Як зняти позиції сайту в Яндексі і Google без рутини

 1. Що може парсер позицій від PromoPult
 2. Як працює моніторинг позицій сайту
 3. Зняти позиції регіонального поддомена в своєму регіоні
 4. Зняти позиції регіонального поддомена в чужому регіоні
 5. Зняти позиції тематичного поддомена
 6. Зняти позиції основного сайту
 7. Етап 2. Додавання ключових фраз
 8. Етап 3. Вибір регіону знімання позицій і пошукової системи
 9. Етап 4. Вибір типу пошукової видачі
 10. Етап 5. Вибір частоти перевірки
 11. Етап 5. Запуск парсинга і отримання результату
 12. Скільки коштує моніторинг позицій сайту?
 13. 4 круті фішки, яких немає у інших парсеров
 14. Фішка №1: Безкоштовне порівняння позицій з конкурентами
 15. Скільки коштує функціонал?
 16. Фішка №2: Парсинг Яндекс.Директ
 17. Як це працює на практиці?
 18. Скільки коштує функціонал?
 19. Фішка №3: ​​Парсинг сніпетів
 20. трохи практики
 21. Скільки коштує функціонал?
 22. Фішка №4: Парсинг чаклунчик і подсветок
 23. Скільки коштує функціонал?
 24. Висновок

Для моніторингу проблемних сторінок і складання звітів по SEO потрібен парсер позицій. Безкоштовні сервіси і вбудовані наймачі позицій в панелях для вебмайстрів підійдуть для невеликого проекту або разових завдань. Але якщо потрібно перевіряти позиції крупного сайту або декількох проектів, то буде потрібно більш функціональний і зручний інструмент. У PromoPult такий інструмент є. Розбираємося, що він може і як ним користуватися.

Що може парсер позицій від PromoPult

парсер позицій в PromoPult з'явився більше року тому. За цей час інструмент «обріс» новим функціоналом і корисними фішками. Його використовують не тільки вебмастера і оптимізатори, а й маркетологи.

Основні можливості сервісу:

 • перевірка позицій в Яндексі і Google;
 • тип видачі: мобільна і десктопна;
 • порівняння з конкурентами: є;
 • режим перевірки: на вимогу (одноразово) і за розкладом (щодня, раз на тиждень, раз на місяць);
 • кількість регіонів: необмежена;
 • врахування регіональних піддоменів: перебуває за межами покриття
 • глибина парсинга: 50;
 • вивантаження звітів: HTML, XLSX;
 • інформування про завершення парсинга на e-mail: є.

Особливості сервісу:

 • зручний і простий інтерфейс;
 • автоматичний з'їм позицій і інших параметрів без участі користувача;
 • можливість парсити позиції будь-якого сайту.

Унікальні фішки:

 • безкоштовний аналіз фрагментів (заголовка, опису, швидких посилань і URL);
 • безкоштовний збір подсветок і чаклунчик;
 • безкоштовний збір даних про кількість спецрозміщенні і гарантій в Яндекс.Директі;
 • парсинг вартості входу в спецрозміщення і гарантію;
 • безкоштовний аналіз позицій 2-х сайтів конкурентів.

Як працює моніторинг позицій сайту

Етап 1. Додавання URL

Для початку перейдіть за посиланням і вкажіть URL сайту, позиції якого будете перевіряти. URL повинен бути прописаний в форматі http://www.site.ru, інакше перевірка працювати не буде.

За замовчуванням система при скануванні позицій враховує сторінки піддоменів. Це важлива настройка, тому зупинимося на ній детальніше.

Можливо 2 ситуації:

 1. У вас один домен виду http://www.site.ru.
 2. У вас один основний домен виду http://www.site.ru і кілька піддоменів (регіональних виду http://www.spb.site.ru або тематичних виду http://www.realty.site.ru).

У першому випадку ви просто вводите адреса домену і переходите до інших налаштувань (вибору пошукової системи, типу видачі, регіону і т. Д.).

У другому випадку ваші дії буде залежати від завдань, для яких ви знімаєте позиції:

Зняти позиції регіонального поддомена в своєму регіоні

В цьому випадку можна:

а) вказати основний домен http://www.site.ru і задати регіон; галочку навпроти опції «Не враховувати піддомени» ставити НЕ потрібно;

ru і задати регіон; галочку навпроти опції «Не враховувати піддомени» ставити НЕ потрібно;

б) вказати піддомен виду http://www.spb.site.ru, задати своє регіон і встановити галочку навпроти опції «Не враховувати піддомени».

ru, задати своє регіон і встановити галочку навпроти опції «Не враховувати піддомени»

Зняти позиції регіонального поддомена в чужому регіоні

Це завдання характерна для сайтів, які залучають клієнтів з інших регіонів, але продають товари або послуги в своєму (агентства нерухомості, оренда авто, організація екскурсій і т. П.).

Розглянемо на прикладі.

Піддомен http://www.spb.site.ru просувається за запитом «оренда квартир в Пітері» в регіоні «Москва». Логіка така: люди, які знаходяться в Москві і шукають квартири в оренду в Санкт-Петербурзі, повинні на перших позиціях побачити регіональний піддомен з пропозиціями по Пітеру, а не по Москві.

Якщо враховувати піддомени при парсінгу позицій, то при неправильних налаштуваннях SEO домен http://www.msk.site.ru може виявитися на більш високих позиціях. Щоб зняти позиції саме домену http://www.spb.site.ru, введіть його URL, виберіть чужий регіон, для якого ви знімаєте позиції, і поставте галочку навпроти опції «Не враховувати піддомени». У цьому випадку позиції знімаються вірно.

Детально про просування комерційного сайту в декількох регіонах читайте тут .

Зняти позиції тематичного поддомена

Припустимо, для певної тематики ви вирішили створити окремий піддомен виду http://www.b2b.site.ru. Для моніторингу реальних позицій вкажіть URL http://www.b2b.site.ru і поставте галочку навпроти опції «Не враховувати піддомени».

Зняти позиції основного сайту

Якщо виникає необхідність оцінити позиції основного сайту, вкажіть його URL та поставте галочку навпроти опції «Не враховувати піддомени». Таким чином, якщо сторінка http://www.m.site.ru займає 10-у позицію, а сторінка http://www.site.ru - 50-ю, то в звіті буде вказана саме 50-я позиція.

Етап 2. Додавання ключових фраз

У блоці «Завантаження запитів» вкажіть ключові слова, за якими плануєте моніторити позиції сайту.

Зробити це можна двома способами:

Завантаження XLSX-файлу. В цьому випадку PromoPult збере всі фрази з першого листа файлу. В якому порядку будуть йти ключі - неважливо. Система ідентифікує ключі за принципом: одна осередок - один ключ. Тому ви можете розташувати ключі хоч так:

Тому ви можете розташувати ключі хоч так:

хоч так:

хоч так:

і навіть так:

і навіть так:

Це зручно, коли ви завантажуєте файл з семантичним ядром, де ключі можуть йти в декілька стовпців.

Важливо, щоб у файлі не було допоміжних написів (назв стовпців, позначок, приміток), інакше система буде збирати позиції для цих фраз, а це непотрібні витрати.

Вставка фраз списком. Кожна нова фраза повинна йти з нового рядка без розділових знаків.

Кожна нова фраза повинна йти з нового рядка без розділових знаків

Якщо ви випадково вкажете ідентичні запити, система об'єднає їх, і в звіті ви побачите один запит (відповідно, вартість парсинга теж буде вважатися як за один запит).

Етап 3. Вибір регіону знімання позицій і пошукової системи

Інструмент моніторить позиції в Яндексі і / або Google.

Для Росії актуальна перевірка в обох системах, оскільки частка пошукових систем приблизно однакова. Для Білорусії можна моніторити обидва пошукача, але частка Google тут близько 64%. У Казахстані частка Google досягає 76%, тому моніторинг в Яндексі проводите на свій розсуд. Для України відстежувати позиції в Яндексі немає сенсу, оскільки основна частка трафіку припадає на Google. Аналогічна ситуація, якщо ви просуваєте сайт на західні ринки.

Далі виберіть регіон (и). В інструменті доступні всі регіони планети - назви країн і міст вводяться кирилицею.

В інструменті доступні всі регіони планети - назви країн і міст вводяться кирилицею

Етап 4. Вибір типу пошукової видачі

Перевірка позицій можлива в деськтопной і / або мобільного видачі. Який тип пошуку вибрати, залежить від поставлених завдань.

Ось кілька можливих ситуацій:

 • частки користувачів мобільних і ПК у вас більше 25% для кожної групи (моніторьте позиції в обох ведучих, щоб знати, за якими запитами можна «підтягнути» трафік);
 • частка користувачів ПК більше 75% (моніторинг деськтопной видачі однозначно потрібно проводити, тим не менш, аналіз позицій в мобільній видачі, в тому числі конкурентів, дозволить виявити, чому немає трафіку - або його взагалі немає з мобільних, або проблема в вашому сайті);
 • ви моніторите позиції мобільної версії сайту - поддомена виду http://m.site.ru (в цьому випадку Парс тільки мобільний пошук).

Етап 5. Вибір частоти перевірки

За замовчуванням система пропонує перевірити позиції один раз. Якщо вам потрібна регулярна перевірка, активуйте відповідну опцію.

Як часто знімати позиції:

 • Один раз. Якщо ви тільки освоюєте інструмент, то ця опція для вас. Перевіривши позиції кілька разів з різними настройками, простіше буде зрозуміти, які з них вам потрібні, а які - ні. Крім того, перевірити позиції сайту слід відразу після великого апдейта пошукової видачі Яндекса або Google.
 • Щомісяця. Така періодичність підходить для майданчиків, які оновлюються кілька разів на місяць і за якими SEO-просування ведеться в «спокійному» режимі. Ви можете виставити будь-яке число місяця, станом на яке будуть формуватися звіти.
 • Щотижня. Якщо ви активно просуваєте сайт, раз в кілька днів додаєте або змінюєте контент, то ця періодичність моніторингу вам підходить. Встановіть день тижня, станом на який буде формуватися звіт, і регулярно отримуйте свіжу інформацію по позиціях.
 • Щодня. Кожен день відслідковувати позиції потрібно в двох випадках: а) у вас «мегаресурс», контент на якому змінюється практично безперервно; б) ви проводите експерименти по SEO, і вам важливо буквально кожен день бути в курсі подій. В інших випадках знати щоденну динаміку позицій вам, швидше за все, не знадобиться.

Немає часу на рутинні SEO-операції? Підключай майданчика до модулю SEO від PromoPult! Підбір семантики, кластеризація, внутрішня оптимізація і лінкбілдінг - все на автоматі.

Етап 5. Запуск парсинга і отримання результату

Після налаштування параметрів збору позицій натисніть кнопку «Запустити перевірку». Система відразу розрахує вартість парсинга:

Час парсинга позицій залежить від кількості запитів і параметрів збору (кількості пошукових систем, типів видачі, регіонів і т. П.). Наприклад, звіт по 100 фразам для деськтопной видачі Яндекса повинен бути складений протягом приблизно 1 хвилини.

Якщо у вас велике завдання, після запуску парсинга ви можете закрити вкладку браузера з інструментом. Після формування звіту прийде повідомлення на пошту:

Після формування звіту прийде повідомлення на пошту:

Звіт буде доступний в «Списку завдань» в двох версіях:

 • HTML. Тут відображені повернутися до початкового значення параметрів збору, ключові запити і позиції в заданих регіонах. У HTML-звіті не показується більше 4-х стовпців.

У HTML-звіті не показується більше 4-х стовпців

 • XLSX. Це версія для скачування. Тут представлений повний звіт про позиції.

Тут представлений повний звіт про позиції

Скільки коштує моніторинг позицій сайту?

Вартість аналізу позиції по одному слову в Яндексі і Google в одному регіоні в одній видачу (desktop / mobile) становить 0,05 рублів. Перші 100 запитів - безкоштовно.

Наведемо приклади розрахунку бюджету на перевірку позицій.

Ситуація 1: Перевірка позицій в одній ПС (Яндекс або Google) по одному типу видачу (мобайл або десктоп)

Ситуація 2. Перевірка позицій в Яндексі і Google (одна видача - десктопна або мобільна)

Ситуація 3. Перевірка позицій в Яндексі і Google (десктоп + мобайл)

Приклади місячних бюджетів на моніторинг позицій в Яндексі і Google в деськтопной видачі:

 • невеликий інтернет-магазин (1 регіон, 200 запитів, перевірка - раз в тиждень) - 80 руб. / міс .;
 • регіональний інтернет-магазин (2 регіону, 500 запитів, перевірка - раз в тиждень) - 400 руб. / міс .;
 • великий інтернет-магазин державного масштабу (10 регіонів, 5000 запитів, перевірка - раз в тиждень) - 20 000 руб. / міс .;
 • персональний інформаційний блог (1 регіон - Росія, 100 запитів, перевірка - раз на місяць) - 10 руб. / Міс .;
 • великий інформаційний блог (1 регіон - Росія 1000 запитів, перевірка - раз на місяць) - 100 руб. / міс .;
 • активно розвивається вузькоспеціалізований онлайн-сервіс (10 регіонів, 200 запитів, перевірка - щодня) - 6000 руб. / міс.

4 круті фішки, яких немає у інших парсеров

Наймач PromoPult не тільки допомагає в перевірці позицій, але і збирає найцінніші дані по позиціях конкурентів, сніпетів і чаклунчик видачі, по блокам Діректа і вартості входу в них.

Фішка №1: Безкоштовне порівняння позицій з конкурентами

Моніторити позиції сайту важливо не в «вакуумі», а в порівнянні з основними конкурентами. І тут допоможе функціонал парсеру PromoPult. Ви можете додати до 2-х URL сайтів конкурентів для паралельного відстеження позицій.

Скільки коштує функціонал?

Моніторинг позицій конкурентів безкоштовний (за умови парсинга позицій в пошуку Яндекса і / або Google).

Рекомендуємо почитати: Як аналізувати конкурентне середовище для цілей SEO

Фішка №2: Парсинг Яндекс.Директ

Крім аналізу позицій інструмент дає можливість отримати додаткові дані з результатів пошуку, зокрема, по рекламних оголошеннях конкурентів в Яндекс.Директі по заданих фразам (кількість спецрозміщенні і оголошень в гарантії, вартість входу в спецрозміщення і гарантію).

Які завдання дозволяє вирішити це функціонал:

 • дізнатися стратегію конкурентів - яким блокам вони віддають перевагу: спецрозміщенні або гарантії.
 • визначити рівень конкуренції перед запуском контекстної реклами (чим більше спецрозміщенні і гарантій по конкретній фразі, тим вище рівень конкуренції по ній і тим більше «розігрітим» буде аукціон);
 • спрогнозувати реальну вартість входу в гарантію і спецрозміщення (інструмент прогнозування бюджету Яндекс.Директу дає лише приблизну оцінку);
 • оптимізувати витрати - знайти фрази, за якими вартість входу в спецрозміщення і гарантію знаходиться на прийнятному рівні.

Як це працює на практиці?

Припустимо, у вас агентство нерухомості і ви хочете запустити контекстну рекламу в Яндекс.Директ в регіоні «Москва» по фразах:

 • «Оренда будинків Москва недорого»;
 • «Купити будинок за 5 млн»;
 • «Купити таунхаус в Москві»;
 • «Продати квартиру в центрі».

Конкуренція в ніші позамежна - тут великі гравці з багатомільйонними бюджетами. Тому перед запуском реклами необхідно визначити:

а) які блоки розміщення вибрати;

б) за якими фразами вхід в гарантію і / або спецрозміщення обійдеться дешевше.

Для збору даних:

 • вкажіть URL сайту конкурента (галочку біля пункту «Не враховувати піддомени» не ставте). Дані з Яндекс.Директа не відрізнятиметься при зміні URL конкурента, тому якщо вас цікавлюся тільки вони, а не позиції у видачі, досить буде одного парсинга по будь-якому конкуренту;
 • ключові запити;
 • пошукову систему (досить буде Яндекса, але якщо ви хочете паралельно зібрати позиції в органіці з Google, вкажіть і цю ПС);
 • тип пошукової видачі (дані по директив збираються тільки для деськтопной видачі, тому вкажіть її обов'язково, але також можете вказати мобільний, якщо хочете відразу зібрати позиції в органіці з неї);
 • в поле «Збір додаткових даних в пошуковій видачі» відзначте всі пункти з розділу «Яндекс Директ» і запустіть перевірку.

Скачайте звіт в форматі XLSX і перейдіть на лист «Яндекс Москва» (або з назвою вашого регіону). Результат виглядає так:

висновки:

 • «Оренда будинків Москва недорого» - подаємо оголошення в спецрозміщення, так як вартість входу в нього, як це не парадоксально, нижче, ніж в гарантію;
 • «Купити таунхаус в Москві» - подаємо в гарантію, оскільки в спецрозміщенні ціна завищена;
 • «Купити будинок за 5 млн» - можна поборотися за спецрозміщення, оскільки різниця у вартості входу в обидва блоки незначна;
 • «Продати квартиру в центрі» - розміщуємося в гарантії, оскільки в спецрозміщенні ціна занадто завищена.

Скільки коштує функціонал?

Збір кількості спецрозміщенні і гарантій безкоштовний (за умови одночасного парсинга позицій в органіці Яндекса і / або Google).

Парсинг вартості входу в спецрозміщення і гарантію обійдеться по 0,05 руб. за 1 запит в одному регіоні. Тобто якщо ви хочете отримати всі дані по директив, то коштувати це буде додатково 0,1 рублів за 1 запит в одному регіоні.

Запусти рекламу в Google Ads та Яндекс.Директ з єдиного інтерфейсу - позбудься від рутини. Автобіддер, планувальник показів, підбирач семантики, генератор оголошень і мінус-фраз - все це доступно в модулі контексту від PromoPult. спробуй !

Фішка №3: ​​Парсинг сніпетів

Парсер збирає інформацію з знайдених в ТОПі сніпетів для заданого сайту:

 • заголовок (title);
 • опис (не варто плутати з мета-тегом description - в звіті буде текст, який відображається в результатах пошуку, а він не завжди збігається з description, особливо в Яндексі);
 • швидкі посилання (якщо вони є);
 • URL сторінки.

Що дають ці дані:

 • аналіз заголовків і описів дозволяє скласти такі сніппети, які будуть виділятися на тлі конкурентів і привертати більше уваги, підвищуючи CTR сторінки;
 • аналіз швидких посилань дозволяє зрозуміти, які розділи сайту пошуковики показують в розширених сниппета, і, таким чином, оптимізувати структуру власного сайту;
 • заголовки та описи - хороший джерело LSI-семантики (фраз, які розширюють і поглиблюють тематику).

Результат парсинга доступний у переданому XLSX-наболіле і виглядає так:

трохи практики

Припустимо, ви хочете зібрати додаткову семантику для написання статті по фразі «продати квартиру в центрі». Для цього Парс заголовки та описи по декільком основним конкурентам (чим більше, тим краще), копіюємо заголовки та описи і закидаємо в будь-який сервіс SEO-аналізу тексту (text.ru, advego.ru і т. П.).

Отримуємо список додаткової семантики, яку врахуємо при написанні тексту:

Отримуємо список додаткової семантики, яку врахуємо при написанні тексту:

Скільки коштує функціонал?

Цей функціонал безкоштовний (за умови одночасного парсинга позицій в пошуку Яндекса і / або Google).

Фішка №4: Парсинг чаклунчик і подсветок

Ще одна фішка інструменту - аналіз ТОПу на предмет наявності пошукових чаклунчик і подсветок.

Що це дає:

 • якщо в ТОПі по просуває фразі є чаклунчик, то треба розуміти, що він знизить CTR сниппета, навіть якщо сторінка буде на високих позиціях (оскільки користувачі швидко отримують відповідь на свій запит і йдуть з пошуку або переходять в Яндекс.Маркет, Карти і т. п.). Отже, доцільність вкладення великих коштів у просування за такими запитами під питанням;
 • аналіз подсветок дозволяє ефективно вибудувати заголовки, маючи в своєму розпорядженні на першому місці слова і фрази, які найчастіше підсвічуються. Крім того, це додаткове джерело LSI-семантики - в деяких випадках підсвічуються фрази не тільки з пошукового запиту, а й близькі за змістом.

Ось так виглядає результат аналізу подсветок і чаклунчик в Яндексі:

Скільки коштує функціонал?

Він безкоштовний (за умови одночасного парсинга позицій в пошуку Яндекса і / або Google).

Висновок

Если ви займаєтеся Просування власного сайту або ведення клієнтськіх проектів, Спробуйте на практике інструмент парсинга відачі від PromoPult. Він дозволяє перевірити позиції сайту в Яндексі і Google в заданих регіонах в мобільний і деськтопной видачі.

Крім того, тут є унікальний функціонал, який ви не знайдете в інших чекер позицій, - безкоштовне порівняння позицій з конкурентами, парсинг даних з Яндекс.Директа, сніпетів, подсветок і чаклунчик. Моніторити позиції можна одноразово або за розкладом.

Хочете протестувати інструмент без витрат?
Доступна безкоштовна перевірка по 100 запитів.

Хочете додатково заробити?
Поділіться партнерської посиланням на інструмент в соцмережах і отримуйте 2% від витрат залучених користувачів на моніторинг позицій.

Скільки коштує функціонал?
Немає часу на рутинні SEO-операції?
Скільки коштує моніторинг позицій сайту?
Скільки коштує функціонал?
Як це працює на практиці?
Скільки коштує функціонал?
Хочете протестувати інструмент без витрат?
Хочете додатково заробити?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения