Як зробити відео для YouTube?

 1. 1) Запис відео на відеокамеру або камеру мобільного телефону.
 2. 2) Запис відео з екрану комп'ютера.
 3. 2.1) Відеопрезентація в Power Point.
 4. 2.2) Запис з екрана за допомогою Camtasia.
 5. 2.3) Запис ігрового процесу (Let's play).
 6. 3) Використання готового відео або його зміна.
 7. 4) Створення мальованого відео (doodle).
 8. 5) Панорамна відеопрезентація.

Поговоримо про те, як зробити відео для Youtube. Не обов'язково мати відеокамеру, можна записати відео з екрану вашого комп'ютера, взяти вже існуюче відео і використовувати як є або змінити його, можна створити мальоване doodle-відео за допомогою спеціальних сервісів, а можна створити панорамне відео. Тепер про все докладніше.

1) Запис відео на відеокамеру або камеру мобільного телефону.

Цей класичний спосіб створення відеороликів - запис на камеру, став уже далеко не єдиним. Потрібно мати непогану камеру і прямі руки, щоб таке відео виглядало гідно і не відштовхувало глядачів. Звичайно, якщо ви зняли якийсь прикол або забавний випадок на ліпшу під руку камеру мобільника, тут якість означатиме менше, але якщо ж ви знімаєте себе, розповідаєте глядачам про щось, ведете тривалу бесіду, то при поганій якості відео і звуку вас не будуть слухати, тому що людям це не комфортно. І вже неважливо, що ви можете говорити унікальні і корисні речі.

Глядачі в Youtube звикли до хорошого якості - їм подавай картинку в HD, чистий звук без луни і шумів, плавну зйомку без ривків і тремтіння. Тому якщо не вмієте знімати на камеру, краще відмовтеся від цього способу і спробуйте інший спосіб, дивіться нижче по тексту.

2) Запис відео з екрану комп'ютера.

Можна записати відмінне відео прямо з екрану комп'ютера. Вам знадобиться тільки мікрофон (буде краще, якщо купите окремий, але можна і вбудований в ноутбук використовувати). Є кілька варіантів запису відео з екрану.

2.1) Відеопрезентація в Power Point.

Все просто: готуєте презентацію в Power Point, запускаєте її і при цьому записуєте відео з екрану. Для запису особисто я використовую програму Camtasia (можна купити ліцензію або знайти зламану версію, з цим проблем немає). Налаштовуєте розмір області для запису під розмір кадру презентації і пишете. Для презентації вибирайте макет зі співвідношенням сторін 16: 9, інакше відео на ютубі буде з чорними смугами збоку.

2.2) Запис з екрана за допомогою Camtasia.

Ви можете записувати все, що відображається на екрані вашого комп'ютера, а звук буде записуватися з мікрофона. І програма Camtasia дозволяє це робити. Що ж можна записувати з екрану? Та що завгодно! Відеоуроки, огляди софта, уроки по створенню сайтів, огляди будь-якого інтернет-контенту. Ваші можливості обмежені тільки вашою фантазією!

2.3) Запис ігрового процесу (Let's play).

Це дуже популярний вид відеороликів на Youtube, хто тільки їх ні записує! Що знімають? Записи різних ігор, огляди ігор, сам ігровий процес. Це і знаменита гра «Світ танків», і «майнкрафт», і багато інших ігор.

Летсплеі дуже популярні, канали, які їх розміщують, мають велику кількість переглядів і передплатників. Однак ви повинні добре розбиратися в тому, що знімаєте. Якщо Let's play буде похмурим і нецікавим - його дивитися не стануть. Плюс вам повинна бути ну дуже цікава та гра, записи якої ви хочете розміщувати на каналі.

Також пам'ятайте, що в іграх під час запису потрібно відключати музику, інакше в ваших відео виникатиме «збіг зі стороннім вмістом» і можуть виникнути серйозні проблеми з авторськими правами. Найкраще підключити партнерську мережу, яка стане посередником між вами і ютуб (про партнерка поговоримо окремо).

3) Використання готового відео або його зміна.

Навіщо винаходити велосипед, коли в ряді випадків можна завантажити на канал уже готове відео . Звичайно, важко знайти цікаві відео, які можна завантажити без порушення авторських прав. Це повинні бути відео, що відображають загальновідомий факт або є надбанням громадськості або культури (що це означає - нехай дадуть відповідь ті, хто писали закон про авторське право).

Але! Багато каналів спокійно використовують чужі відео, наприклад, записи ТБ. Так, вони порушують авторські права, це ріск..Но вони існують, їх за це не банять. Більш того, вони монетизують такі відео і відмінно заробляють на цьому! Просто вони знають, які відео заливати можна без наслідків, а які не можна. І ви дізнаєтеся, але позже..чітайте на моєму сайті.

4) Створення мальованого відео (doodle).

Ви напевно бачили на Youtube класні мальовані відео. Так ось, можна створювати такі ролики за допомогою онлайн сервісів і комп'ютерних програм.

Нижче я розміщую вам приклад найпростішого мальованого відео, створеного за допомогою сервісу moovly.com

Ви можете створювати цікаві і досить якісні doodle-відео за допомогою подібних сервісів. Огляд сервісів пошукайте на помем сайті, він десь поруч.

5) Панорамна відеопрезентація.

Це варіант створення класних і дуже незвичайних відеопанорам, при перегляді яких відбувається почергова фокусування на різних ділянках панорами. Ось вам приклад такого відео.

Такі панорамні відеопрезентації створюються за допомогою онлайн-сервісу або програми для комп'ютера Prezi. Ми окремо розглянемо цей цікавий сервіс.

Отже, ось вам розгорнуту відповідь на питання про те, як зробити відео для Youtube. Вибрати найбільш відповідний варіант і використовуйте його на своєму ютуб-каналі. Слідкуйте за новинами на моєму сайті, скоро буде класний відеокурс по Youtube .

Поговоримо про те, як зробити відео для Youtube

Що ж можна записувати з екрану?
Що знімають?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения