Як заробити в Instagram: 4 приклади до 300 т.р.

 1. багато стратегій
 2. 1. Лайки і коментарі
 3. Де можна заробити або витратити?
 4. 2. Рекламні пости
 5. Де можна заробити або витратити?
 6. 3. Послуги в SMM
 7. 4. Заробіток на товар
 8. Покрокова інструкція для розкрутки і заробітку
 9. Коротко про головне

Давним давно я написав статтю "Бізнес-профіль в Інстаграм". На наш подив, ця стаття стала жахливо популярна, понад 250 000 переглядів.

Зі свого боку, я допоміг людям закрити одну їх проблему. З іншого боку, до мене стали звертатися з іншим питанням: "Як заробити в Інстаграме?".

Виявилося, що бізнес-профіль створювався не для того, щоб просувати свій бізнес або бачити статистику сторінки.

А для того, щоб на ньому заробляти. Однак, це зовсім не має ніякого відношення до заробітку. А ось як можна заробляти в Instagram розберемося в цій статті.

багато стратегій

Існує кілька різних стратегій для заробітку в інстаграм. Починаючи від швидких, коли за допомогою вашого облікового запису можна заробити перші гроші вже через кілька годин.

І закінчуючи досить тривалими і довгостроковими, завдяки яким багато зірок російського інстаграма отримують по 500-700 тисяч рублів за один пост.

Я, як обиватель цього ринку, розкрию все і без купюр. Причому, ця стаття буде корисна як тим, хто хоче почати заробляти в цій справі реальні гроші.

Так і бізнесам, які хочуть отримати додаткове посилення своїх акаунтів через тих, хто на цьому заробляє. У будь-якому випадку читайте, ми погане не пишемо.

1. Лайки і коментарі

Алгоритм інстаграма зараз влаштований так, що чим більше Вас лайкають і коментують, тим Ваш пост вище в стрічці не тільки Ваших друзів, але і інших передплатників.

Саме тому багато людей і компанії готові за це платити. Ще раз! Є акаунти, готові платити за те, що Ви їм поставите лайк на публікації, напишіть коментар до цієї самої публікації або просто підпишіться на них. Це хороша новина.

Давним давно я написав статтю Бізнес-профіль в Інстаграм

вартість дій

Погана новина для людей полягає в тому, що на лайок і глобально багато не заробиш.

Хоча деякі сервіси та заявляють про те, що якщо постаратися, то можна "зробити" 500, а то і 1000 рублів в день. Як правило, це 100-300 рублів.

Для бізнесу, безумовно, це новина (друга) хороша, так як піднімати активність і ранжування поста можна за дуже низькою ціною.

Чому так мало можна заробити на цьому? Ну судіть самі. За те що Ви поставите лайк, Вам заплатять 50 копійок, за підписку на аккаунт - трохи більше (60-75 копійок).

Ось і для конкретного випадку. Так, якщо завести кілька акаунтів, то сума може вирости до бажаних 500 рублів в день, але на мою думку такий спосіб все таки більше підійде школярам і тим, хто не хоче особливо "запарюватися".

Де можна заробити або витратити?

Для заробітку і отримання лайків з коментарями існують спеціальні сервіси, де Вам потрібно буде прикріпити аккаунт інстаграма і виробляти необхідні дії.

Як правило, бізнес ставить ціну поменше, а фрілансер вибирає там, де побільше:

 1. Bosslike.ru . Один з найбільш найвідоміших сервісів. На ньому розташовано як велика кількість соціальних мереж (не тільки Інстаграм), так і велика кількість користувачів / завдань. А це значить що заробити можна дуже непогано.
 2. Qcomment.ru . Рекомендую цей сервіс, так як там оплачують не тільки за лайки і підписку, але і за за коментування публікацій. А за ці завдання ціна вже доходить до 10 рублів.
 3. Socialtools.ru . Точно такий же сервіс як і перший, тільки крім інстаграма в ньому є всі інші соціальні мережі, включаючи Однокласники і Твіттер.
 4. Ad-social.org . У цього сервісу досить незвичайний підхід. Вам необхідно накопичувати бали, які потім можна буде поміняти на гроші, і навпаки.
 5. Cashbox . У цьому сервісі завдань все направлено в основному на просування сайтів і додатків через соціальні мережі. Зате платять за них набагато краще.

Трохи пізніше я напишу лайфхак, як Ви можете виконуючи ці завдання і заробляти набагато більше грошей.

А бізнесу цей лайфхак не потрібен, адже йому потрібна максимальна кількість якісних дій за низькою вартістю. Тому вибирайте на свій смак і колір вище.

2. Рекламні пости

Гроші на рекламу - це саме те, що всім приходить на розум, коли вони вимовляють фразу "заробіток через Instagram".

Це коли бізнес пропонує розмістити їх рекламу в популярному акаунті блогера.

Рекламний пост

Блогери розміщують у себе рекламу не просто так. Причому, якщо раніше умови розміщення були в форматі "на будь-які згодні".

То зараз це цілий бізнес, завдяки якому блогери отримують гарну винагороду за свою працю. Такий вид реклами буває 2-х видів:

 1. За гроші. Саме на це живуть популярні блогери і зірки Інстаграма.
  Вартість рекламного поста в акаунті починається від 300 рублів і може доходити до мільйона.
  Наприклад, недавно Ольга Бузова купила машину вартістю 5 млн рублів, які накопичила виключно з рекламних грошей в Інстаграм.
 2. Бартером. Останнім часом саме розміщення реклами бартером стало популярним.
  Я знаю красиву дівчину, яка за рекламу стоматологічної клініки абсолютно безкоштовно вилікувала всі зуби. І при цьому у неї трохи більше 10 тисячі передплатників.

Де можна заробити або витратити?

Для того, щоб зараз розкрутити свій аккаунт в будь-якій соціальній мережі, потрібні кошти і канали.

Причому, це актуально як для особистого облікового запису, так і для бізнесу. Тому для того щоб про Вас дізналися, я рекомендую використовувати спеціальні майданчики Інста-блогерів, які дадуть Вам непоганий поштовх:

 1. Epicstars.com
 2. Sociate.ru
 3. Getblogger.ru (Промокод "INSCALE" - знижка 20% на ВСЕ!)
 4. Plibber.ru

Є ще інші сервіси, але в них або хамське ставлення, або без пляшки не розібратися.

А нам потрібно, щоб все було просто і результативно. Схема дії в більшості майданчиків наступна:

 • Блоггер: реєстрація -> модерація -> призначення вартості за пост -> отримання замовлення -> реалізація -> заробіток (з вирахуванням комісії)
 • Бізнес: реєстрація -> пошук відповідного блогера -> відправка заявки -> узгодження реклами -> оплата -> реклама розміщена (звіт)

Бізнес вже прямо зараз може почати розміщувати свою рекламу у блогерів. А ось блогери, які ще не виросли до 5 тисяч (хоча б), повинні серйозно зайнятися своїм просуванням. Як це робити я розповім послідовно трохи нижче.

3. Послуги в SMM

"Якщо пальма не йде до Джоха, значить Джоха йде до пальми", - історія про те, як можна вирішити питання заробітку на інстаграме інакше.

Ви почнете розбиратися в SMM-просування. Для бізнесу це відмінний навик, який допоможе скоротити витрати на просування сторінки або поліпшить якість контролю персоналу.

послуги SMM

Для бажаючих на цьому поживитися, це відмінний навик, який потрібен зараз багатьом бізнесам.

Причому, бажаючих набагато більше, ніж тих, хто надає ці послуги. Ваш заробіток може будується на:

 1. Веденні аккаунта (створення контент-плану , Викладання публікацій і спілкування з передплатниками);
 2. Залученні передплатників за допомогою ботів (не думайте навіть про це);
 3. Залученні передплатників за допомогою массфолловінг (Можете, наприклад, використовувати програму Tooligram );
 4. Залученні передплатників за допомогою таргетированной реклами .

Найскладніше - це 4-й пункт, тому що цьому потрібно цілеспрямовано навчатися, і, як не дивно, пункт 1-й.

Адже якщо Ви будете викладати страшні фотографії та робити пости "аби як", довго Ви не пропрацює. А в цій справі постійна співпраця дуже важливо.

Як правило, ведення чужих акаунтів коштує від 2-х до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в залежності від цілей і завдань.

Причому, дві тисячі це вкрай низька вартість, яку можна знайти тільки серед відбулися працівників з селищ (без образ).

Важливо. Якщо Ви хотіли передати ведення Інстаграм-аккаунта професіоналам, то перейдіть за посиланням -> ведення Інстаграм і залиште замовлення. Фахівці все зроблять за Вас. Ціни - більш ніж приємні!

4. Заробіток на товар

Це коли Ви продаєте в Інстаграм якийсь реальний товар (наприклад, розумний браслет) або доступ до якогось міні-курсу і з кожного продажу отримуєте певний відсоток або фіксовану оплату.

Називається такий підхід - арбітраж в Інстаграм. Є фахівці, який заробляють за допомогою такого підходу по 50-150 тисяч щомісяця.

Заробіток на товар

І у мене для Вас хороша новина. Я написав досить докладну інструкцію як заробити, якщо Ви хочете продавати чужий товар в інстаграм або якщо Ви хочете щоб Ваш товар продавали інші люди.

У народі це називається - арбітражу в Інстаграм. І будується це все на наступній послідовності.

 1. реєструєтеся в CPA-мережі і вибираєте продукт, який будете просувати;
 2. Купуєте інстаграм акаунти "отлёжанние" (наприклад тут ) І один проксі на кожні три сторінки;
 3. Заповнюєте їх масово за принципом Лендінзі в інстаграме ;
 4. Реєструєтеся в програмі Instaplus , Куди заводите всі свої акаунти;
 5. Включаєте за допомогою своїх акаунтів массфолловінг за цільовою аудиторією;
 6. Чи отримуєте гору грошей.

По темі: Instaplus: об'єктивний огляд

Процес нескладний. Але в будь-якому випадку вимагає уважного підходу і якісного вибору продукту.

Адже всі компанії платять різні відсотки з продажів. Також як і різні продукти продаються з нерівній ефективністю.

Тому великою популярністю користуються трендові продукти (дешеві і популярні в моменті).

Покрокова інструкція для розкрутки і заробітку

Я знаю, що Усі люблять інструкції. Саме тому, я поділюся з Вами способами, які дозволять Вам пристойно заробляти на інстаграме через свій розкручений аккаунт.

Все буде за законами жанру: просто, покроково, результативно, актуально. Але якщо раптом буде щось не зрозуміло, то пишіть мені в коментарях, я допоможу абсолютно безкоштовно.

Але брехати не буду. Вам все одно доведеться солідно попітніти, так як розміщувати рекламу в акаунті, в якому мало передплатників, ніхто не буде.

Чи не будуть цього робити і за умови якщо передплатників багато, але вони все фейки. Перевірити це досить просто за допомогою спеціальної аналітики соціальних мереж.

Для цього навіть є додаток, яке швидко дозволяє дізнатися інформацію про акаунт.

Для цього навіть є додаток, яке швидко дозволяє дізнатися інформацію про акаунт

інтерфейс LIVEDUNE

Отже, ось послідовність дій, яка може Вам перетворити свій інстаграм аккаунт в спосіб заробітку або автоматичну машину з продажу своїх послуг і товарів:

 • Переведіть свій аккаунт в бізнес-профіль ;
 • Визначаєтеся зі своїм аватаром клієнта (Хто і де) і способом подачі контенту їй (тематика аккаунта);
 • Починаєте публікувати свій контент (я пишу про їжу в моєму місті і у мене часто замовляють огляди закладів);
 • До кожного посту пишіть опис та актуальні, затребувані хештеги (Не більше 15);
 • Чи використовуєте сервіс Bosslike (Або групи взаємних дій) для лайкінга і коментарів Ваших постів з метою виведення в ТОП стрічки і в ТОП за хештегом;
 • Для посилення і додаткової реклами запускаєте просування Ваших постів після публікації через таргетовану рекламу :
 1. Спочатку рекламу бачать Ваші друзі, що не лайкнули сторінку;
 2. Потім люди, які не підписані на Вас, але колись лайкали Вас;
 3. Потім вже всі інші.
 • Іноді купуєте рекламу в популярних акаунтах по Вашій території продажів;
 • Все це підкріплює постійним массфолловінг по обраної цільової аудиторії.

Після того як у Вас набереться хоча б 5 000 активних передплатників, Ви маєте право почати заробляти на цьому.

З усіма способами Ви вже ознайомилися. Найпростіший - це розміщення рекламних постів з біржі для інстаграма, наприклад: Epicstars .

Якщо Вам не підійшла вище написана послідовність, то вивчіть нашу статтю.

По темі:
1. Просування Instagram аккаунта: 10 кращих способів ;
2. Як продавати в Інстаграм: 44 практичних ради .

Коротко про головне

Як Ви бачите, заробити гроші в Інстаграме цілком реально, як для особистості, так і для бізнесу.

Гроші в цій соціальній мережі є й досить великі. Блогери вкладають ресурси, щоб просунути свій аккаунт і надалі продавати в ньому рекламу.

А бізнес вкладає ресурси, щоб через блогерів і інші способи як можна більше продати своїх продуктів.

Лайфхак. Додайте в профіль мультікнопку. Вона дозволить зв'язуватися через месенджери і розміщувати кілька посилань, замість однієї. Для цього перейдіть за посиланням -> taplink.ru . (По промокодом "INSCALE7" - 7 днів безкоштовно)

PS Я досить спокійна людина, але іноді вибухаю. А все тому що я не люблю, коли щось робиться неправильно.

При заробіток в Інстаграм теж є такі моменти, про які я Вас хочу попередити. І завдяки усуненню яких Ваш дохід буде зростати набагато швидше:

 1. Не змішуйте особистий профіль і робочий. Наприклад, якщо ви вирішили зайнятися просуванням чужих акаунтів, то не треба викладати упереміш з кейсами клієнтів фото своєї дитини.
  І ще писати, що Ви - "Мама Паші, дружина Саші", яка займається просуванням акаунтів. Запам'ятайте! Мухи окремо, котлети окремо.
 2. Обов'язково використовуйте Сторіс. По-перше, якщо поставити на них геопозіцію Вашого міста, то це приверне додатковий трафік в Ваш аккаунт, а по-друге, рекламу в Сторіс теж можна продавати, просто набагато дешевше.
  І невеличкий секрет - навчитеся налаштовувати рекламу в Сторіс. Конкурентів там майже немає і реклама може коштувати копійки.

З іншого боку, до мене стали звертатися з іншим питанням: "Як заробити в Інстаграме?
Чому так мало можна заробити на цьому?
Де можна заробити або витратити?
Де можна заробити або витратити?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения