Як злетіти ваш рейтинг з SquareSpace SEO

 1. Чи є SquareSpace добре для SEO?
 2. Як виконати SEO на SquareSpace
 3. Чи є SquareSpace найкращою онлайн-платформою для SEO? (SquareSpace Vs WordPress)

Коли справа доходить до поліпшення видимості веб-сайтів у пошукових системах, є безліч корисної інформації, доступної в Інтернеті, щоб показати вам, як це робиться. На жаль, поховані в межах всієї корисної інформації є кілька "міфів", які ніколи не вмирають, незалежно від того, скільки разів вони розвінчуються.

Один з найбільш послідовних міфів, які ми бачимо, летячи навколо в стратосфері SEO, є ідея, що неможливо виконати хорошу SEO на Сайт SquareSpace . Це не тільки погана дезінформація для репутації SquareSpaces, але й завдає шкоди успіху приватних осіб і власників малого бізнесу, які використовують цю платформу.

Якби я шукав «SEO SquareSpace» або будь-яку іншу варіацію ключових слів у Google, і я був обстріляний причинами, чому SEO на SquareSpace є марною тратою часу, я впевнений, що я теж збентежений. Проблема в тому, що більшість негативних шумів надходить від людей, які не мають досвіду роботи з SEO, незалежно від платформи.

Саме тому ми вирішили створити цей блог. По-перше, зруйнуйте міфи про те, що SEO на SquareSpace є марною тратою часу, і, по-друге, надати вам найкращі поради про те, як максимізувати ваші зусилля з SEO та потенційно піднятися на органічний рейтинг вашого сайту SquareSpace.

Чи є SquareSpace добре для SEO?

Щоб відповісти на це питання коротко ...

Так. SquareSpace - чудова платформа для SEO, і ось чому:

За своїм найпростішим визначенням, SEO є мистецтвом оптимізації вашого сайту для пошукових систем, з тим щоб поліпшити ваш рейтинг для конкретних ключових слів. Результатом рейтингу для ключових слів, характерних для вашого бізнесу, є збільшення цільового трафіку. Досить просто, правда?

SEO може бути розбита на два підрозділи, обидва з яких мають вирішальне значення для успіху вашого сайту в пошукових системах. Це на сторінці SEO і поза сторінки SEO. Для того, щоб добре оцінюватися в Google, Bing та інших пошукових системах, ви повинні переконатися, що ваші зусилля на сторінці та поза сторінками SEO до нуля.

Коли люди звільняють можливості SEO від SquareSpace, вони в першу чергу мають на увазі SEO на сторінці, яка, по суті, є кульмінацією внутрішніх "факторів ранжирування", таких як щільність ключових слів, оптимізовані теги заголовків і мета-описи, швидкість завантаження веб-сайту та багато іншого. .

З іншого боку, SEO-сторона, по суті, є кульмінацією зовнішніх "факторів ранжирування", таких як вхідні посилання, цитати та відгуки клієнтів. Ці фактори є дещо «поза вашим контролем», тому платформа, яку ви використовуєте для створення вашого сайту, не має ніякого впливу на вашу оф-сторінку SEO.

Незважаючи на те, що SquareSpace не надає своїм користувачам гнучкості, що роблять самостійно розміщені платформи, такі як WordPress, команда розробників, що створила платформу SquareSpace, побудували її з урахуванням оптимізації SEO. По суті, всі сайти SquareSpace є SEO оптимізованими (до певної міри) прямо з коробки, з точки зору більш просунутих і "технічних" аспектів SEO.

Маючи це на увазі, давайте поглянемо на найважливіші «фактори ранжирування», які ви можете розпочати сьогодні, щоб почати заробляти на SEO золото.

Як виконати SEO на SquareSpace


Коли ми оптимізуємо новий веб-сайт для пошукових систем, нам подобається використовувати принцип «80/20», що в основному означає, що ми зосереджуємося на 20 відсотках дій, які дають 80 відсотків позитивних результатів.

Передбачається, що Алгоритм Google використовуватиме понад 200 сигналів рейтингу, щоб визначити, який веб-сайт має класифікувати за певним ключовим словом. Було б неможливо оптимізувати ваш сайт для всіх 200 цих факторів ранжирування, так що ми хотіли б зробити, як SEO, полягає в тому, щоб зосередити наш час і зусилля на кілька факторів, які дають вам найбільший удар за ваш долар, і що мають Найбільший вплив на ваш рейтинг.

Якщо ви зосередитеся лише на таких факторах ранжирування, ви оптимізуєте свій сайт краще, ніж 90% вашої конкуренції. У поєднанні з хорошим позасторінковим SEO, ці кілька порад допоможуть "зарядити" веб-сайт SquareSpace, а також збільшуватимуть видимість в Інтернеті та номери трафіку.

1. Зміст
1

Можливо, ви вже чули термін " Зміст - король ”. Вона розповсюджується по всьому Інтернету з початку 2000-х років, коли цифровий маркетинг все ще перебував у зародковому стані, і до цих пір залишається вірним. Вміст, який ви публікуєте на своєму сайті, є одним з найбільших факторів впливу в очах пошукових систем, тому дуже важливо, щоб ви витратили більшість ваших зусиль тут.

Ваш вміст, будь то статична веб-сторінка або повідомлення в блозі, дозволяє пошуковим системам "зрозуміти", про що йдеться на певній сторінці, що, в свою чергу, дозволить їм вирішити, за якими ключовими фразами вона повинна бути класифікована.

Наприклад, якщо ви - інтернет-магазин електронної комерції, що продає гумові качки, але ваш вміст не відображає цього, Google або будь-яка інша пошукова система не можуть знати, що ви хочете ранжувати за термінами, що стосуються гумових качок. Однак, якщо ви послідовно додаєте ключові слова, які ви хочете націлити на ваш вміст, наприклад, "гумові качки на продаж", "купуйте гумові качки" або просто просто "гумові качки", пошукові системи знатимуть, що вміст на цій конкретній темі Сторінка пов'язана з гумовими качками, і вони будуть відповідати вам відповідно.

Платформа, яку ви використовуєте для створення вашого веб-сайту, не вплине на те, як пошукові системи сканують і сканують ваш онлайн-контент, незалежно від того, використовуєте ви SquareSpace, Weebly або WordPress.

2. Мапи сайтів

Однією з кращих функцій SquareSpace SEO є вбудована карта сайту, яка автоматично створюється для кожного користувача. Мапи сайтів , якщо ви не знайомі з цим терміном, в основному це веб-файл, який зберігає всю інформацію про сторінки на вашому сайті. Подумайте про це як про кабінет для розміщення сторінок веб-сайтів.
Однією з кращих функцій SquareSpace SEO є вбудована карта сайту, яка автоматично створюється для кожного користувача

Замість того, щоб сканери пошукових систем мали прокручувати Інтернет вперед і назад, шукаючи кожну окрему сторінку вашого веб-сайту, карта сайту просто передає інформацію в одному, легко орієнтованому файлі. Це робить роботу сканерів значно простішою та значно швидше.

Сканери пошукових систем - це "роботи", які оцінюють ваші веб-сторінки і подають інформацію назад до алгоритму, який потім визначає, за якими фразами ви повинні займатися, і в якій позиції. Як ви можете собі уявити, наявність карти сайту зробить весь процес більш ефективним, що може бути тільки позитивним щодо вашого SEO.

3. Теги заголовків та мета-описи

Ще один з найвпливовіших фактори ранжирування , без сумніву, це теги заголовків і мета-описи. Тег заголовка - це назва веб-сторінки, яка відображається на маленькій вкладці у верхній частині веб-браузера. Мало того, що тег заголовка допоможе відвідувачу зрозуміти, про що йде сторінка, вона також повідомляє пошуковим системам те ж саме. Використовуючи той самий приклад, як і раніше, якщо ви змінюєте свій тег заголовка на щось, подібно до «Купити гуму Качки онлайн | Дешеві гумові качки », сканери пошукової системи зможуть з'ясувати, що залишилося на сторінці. Теги назви мають велику вагу, тому важливо правильно їх оптимізувати. Налаштування SquareSpace дозволить вам налаштувати тег заголовка кожної сторінки на вашому сайті, тому переконайтеся, що це один з ваших головних пріоритетів. Мета-описи, з іншого боку, не мають безпосереднього впливу на ваш SEO. З огляду на це, добре написаний мета-опис (невеликий фрагмент, який відображається в пошукових системах під назвою сторінки) дозволить вам "продати" свої послуги і переконати пошукача натиснути на ваш сайт над будь-яким іншим . Чим вищий рівень кліків, тим більш «релевантними» будуть веб-сайти в очах пошукових систем. Завдання пошукових систем полягає в тому, щоб надавати шукачам відповідну інформацію, тому релевантність завжди добре. Ще один з найвпливовіших  фактори ранжирування  , без сумніву, це теги заголовків і мета-описи Знову ж таки, налаштування на кожній сторінці вашого сайту SquareSpace дозволять вам додати власний мета-опис. Ми рекомендуємо використовувати цю функцію.

4. URL Slugs

Тепер, коли у вас є оптимізований тег заголовка, хороший мета-опис, відмінний вміст і мапа сайту, подана до вашого облікового запису інструментів для веб-майстрів, остання частина головоломки полягає в тому, щоб оптимізувати пули URL-адрес сторінок, які ви бажаєте класифікувати. slug '- це просто формулювання, що слідує за косою рискою в кінці вашого доменного імені. Знову ж таки, використовуючи той же приклад, давайте подивимося на автоматично згенерований куток URL-адрес у порівнянні зі звичайним, оптимізованим SEO: http://www.yourdomain.com/blogpost04082017 Тепер, коли у вас є оптимізований тег заголовка, хороший мета-опис, відмінний вміст і мапа сайту, подана до вашого облікового запису інструментів для веб-майстрів, остання частина головоломки полягає в тому, щоб оптимізувати пули URL-адрес сторінок, які ви бажаєте класифікувати http://www.yourdomain.com/buy-rubber-ducks-online Це не займе SEO експерт помітити різницю між двома URL кулі, чи не так? SEO оптимізований куля не тільки дозволяє пошуковим системам знати, що конкретна сторінка, а також виглядає значно акуратніше і дозволяє відвідувачеві знати, що вони знаходяться на сторінці, на якій вони хочуть бути. Якщо ви бачили дві вищезгадані URL-адреси в результатах пошуку, то які б ви були більш спокусовані натиснути?

5. Відповідні теги
5
Одна з найпростіших "швидких перемог", яку ви можете скористатися на платформі SquareSpace, - це просто додавання тегів до всіх ваших сторінок і зображень. Як ви, напевно, помітили з чотирьох інших порад, які ми поділили з вами, найбільше Важливим аспектом SEO є просто надати сканерам пошукової системи якомога більше інформації про кожну конкретну веб-сторінку. Будь-який спосіб, за допомогою якого ми можемо додати ключове слово на нашу сторінку, не маючи очевидного спаму, неминуче допоможе нам покращити наші рейтинги. Один з найпростіших способів зробити це - додати відповідні теги до кожного повідомлення та зображення, яке ви завантажуєте на свій веб-сайт. . Знову ж таки, у налаштуваннях SEO SquareSpace на кожній сторінці, яку ви завантажуєте, ви зможете додати теги до самої публікації та завантажених зображень. Ви повинні використовувати цей простір на свою користь, додавши декілька різних варіантів ключового слова-мішені, не перекриваючи та "забиваючи" сторінку тегами. Наповнення ключових слів може мати протилежний вплив на ваш рейтинг, тому будьте обережні.

Чи є SquareSpace найкращою онлайн-платформою для SEO? (SquareSpace Vs WordPress)

З точки зору гнучкості та доступних інструментів для оптимізації вашого веб-сайту, як і ви, можливо, SquareSpace далеко не найкраща онлайн-платформа для SEO. WordPress, самостійно розміщена альтернатива є найпопулярнішою платформою, і вона також є платформою з відкритим вихідним кодом, що означає, що розробники постійно створюють нові інструменти і плагіни, які дозволяють вам керувати вашим веб-сайтом будь-яким способом, яким ви захочете. це, однак, є відмінною відправною точкою для будь-кого, хто не має навичок роботи з самостійно розміщеним рішенням, як WordPress. Інструментів та функцій, які вже вбудовані в платформу SquareSpace, більш ніж достатньо, щоб забезпечити ваш сайт SEO, який він повинен добре класифікувати в пошукових системах. Сподіваюся, наш пост тут може довести це. Не дозволяйте скептикам відштовхувати вас від прогресу з SquareSpace. Якщо ви виконуєте поради, які ми поділили тут на цій посаді, ми гарантуємо, що ви будете на своєму шляху до домінуючих пошукових систем для ваших ключових слів.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Чи є SquareSpace добре для SEO?
Чи є SquareSpace добре для SEO?
Досить просто, правда?
Якщо ви бачили дві вищезгадані URL-адреси в результатах пошуку, то які б ви були більш спокусовані натиснути?
Чи є SquareSpace найкращою онлайн-платформою для SEO?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения