Якщо Ви наймаєте місцевого Консультанта SEO або робите це самостійно?

 1. Право місцевий консультант SEO може допомогти вам розвивати свій бізнес; неправильний може просто...
 2. Як працює місцевий SEO?
 3. Пошукові системи та соціальні медіа
 4. Бізнес-сторінки соціальних медіа
 5. Інтернет-огляди та спеціальні сайти
 6. Що таке цитати?
 7. Вам потрібно виправити свої цитати?
 8. Як можна збільшити кількість своїх цитат?
 9. Отримати допомогу від місцевого консультанта SEO
 10. Не збільшуйте лише цитати, оновлюйте та покращуйте свої записи
 11. Як найняти кращий місцевий консультант SEO
 12. Інструменти торгівлі для місцевого консультанта SEO:
 13. Оцінюючи послуги з будівництва цитат: що краще Yext.com, BrightLocal.com або Moz.com?
 14. Навіщо ви йдете з Yext.com?
 15. Навіщо ви йдете з Bright Local або Moz?
 16. Що не надає служба Citation Building:

Право місцевий консультант SEO може допомогти вам розвивати свій бізнес; неправильний може просто коштувати вам багато грошей.

Перш ніж говорити про найм місцевого консультанта SEO, давайте розглянемо основи місцевого SEO
Перш ніж говорити про найм місцевого консультанта SEO, давайте розглянемо основи місцевого SEO. Що це таке і що він може зробити для вашого бізнесу? У найпростіших термінах, Local SEO означає допомагати клієнтам знайти ваш місцевий бізнес через пошукові системи. Місцевий SEO є найбільш важливим для компаній з фізичним розташуванням (наприклад, роздрібним магазином) або особистими послугами (наприклад, водопровідник). Ці компанії повинні охопити клієнтів у географічній зоні. Місцевий SEO означає, що ваш бізнес має найкращі шанси на високий рейтинг місцевих результатів пошуку. Крім того, найважливіше зробити це, коли хтось у вашій місцевості шукає онлайн ваш продукт або послугу.

Чому мені потрібен локальний SEO?

Ваші клієнти дедалі частіше відвідують Інтернет для пошуку бізнесу для задоволення своїх потреб.

За інформацією HubSpot, 18% локальних мобільних пошуків призведе до продажу протягом одного дня - ці угоди відбудуться, тільки питання полягає в тому, чи буде ваш бізнес працювати.

Сьогоднішній клієнт знаходиться поза і, шукає на своєму телефоні місце, щоб поїсти або магазин, а потім туди негайно. Лише деякі результати показуються на мобільному телефоні, і ви хочете бути одним з них.

Не кажучи вже про результати локальних пошуків, які дуже націлені та своєчасні. Як я вже сказав, сьогоднішній клієнт шукає сусідній бізнес для використання прямо зараз . Якщо ви є одним з тих, хто має декілька результатів, рейтинг конверсій є високим. Жодна інша маркетингова стратегія не потрапляє перед клієнтом, який вже попросив Ваші послуги і знаходиться поблизу, готовий до виконання.

Нарешті, сьогоднішні клієнти очікують, що ви будете доступні через локальний пошук. Скажіть, що хтось шукає "Автозапчастини Джона" за рекомендацією одного. Пошукова система припускатиме, що вони хочуть локалізовані результати та шукають місця поблизу з такою назвою. Якщо ви не оптимізовані для локальних пошуків, пошукова система може не знайти вас. Тепер ваш потенційний клієнт представлений альтернативними магазинами автозапчастин, і ви втратили довіру до того, що їх нелегко знайти.

Як працює місцевий SEO?

Місцевий SEO вступає в гру у двох основних сценаріях. По-перше, коли хтось шукає щось на кшталт «піци», більшість пошукових систем автоматично припускають, що користувач хоче отримати місцеві результати, і поверне місцеві місця для піци на основі місцезнаходження людини. Для двох, коли хтось вказує розташування в пошуку, як "кращий адвокат у Гранд-Рапідс", пошукова система поверне місцеві результати для Гранд-Рапідс, штат Мічиган, за умови пошуку.

Але як пошукова система вибирає, які підприємства повертати? З будь-якою стратегією SEO важливо пам'ятати, що пошукові системи хочуть показати найкращі результати для своїх клієнтів. Пошукові системи хочуть знайти вас, якщо ви - місцевий бізнес, який пропонує послугу клієнтам. Ваша робота полягає в тому, щоб зробити їх якомога простішими, щоб знайти і підтвердити ваше існування.

По-перше, вам потрібно визначити свій NAP: ім'я, адреса, номер телефону (NAP). Послідовність є важливою, оскільки ви розвиваєте свою присутність у мережі, оскільки точні відповідності збільшують легітимність вашого бізнесу. Якщо ваша компанія називається "Автозапчастини Джона" в деяких місцях і "John's Auto Parts & Repair" інших місцях, це буде здаватися, як два різних підприємств для Google. Визначте одне основне ім'я, одну стандартизовану поштову адресу та один номер ділового телефону. Потім використовуйте його всюди. Найкраще мати цю інформацію на кожній сторінці вашого веб-сайту, часто включаючи його в колонтитул.

Пошукові системи та соціальні медіа

Локальні списки пошукових систем

Якщо ви ще цього не зробили, вам потрібно буде подати заявку або встановити списки місцевих пошукових систем, починаючи з Google My Business і Bing Місця . Важливо розрізняти те, що Google і Bing є потужними пошуковими системами або порталами соціальних медіа, а не цитатами, і вони потребують особливої ​​уваги.

Бізнес-сторінки соціальних медіа

Те ж саме стосується веб-сайтів соціальних медіа, таких як Facebook, YouTube, Google +, Twitter, Instagram і LinkedIn. Люди відвідують ці сайти щодня, щоб спілкуватися і залишатися на зв'язку з тими, хто важливий для них. Ви хочете мати присутність у соціальних мережах, щоб добре оцінити місцевий пошук. Один лише Facebook має 2 мільярди активних користувачів щомісяця. Тому наявність сторінок соціальних медіа є важливою зброєю у вашому місцевому маркетинговому арсеналі, і ви хочете, щоб вони були оновлені та точні.

Інтернет-огляди та спеціальні сайти

Почніть з Yelp! Зачекайте, чи не Yelp тільки для пошуку хороших ресторанів? Не більше! Yelp розгалужується майже у всіх сферах діяльності, включаючи вдосконалення, тому ви не хочете їх ігнорувати. Найбільш важливою причиною для Yelp є те, що вони мають ексклюзивні відносини з Apple та Bing для відображення списків підприємств і відгуків у результатах локальних пошуків. Для Apple це означає, що, коли понад 700 мільйонів користувачів iPhone попросять Siri знайти ресторан поруч зі мною, відображаються результати Yelp. Те ж саме відбувається, коли ви використовуєте Bing для пошуку ресторану, окрім того, що це залежить від типу бізнесу, оскільки Microsoft також використовує свій власний локальний Каталог Bing Places так що ви хочете отримати там список.

Якщо ви перебуваєте в промисловості вдосконалення будинку, ви хочете прочитати нашу статтю 13 порад щодо SEO для бізнесу для вдосконалення будинку . Потім створіть обліковий запис, ознайомтеся та опублікуйте інформацію про список Angie's, HomeAdvisor, Houzz та інші спеціальні веб-сайти. Ці веб-сайти схожі на Yelp для індустрії ресторанів, і у вас є більше шансів бути знайденими для проектів, коли кілька сайтів, на яких відображається ваша інформація.

Підсумовуючи, ви хочете завантажувати сайти каталогів з якомога більше точної інформації, включаючи ваш NAP. Завантажуйте фотографії з високою роздільною здатністю, час роботи та заохочуйте клієнтів залишати відгуки. Чим більш повні та надійні ваші соціальні медіа та профілі пошукових систем, тим більш законним є ваш алгоритм пошуку. Після цього ви хочете збільшити кількість посилань на вашу компанію по всьому Інтернету - вони називаються цитатами.

Що таке цитати?

Цитата є посиланням на NAP вашого підприємства на іншому веб-сайті. Ви отримуєте голос легітимності кожного разу, коли на вашу компанію точно посилається той самий NAP. Кожен запис підтверджує ваше місцезнаходження та контактну інформацію. Таким чином, чим більше у вас є, тим вище ви будете займати місце в результатах локальної пошукової системи.

Цитати поділяються на декілька категорій: онлайн-довідники з бізнесу, згадки про соціальні медіа, публічні записи та згадки про інші бізнес-сайти. Ці цитати включають сайти постачальників або ділових партнерів. Найпопулярнішим типом є онлайн бізнес-довідники, оскільки доступні сотні. Місцевий SEO передбачає надання кожної інформації, а також внесення виправлень, коли він не відповідає вашому NAP. Прикладами онлайн-каталогів є Yelp, жовті сторінки, список Angie's і CitySearch. Місцеві SEO керівництво забезпечує повний список кращих місцевих каталогів.

Вам потрібно виправити свої цитати?

Перш ніж піти далі, знайдіть хвилинку, щоб перевірити статус ваших місцевих ділових цитат у більш ніж 60 популярних онлайн-каталогах з нашими безкоштовне місцеве сканування SEO.

Як можна збільшити кількість своїх цитат?

Зроби це сам

Введення інформації в тоннах каталогів вимагає багато часу і повторюваної роботи. Ви можете вирішити, що ваш час краще витрачається в іншому місці і передавати частину цієї роботи в консалтингову фірму. Є плюси і мінуси використання зовнішньої компанії і багато з яких вибирати. Давайте спочатку обговоримо переваги керування цитатами порівняно з отриманням допомоги. Потім ми розглянемо те, що вам потрібно знати при виборі місцевого консультанта SEO.

Отримати допомогу від місцевого консультанта SEO

Якщо ви робите свої цитати, у вас немає додаткових витрат на оплату консультацій з місцевими SEO. Ви можете зосередитися на своїй компанії і переконайтеся, що уникнете або виправите помилки, такі як дублювання списків або неточну інформацію. Ви також можете визначити свій список каталогів на основі вашого пріоритету. Багато каталогів вимагають ручної перевірки, наприклад, листівки, телефонного дзвінка або текстового повідомлення. Навіть з зовнішньою фірмою, ви, як власник бізнесу, повинні бути залучені до цих кроків. Якщо ви самостійно, ці дії не потребують узгодження з іншою групою.

Використання місцевого консультанта SEO або консалтингової фірми заощадить вам багато часу та енергії. Ці спеціалісти спеціалізуються на локальному SEO. Таким чином, з авторитетним консультантом, ви повинні очікувати від них поліпшити свій рейтинг. Вони будуть більш ефективними і швидше, ніж ви, досягають ширшої аудиторії. Переконайтеся, що місцевий консультант SEO зосередиться на пошуку та виправлення неточних або дублікатів списків. Неправильні дані працюватимуть проти вашого рейтингу в результатах пошуку. Крім того, служби побудови цитування мають доступ до агрегаторів даних, які допомагають процесу, допомагаючи поширювати дані. Тому у вас не буде, як самотній вовк. В цілому, аутсорсинг цієї роботи дозволить вам зосередитися на своєму бізнесі.

Не збільшуйте лише цитати, оновлюйте та покращуйте свої записи

Недостатньо отримати точну інформацію NAP у локальні каталоги; тому що це лише половина битви. Щоб зайняти місце вище вашої конкуренції в локальній SEO, вам потрібно регулярно оновлювати ваш список. Google нагадує користувачів щоразу, коли вони входять до Google My Business. Власники підприємств, які додають фотографію або оновлюють свої дані, збільшують шанси людей знайти свою справу в Інтернеті. Тому слідують розумні власники бізнесу Поради Google , і ви також повинні слідувати цьому.

Як найняти кращий місцевий консультант SEO

При виборі місцевого консультанта SEO вартість не є єдиним фактором. Подивіться на їхній послужний список і успіх з іншими клієнтами. Дізнайтеся, як довго їх послуги беруть і як легко працювати з ними. Як я вже згадував вище, ви повинні бути залучені до процесу незалежно від того, що. Знання інструментів, які компанія використовує для побудови локального присутності SEO, є дуже важливим. Нарешті, ви повинні знати, що вони роблять це запит щомісячних звітів і читати їх. Вони не роблять свою роботу, якщо вони роблять введення даних один раз і виставляють рахунки за додаткову роботу. Вам краще робити це самостійно.

Інструменти торгівлі для місцевого консультанта SEO:

Як торговці, яким потрібні правильні інструменти для вдосконалення будинку, місцевий консультант SEO також вимагає правильних інструментів. Коли є так багато інтернет-довідників і сайтів соціальних медіа, немає сенсу робити все вручну. Швидше за все, ваш місцевий консультант SEO працює з онлайн-інструментами для побудови цитування. Онлайнові послуги є найбільш ефективним способом оновлення місцевих посилань на кілька веб-сайтів. Ви хочете знати, як вони планують виконати роботу, і якщо вони використовують найкращі інструменти. Так чому б не дізнатися, що вони планують використовувати для вашого бізнесу.

Три найкращих онлайн-інструменти для локальних SEO - Yext.com, BrightLocal.com і Moz.com. Всі вони мають сильні та слабкі сторони. Оскільки ціноутворення може змінитися, ми не будемо деталізувати ціноутворення. Вам доведеться відвідати їх веб-сайти Yext , BrightLocal.com , і Moz.com або зв'яжіться з ними для цього. Ось деякі моменти, які, на нашу думку, є важливими факторами, які допоможуть вам вирішити, який варіант найкраще підійде:

Оцінюючи послуги з будівництва цитат: що краще Yext.com, BrightLocal.com або Moz.com?

Більшість місцевих консалтингових фірм SEO використовують послуги з цитування будівлі, щоб керувати і отримати вашу компанію більше видимості. Ви повинні знати, хто є постачальниками послуг цитування і що вони роблять.

Коли мова йде про локальну SEO всі три послуги з побудови онлайн-цитування:

   • Отримати онлайн-системи, щоб повідомити про хід і допомогти вам представити ваші записи.
   • Запропонуйте послуги агрегатора, щоб відправити ваші дані до численних каталогів онлайн.

Навіщо ви йдете з Yext.com?

   • Yext є найшвидшим і забезпечує найповніший локальний SEO
   • Якщо ви користуєтеся Bright Local або Moz, ви збільшуєте шанси клієнта знайти неточну інформацію.
   • Yext блокує ваші записи з прямим підключенням до місцевих веб-сайтів і служб. Цей блокування означає, що ваші цитати оновлюються негайно.
   • Ніколи не турбуйтеся про те, щоб побачити неправильний номер телефону або адресу в популярних каталогах.
   • Moz та Bright Local покладаються на агрегатори або подання вручну для оновлення вашого оголошення. Такий підхід може тривати довго і може спричинити помилки в списках. З Yext ви маєте повний контроль над усіма вашими записами в одному місці. Тому зміни та оновлення відбуваються негайно.
   • Якщо перевіряли наші Місцевий інструмент діагностики SEO і побачити помилки Yext це ваш найкращий шанс виправити ваші записи негайно. Таким чином, ви не втратите роботу з неправильним номером телефону або адресою.
   • Більш великі компанії з багатьма локалізаціями можуть потребувати швидких результатів і великих звітів, щоб ми використовували Yext.
   • Багато служб каталогів дозволяють проводити акції, події та угоди. Якщо ви йдете з Yext, вони можуть оновлювати свої угоди, події та інші заходи одним натисканням кнопки. Якщо вам потрібно швидко розібратися, вам буде краще з Yext.
   • Yext є найдорожчим з трьох, і ми не очікуємо, що це зміниться.
   • Якщо побудова хороших відгуків є фокусом, я б запропонував використовувати Yext. Yext робить посилання безпосередньо на сторінку огляду легко. Ви не хочете, щоб люди мали виходити з дороги, щоб дати вам огляд. Він повинен прийняти один клік. Сплачувати додаткові гроші за чудові інструменти управління оглядом варто розглянути.

Навіщо ви йдете з Bright Local або Moz?

   • Moz має повне рішення SEO в одному місці з MozPro для органічного SEO. Таким чином, вам не доведеться відвідувати більше одного веб-сайту, щоб зробити SEO.
   • BrightLocal і Moz є більш доступними, ніж Yext. Якщо ви перебуваєте на бюджеті, ви можете спочатку подивитися на них
   • Оновлення інформації про каталог за допомогою BrightLocal і Moz може тривати кілька місяців. Відбуваються затримки, оскільки онлайн-каталоги оновлюються партіями. Yext домовився про угоди про пряме підключення API до багатьох з них. Якщо ви не заперечуєте, чекаєте кілька місяців, щоб побачити результати, вам буде нормально працювати з BrightLocal або Moz.
   • BrightLocal обробляє як агрегатори, так і ручні подання.
   • BrightLocal.com стягує невелику плату за кожне подання. Вартість є розумною, але у вас є мінімальна кількість з кожною транзакцією.

Більшість місцевих консультантів SEO буде використовувати тільки одну послугу і не знайде часу, щоб дізнатися ваші потреби. Кращий консультант SEO вирішить, які фактори є найбільш важливими для конкретного клієнта на основі їхніх потреб. Таким чином, як місцевий консультант SEO, ми використовуємо всі три в залежності від потреб і бюджету нашого клієнта.

Що не надає служба Citation Building:

   • Жодна з них не змінить або оновить інформацію для вас. Ви повинні зробити це або найняти місцевого консультанта SEO, який знає, що робити. Знову регулярно оновлюючи ваші записи, це половина битви.
   • Жодна з цих компаній не заохочуватиме ваших клієнтів залишати відгуки. Ви повинні зробити це або найняти місцевого консультанта SEO, який може зробити це за вас. Маючи гарні відгуки та рейтинги, вони є великою частиною місцевих SEO. Google зрозуміє це на своїй сторінці Google My Business.
   • Жоден з постачальників послуг не відповість на відгуки. Для цього потрібно працювати з вашим консультантом.
   • Один потенційний випадок, який ви можете знайти, коли ви скасуєте підписку, ви знову втратите контроль над списками. На жаль, на цю проблему немає простої відповіді. Ви не хочете відвідувати сотні веб-сайтів.
   • Багато компаній вибирають суміш як ручних подань, так і автоматизованого підходу. Ми робимо це для наших клієнтів.

Місцевий консультант SEO може використовувати декілька служб побудови цитат, оскільки різні постачальники охоплюють різні агрегатори даних і списки каталогів. Поговоріть з іншими власниками бізнесу, знайдіть огляди в Інтернеті та зробіть своє дослідження. Коли ви наймаєте консультанта SEO консалтинг, ви запрошуєте їх взяти участь у створенні вашого веб-присутності. Місцевий SEO є важливою частиною вашої маркетингової стратегії. Вибирайте розумно.

Хочете безкоштовну консультацію? Зв'яжіться з нами за допомогою Місцеві SEO

Як працює місцевий SEO?
Вам потрібно виправити свої цитати?
Як можна збільшити кількість своїх цитат?
Com?
Com?
Навіщо ви йдете з Bright Local або Moz?
Що це таке і що він може зробити для вашого бізнесу?
Чому мені потрібен локальний SEO?
Як працює місцевий SEO?
Але як пошукова система вибирає, які підприємства повертати?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения