Як заробити в ВК - покрокове керівництво для новачків

 1. 1. Заробіток ВКонтакте - яким чином і скільки можна заробити через соціальну мережу vk.com
 2. Тепер про те, скільки можна заробити в Контакте
 3. 2. Способи заробітку ВКонтакте - ТОП-5 популярних
 4. Спосіб 1. Заробіток на групах і спільнотах
 5. Спосіб 2. Заробіток на лайок і коментарях
 6. Спосіб 3. Робота модератором
 7. Спосіб 4. Дизайн сторінок і постів
 8. Спосіб 5. Продажі товарів і послуг
 9. 3. Як заробити на групах (паблік) ВК - покрокова інструкція для новачків
 10. Крок 1. Створюємо групу (паблік)
 11. Крок 2. Розкручуємо групу (залучаємо відвідувачів)
 12. Крок 3. Розміщуємо рекламу на сторінці
 13. Крок 4. монетизируем паблік партнерськими програмами
 14. Крок 5. Виводимо зароблені гроші
 15. 4. Сервіси для заробітку на групах ВКонтакте
 16. 5. Де БЕЗКОШТОВНО і якісно навчитися заробітку ВКонтакте
 17. 6. Висновок

Ви дізнаєтеся, як можна заробити ВКонтакте (VK.com) без початкових вкладень, скільки можна заробляти через мережу ВК і як вивести зароблені гроші.

Вітаємо наших читачів на сторінках бізнес-журналу «ХітёрБобёр.ru»! З вами засновники ресурсу Віталій і Олександр.

Сьогодні ми знову поговоримо про способи заробітку через Інтернет. Тема статті - отримання стабільного доходу через соціальну мережу Вконтакте.

Дана тема буде цікава всім, хто бажає розпочати власний бізнес з нуля або хоче знайти додатковий заробіток у вільний час.

Отже, влаштовуйтеся зручніше - ми починаємо!

Ви дізнаєтеся, як можна заробити ВКонтакте (VK

1. Заробіток ВКонтакте - яким чином і скільки можна заробити через соціальну мережу vk.com

Статистика свідчить, що кожен третій житель планети зареєстрований в одній або декількох соціальних мережах. Аудиторія розміром в декілька мільярдів складається в основному з молодих, дієздатних і енергійних людей, що володіють фінансовим достатком.

На території РФ найпопулярніша соціальна мережа - ВКонтакте (або «Контакт», як її називають в побуті), що функціонує з 2006 року. Щоденна аудиторія порталу - 65 млн. Чоловік (майже половина населення країни).

Можна користуватися мережею ВКонтакте виключно для розваг, листування з друзями, пошуку нових знайомств і груп за інтересами. Є й інша можливість - витрачати свій час більш розумно, а саме - користуватися ВК для заробітку грошей.

До речі, про те на чому можна заробити гроші ми докладно описали в окремій статті.

Запевняємо читачів, що для заробітку через соцмережу ВКонтакте не потрібні спеціальні знання, таланти і великі фінансові вкладення. У більшості варіантів вам взагалі не доведеться витрачати свої кошти на розкрутку бізнесу.

Як заробити в ВК? Ось що від вас буде потрібно для початку роботи:

 • знання (мінімальні) про принципи роботи соціальної мережі;
 • кілька вільних годин на добу;
 • електронний гаманець (Вебмані, Яндекс.Деньги);
 • готовність до навчання і застосування отриманих знань на практиці.

Все інше ви дізнаєтеся, коли уважно прочитаєте нашу статтю. Не обов'язково навіть заходити в «Контакт» зі стаціонарного комп'ютера або ноутбука - досить смартфона або айфона зі стабільним безлімітним інтернетом.

І ще одна порада для наших читачів: не варто довго роздумувати і відкладати бізнес-проекти «до кращих часів» - поки ви думаєте, більш підприємливі та енергійні користувачі мережі займуть найприбутковіші ніші.

Тепер про те, скільки можна заробити в Контакте

В теорії доходи нічим не обмежені. Але якщо ви студент і основну частину дня зайняті на навчанні, то більше 2-3 годин на добу займатися комерційною діяльністю не вийде.

Але і в цьому випадку ваші доходи будуть цілком прийнятні - від 500 рублів в день до $ 100 для власників великих спільнот. Спеціально для студентів в продовження теми ми написали статтю « Як заробити гроші студенту в Інтернеті ».

Подумайте самі: ви все одно сидите ВКонтакте - якщо замість листування з друзями і перегляду новин ви займетеся більш прибутковим видом діяльності, це принесе вам не тільки моральне, а й матеріальне задоволення.

Ще більше можна заробити в ВК, якщо пройти спеціальні курси по розкрутці бізнесу в соціальних мережах та інтернет-маркетингу.

Зі свого боку можемо порекомендувати безкоштовний курс Дмитра Чевичалова " професія інтернет-маркетолог ". У Дмитра ми самі проходили навчання, також у нього вчилися і наші друзі.

Йому вдалося побудувати віддалений бізнес завдяки можливостям інтернет-маркетингу і відвідати 32 країни за 2 роки, поєднуючи бізнес і подорожі.

Завдяки знанням, отриманим на безкоштовному курсі, ми збільшили дохід свого проекту ХітёрБобёр.

Якщо ви вирішили заробляти ВКонтакте від 50 000 рублів на місяць або займатися інтернет-маркетингом в будь-якому іншому його вигляді прямо з дому, можемо з упевненістю рекомендувати вам цю навчальну програму.

Якщо ви вирішили заробляти ВКонтакте від 50 000 рублів на місяць або займатися інтернет-маркетингом в будь-якому іншому його вигляді прямо з дому, можемо з упевненістю рекомендувати вам цю навчальну програму

Робота через ВК не вимагає інтелектуальних зусиль і складних дій. Вам не доведеться також вставати на роботу по будильнику: заробляти в ВК можна в будь-який час доби.

2. Способи заробітку ВКонтакте - ТОП-5 популярних

У цій публікації ми поговоримо про п'ять способи заробітку, але на ділі їх набагато більше. Можливо, особисто вам вдасться створити свій, ще більш ефективний і прибутковий метод заробітку через ВК.

Ми ж розглянемо найбільш прості і доступні варіанти, що можуть бути використані навіть школяр старших класів, якщо в нього є вільний час і бажання спробувати себе в комерційних починаннях.

Ми ж розглянемо найбільш прості і доступні варіанти, що можуть бути використані навіть школяр старших класів, якщо в нього є вільний час і бажання спробувати себе в комерційних починаннях

про заробіток для школяра в Інтернеті ми також випустили цікаву статтю на нашому сайті.

Спосіб 1. Заробіток на групах і спільнотах

Групи (паблік, спільноти) - популярні об'єднання всередині мережі ВКонтакте. Заробіток на групах - вельми цікавий і перспективний вид бізнесу.

Існує кілька джерел отримання доходу, доступних через створення і управління групами:

 • заробіток на рекламі;
 • отримання доходу через партнерські програми;
 • просування товарів і послуг за допомогою спільноти.

Найпростіший варіант - розміщення реклами.

Усередині самої мережі функціонує біржа, в яку автоматично потрапляють найбільш відвідувані спільноти і групи. Якщо ваша група стане популярною, вам навіть не доведеться витрачати час на пошук рекламодавців - вони самі вийдуть на вас через біржу.

Вам залишиться тільки розміщувати їх пости (статті) в стрічці своєї групи і приймати оплату. До речі, ми також заробляємо на своєму сайті ХітёрБобёр.ru, розміщуючи платні статті та огляди. Ми вже розповідали, як заробити на своєму сайті або блозі.

Покрокова інструкція для заробітку на групах і паблік буде представлена ​​в наступному розділі нашої статті.

Спосіб 2. Заробіток на лайок і коментарях

Існують сайти (про них ми теж розповімо окремо), що надають всім бажаючим оплачувані і прості завдання. Єдина умова - наявність аккаунта в ВКонтакте.

Ви можете отримувати дохід:

 • роблячи репост запису рекламного або інформаційного змісту;
 • вступаючи в групи;
 • залишаючи лайки;
 • додаючи в друзі певних користувачів;
 • розміщуючи відеоролики, файли і картинки;
 • залишаючи коментарі і беручи участь в обговореннях.

По суті, ви будете займатися тим же, що робили в соцмережах завжди, але тепер ваша діяльність буде мати оплачувану характер.

Кому і навіщо це потрібно? В основному - рекламодавцям, які займаються просуванням комерційної інформації в мережі.

Грамотна і приваблива реклама подібна вірусу - вона поширюється серед користувачів з неймовірною швидкістю, залучаючи туди, куди потрібно, цільову аудиторію.

Відразу попередимо, що багато таким способом не заробиш, але зате ніякого «напрягу» у виконанні завдань немає - потренувавшись 1-2 дня можна робити їх автоматично, не докладаючи інтелектуальних зусиль.

Спосіб 3. Робота модератором

Складніша, але і більш високооплачувана діяльність, що має цілком певні перспективи. Кваліфікований і досвідчений модератор - затребувана спеціальність, популярність якої з кожним днем ​​зростає.

Багато Манімейкер (власники власних бізнес-проектів в мережі) мають не одну, а десятки груп в ВКонтакте. Вести все паблік одночасно фізично неможливо; вихід тільки один - найняти людину, яка буде стежити за групою, підтримуючи її популярність і відвідуваність на потрібному рівні.

Вести все паблік одночасно фізично неможливо; вихід тільки один - найняти людину, яка буде стежити за групою, підтримуючи її популярність і відвідуваність на потрібному рівні

Чим конкретно займається модератор:

 • розміщує на сторінці групи актуальний контент (новини, зображення, фото, аудіо-відео файли, важливу тематичну інформацію);
 • створює форуми, шукає цікаві питання для обговорення учасниками груп;
 • стежить за дотриманням правил обговорень і вживає заходів до порушників аж до їх виключення;
 • займається залученням нових учасників групи;
 • відповідає на запитання користувачів.

Безліч популярних сайтів, ресурсів, порталів мають свої сторінки в соцмережах. Тематики спільнот найрізноманітніші - інвестиції, заробіток на біржі, ставки на спорт, мода, мистецтво, розваги та комп'ютерні ігри.

Щоб стати хорошим модератором, бажано розбиратися (хоча б на середньому рівні) в тематиці спільноти. Якщо група популярна, а її відвідуваність висока, модератору бажано бути присутнім в мережі регулярно, відповідаючи на питання користувачів і стежачи за порядком в обговореннях.

Спосіб 4. Дизайн сторінок і постів

Кожній групі (неважливо - комерційного та інформаційного напряму) потрібно привабливе оформлення, унікальні аватарки, барвисті зображення, зрозуміле меню, зручна навігація та інші приємні користувачам штуки.

Не обов'язково бути професійним дизайнером, щоб займатися оформленням груп.

У відео нижче розказано, як робити грамотний і унікальний дизайн в групі ВК, не володіючи навиками художника-оформлювача:

Скільки коштує такого роду діяльність? Залежить від вашого рівня і обсягу роботи. Можна просто помістити аватар, а можна зробити банери, графічне меню.

Алгоритм роботи простий:

 1. пошук клієнтів;
 2. пропозиція своїх послуг;
 3. виконання роботи.

Спочатку вам доведеться шукати роботу самостійно, потім у вас з'являться постійні клієнти або нові замовники будуть приходити за їхніми рекомендаціями.

На початковому етапі ваша головна задача - довести клієнтові, що з вашими послугами відвідуваність його групи багаторазово зросте, а отже, збільшиться дохід від бізнесу.

Так наш знайомий Володимир Приходько зараз непогано заробляє на дизайні груп Вконтакте.

Вартість повного оформлення групи починається від 3500 рублів або 50 $.

Спосіб 5. Продажі товарів і послуг

Будь-який товар можна просувати і реалізовувати за допомогою мережі ВКонтакте. Переваги даного майданчика очевидні - наявність платоспроможною аудиторією, яка обчислюється десятками мільйонів осіб на добу.

Сотні груп вже просувають автомобілі, одяг, тури в Грецію, послуги перекладачів, тренерів по ушу, флористів, адвокатів, організаторів дитячих свят. Результат просування (конверсія групи) залежить від рівня маркетингу, витрат на рекламу і оформлення групи.

Якщо ви відкриваєте інтернет-магазин на своїй сторінці, варто подбати про грамотної організації продажів, наявності каталогу з барвистими фото товару.

Як відкрити інтернет-магазин також ви можете дізнатися на нашому сайті.

Не забувайте про маркетинг і рекламу - влаштовуйте акції, розпродажі, розіграші призів для залучення нових покупців і заохочення постійних клієнтів.

Якщо ви навіть не розбираєтеся в цій темі, то не турбуйтеся. Вам просто потрібно опанувати основами інтернет-маркетингу , Ці знання допоможуть вам ефективно заробляти гроші в ВКонтакте та інших соціальних мережах.

3. Як заробити на групах (паблік) ВК - покрокова інструкція для новачків

А тепер докладний посібник про найперспективнішому і найпопулярніший спосіб заробітку - розкручуванні групи та її подальшої монетизації *.

Монетизація - спосіб заробітку або отримання доходу з чого-небудь, в нашому випадку з групи ВК.

Підраховано, що підприємницькі кола з числом передплатників всього в 5 000 тис. Чоловік приносить щоденний дохід, якого вистачить на оплату телефону та Інтернету. Зростання числа передплатників пропорційно збільшує прибутки.

Максимальні розміри доходів від групи нічим не обмежені. Є власники спільнот, які отримують $ 100 в день і більше.

Заробити можна на розміщенні реклами: чим більше передплатників в групі, тим більше рекламодавців буде зацікавлене в розміщенні реклами на ваших сторінках.

Отримувати дохід можна від партнерських програм, які розміщують на вашому майданчику посилання або сервіси, що ведуть на партнерський сайт. За кожного залученого відвідувача власник спільноти отримує гарантовану плату.

Важливо!

Чим дорожча і комерційна тема вашої групи, тим більше ви зможете заробити з її допомогою.

Наприклад, у вас може бути група в 300 000 передплатників на тему гумору і анекдотів, але заробити більше 10 000 рублів на місяць вам швидше за все не вдасться. Просто тому, що в цій темі немає великої кількості дорогих рекламодавців.

Інша справа, якщо у вас є група про початку свого бізнесу з нуля , І навіть якщо в ній в 2-3 рази менше учасників, заробіток на такій групі буде приблизно в 10 разів більше, ніж співтоваристві на розважальну тему.

Підкажемо вам ТОП-10 найдорожчих тим для майбутньої групи:

 1. Бізнес і заробіток.
 2. Інвестиції (Форекс, бінарні опціони, фондовий ринок).
 3. Товари з Китаю.
 4. Медичні прилади та препарати.
 5. Будівельні матеріали.
 6. Нерухомість.
 7. Краса і здоров'я, мода і вироби, виготовлені своїми руками.
 8. Тренінги та семінари, консультування.
 9. Автомобілі, автотюнінг, запчастини.
 10. Приколи, товари з Wow-ефектом.

Приколи, товари з Wow-ефектом

Переходимо до практики.

Крок 1. Створюємо групу (паблік)

Створити співтовариство або групу ВКонтакте досить просто. Зробити це може будь-яка людина, що має робочий аккаунт на сайті Vk.com. Для початку варто визначитися з темою групи і продумати її концепцію. Заздалегідь вирішите - чим і як ви збираєтеся залучати відвідувачів.

приклад

Припустимо, ви розбираєтеся у футболі, вмієте робити грамотний аналіз майбутніх ігор і прогнозувати їх результат. У цьому випадку варто відкрити співтовариство для любителів букмекерських ставок, розраховуючи на найширшу (потенційно безмежну) аудиторію.

Про барвистому оформленні групи вже говорилося вище. Чим привабливішою виглядає ваша сторінка, чим більше функціоналів на ній знаходиться ( «голосовалка», анкети, інші інтерактивні опції), тим більше відвідувачів побажає вступити до спільноти.

При необхідності можете замовити дизайн групи у фахівця на сайтах fl.ru або work-zilla.com.

Крок 2. Розкручуємо групу (залучаємо відвідувачів)

Ви оформили сторінку, зробили її привабливою, подбали про функціонал. Тепер ваше завдання - залучити відвідувачів.

SEO-фахівці (люди, що професійно займаються просуванням сайтів в інтернеті) дають наступні поради:

 • група повинна бути присвячена певній темі: завдання такої спеціалізації - залучити цільову аудиторію;
 • тематика повинна бути пов'язана з комерцією - суспільство вивчення російської літератури 18 століття навряд чи зацікавить рекламодавців;
 • почати формування потенційної клієнтської бази можна зі своїх друзів: запрошуючи їх, попросіть залучити своїх знайомих і т.д .;
 • бажано, щоб співтовариство проявляло постійні ознаки активності - не піддавайтеся спокусі розкрутити паблік за рахунок фейковий акаунтів (ботів): в групі повинні бути лайки, коментарі, інші свідоцтва «життя».

Є платні методи підвищення активності групи - сервіси, на яких розміщуються завдання для фрілансерів.

Крок 3. Розміщуємо рекламу на сторінці

«Контакт», як і будь-яка інша соціальна мережа, має внутрішню рекламну систему. Вона дозволяє розміщувати таргетингової (цільові) оголошення, розраховані на певну цільову аудиторію.

Для детального ознайомлення з умовами та особливості рекламного відділу ВК зайдіть в цю соціальну мережу і знайдіть в нижній частині сторінки кнопку «Реклама».

Є кілька варіантів реклами:

 • репост рекламних записів;
 • пряме розміщення постів, наданих клієнтом;
 • розміщення посилань у відповідному розділі групи;
 • проведення акцій, розіграшів призів та конкурсів, організованих в комерційних цілях на замовлення рекламодавця;
 • спеціальні маркетингові заходи.

«Контакт» регламентує рекламу в групах і спільнотах і накладає певні обмеження на її кількість.

Порушення правил загрожує санкціями з боку адміністрації. Середня вартість рекламного поста - 600-700 рублів. Розміщуючи 3 поста в добу (максимальна допустима кількість), можна заробляти близько 2000 руб. кожен день.

Крок 4. монетизируем паблік партнерськими програмами

Партнерські програми - явище в мережі не нове. Якщо ви погано знайомі з партнерським маркетингом, то ознайомтеся з нашою статтею: « Як заробити на партнерських програмах ».

Організатори груп можуть взяти участь в самих різних проектах: з оплатою за дію, за замовлення, за реєстрацію в сервісі, грі, оформлення заявки на покупку, за кожного залученого на сайт партнера відвідувача.

Вам залишається прикрутити партнерки до своєї групи в ВК і заробляти на них в автоматичному режимі.

Крок 5. Виводимо зароблені гроші

При роботі через партнерські програми діє накопичувальна система з певним мінімумом для виведення на гаманець (Qiwi, ЯндексДеньги, WebMoney). Умови зняття грошей з рахунку у кожної партнерської програми різні.

Якщо відвідуваність групи невелика, логічно вибирати ті системи, де суми виведення невеликі. Крім того, у багатьох партнерках існує таке поняття як «холд» - початковий період роботи, протягом якого виплати не доступні.

4. Сервіси для заробітку на групах ВКонтакте

Тепер докладніше про сервіси для заробітку в ВК. Для початку ми перерахуємо найпопулярніші з них, а потім порівняємо їх плюси і мінуси в підсумковій таблиці.

Найактуальніші сервіси:

 1. SMMOK - надає безліч платних дій з «мінімалкою» для виведення 100 р.
 2. PROSPERO - зручний і зрозумілий сервіс для новачків фрілансу;
 3. Блогун - проект для власників сторінок і груп;
 4. VKTarget - універсальний ресурс для інтернет-серфінгу і монетизації груп;
 5. Sociate - серйозний сайт для отримання прибутку власниками спільнот;
 6. Plibber - сервіс, що дозволяє заробляти на рекламних постах на особистій сторінці або в співтоваристві;
 7. Socialtools - ресурс, що дозволяє заробляти на рекламі не тільки в ВК, але і в Одноклассниках і Твіттері;
 8. VideoSeed - проект для заробітку на розміщенні відео в групах.

Експерти радять починати працювати з декількома сервісами одночасно, щоб на власному досвіді порівняти їх переваги і недоліки.

Власникам груп рекомендуємо сервіси Блогун або Plibber. Це вельми солідні і надійні партнери для заробітку, що дозволяють розкрутитися перспективним початківцям манімейкерам і збільшити свій оборотний капітал досвідченим комерсантам.

Блогун пропонує свої партнерам більш жорсткі умови, ніж в інших системах, а й заробітки тут цілком пристойні. Проект ретельно підходить до вибору майданчиків для роботи, але якщо ваше співтовариство йому підійде, доходи будуть стабільними і високими.

Plibber - ідеальний старт для новачків: тут немає мінімалки і, крім ВКонтакте, обслуговуються акаунти всіх популярних соцмереж.

Для зручності порівняння наведемо у вигляді таблиці характеристики основних сервісів:

5. Де БЕЗКОШТОВНО і якісно навчитися заробітку ВКонтакте

Найкраще скористатися спеціальними курсами, в яких у вас буде наставник. Особисто ми проходили безкоштовне навчання у Дмитра Чевичалова на курсі " професія інтернет-маркетолог ".

Цей хлопець сам вже більше 2-х років подорожує по світу, організувавши успішний бізнес в інтернеті - власне маркетингове агентство.

В ході навчання Дмитро докладно розбирає тему заробітку ВКонтакте з нуля і інші варіанти отримання прибутку за допомогою інструментів інтернет-маркетингу.

Рекомендуємо цей безкоштовний курс всім, хто хоче освоїти нову перспективну професію і заробляти від 50 000 до 150 000 рублів з будь-якої точки світу.

Рекомендуємо цей безкоштовний курс всім, хто хоче освоїти нову перспективну професію і заробляти від 50 000 до 150 000 рублів з будь-якої точки світу

6. Висновок

Прийшла пора підвести підсумки, друзі! Тепер ви знаєте, що заробіток через мережу ВКонтакте доступний кожному. Головне - зробити перший крок для організації дуже прибуткового і далеко не самого стомлюючого бізнесу.

Ми ж хочемо побажати якнайшвидшого успіху і успішної розкрутки всім тим, хто хоче почати роботу або вже зарабативаескруткі всім тим, хто хоче почати роботу або вже зарабативаескруткі всім тим, хто хоче почати роботу або вже зарабативаескруткі всім тим, хто хоче почати роботу або вже зарабативаескруткі всім тим, хто хоче почати роботу або вже заробляє через соціальні мережі!

Чекаємо від вас коментарів і оцінки статті.

Друзі, на нашому сайті з'явилася дуже цікава розгорнута стаття про те, як заробити в Мережі . Рекомендуємо до прочитання!

Як заробити в ВК?
Кому і навіщо це потрібно?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения