Як завантажити зображення і відео на Інстаграм з комп'ютера?

 1. 1. Увійдіть до свого облікового запису в Instagram через браузер комп'ютера.
 2. 2. Перевірте, чи можете ви додати фотографії
 3. 3. Метод відображення панелі інструментів
 4. Браузер Google Chrome
 5. Mozilla Firefox
 6. браузер Safari
 7. Браузер Microsoft Edge / Internet Explorer
 8. 4. Ще один спосіб для власників Windows 10: комп'ютерна програма Instagram

Ви хочете завантажити зображення і відео в Інстаграм (Instagram) через свій комп'ютер? Ось як це зробити декількома простими кроками і без використання плагінів або інших додатків. До сих пір соціальна мережа Instagram не дозволяла завантажувати пости (фотографії і відео) через комп'ютер або через браузер на мобільному телефоні. Тепер, як ви можете бачити нижче, ви можете зробити це за допомогою свого браузера на мобільному пристрої, а іноді воно також з'являється в вашому браузері, але не завжди.

Тепер це можливо! Ось як можна завантажити зображення і відео в Instagram з комп'ютера.

Приєднуйтесь до нашої сторінці у Фейсбуці і отримаєте оновлень:

До речі, якщо у вас ще немає Instagram для бізнесу, ви можете прочитати наше керівництво: як правильно створити і налаштувати Instagram для бізнесу .

1. Увійдіть до свого облікового запису в Instagram через браузер комп'ютера.

Першим кроком є ​​перехід на веб-сайт Instagram через веб-браузер за адресою www.instagram.com . Тепер у вас буде можливість увійти в свій аккаунт за допомогою свого імені користувача та пароля. Якщо ваш аккаунт Instagram пов'язаний з аккаунт Facebook, ви можете увійти в систему, не заповнюючи своє ім'я користувача та пароль.

Після того як ви увійшли в свій аккаунт на Instagram, ви можете переглядати сайт. Звичайно, деякі з параметрів не показуються точно так же, як через додаток для мобільних телефонів.

2. Перевірте, чи можете ви додати фотографії

Другий крок - перевірити, чи можете ви завантажувати зображення без додаткових кроків. Щоб дізнатися, чи можете ви додати фотографії, подивіться, чи є у вас панель інструментів з значок камери у верхній частині сторінки або внизу.

Якщо ви бачите значок камери, клацніть його, а потім завантажте потрібне зображення і дотримуйтесь інструкцій, поки публікація повідомлення не буде опублікована. Ось як буде виглядати панель інструментів:

Ви хочете завантажити зображення і відео в Інстаграм (Instagram) через свій комп'ютер

значок камера Instagram

Якщо ви не бачите цю панель інструментів, перейдіть до наступного кроку.

3. Метод відображення панелі інструментів

Цей крок призначений для тих, у кого немає панелі інструментів, яка включає завантаження зображення в Instagram через комп'ютер. Цей метод вимагає трохи вашої роботи, і це залежить від типу операційної системи і типу вашого браузера.

Браузер Google Chrome

1. Якщо ви використовуєте браузер Google Chrome, ви повинні увійти в режим розробника, ви можете зробити це:

 • Натисніть F12 на клавіатурі.
 • Натисніть «Control + Shift + I» в Windows або CMD + Shift + I на комп'ютері Mac.
 • Або натисніть 3 точки в меню браузера, потім «Додаткові інструменти», потім «Інструменти розробника».

2. Панель інструментів розробника: збоку або знизу, буде відкрито панель з інструментами розробки. Єдине, що вас цікавить, це те, що статус мобільного пристрою активований, він знаходиться у верхній частині панелі, яка відкривається (якщо вона синя, вона включена). 2

3. У верхній частині сторінки: з'являється панель, в якій ви можете вибрати розмір вікна або мобільного пристрою, встановленого в браузері. Виберіть будь-який тип мобільного пристрою.

4. Потім ви можете побачити значок камери і завантажити зображення через браузер. Якщо ви не бачите цього, виберіть інший тип мобільного пристрою або перезавантажте сторінку (Або через браузер, або через F5 на клавіатурі, або через Control + R).

5. Нарешті, натисніть X в маленькому вікні, щоб вийти з режиму розробки.

Mozilla Firefox

1. Якщо ви використовуєте браузер Firefox, ви повинні увійти в адаптивний режим. Ви можете зробити це:

 • Натисніть Ctrl + Shift + M.
 • Можна також клацнути по 3 рядках в меню браузера, потім «Розробник», а потім «Режим адаптивного проектування».

2. Ви також повинні увійти в режим розробника, виконавши такі дії:

 • Натисніть Control + Shift + I в Windows або CMD + Shift + I на комп'ютері Mac.
 • Натисніть F12 на клавіатурі.

3. Панель інструментів розробки: збоку або знизу, буде відкрито панель з інструментами для розробки. Єдине, що вас цікавить, це те, що мобільний пристрій увімкнено (значок мобільного пристрою), воно знаходиться у верхній частині панелі, яка відкривається (якщо вона синя, вона включена).

4. У верхній частині сторінки: з'являється панель, в якій ви можете вибрати розмір вікна або мобільного пристрою, встановленого в браузері. Виберіть будь-який тип мобільного пристрою.

5. Потім ви можете побачити значок камери і завантажити зображення через браузер. Якщо ви не бачите цього, виберіть інший тип мобільного пристрою або перезавантажте сторінку (Або через браузер, або через F5 на клавіатурі, або через Control + R).

6. Нарешті, натисніть X в маленькому вікні, щоб вийти з режиму розробки і зробити те ж саме для режиму реакції.

браузер Safari

1. Якщо ви використовуєте браузер Safari від Apple, ви повинні увійти в режим розробника. Ви можете зробити це:

 • У меню браузера виберіть «Safari», а потім «Налаштування», потім в розділі «Додатково» натисніть «V» на прапорці «Показати меню в рядку меню».
 • Натисніть CMD + кома.

2. У меню браузера: натисніть вкладку «Розробник», потім виберіть «Агент користувача» і виберіть тип мобільного пристрою. Крім того, ви можете натиснути «Ввести адаптивний режим розробки» і вибрати мобільний пристрій.

4. Потім ви можете побачити значок камери і завантажити зображення через браузер. Якщо ви не бачите цього, виберіть інший тип мобільного пристрою або перезавантажте сторінку.

5. В кінці натисніть X, щоб вийти з режиму розробки.

Браузер Microsoft Edge / Internet Explorer

1. Якщо ви використовуєте браузер Microsoft Edge (аналогічний процес в Internet Explorer), ви повинні увійти в режим розробника. Ви можете зробити це:

 • Натисніть F12 на клавіатурі.
 • Або натисніть 3 точки в меню браузера, потім «Додаткові інструменти», потім «Інструменти розробки».

2. Панель інструментів розробки (може бути відкрито в новому вікні). Натисніть на вкладку «Емуляція», в розділі «Пристрій» виберіть будь-який мобільний пристрій.

3. Потім ви можете побачити значок камери і завантажити зображення через браузер. Якщо ви не бачите цього, виберіть інший тип мобільного пристрою або перезавантажте сторінку.

4. В кінці натисніть X у вікні, щоб вийти з режиму розробки.

4. Ще один спосіб для власників Windows 10: комп'ютерна програма Instagram

Якщо у вас є операційна система Windows 10, у вас є ще один варіант, завантаживши офіційний додаток Instagram на свій комп'ютер. Додаток надає вам більше можливостей, ніж ваш браузер, і має аналогічні функції, такі як мобільний додаток.

Завантаження здійснюється через Windows Store, просто введіть запит і ви його знайдете. Або як альтернатива по наступним посиланням на веб-сайті Microsoft.

Завантаження повідомлень, фотографій і відеороликів в Instagram - відмінний спосіб познайомитися з вашою цільовою аудиторією, а також відмінне місце, щоб розбити лід між вами і ними. Ви можете зв'язатися з нами, щоб управляти своїми бізнес-сторінками у всіх соціальних мережах.

Якщо ви хочете додати коментар або задати питання, ви можете зробити це нижче статті.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения