не спрацює добре. Я думаю, що це зайняло мій сайт близько 8-12 місяців, перш ніж я послідовно почав робити добре в результатах пошуку.

Отримуйте якомога більше посилань на свій сайт : у той час як вміст є королем, отримання посилання на ваш вміст допоможе вам розпочати своє правління.

Отримання якомога більшої кількості посилань на ваш вміст є ключовим, тому що він повідомляє пошуковим системам, що ваш сайт є повноваженням на будь-яку тему. Чим більше посилань ви отримаєте, тим більше авторитетів, які ви вважаєте пошуковими системами. Тому, коли у вас є шанс бути пов'язаним, зробіть це!

Майте гарні назви : Переконайтеся, що ваш сайт добре використовує його теги заголовків. Наприклад, на вашій домашній сторінці назва сайту має містити назву вашого сайту та рядок тегів, що дає уявлення про те, на чому йде ваш сайт. Пошукові системи побачать та використовують цю інформацію.

На сторінках вашої публікації у вашій посаді має бути вказано ключові слова, включені до назви, яку ви досліджували, і це будуть слова, які люди шукають під час використання пошукових систем. Примітка . Під час написання повідомлень можна включити дві назви сторінок. Один привабливий заголовок для ваших читачів, і ще один багатий ключовими словами один для пошукових систем.

Якщо ви використовуєте плагін Yoast SEO , ви зможете встановити теги заголовків публікацій на основі повідомлення поштою, так що ви матимете назву посади оптимізовану для читачів, які відображатимуться на сторінці (заголовок 1 нижче), а інший - для пошукових систем (назва 2 нижче ).

Використовуйте ключові слова : Один з стовпів хорошого SEO - це стратегічне використання ключових слів у вашій основній назві, підзаголовках та у всьому змісті.

Використовуйте ключові слова, які шукатимуть користувачі, намагаючись дізнатися про вашу тему.

Спробуйте скористатися основним ключовим словом у першому абзаці і навіть виділити його за допомогою тега <strong> </strong>, оскільки це може допомогти підкреслити, що це важливе ключове слово (як для ваших читачів, так і для Google). Найбільші помилки, я бачу, що нові блогери роблять написання великого вмісту, але не мають ефективного використання ключових слів у їхньому змісті, назві та підзаголовках.

Якщо ключові слова, на які ви націлюєте, є занадто конкурентоспроможними, щоб скористатися ними, спробуйте скористатися ключовими словами довгого хвоста. Замість того, щоб зосередитися на точному ключовому слові, використовуйте варіант. Приклад: замість того, щоб писати про «економічний стимул», спробуйте написати про «економічні стимули для фізичних осіб» або «деталі пакета стимулів». Додаткові поради щодо використання ключових слів див SEO Копірайтинг .

Скористайтеся посиланнями з гарним текстом прив'язки : Ви не завжди будете говорити про те, який текст люди використовують як орієнтир при посиланні на ваш сайт, але коли ви це зробите - переконайтеся, що використовуєте посилання на ключові слова. Наприклад, якщо хтось посилався на цю серію публікацій, я попросив би їх використовувати як заробити гроші з блога »Як текст при зв'язуванні. Переконайтеся, що при посиланні зсередини, посилаючись на сайти статей і здійснюючи обмін посиланнями з іншими блогерами, використовуйте відповідні ключові слова для посилання.

Корисні SEO ресурси для подальшого вивчення :

Я ні в якому разі не є експертом, коли мова йде про SEO, я рекомендую вам зробити додаткові дослідження з цієї теми. Деякі ресурси для вас:

Пам'ятайте, що SEO є постійно мінливою наукою (чи це мистецтво?), Тому продовжуйте виховувати себе!

Просування Вашого вмісту

Просувайте свій вміст у соціальних мережах. Одна з головних дій, яку я роблю для просування свого вмісту, - це пропагування моїх постів та мого бренду в соціальних мережах. Хоча соціальні медіа можуть бути величезним показником часу, якщо ви дозволяєте це бути, це також може бути прекрасним місцем для спілкування з іншими людьми у вашій ніші, побудувати аудиторію і познайомитися з читачами. Я вважаю, що використання соціальних медіа значною мірою сприяє успіху, якого я мав досі. Насправді, мені подобається думати про свій блог, щебет, фейсбук і інші соціальні медіа, як одну велику присутність Біблійних грошей, на яку потрібно звернути увагу, щоб досягти успіху.

Коли ви вперше запускаєте свій блог, ви можете подумати про реєстрацію на всіх популярних сайтах соціальних медіа за допомогою назви торгової марки, яку слід намагатися підтримувати на всіх сайтах, якщо це можливо. Наприклад, я використовую назву профілю "moneymatters" для більшості моїх профілів у соціальних мережах. Хороший сайт для перевірки, щоб дізнатися, чи доступне ваше ім'я на всіх сайтах соціальних медіа NameChk.com .

Більш популярні соціальні медіа :

 • Pinterest : Pinterest швидко став одним з моїх головних джерел переходів для трафіку. Знайдіть і слідуйте популярним користувачам у вашій ніші, подивіться, чи можете ви додати їх до своїх групування дошки оголошень і розпочинати їх регулярно.
 • Twitter : Коли ви реєструєтеся для twitter, подумайте про створення фонової та колірної схеми, яка виглядає і відповідає вашому блогу (і це містить контактну інформацію та URL-адреси, включені до нього. Приклади деяких фонів тут ). Якщо ви думаєте про блоги про особисті фінанси, ви можете отримати хороший початок, слідуючи всім в моєму Список особистих фінансів Twitter . Пам'ятайте, що ключ до твітера полягає в тому, щоб підвищити цінність, поспілкуватися з іншими користувачами, поділитися деяким вмістом і повторно надіслати чужий вміст. Натомість вони також поділять ваш вміст. Коли ви підписуєтеся на Feedburner, ви навіть можете ввести в свою інформацію про вхід до Twitter, і Feedburner автоматично твітує будь-які нові повідомлення вашим користувачам.
 • Facebook : Facebook є одним з найпопулярніших веб-сайтів у світі, і через велику кількість користувачів на сайті, це прекрасне місце для просування вашого блогу, і отримати нових читачів. Підніміть a сторінка facebook Запропонуйте людям стати шанувальником, займіться групами, пов'язаними з вашою нішею, і підключіть свої Twitter, YouTube та інші облікові записи на своїй сторінці за допомогою додатків facebook.
 • Google Plus : У свій час важливим для хорошого SEO було мати обліковий запис Google Plus. Хоча важливість може бути не такою великою, як колись була, все одно варто отримати обліковий запис для вашого сайту.
 • Instagram : Instagram може бути гарним місцем для обміну брендинговими фігурками та деякими з кращих контентів за допомогою добре виконаної графіки.
 • YouTube : Youtube може бути хорошим місцем для розміщення відео для вашого найпопулярнішого вмісту, супровідних відео, які допоможуть збільшити ваш SEO. Ви також можете отримати ряд хороших коментарів, що йдуть туди, і перенаправляти людей на ваш сайт.
 • LinkedIn : Хороше місце для певних типів вмісту, хоча користувачі, здається, не так, як деякі інші соціальні медіа.

Інші соціальні медіа, які я використовую :

 • Reddit : Я мав певний успіх, використовуючи reddit для просування своїх статей. Є групи фінансового планування Там ви можете подати, якщо ви є особистим блогом фінансів.
 • Stumbleupon : Stumbleupon може бути гарним місцем для отримання хороших потоків трафіку (що може бути корисним для оголошень CPM), але це не завжди тривало. Багато разів ви отримаєте приплив трафіку один день, а потім стаття, яка отримала всю увагу, просто помре. Подумайте про спотикання трафіку як доповнення до twitter і facebook.

Мережа з іншими блогерами у вашій ніші

Один з кращих речей, які ви можете зробити при запуску свого блогу, це мережа з іншими блогерами у вашій ніші, і отримати їх допомогу в розвитку вашого блогу.

 • Підпишіться на форуми у вашій ніші, активно коментуйте : Підпишіться на якомога більше форумів у вашій ніші. Якщо ви перебуваєте в ніші особистих фінансів, то один з найбільших є Форуми Rockstar . Підписавшись на форуми, налаштуйте свій підпис, щоб інші могли бачити назву вашого блогу та URL-адресу. Не активно розпилюйте форум, намагаючись залучити людей на ваш сайт, але будьте корисними користувачами, спілкуючись з людьми, і якщо це доречно, залиште посилання на одну з ваших публікацій. Одним з найбільших гачків на форумах для мене є чудова порада, яку ви отримаєте від інших блогерів, і випадкові посилання. Це також може привести до великих можливостей розміщення гостей.
 • Мережа з блогерами в соціальних мережах, включаючи Twitter і Facebook : Я знайшов багато корисних блогерів через використання Twitter і Facebook, які допомогли мені виростити мій сайт. Вони пропонують конструктивну критику, контакти з джерелами реклами, і, звичайно, зв'язки через свої публікації та статті. Якщо ви можете зібрати близьку групу друзів-блогів, які допоможуть вам пропагувати важливий вміст вашого сайту, це надзвичайно цінне.
 • Коментар до інших блогів у вашій ніші : Відмінний спосіб познайомитися з іншими блогерами і отримати їх посилання на ваш сайт регулярно коментувати інші блоги. Блогери люблять отримувати коментарі, і якщо ви знайдете час, щоб додати деякі цінні коментарі до своїх сторінок, багато з них відповідатимуть взаємністю, і думають про вас, коли ви даєте посилання. Це особливо добре працює на більш популярних блогах. Зазвичай я намагаюся прокоментувати 10-15 інших блогів на день.
 • Пропонуємо робити гостьові посади : Один прекрасний спосіб побудувати зв'язок з іншими блогерами - це запропонувати їм безкоштовний контент у вигляді гостьового повідомлення. Це означає, що ви будете надавати їм безкоштовний вміст (який звільняє час для інших завдань у той день), тоді як ви зазвичай отримуєте кілька посилань на ваш сайт. Посилання назад на ваш сайт є надзвичайно важливими, і гостьова публікація може бути відмінним способом отримати посилання.
 • Зв'яжіться з іншими блогерами у своїх публікаціях: коли ви посилаєтеся на інших блогерів у своїх публікаціях, вони часто отримують повідомлення про те, що вони пов'язані, і потім прийдуть відвідати вашу сторінку. Часто це призводить до збільшення кількості коментарів, посилань на ваш сайт, а часто - до певних відносин із блогером, з яким ви пов'язані. Переконайтеся, що у вашому блозі ввімкнено сповіщення про відслідковувані траси, щоб власник блогу, на який ви зв'язуєтеся, отримували сповіщення.

Просувайте свій блог скрізь, куди ви йдете

Заохочуйте свій блог електронною поштою, з родиною та друзями, і скрізь, куди ви йдете.

 • Поставте посилання на свій блог, ваш RSS-канал і підписку на електронну пошту в підписі своєї електронної пошти : у мене в обліковому записі електронної пошти встановлено автоматичний підпис, який відображатиметься кожного разу, коли я надсилаю повідомлення електронною поштою про речі, пов'язані з блогом. Я використовую інструмент, званий WiseStamp підписати електронну пошту на всі мої електронні листи.
 • Отримуйте візитні картки Розглянемо можливість отримання візитних карток. Я отримав деякі онлайн безкоштовно від Vista Друк Я просто повинен був платити доставку. Я не можу сказати, скільки разів я видавав свої карти і отримував нового читача, і кілька разів - гостьовий плакат!
 • Згадайте це людям, коли ви розмовляєте з ними!

Отримання посилань на ваші статті

Хоча зміст є королем, отримання посилання на ваш вміст допоможе вам розпочати своє правління.

На додаток до створення посилань на ваш сайт, покладаючись на інших блогерів і соціальних медіа, ви також можете створювати свої власні посилання з гарним якірним текстом через різноманітні сайти статей, безкоштовні блоги та інші сайти. Як згадувалося вище, отримання ваших статей пов'язано вкрай важливо, щоб ваші статті з'явилися високо в рейтингу пошуку.

Використовуйте сайти подання статей для створення вхідних посилань

Ви можете подати свої оригінальні статті на сайти статей, як ezinearticles, і дайте linkback на ваш сайт, використовуючи ключові слова за вашим вибором. Є тонна їх там, що ви повинні досліджувати, але ось деякі з кращих я знайшов.

Використовуйте безкоштовні блоги та тематичні сайти, щоб створити посилання на ключові слова

 • Hubpages.com : Створіть тематичні сторінки, які посилаються на ваш популярний вміст.
 • Blogger.com : Створіть стільки безкоштовних блогів, скільки хочете, де ви можете розмістити безкоштовний вміст, який посилається на ваш сайт.
 • WordPress.com : Інший сайт, на якому можна створити стільки безкоштовних блогів, скільки потрібно додати до вашого вмісту.

Створення контенту та просування вашого блогу: Wrap-Up

У цьому другому повідомленні в серії " Blueprint For How To Make Money With A Blog " ми говорили про створення захоплюючого контенту, оптимізації SEO та просування вашого контенту.

Перш за все ми вивчили, чому вміст є королем, і як велика кількість індексованих статей працюватиме на вашу користь. Чим більше сторінок ви проіндексували, тим більше шансів зайняти читачів.

Далі ми говорили про оптимізацію SEO на вашому сайті, маючи хороші назви, досліджуючи ключові слова, отримуючи посилання на багаті ключові слова і терплячи і чекаючи, поки ваш авторитет з пошуковими системами зросте з плином часу.

Нарешті ми говорили про деякі місця, які ви можете просувати свій контент, включаючи соціальні медіа, інші блоги, форуми та сайти статей.

Створення блогу з великим вмістом, SEO і хороший трафік не прийде легко. Це дуже важка робота. Ви повинні зайняти багато часу, щоб написати вміст, просувати вміст і мережу з іншими блогерами, які можуть допомогти вам просувати вміст. Ви повинні взяти час, щоб виховувати себе далі про те, які хороші способи оптимізувати свій SEO. І знадобиться час, перш ніж пошукові системи призначать ваш сайт достатніми повноваженнями, щоб дати вам високий розмір у результатах пошуку. Коротше кажучи, це займе багато часу, напруженої роботи і поту, щоб побудувати свій блог. Але якщо ви витратите час, ваш сайт буде рости.

Далі в серії " Blueprint For Як заробити гроші з блогом " ми закінчимо обговоренням багатьох способів, які доступні для блогерів, щоб заробити гроші з блогу - а також дивлячись на деякі корисні інструменти, які блогерам слід скористатися. Залишайтеся з нами!

У вас є свої власні поради для створення великого вмісту, поліпшення сайту SEO, просування вашого контенту або роботи в мережі з іншими блогерами? Плутають про те, що ми тут писали? Розкажіть нам свої думки в коментарях!

Причина?
Чи будуть зацікавлені люди в тому, що ви витратили гроші на минулому тижні, і як ви перевищуєте бюджет?
Чи будуть люди зацікавлені у пошуку способів зберегти їх тисячі від своїх податків?
Як ви заявляєте свій запит?
И це мистецтво?
У вас є свої власні поради для створення великого вмісту, поліпшення сайту SEO, просування вашого контенту або роботи в мережі з іншими блогерами?
Плутають про те, що ми тут писали?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения