Альтернативи Fiverr | Сайти, подібні до Fiverr для аутсорсингу - Частина 2 - Частина 2

 1. Чому більшість людей шукають подібні сайти до Fiverr?
 2. Які сайти Freelancing ми рекомендуємо?
 3. Будь ласка, повідомте нам, які послуги ви шукаєте для аутсорсингу
 4. Це найкращі сайти, які можна отримати:
 5. # 1 99Дизайни
 6. # 2 SEOClerk
 7. Що можна купити?
 8. # 6 Gigbucks
 9. Taskarmy
 10. Чому вам потрібні інші опції, ніж Fiverr?
 11. Чому ви повинні аутсорсингу працювати в іншому місці

Fiverr вважається найпопулярнішим ринком для покупки та продажу цифрових послуг в Інтернеті. Чи доживає вона до галасу? З нашого досвіду… Пекло ні!

Тепер дні, Fiverr завантажується з шахраями і дешевими / неприємними концертами низької якості ..

Здається, більшість людей, які є новими для інтернет-маркетингу, аутсорсингу або онлайн-послуг, починають з Fiverr, а потім переходять на кращі платформи, де якість набагато вища.

Чому більшість людей шукають подібні сайти до Fiverr?

Правда, є набагато кращі платформи, де можна отримати набагато кращі результати, ніж більшість концертів Fiverr.

Основною проблемою з Fiverr є те, що вони поширилися занадто тонко. Тому що це така популярна фріланс платформа, кожен і кожен може заробити гроші, хоча вони можуть бути не найдосвідченішою людиною, щоб робити те, що вам потрібно.

У більшості випадків люди, що шукають подібні сайти до Fiverr, роблять це тому, що вони шукають щось особливе.

Ми вирішили зібрати список найкращих місць для аутсорсингу для конкретних концертів і дати вам наші десятки Fiverr альтернатив.

Це платформи, які ми використовуємо весь час, і їм довіряють, щоб дати відмінні результати для своїх конкретних областей.

Які сайти Freelancing ми рекомендуємо?

Ми перевірили наступні веб-сайти і створили список кращих альтернатив Fiverr для логотипів, графічного дизайну, веб-дизайну. Ви отримуєте те, за що платите, і тому багато людей віддаляються від дешевих концертів Fiverr.

З нашого тестування 99designs має на сьогоднішній день кращі якості фрілансерів в Інтернеті. Якщо ви хочете відмінних результатів, натисніть на посилання і побачите кращих дизайнерів у світі. Якщо вам потрібно аутсорсинг для SEO перевірити SEOClerks.

Ціни вище на 99designs, ніж більшість інших веб-сайтів аутсорсингу, але ви отримаєте набагато кращу якість.

Це один з кращих сайтів (це насправді набагато краще) для пошукових оптимізацій. Ви можете легко отримати хороші зворотні посилання або послідовників, улюблених і переглядів для ваших соціальних медіа-сайтів.

Будь ласка, повідомте нам, які послуги ви шукаєте для аутсорсингу

Як ми вже згадували 99designs є одним з кращих варіантів в Інтернеті.

99designs є аутсорсинговий веб-сайт стилю конкуренції, тому ви отримуєте сотні заявників, які завершують ваш запит на концерт. Вам не потрібно «здогадуватися», хто є кращим продавцем, як і інші сайти. Після того, як всі заявники покажуть свою роботу, ви обираєте найкраще. Це робить аутсорсинг набагато простішим і ви отримуєте набагато кращі результати, ніж Fiverr.

Ось повний список альтернатив Fiverr. Коли ви аутсорсинг бути дуже обережні, щоб прочитати зворотний зв'язок і переконайтеся, що продавці мають позитивний рейтинг. Якщо у вас є час, відправте кожному продавцю швидке повідомлення, оскільки вони можуть відповісти на будь-які питання. Ви також можете отримати хороший показник їх професіоналізму та часу відповіді.

Це найкращі сайти, які можна отримати:

 • Соціальні сигнали
 • Дизайн сайту
 • Графічний / інфографіки / дизайн логотипу
 • Вміст
 • Зворотні посилання
 • Наймайте віртуального помічника

Ми могли б продовжувати і далі про погані відгуки, але давайте поглянемо на кращі аутсорсингові сайти в 2019 році.

# 1 99Дизайни

# 1 99Дизайни

99дизайн це дуже чистий простий у використанні сайт фрілансі, де ви можете отримати майже все, що зроблено. Ціна вище, але якість є винятковою.

Після того як ми закінчили тестування всіх веб-сайтів аутсорсингу нижче, ми виявили, що 99designs були найкращим варіантом для отримання високої якості. Створений стиль конкурсу просто приголомшливий. Вам не доведеться платити цент, перш ніж бачити, що люди можуть запропонувати.

За останні кілька років у нас було багато дешевих неприємних логотипів і веб-дизайнерів з Fiverr, які не змогли доставити нічого гідного. Це завжди головний біль, коли ви повинні відправити логотип або дизайн назад до розробника, щоб отримати повторно, і ви можете сказати, якість не дуже добре, щоб почати з. Витрачаючи додаткові гроші, щоб зробити це правильно і бути в змозі вибрати з різних конструкцій врятував нам багато часу.

Є так багато варіантів, коли ви ведете конкурс, і це дуже простий процес. Ви можете вибрати, скільки фрілансерів ви хочете розробити, і скільки ви готові платити.

# 2 SEOClerk

# 2 SEOClerk

SEO Клерки є одним з кращих сайтів клонів Fiverr. Макет цього сайту дуже хороший. Ви можете побачити всі відгуки клієнтів та коментарі покупців. Це допомагає вибрати, який продавець вам подобається, оскільки ви легко зможете побачити, що думають інші користувачі. Існує також розділ, який називається "хочемо торгувати", де ви можете торгувати послугами з кимось іншим. Це дуже унікальна функція, оскільки вона може бути хорошим способом заощадити гроші.

Ще одна цікава особливість цього сайту - це розділ "програмне забезпечення". Є кілька великих угод там, і якщо ви шукаєте, щоб купити речі, такі як інструменти посилання індексування, плагіни для WordPress або PHP скрипти ви можете знайти їх там. Не багато сайтів аутсорсингу пропонують ці види послуг, так що це великий плюс для SEO клерків.

Хоча ми, як за допомогою SEO Клерки, ми знайшли, що він може бути схожий на Fiverr, оскільки є багато продавців, а іноді якість може бути бідною. Завжди використовуйте обережність і ретельно перевіряйте відгуки продавців. Якщо відгук не є хорошим, шукайте альтернативи та використовуйте інших продавців.

Що можна купити?

 • Рекламні твіти
 • Статті
 • Огляди блогу
 • Електронні книги
 • Програмне забезпечення
 • Теми

SEO Клерк - це наш веб-сайт для YouTube і соціальних медіа. Це краще, ніж більшість сайтів аутсорсингу, якщо вам потрібно купити послідовників, переглядів, зворотних посилань або любить.

Це, безумовно, краща альтернатива Fiverr, якщо вам потрібно SEO, маркетинг або веб-сайт пов'язаних аутсорсингу.

Є також багато цікавих речей, таких як програмне забезпечення, електронні книги та теми WordPress, які ви можете придбати за надзвичайно дешево

Добре: Погано:

Джерело Market створено Alex Becker і є кінцевим місцем для SEO-аутсорсингу. Більшість продавців на Source Market були підготовлені Олексом Беккером, Грегорі Ортісом та Стівеном Флойдом. Ці три експерти складають понад 100 000 доларів США на місяць від SEO та онлайн-маркетингу. Алекс також є творцем кращого плагіна для трафіку веб-сайту, який називається «плагін для робочої коні». Алекс заохочує своїх учнів створювати концерти, які вони спеціалізують, наприклад, продаж зворотних посилань, соціальні сигнали, створення контенту, доменів PBN і налаштування, дослідження ключових слів YouTube SEO і створення сайту.

Якість - це те, що визначає вихідний ринок окремо від більшості інших веб-сайтів аутсорсингу. Інші сайти аутсорсингу мають занадто багато продавців, і вони знаходяться в ньому за швидкий долар. Ми випробували багато концертів на Source Market і мали відмінні результати в рейтингах Google. Деякі з доменних авторитетів, що укладають концерти, є дуже технічними і потребують тижнів для більшості людей, щоб конкурувати. Приблизно за 50 доларів ви можете отримати все це за пару днів.

Немає плати за купівлю чи продаж послуг на вихідному ринку. Є партнерська комісія виплачується людям, які активно просувають свої власні чи інші концерти. Багато інших альтернатив не мають партнерської програми.

Багато інших альтернатив не мають партнерської програми

Мікроробочники не подібні до інших сайтів цього списку. Ви не купуєте там концертів. Люди публікують свій профіль, і ви можете точно побачити, якими є їхні навички. Ви можете або шукати всіх кандидатів, і бачити те, що вони пропонують, або розміщувати опис того, що ви хочете зробити. Після того, як ви опублікуєте оголошення, люди будуть подавати заявки на роботу, і ви зможете взяти інтерв'ю в них і вибрати найкраще.

Мікросервіси можуть бути набагато дешевше для робочих місць, таких як веб-дизайн або введення даних. Люди розміщують свою погодинну плату, і ви можете домовитися про ціну. Більшість цін дешевше, ніж покупка окремих концертів, і якщо ви, як продавець, можете найняти їх як повний віртуальний помічник. Часто ви можете стягувати щомісячну плату, щоб вони працювали для вас щодня на різних завданнях. Він може працювати набагато дешевше, ніж купувати концерти для кожного завдання. Деякий працівник буде працювати всього за $ 3hr, але не очікуйте занадто багато, коли ви платите арахіс. Завжди зрозумійте, що вам потрібно зробити, і якщо вони не доставляють саме те, що ви хочете перейти і спробувати когось іншого. На цьому сайті працює понад 700 тис. Працівників, тому знайти когось саме, що вам потрібно, не надто складно.

# 6 Gigbucks

# 6 Gigbucks

Gigbucks є одним з кращих сайтів концертів, де ви можете найняти фрілансерів, купуючи їх концерти. Ціни на концерти варіюються від $ 5 до $ 50. Вони мають різні категорії, які охоплюють більшість областей інтернет-маркетингу. Ціновий діапазон дійсно має певні обмеження, оскільки більшість ви можете стягнути з нього $ 50. Сайт добре представлений, оскільки ви можете побачити відгуки продавців і рейтинги. Також можна сортувати послуги за датою, популярністю, рейтингом, ціною та перевіреними обліковими записами. Нам особливо подобається те, що вони перевірили рахунки, оскільки додають довіру. Це не займе багато часу, щоб перевірити ваш обліковий запис, але це те, що ми шукаємо при купівлі там концертів.

Taskarmy

Taskarmy

Цільова армія - ще одна гарна альтернатива Fiverr. Ви отримаєте лише 80% від продажу, а решта - комісія за цільову армію. Гарна річ про цей сайт є кожний концерт вручну схвалений. Послуги на робочій армії більше спрямовані на веб-дизайн, копіювання і інтернет-маркетинг. Вони також мають цілий ряд віртуальних помічників, які допомагають у необхідності. В цілому це хороший сайт, де ви зможете знайти потрібні вам послуги. Ви можете побачити відгук продавця, який полегшує вирішення питання про продавця.

Якщо ви шукаєте SEO експертів, це, ймовірно, не місце, щоб піти. Як ми вже згадували раніше, багато техніки, які використовують ці продавці, застаріли і можуть істотно зашкодити вашому сайту.

Чому вам потрібні інші опції, ніж Fiverr?

Є багато сайтів клонів Fiverr, які роблять те ж саме. Через величезний розмір і кількість продавців на Fiverr набагато важче знайти якісних продавців, щоб отримати кращий удар для вашого долара.

Ви можете провести тижня тестування та спроби різні концерти і ви в кінцевому підсумку втрачаєте багато грошей, виймаючи продавців низької якості (як і ми!). Fiverr також має плату, яку вони стягують за кожну покупку.

Хоча ми не заперечуємо платити плату, тому що це всього лише 50c за купівлю, це додає. Якщо ви продаєте послугу на Fiverr, вони беруть масові 20% вашого доходу! З цієї причини багато продавців збираються в іншому місці, щоб отримати повну оплату.

Чому ви повинні аутсорсингу працювати в іншому місці

Завдяки швидкому розширенню та поточному розміру Fiverr на ринку багато конкурентів. Це не обов'язково добре. Ціни настільки конкурентоспроможні, що створює багато помилкової реклами на сторінках продажів. Багато людей на Fiverr заробляють гроші від продажу високоякісної низької якості.

Люди хочуть, щоб ви думали, що ви отримуєте дивовижну угоду, але вони повинні перебільшувати кінцевий продукт, щоб отримати покупку. Візьмемо, наприклад, деякі з веб-дизайнів. Багато продавців стверджують, що вони можуть створити чудовий сайт всього за $ 5.

Це просто не так, як це займає кілька годин, щоб зробити сайт, який виглядає чудово і функціональний. Звичайно, деякі продавці з країн, де 5 доларів - це багато грошей, але коли ви очікуєте великого готового продукту всього за 5 доларів, це часто не те, що ви очікуєте.

Є багато концертів з пошукової оптимізації Fiverr. Перед Google оновлений його алгоритм, щоб бути настільки ж складним, як зараз ви можете отримати чудові результати від деяких "експертів SEO". Тепер це просто не так. Багато використовуваних методів є застарілими і можуть дійсно зашкодити вашому сайту.

Люди так сильно намагаються продавати свою службу і діяти як експерти, коли насправді вони на 5 років відстають і просто хочуть зробити продаж.

Ми створили цей список для людей, які хочуть отримати кращу якість і кращі результати при найманні персоналу. Іноді вам доведеться платити трохи більше за послуги, але їх якість набагато краще.

Деякі підприємства намагаються підійти до DIY, щоб отримати більше трафіку на свої сайти. Наприклад ранжування в картах Google може бути дуже складним і трудомістким, тому аутсорсинг роботи експерту дасть вам набагато швидші результати.

Метою аутсорсингу є пошук того, хто має дешеву ціну, але забезпечує надзвичайну роботу. Ми вважаємо, що у вас буде більше шансів на згаданих вище сайтах.

Ми сподіваємося, що вам сподобався огляд веб-сайтів, таких як Fiverr. Якщо у вас є інші сайти, які ви використовуєте, будь ласка, згадайте їх нижче в коментарях!

Чому більшість людей шукають подібні сайти до Fiverr?
Які сайти Freelancing ми рекомендуємо?
Чи доживає вона до галасу?
Чому більшість людей шукають подібні сайти до Fiverr?
Які сайти Freelancing ми рекомендуємо?
Що можна купити?
Чому вам потрібні інші опції, ніж Fiverr?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения