Як зробити більшість місцевих подій для SEO

 1. Навіщо ставити місцеві події для цифрових маркетингових цілей?
 2. Події та відгуки + Згенерований користувачем вміст
 3. Спонсор події у вашому районі
 4. Живий блог і отримайте себе помітили
 5. Використовуйте платні соціальні медіа, щоб допомогти вам сприяти локально
 6. Подивіться на нові платформи соціальних медіа для рекламних цілей
 7. Ця публікація була написана ...

Оффлайн-події - це звичайна частина ведення бізнесу
Оффлайн-події - це звичайна частина ведення бізнесу. Від конференцій і виставок, до зустрічей і мережних заходів - щомісяця з'являється новий, з яким потрібно боротися! Ось кілька способів, за якими ваш бізнес може максимально використовувати відвідування та розміщення подій у вашому регіоні. Стисніть максимальне значення з маркетингу подій, взявши стратегію в Інтернеті, чи то через соціальні медіа або через пошук. Дізнайтеся зараз, щоб успішно подолати розрив в режимі онлайн / офлайн, відображаючи перемоги в онлайновому вмісті. Ось ваш довідник для того, щоб підірвати речі правильним шляхом у 2018 році.

Навіщо ставити місцеві події для цифрових маркетингових цілей?

Події допомагають підвищити обізнаність, але які конкретні цифрові переваги? Як ви можете переконатися, що хостінг IRL події перетворюється на трафік веб-сайту, залучення та продаж?

По-перше, важливо відобразити потенційні переваги та "швидкі перемоги", які відбуваються з розміщенням місцевої події:

 1. Ви залучите справжніх місцевих клієнтів до вашого бізнесу, які вже займаються спільнотою та мають сильний голос. Ви, напевно, маєте багато спільного з будь-яким, хто відвідує, і це легко змусити людей запрошувати своїх друзів і партнерів, якщо ви зберігаєте його місцевими. Для головних поколінь і призначення списків нічого не може перевершити контакт «лицем до лиця». Перекладайте особисто в онлайн-контент, як живі блоги, відео та твіти, і створюйте цілий ряд публікацій, щоб заохочувати нові контакти до веб-сайту.
 2. Постановка місцевого заходу допоможе вам помітити ваш бізнес місцевими пресами та галузевими публікаціями у вашому регіоні. Пропонуючи інтерв'ю в пресі, попередній перегляд і безкоштовні квитки, ви можете допомогти просунути свій бізнес до і після того, як відбудеться подія. Це допоможе вам побудувати ваш профіль SEO зворотного зв'язку з плином часу.
 3. Ви можете використовувати вашу подію як прекрасну можливість запропонувати своїм клієнтам неоціненну пораду та реальний внесок у обслуговування клієнтів. Наприклад, якщо ви - бізнес, який продає каравани, створіть подію «семінару», яка навчить людей доглядати та підтримувати свій мобільний будинок. Будь-які демонстраційні ролики та семінари повинні бути захоплені та переглянуті в вміст вашого веб-сайту та воронки продажів - відео може допомогти вам сказати те ж саме один раз, а не 224 рази ….

Пам'ятайте, що подія не повинна бути дорогою і спалах. Скористайтеся місцевими контактами і спільно організуйте захід, або запустіть його на благодійність, для якого легко знайти спонсорів . Бізнес-подія - це якість змісту, доповідачі та гості - не те, що їжа, яку ви обслуговували (хоча це і важливо).

Події та відгуки + Згенерований користувачем вміст

Хочете, щоб ваш захід мав більший профіль? Запропонуйте користувачам залишати відгуки, щоб заохочувати акції та реєструватися. Запуск конкурсу під час заходу, який заохочує людей створювати та обмінюватися контентом, є відмінним способом підняти ставку, коли мова йде про активну участь учасників. Гамігуйте цифрову маркетингову воронку із задоволенням, щоб люди навіть не усвідомлювали, що вони просувають вашу сторінку та веб-сайт! (Тут дуже зручно приймати цільову сторінку або субдомен окремої події).

Зробіть усе можливе, щоб перевести свій бізнес "на карту", заповнивши профіль Google My Business, і підготувавши його під час підготовки до події. Крім того, заохочуйте користувачів залишати свої власні відгуки та фотографії своєї компанії (подія чи подія). Можна навіть використовувати оголошення з малим бюджетом для місцевого пошуку піднімати анте в Картах протягом місяців до події. І не забувайте використовувати сайти подійного маркетингу Eventbrite теж - є деякі доступні рекламні опції (та послуги з продажу квитків), які варто вивчити.

Якщо ви відвідуєте подію, то вам обов'язково потрібно вийти з іншої сторони з деякими зведеннями та повідомленнями в стилі огляду. Ці повідомлення часто отримують корисну кількість пошукових запитів і трафіку за кліками, і можуть допомогти вашому бізнесу виділитись як експертів галузі.

Ключ до хорошого огляду подій? Зображення і SEO оптимізація. Вкажіть ім'я та місто, в якому відбувається подія, у назві та метаописі ваших повідомлень у блозі. Увімкніть підзаголовки, які розбивають вашу публікацію огляду на керовані шматки.

Спонсор події у вашому районі

Якщо у вашому районі існує відповідна галузева подія, чому б не шукати спонсорську угоду? Очевидно, що чим більше ви берете участь у заході, тим більше ви можете підштовхнути його до рекламної діяльності. Він може легко прив'язатись до цільових поштових або пошукових кампаній ("прийти, щоб стати вільним для аудиту" або "безкоштовною кавою для кожного учасника події"). Знову ж таки, чим креативніше, тим більше ймовірно, що люди запам'ятають, поділять і посилаються на ваш вміст.

Ви також повинні дивитися, щоб додати своє ім'я в будь-яку загальнонаціональну галузеву директорію. Деякі можуть мати щорічні нагороди. Якщо це так, покладіть свій бізнес вперед.

Живий блог і отримайте себе помітили

Участь у конференції? Живі твітінги або розміщення фотографій і відео з події допоможуть вам помітити в соціальних мережах. Використовуйте хештеги подій з кожним постом і намагайтеся запропонувати глядачам погляди на сцену того, що відбувається під час події. Ці посади часто збираються організаторами подій і використовуються в рекламних цілях у майбутньому.

Якщо у вас є гідна камера компанії або фотограф на руках, переконайтеся, що вони приїхали на подію з вами. Вони навіть можуть бути використані для зйомки, якщо ви обрані для публічного виступу на заході. Або, ви можете спробувати і захопити деякі кадри інтерв'ю з низкою спікерів (з їх дозволу, звичайно).

Використовуйте платні соціальні медіа, щоб допомогти вам сприяти локально

Якщо ви прагнете домінувати в списках місцевих районів, зробіть усе можливе для локалізації платні виходи у ЗМІ . Щоб зробити це, спробуйте включити певну посилання на своє місто або повну місцеву подію в тілі.

Наприклад, якщо ваше місто щороку проводить парад ветеранів, створіть спонсорську посаду, включаючи спеціальну знижку на один день для учасників заходу. Також слід включити фотографії з подій минулого року. Це допоможе вашим повідомленням помітити місцеві жителі, які можуть подивитися, чи можуть вони помітити себе на ваших фотографіях.

Можна також включати фотографії місцевих орієнтирів у галереї або як частину фонових зображень ваших оплачуваних рекламних постів. Знову ж таки, це запуститиме з місцевими клієнтами, змусивши їх прийняти повідомлення і перевірити ваш сайт.

Мова йде про те, як можна по-справжньому пов'язати місцеві події з вашим бізнесом, а не просто загальноприйнятим «новинком».

Подивіться на нові платформи соціальних медіа для рекламних цілей

Сайти, подібні до Snapchat, дозволяють зробити свій власний бренд геофільтри це тег на певному місці протягом певного періоду часу. За $ 5 ви можете створити фільтр, що містить тонке бренд-повідомлення, яке можна використовувати користувачам Snapchat протягом принаймні 24 годин.

Це відмінна техніка, щоб спробувати, якщо ваш бренд приверне молоду аудиторію. Наприклад, якщо ви знаходитесь поблизу концертного залу, подумайте про те, щоб зробити веселий і творчий геофільтр, який співпав би з майбутнім концертом. Шанувальники виконавця можуть побачити фільтр, який він використовує, і поділитися фотографіями з друзями. Це дасть вам можливість отримати безкоштовну рекламу соціальних медіа для вашого бізнесу.

Дізнайтеся більше, відвідавши Рекомендації бренду Snapchat . Необхідно переконатися, що ви відповідаєте умовам та умовам. А саме, ви повинні переконатися, що фільтри, які ви робите, цікаві для користувачів. Переконайтеся, що вони не є просто засобом, щоб активно рекламувати ваш бренд для місцевих користувачів Snapchat.

Для того, щоб максимально використати маркетинг подій для SEO, вам потрібно отримати хороший вміст при створенні контенту «на льоту», а також планування в просуванні під час проведення події. Не витрачайте дорогий день з офісу, не витрачаючи часу на витіснення онлайн-цінності з взаємодії. Наступного разу, коли ви відвідуєте, чи хостіть, подію - призупиніть і подумайте про SEO потенціал того, що ви збираєтеся зробити ...

Ця публікація була написана ...

Kayleigh Toyra  : Стратегічний контент Kayleigh Toyra : Стратегічний контент

Пів-фінський, напів-британський маркетолог, що базується в Брістолі. Я люблю писати та досліджувати теми, як розповідання історії та маркетинг досвіду клієнтів. Я керую невеликою командою письменників у бутік-агентстві.

Навіщо ставити місцеві події для цифрових маркетингових цілей?
Навіщо ставити місцеві події для цифрових маркетингових цілей?
Події допомагають підвищити обізнаність, але які конкретні цифрові переваги?
Як ви можете переконатися, що хостінг IRL події перетворюється на трафік веб-сайту, залучення та продаж?
Ключ до хорошого огляду подій?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения