Як заробити на групах ВКонтакте

 1. Фактори що впливають на дохід спільноти:
 2. Яку тему спільноти вибрати:
 3. Розвиток публічної сторінки і пошук рекламодавця
 4. Способи і види заробітку:
 5. 3) Відео реклама
 6. 4) Реклама інфопродуктов

Розглянемо на прикладі кількох спільнот, як і скільки можна заробляти ВКонтакте. На їх прикладі, я розповім яким чином розвинути свою публічну сторінку і як від цього отримувати доход. Хоча, цей розділ про заробіток на групах ВКонтакте, а не про доходи в інтернеті в цілому, думаю питання буде цікавий багатьом користувачам.

Фактори що впливають на дохід спільноти:

 • тематика спільноти
 • Зазначена вами ціна на рекламу
 • кількість передплатників
 • активність передплатників

Скільки можна заробити на групі ВКонтакте

Скільки можна заробити на групі ВКонтакте

Найприбутковіша тематика - комерційна. Наприклад, на рекламі, прибуток від 300000 рублів заробляє публічна сторінка, під назвою Smart Money | Бізнес журнал . Вона налічує близько 1800000 передплатників. Сьогодні вартість розміщення рекламного поста 3982 рубля, не складно порахувати прибуток, враховуючи що в середньому в співтоваристві розміщується 3 рекламних поста в добу.

Розглянемо дохід на прикладі мого співтовариства некомерційної тематики надихаючі фільми . Я публікую 1 пост за 250 рублів інвайтінг на 5000 учасників за 300 рублів. У співтоваристві сьогодні 15000 передплатників. При розміщенні 1 поста на добу, за місяць виходить 7500, але в зв'язку з некомерційною тематикою і відносно невеликою кількістю учасників в групі, рекламу замовляють не так часто і за місяць дохід з неї виходить близько 4000 рублів.

Група комерційної тематики з 15000 живими передплатниками здатна приносити близько 10000 рублів на місяць, група або паблік в якому 30000 передплатників близько 20000 рублів і т.д. Ви можете одночасно вести кілька спільнот, приблизний дохід з них підрахувати не складно. Маючи дві групи з 30000 учасниками, в місяць ви будете отримувати близько 40000 рублів. Вартість рекламного поста в спільнотах варіюється від 147 до 5000 рублів в середньому, хоча є і більш високі ціни - подивитися їх самостійно, ви можете відкривши біржу реклами в ВКонтакте або Sociate .

Яку тему спільноти вибрати:

1. Мотивація, комерція, розвиток особистості
Припустимо, якщо створити співтовариство під назвою «Я- Мільйонер», або «Бізнес-цитатник», Ви заробите, як оцінюють фахівці, більш 100.000 рублів на місяць. Але, будьте готові покласти всі сили на його розвиток.

2. Публічні сторінки для жінок
Реклама подібних паблік коштує стільки ж, скільки і спільнот з тематикою про бізнес, але прибуток менше. Плюс в тому, що їх легше розвинути, тому що жінки більш активні.

3. Тематика мистецтва
Подібні спільноти також приносять непоганий прибуток, якщо добре продумати ідею.

4. «Смішні» паблік
В даних паблік також важлива ідея і можна непогано на них заробити. Партнерські програми - основне джерело доходу.

Розвиток публічної сторінки і пошук рекламодавця

Почніть з того, що запросіть друзів, якщо для них це співтовариство цікаво.
А, якщо серйозно, реклама, її можна придбати в Sociate , Або звернутися до адміністраторів спільнот.
Реклама може бути витратною або не вимагає ніяких вкладень. Тут вирішувати Вам. Можна обмінюватися постами з подібними спільнотами, коли ви набрали кілька тисяч чоловік. Для цього потрібно написати адміністратору цієї спільноти про вигідне обом сторонам обміні. Тут Ви запитаєте: «Але де ж мені набрати таку кількість людей?». Все просто, напевно Ви зустрічали пости з посиланням «Читати далі» і заходили в співтовариство, але, щоб прочитати далі, потрібно підписатися. І Ви підписуєтеся, тому що треба терміново дочитати інформацію, дуже вже вона цікава. Підписуватися, звичайно, ніхто не змушує, але, тим не менше, Ви розширите таким чином аудиторію.

Найскладніше розкрутити групу до перших 5000 передплатників, особливо до першої 1000. Потенційні учасники перед вступом дивляться кількість передплатників в групі, якщо у вас 100 або 200 чоловік в групі новий учасник зробить раптовий висновок що група не цікава, не дивлячись навіть на те, що інформація у вашій групі якісніше, ніж в будь-який інший.

Що в цьому випадку робити? Все просто! Ви можете скористатися сервісом по набору передплатників і вклавши кілька сотень рублів через 10 хвилин отримаєте перші 1000 передплатників в свою групу. Найбільш якісний сервіс з усіх що я зустрічав - VIPIP . Чим він хороший? Швидке наповнення передплатників і мінімальний відсоток «собачок» (мертвих користувачів).

Зараз чимало подібних сервісів, я протестував близько 10 найбільших, але результати по співвідношенню ціна якість виявилися гіршими. А якщо хочете наповнити групу зовсім безкоштовно і готові витрачати свій час, можете спробувати ось ці сервіси , Тут є взаємне вступ в групи і т.д.

Якщо у вас не вистачає часу самостійно вести групу, а адміна наймати рано, можете скористатися цим сервісом автопостінга, вартість одного поста від 1,90 руб.

Способи і види заробітку:

1) Біржі реклами

На біржі реклами зараз розміщуються спільноти в яких не менше 20000 учасників, в Sociate ви можете розміщувати заявки на рекламну компанію навіть якщо у вас тисячі учасників в групі, тільки не факт що на неї буде попит. Біржа ВКонтакте і Sociate беруть відсотки за розміщення реклами через них, але зате процес оплати і розміщення рекламних постів можна повністю автоматизувати, щоб все проходило без вашої участі. Погодьтеся зручно. недоліком Sociate є періодичність залучення рекламодавців, кажучи простіше - рекламні пости будуть розміщуватися не так часто як вам хочеться, а якщо у вас невелика спільнота можна чекати місяцями. Що в це випадку робити? Активно розвивати співтовариство використовувати CPA-мережі або розміщувати свою пропозицію по рекламі в таких групах.

2) CPA-мережі

Ви можете розміщувати посилання CPA-мереж на різні товари або послуги в своїй групі, в разі придбання товару, ви отримуєте певний відсоток. Рекламодавці в CPA різні, тут ви знайдете книжкові магазинів, магазини електроніки, такі як М. Відео та МТС, провідні сервіси з бронювання готелів і авіаквитків, банки які пропонують кредит або депозит і т.д.

CPA відмінний інструмент заробітку, особливо якщо в групі зараз немає заявок на розміщення постів або посилань від рекламодавців, ви можете заробляти за допомогою нього.

Детальніше про CPA-мережах .

3) Відео реклама

Ваша група або паблік може приносити вам дохід за рахунок відео реклами. У мережі є певні сервіси в яких рекламодавці розміщують відео і платять вам за перегляди. Зверніть увагу що саме за унікальні перегляди, тобто оплачується один перегляд одного відвідувача, якщо відвідувач буде переглядати ролик кілька разів, це не враховується. В середньому вам платять від 50 до 70 копійок за один перегляд, щодо інших сервісів - це дуже хороша ціна.

Після реєстрації додаєте ваше співтовариство і чекаєте рішення модератора. Доступні для розміщення відео з'являться в особистому кабінеті. От і все.

Найбільш перспективних програми:
1. Seedr
2. Videoseed
3. Viboom

4) Реклама інфопродуктов

Інфопродукти схожі з партнерськими програмами СРА, тільки тут продають цю інформацію як електронну відео.

Приклади інфопрдуктов:

50 000 рублів за 45 днів

Як заробляти в інтернеті якщо я чайник - безкоштовний відео курс

Найпопулярніші сервіси по інфопродукта - глопарт і джаст клік .

Дуже добре інфопродукти продаються через заходи. Напевно пам'ятаєте як з популярного спільноти вам приходило запрошення на вебінар або інший захід?

Тут все дуже просто, домовляєтеся з адіністратором спільноти підходящої тематики, робите «інвайтінг» і запрошуєте користувачів на вебінар або безкоштовний курс. Далі відвідувачі оцінивши наскільки була корисна перша частина курсу оплачують продовження або відмовляються від нього.

На відміну від СРА ці партнерські програми готові платити вам до 80% свого прибутку.

Якщо є питання або хочете щоб я написав про дані сервісах докладніше, пишіть в коментарях.

* Дисклеймер (Disclaimer) «Надана інформація не гарантує описаний вище результат, який може залежати від ряду різних факторів, в тому числі і ваших зусиль»

Разом з цим дивляться:

Тут Ви запитаєте: «Але де ж мені набрати таку кількість людей?
Що в цьому випадку робити?
Чим він хороший?
Що в це випадку робити?
Напевно пам'ятаєте як з популярного спільноти вам приходило запрошення на вебінар або інший захід?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения