Яка справедлива вартість хорошого SEO?

 1. Нарешті, він доступний знову ... і на смішне добре, занадто ... Кожен потребує послуги SEO для свого...
 2. Оренда для ваших потреб
 3. Контент-маркетинг і SEO агентства
 4. Виділені фірми SEO
 5. Отже, скільки коштуватиме SEO?
 6. Послуга SEO для $ 1000 до $ 5000 / month:
 7. Послуга SEO за $ 5000 до $ 10,000 / month:
 8. Послуга SEO для $ 10,000 до $ 20,000 / month:
 9. Послуги з фіксованою ціною за контрактом SEO:
 10. Погодинна консультація SEO від $ 100 до $ 300 / hr:
 11. Наймання експерта з SEO (від $ 50 000 до $ 120 000 на рік):

Нарешті, він доступний знову ... і на смішне добре, занадто ...

Кожен потребує послуги SEO для свого веб-сайту, але як ви точно знаєте, скільки потрібно платити або кому довіряти?

У цьому посібнику ви дізнаєтеся, як встановити свої очікування, швидко визначити низько-стандартні послуги SEO, і мати гарне уявлення про ціновий діапазон для якісної послуги SEO на поточному ринку. Візит https://mattbrandenburg.com/st-pete-seo/ , щоб отримати необхідні SEO послуги.

Ви бачите, SEO є найпопулярнішою онлайн-маркетинговою тактикою, доступною для кожного, щоб підвищити свою обізнаність з брендом, краще працювати в рейтингах пошукових систем Google і Yahoo Bing, а також принести тонну вільного трафіку на сайт.
Це основні цілі будь-якого онлайн-бізнесу, який хоче розширити свої пропозиції для своєї аудиторії.

Хоча переваги SEO є дуже зрозумілими для всіх, вартість впровадження стратегії SEO варіюється, оскільки це залежить від цілей вашої компанії та типу стратегії, яку ви хочете реалізувати.

Отже, незалежно від того, наскільки великий або малий ваш бюджет для SEO, ви повинні дивитися всі витрати, пов'язані з інвестицією для вашої компанії. І, як і при кожній інвестиції, ви повинні також думати про отримання найвищої віддачі від інвестицій.

Перш ніж ви навіть зобов'язуєтеся з будь-якою послугою SEO, переконайтеся, що ви уважно розглядаєте, що ви хочете досягти за допомогою вашого Стратегія SEO . Зробіть свої цілі якомога більш реальними, що в кінцевому підсумку допоможе вам знайти підходящий бюджет для вашого SEO підприємства.

Скажімо, ви хочете збільшити продажі на 10%.

Потім обережно визначте, скільки ви готові відкласти для досягнення цієї мети, і як це вплине на ваші маркетингові можливості та бюджетування за лінією.

Як правило, чим більше ваша мета, тим вища інвестиція.

Оренда для ваших потреб

Після того як ви зрозуміли ваші SEO та маркетингові цілі, ви будете знаходитися в набагато кращому становищі, щоб найняти людей та послуги на основі ваших потреб. При пошуку послуги SEO, переконайтеся, що ви розглянули всі ваші варіанти ретельно і витрати, пов'язані кожен з цих варіантів, перш ніж здійснювати.

Ваші варіанти можуть включати прийняття рішення про найм власного експерта з SEO або команди SEO, або аутсорсинг спеціалізованого агентства SEO .
Ось кілька важливих речей:

Внутрішній персонал

Внутрішній персонал

Внутрішній персонал

Наймання в будинку SEO експерт або SEO команда буде набагато дорожче спочатку через
Наймання в будинку SEO експерт або SEO команда буде набагато дорожче спочатку через  витрати на навчання витрати на навчання. Однак, якщо ви величезна компанія з довгим списком цілей для досягнення, це може бути найбільш економічно ефективним варіантом для вас.

При виборі ідеального кандидата SEO, переконайтеся, що вони мають навички в широкому діапазоні областей, таких як зміст маркетингу, backlink будівлі, SEO розуміння, аналітичне ставлення, і соціальні знання медіа.

Але, вартість може отримати дуже багато коштовного.

Це не є незвичайним для досвідченого експерта SEO, що складає більше $ 10k на місяць. Крім того, вам доведеться найняти ще декількох членів команди SEO, щоб керувати всіма вашими SEO завданнями, а не засуджувати всі обов'язки одного співробітника.

Контент-маркетинг і SEO агентства

SEO та агентства контент-маркетингу зазвичай пропонують свої послуги SEO на додаток до інших пропозицій послуг. Оскільки SEO не є їх першочерговим завданням, ви повинні принаймні переконатися, що вони мають бажані навички SEO, перш ніж робити.

Витрати на SEO можуть бути більш дорогими для вас, оскільки їхні послуги SEO будуть вбудовані в їх планування змісту маркетингу, але якщо ви зацікавлені в досягненні ряду цілей контент-маркетингу одночасно, це може бути відмінним варіантом для вас.

Виділені фірми SEO

Ці компанії зосереджені на SEO тільки, і, як правило, вони мають найбільш промисловий досвід, тому що вони витрачають більшу частину свого часу, використовуючи і практикуючи сучасну тактику SEO.
Ці компанії зосереджені на SEO тільки, і, як правило, вони мають найбільш промисловий досвід, тому що вони витрачають більшу частину свого часу, використовуючи і практикуючи сучасну тактику SEO Великі фірми SEO співробітників велику команду фахівців, присвячених декількох ідей, що ставить їх в дуже хорошій позиції для обробки всіх ваших завдань SEO. Наприклад, їх багато SEO Торонто На основі фірм, які подорожують для того, щоб робити дзвінки на дому своїм клієнтам, з мого досвіду цей особистий контакт полегшує планування і ініціювання нових стратегій.

Крім того, вони також пропонують широкий спектр SEO-послуг за різними ціновими планами для задоволення потреб вашої організації, таких як контракти на основі проектів, щомісячні контракти та погодинна SEO-консультація.

Ця опція дуже підходить, якщо вам потрібна спеціалізована, технічна, проектна і поточна послуга SEO.

Концентратор переходів пропонує широкий спектр SEO-послуг з акцентом на вміст, створення зворотних зв'язків і конверсію.

Отже, скільки коштуватиме SEO?

Витрати на SEO дуже сильно залежатимуть від цілей вашої організації та рівня досвіду вибору постачальника SEO.

Тим не менш, ви можете розраховувати платити за ціновими діапазонами, зазначеними нижче, залежно від типу послуги, яка потрібна для вашої організації.

Щомісячна плата та послуги, які Ви отримуєте:

Це найбільш кращий вибір моделі ціноутворення для SEO послуг, і вартість варіюється залежно від ваших потреб.

Служба SEO для <= $ 500 / місяць:

Якщо ви не маленька компанія з дуже невеликою конкуренцією, ви повинні бути гіпер обережні при спробі SEO за щомісячну плату в розмірі $ 500 або менше. Чому? Оскільки більшість цих фірм SEO часто автоматизують свої стратегії побудови посилань, або передають їхній вміст за кордон, і виконують лише стандартну роботу на сторінці SEO.

Цей параметр може працювати для вас, якщо ви хочете відобразити своє ім’я на деяких веб-сайтах із місцевими списками, наприклад, Google Local і Yelp, однак, якщо ваші цілі більше (місце на першій сторінці Google для конкурентного ключового слова), то ми настійно рекомендуємо що ви берете краш-курс на DIY SEO.

Послуга SEO для $ 1000 до $ 5000 / month:

Якщо ви невелика компанія з досить складними веб-сайтами і середньо-низькою конкуренцією, ви можете піти вперед і платити цю суму за стратегію SEO. Але майте на увазі, що ціна нижче, ніж ця шкала, може означати відсутність перевірених рекордів і недосвідченості.

Ви бачите, що постійне обслуговування SEO вимагає послідовного створення високоякісного контенту, створення високоякісних зворотних посилань, з сильним акцентом на перетворення, доступність і зручність використання.

Це дуже важко знайти всі ці дивовижні послуги SEO, належним чином реалізовані, на нижчому ціновому діапазоні, наприклад, якщо, звичайно, ви знаєте SEO фірми, яка була в галузі протягом багатьох років і дуже добре виробляють якісну якість зміст. (До речі, Концентратор переходів це та компанія.)

При такій швидкості, наймання особи або меншої компанії SEO може бути гарною ідеєю, однак, вам доведеться злегка компроміс з обсягом роботи і якості, що вам потрібно кожен місяць, щоб отримати максимальну вигоду; Не кажучи вже про те, що це може бути надзвичайно важко знайти і перевірити цих осіб.

Послуга SEO за $ 5000 до $ 10,000 / month:

У цьому ціновому діапазоні, будьте впевнені, що ви знайдете більш авторитетних SEO фірм з дуже чистим і перевіреним досвідом на незвично конкурентних ринках. Ви знайдете команду спеціалістів з SEO - контент-менеджери, експертні редактори копій, фахівці з веб-розробки, експерти з аналітики, фахівці з побудови посилань, спеціалісти з конверсій - які переконаються, що ваш проект стане успішним і ви отримаєте всю допомогу та підтримку Вам може знадобитися.

Послуга SEO для $ 10,000 до $ 20,000 / month:

Організації з більшими цілями часто працюють на цьому ціновому діапазоні разом з SEO-експертом, який керуватиме всім процесом від А до Я. У цьому бюджеті ваш бізнес зв'яжеться з чудовою командою управління SEO, і ці інвестиції, швидше за все, ймовірно дати вам величезну кількість результатів, оскільки весь проект SEO буде добре фінансований, даючи більше можливостей вашому SEO-партнеру для виконання.

Якщо промисловість, яку ви намагаєтеся забити, має тон конкуренції, то ви повинні йти вперед і інвестувати в цей тип проекту, принаймні, на початкову пару років. Не дивно, що організація витрачає понад $ 100 тис. На місяць на SEO, щоб домінувати на ринку, вибираючи високорентабельні ключові фрази.

Послуги з фіксованою ціною за контрактом SEO:

Ваші вимоги до SEO відрізняються в залежності від багатьох факторів, таких як поточна статистика SEO, розмір веб-сайту, бізнес-цілі та рівень конкуренції. Договірні послуги SEO включатимуть: аудит вашого веб-сайту та SEO (від $ 1000 до $ 3,000) або навіть більше, залежно від глибини аудиту та розміру веб-сайту, перевірок профілів зворотного зв'язку (від $ 2500 до $ 7500) або навіть більше на основі вашого профілю посилання розмір, будівля зворотного зв'язку (від $ 250 до $ 2000 за посилання) залежно від використовуваної стратегії та її якості, SEO оптимізації на сторінці (від $ 100 до $ 250 за сторінку) і останнього, але не найменшого копірайтингу (від $ 0,75 до $ 1,00 за слово ).

Таким чином, якщо у вас вже є сильний стратег SEO і чудовий контент і ресурси для копірайтингу, але відсутність в будівництві посилань і технічних можливостях, то наймання SEO фірми за фіксованою ціною договори SEO послуг може бути найбільш ефективним варіантом для вас.

Погодинна консультація SEO від $ 100 до $ 300 / hr:

Якщо ви зацікавлені в роботі разом з SEO консультант, ви повинні бути готові витратити не менше $ 100 на годину для спеціалізованих послуг SEO, які можуть генерувати величезну кількість результатів для вашого проекту. Звичайно, ціновий діапазон може відрізнятися в залежності від конкурентоспроможності вашої галузі, однак будьте обережні, наймаючи когось, хто здається таким вражаючим, що змусить вас повірити.

Знову ж таки, робота разом з консультантом SEO повинна виглядати як інвестиція і утримуватися від прийому ярликів. Переходьте до тих, хто має хороший послужний список і здатний виконати потрібну роботу.
Звичайно, ви можете легко знайти інших дешевих консультантів SEO, але вони часто не мають досвіду і часто займе багато часу, щоб досягти результатів.

Наймання експерта з SEO (від $ 50 000 до $ 120 000 на рік):

Ваша компанія може також вимагати, щоб хтось доглядав за вашими проектами, і приділяв їй особливу увагу. У цьому випадку найкращим варіантом буде найм експерта з SEO або менеджера. Їхні заробітні плати, які нічого подібні до інших зарплат, залежать, головним чином, від їх географічного розташування та рівня досвіду.

Наприклад, SEO-експерт, який працює у великій цифровій маркетинговій компанії в Сан-Франциско, може заробити до $ 200k / year. Для того, щоб мати кращу картину того, що ви будете платити, піти і шукати SEO професіоналів, використовуючи сайти кар'єри, як Скляні двері і Дійсно для вашої галузі.

Ви бачите, деякі з цих рішень SEO не підходять для вашого бізнесу або достатньо для вашого бюджету, однак, незалежно від того, які варіанти ви виберете, вони повинні забезпечити позитивну рентабельність інвестицій.

Кожен потребує послуги SEO для свого веб-сайту, але як ви точно знаєте, скільки потрібно платити або кому довіряти?
Отже, скільки коштуватиме SEO?
Чому?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения