Як знайти посилання на сайти конкурентів: перевірені інструменти

 1. Як знайти конкурентів для аналізу
 2. Інструменти для пошуку зворотних посилань
 3. Ahrefs.com
 4. Megaindex.com
 5. Serpstat.com
 6. Majestic.com
 7. Linkpad.ru

Один з перевірених методів в SEO, який витримав випробування часом - аналіз посилального профілю конкурентів, і адаптація його під себе Один з перевірених методів в SEO, який витримав випробування часом - аналіз посилального профілю конкурентів, і адаптація його під себе. Тобто, замість того, щоб витрачати довгі дні і навіть тижні на пошук хороших донорів, ми просто беремо цю інформацію у конкурентів.

І справа не тільки в майданчиках для розміщення посилань. Таким чином, можна вивести свій варіант оптимального посилального профілю, який добре працює у вашій ніші.

Аналіз зворотних посилань конкурентів дозволяє вирішити такі завдання:

 • дізнатися на яких ресурсах присутні посилання на сайти ваших конкурентів;
 • визначити які сторінки і розділи чужих сайтів активно просуваються таким чином;
 • визначити найбільш якісні / перспективні майданчики;
 • дізнатися цікаві особливості посилального профілю (анкор, dofollow / nofollow і т.п.);
 • створити власну базу для майбутнього розміщення;
 • підглянути вдалі рішення і розробити хорошу стратегію.

Навіть з урахуванням зниження ваги зворотних посилань в контексті останніх алгоритмів пошукових систем, вони все ще залишаються вагомим фактором ранжирування. Особливо, якщо мова йде про дійсно якісних посиланнях.

Як знайти конкурентів для аналізу

Щоб приступити до аналізу, потрібно зібрати список сайтів, з якими ви будете працювати. Вибирати, звичайно ж, потрібно кращих, тих, в чиєму успішності ви впевнені. Крім явних лідерів ніші, можна фільтрувати проекти і просто по відвідуваності. Тобто, відбирати найбільш трафіковий.

Досить просто це зробити за допомогою такого сервісу як SimilarWeb.com. Просто вбиваєте в вікно аналізу потрібний URL і натискаєте Enter. Дані підтягуються буквально за пару секунд:

Дані підтягуються буквально за пару секунд:

І ще парочка способів на замітку:

 • можна подивитися видачу за релевантними ключовими словами вручну, і відібрати сайти з Топ-10;
 • пошук доменів-конкурентів за допомогою Ahrefs, вкладка «Competing domains»:

можна подивитися видачу за релевантними ключовими словами вручну, і відібрати сайти з Топ-10;  пошук доменів-конкурентів за допомогою Ahrefs, вкладка «Competing domains»:

 • пошук конкурентів через Serpstat.com, вбиваєте домен в поле для аналізу, а потім прокручуєте сторінку в самий низ, до списку-таблиці «Конкуренти в пошуковій видачі»:

com, вбиваєте домен в поле для аналізу, а потім прокручуєте сторінку в самий низ, до списку-таблиці «Конкуренти в пошуковій видачі»:

 • вивантаження Топ-10 URL за запитом (Яндекс і Google), за допомогою інструменту Арсенкіна, по цьому посиланню .

Можна додати ще пару варіантів вирішення завдання в цей список, але, перерахованого цілком достатньо. Якщо у вас є якісь цікаві ідеї по темі, можете відписати в коментарях.

Інструменти для пошуку зворотних посилань

З особливостями пошуку «пацієнтів» для аналізу ми розібралися, так що можна приступати до розгляду інструментів, які дозволяють це зробити. Дійсно хороших рішень не так вже й багато. Велика частина з них платні, але, вкладення окупаються. Та й працюючи в тріал-режимі можна дізнатися чимало цікавого.

Ahrefs.com

Самий популярний сервіс такого роду, який активно використовується оптимізаторами з усього світу
Самий популярний сервіс такого роду, який активно використовується оптимізаторами з усього світу. Спочатку він створювався виключно для отримання інформації по зворотним посиланням, але, поступово еволюціонував в повноцінний інструмент конкурентного аналізу.

Але, так як нас цікавлять саме конкретні можливості, давайте подивимося, що Ahrefs може запропонувати в цьому контексті. А можливості його дійсно широкі, можна:

 • дізнатися які домени або сторінки посилаються на конкретний сайт / url;
 • отримати дані по анкорами і їх співвідношенню в загальній масі;
 • знайти биті посилання, які ведуть на віддалені сторінки;
 • візуалізувати динаміку зростання зворотних посилань;
 • дізнатися, як розподіляються різні типи посилань (текст, зображення, dofollow / nofollow і т.п.);
 • отримати оцінку якості по кожному з беклінков;
 • відфільтрувати посилання по типу джерела (статті, блоги, форуми);
 • і ще багато всього цікавого і корисного.

);  отримати оцінку якості по кожному з беклінков;  відфільтрувати посилання по типу джерела (статті, блоги, форуми);  і ще багато всього цікавого і корисного

Результати можна сортувати шляхом застосування різних фільтрів, і експортувати для подальшої обробки, наприклад, в Excel. Мінімальна вартість місячного аккаунта Ahrefs становить $ 99.

Megaindex.com

Останнім часом база сервісу стала досить хорошою, щоб можна було розглядати його як гідна альтернатива Ahrefs
Останнім часом база сервісу стала досить хорошою, щоб можна було розглядати його як гідна альтернатива Ahrefs. Особливо з урахуванням того, що коштує він набагато дешевше - тарифна сітка передбачає можливість придбати початковий план за 1490 рублів. Багатьом вебмайстрам його можливостей буде цілком достатньо для комфортної роботи.

Аналіз зовнішніх посилань на сайт тут винесено в окремий модуль, який досить спритно працює і виводить такі показники як:

 • кількість посилаються доменів і посилань;
 • можливість виведення унікальних посилань або по одній з донора;
 • використовувані анкор і їх співвідношення;
 • розподіл посилань по типам: текстові, безанкорние, зображення, редіректи;
 • тематика сайтів і типи доменних зон;
 • сторінки з найбільшою кількістю зовнішніх посилань;
 • тип посилань - комерційна чи некомерційна.

кількість посилаються доменів і посилань;  можливість виведення унікальних посилань або по одній з донора;  використовувані анкор і їх співвідношення;  розподіл посилань по типам: текстові, безанкорние, зображення, редіректи;  тематика сайтів і типи доменних зон;  сторінки з найбільшою кількістю зовнішніх посилань;  тип посилань - комерційна чи некомерційна

Звичайно, тут немає такої великої кількості даних як у Ahrefs, але, з основним своїм завданням - аналіз зворотних посилань - Megaindex справляється відмінно. Тим більше що багатьом фахівцям цього цілком достатньо. А перевага за ціною очевидне.

Serpstat.com

Порівняно недавно запущена багатофункціональна платформа для сеошників, яка пропонує рішення «Все в одному», і аналіз зовнішніх посилань тут представлений в якості однієї з опцій
Порівняно недавно запущена багатофункціональна платформа для сеошників, яка пропонує рішення «Все в одному», і аналіз зовнішніх посилань тут представлений в якості однієї з опцій.

Однією з особливостей Серпстата є те, що сервіс зберігає детальну історію по змінам, які відбувалися з посилальною масою сайтів за останні два роки. Також, якість зворотних посилань оцінюється за допомогою внутрішньої метрики Serpstat Page Rank, яка побічно повинна свідчити про корисність того чи іншого беклінков.

У всьому іншому, можливості Serpstat схожі з іншими сервісами:
показ посилаються доменів і сторінок, а також вказівку URL, на який веде посилання;

 • графік зміни посилальної маси за останні місяці;
 • відстеження нових і втрачених посилань;
 • дата першої і останньої індексації;
 • аналітика по використовуваних анкорами;
 • тип посилання: follow / nofollow;
 • визначення сторінок, на які найчастіше посилаються.

графік зміни посилальної маси за останні місяці;  відстеження нових і втрачених посилань;  дата першої і останньої індексації;  аналітика по використовуваних анкорами;  тип посилання: follow / nofollow;  визначення сторінок, на які найчастіше посилаються

Вартість базового тарифу починається з $ 19, але, його можливостей навряд чи буде достатньо для нормальної роботи. Оптимальним можна вважати тариф «Plan B», але при ціні $ 69 в місяць, варто задуматися, чи варто брати його, або краще доплатити і взяти Ahrefs.

Majestic.com

Ще один відомий закордонний сервіс, одвічний конкурент Ahrefs і гідний інструмент для оптимізаторів, яким потрібно отримати інформацію про посилання конкурентів
Ще один відомий закордонний сервіс, одвічний конкурент Ahrefs і гідний інструмент для оптимізаторів, яким потрібно отримати інформацію про посилання конкурентів. База у них теж велика і регулярно оновлюється, а вартість початкового тарифного плану стартує з $ 79, а при оплаті відразу за три місяці - $ 49.

У списку підтримуваних мов є російська, а протестувати все в справі можна навіть без реєстрації. Просто вводимо потрібний домен в рядок пошуку і тиснемо «Enter». Виводиться зручна для сприйняття зведення, з усією важливою інформацією:

Виводиться зручна для сприйняття зведення, з усією важливою інформацією:

Після реєстрації всі, звичайно ж, стає набагато більш наочним і функціональним. Зате можливості базової версії можна використовувати для швидкої оцінки при аудиті або формуванні пропозиції на просування. Наприклад, можна швидко дізнатися загальну картину по анкорами і т.п.

п

Ось які можливості пропонує Majestic:

 • інформація про кількість посилаються доменів і сторінок;
 • нові і загублені посилання за останні 90 днів;
 • використовувані анкор і їх типи;
 • список посилань, які ведуть на неіснуючі сторінки;
 • розподіл посилань по географічній приналежності доменів і т. д.

Головна перевага даного сервісу - актуальність бази, яка постійно оновлюється, і за результатами багатьох тестів вважається однією з кращих.

Linkpad.ru

Єдиний інструмент з нашого списку, який пропонує можливість переглядати статистику по зворотним посиланням безкоштовно
Єдиний інструмент з нашого списку, який пропонує можливість переглядати статистику по зворотним посиланням безкоштовно. Звичайно, не без компромісів, але і на цьому спасибі. До недоліків сервісу можна віднести рідкісне оновлення бази - приблизно раз в 2 місяці - і обмежений набір інформації, яку можна отримати.

Після реєстрації і запуску перевірки сайту, ви отримаєте дані по динаміці зміни посилальної маси:

Після реєстрації і запуску перевірки сайту, ви отримаєте дані по динаміці зміни посилальної маси:

Кількості доменів-донорів і зовнішніх посилань в цілому, відсотку nofollow і безанкоркі в загальній масі беклінков:

Кількості доменів-донорів і зовнішніх посилань в цілому, відсотку nofollow і безанкоркі в загальній масі беклінков:

Цільовим сторінок, а також, повний список посилань з заголовками, URL і анкорами, який можна експортувати в CSV:

Цільовим сторінок, а також, повний список посилань з заголовками, URL і анкорами, який можна експортувати в CSV:

В цілому, Linkpad - просте, зрозуміле і безкоштовне рішення, яке може стати в нагоді в безлічі ситуацій.

Використовуючи перераховані в цій статті сервіси ви зможете дізнатися які посилання ведуть на сайти конкурентів, яким чином вони їх отримують, а далі вже справа техніки. Грамотно вибудувана стратегія нарощування зворотних посилань не є гарантією отримання Топа, але, буде дуже гарною підмогою на шляху до нього.

А які ще інструменти, на вашу думку, варто додати в цей список? Діліться своєю думкою в коментарях!

А які ще інструменти, на вашу думку, варто додати в цей список?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения