Artech Digital - SEO або SEM: знати ці дві технології, і ви побачите себе на Google

 1. SEO З'являтися на найвищих позиціях Google (Інтернет-маркетинг)
 2. SEM. Отримати видимість за допомогою об'яв Google.
 3. Ці результати існують, оскільки ви надаєте ставку на ряд ключових слів, і ви платите за отримання кліків...
 4. Але велике питання ... SEO або SEM?
 5. Доведено, що наявність Adwords і органічні результати забезпечують більшу кількість кліків; крім посилення...
 6. Але не все так просто, деякі недоліки SEO
 7. Ми йдемо з SEM це ж або це краще? Деякі її переваги
 8. Але не варто знеохочуватися бути дуже обізнаними з цими оновленнями і постійно працювати над SEO і...

Технології та Інтернет щодня дивують нас більше і коли ми чуємо про Інтернет-маркетинг; відразу ж з'являються такі терміни, як SEO і SEM , абревіатури, які для багатьох є двома великими незнайомими людьми або, якщо вони чули про них, вони не зовсім зрозуміли свої відмінності. Дізнайтеся про відмінність цих інструментів, які змусять вас з'являтися на перших місцях Google.

В обох випадках мета одна й та ж, з'являються на вищих позиціях пошукових систем в основному в Google; і, отже, видно в Інтернет , Основна відмінність між SEO і SEM полягає в тому, що один пропонує органічні або природні результати; а інший дає результати, які досягаються за допомогою платних рекламних кампаній в пошукових системах Інтернету.

SEO З'являтися на найвищих позиціях Google (Інтернет-маркетинг)

SEO (Search Engine Optimization) - це маркетингова стратегія, яка використовується для оптимізації веб-сторінок для пошукових систем. Основними пошуковими системами є Google , Yahoo і Bing, будучи першим одним з найбільш використовуваних в Іспанії. Це природний процес; тобто, з'являтися на перших позиціях, які не потрібно платити за рекламні кампанії. Однак це також не означає, що це не тягне за собою економічних або часових витрат. SEO має велику роботу за досягнення головної мети; з'являються на перших позиціях.

Стратегія SEO , безсумнівно, одна з найкращих для отримання найкращих результатів; Ви завжди повинні враховувати алгоритм, який використовується пошуковими системами, і закладати основи при виконанні завдань, спрямованих на досягнення перших позицій. В іншому випадку пошукова система може покарати веб-сторінки , знизивши його з найвищих позицій і навіть усунувши її зі своїх списків.

Хороша SEO робота повинна складатися з багатьох аспектів, таких як правильна оптимізація сайту; (реалізація мета-тегів, веб-архітектура тощо), якість та оригінальний зміст або досягнення оптимальних зв'язків. Не забуваючи про те, що ви завжди повинні добре вивчати ключові слова для використання на додаток до турботи про дизайн і зручність використання Інтернету.

SEM. Отримати видимість за допомогою об'яв Google.

Якщо в SEO метою є досягнення органічних результатів; SEM (Маркетинг у пошукових системах) прагне отримати більшу наочність через платні рекламні кампанії. Тобто рекламувати продукти або послуги нашого веб-сайту в Google для досягнення наших цілей ; Але як ми дізнаємося, коли результат виникає через кампанію SEM та SEO? Легко; Коли ви виконуєте пошук у Google, результати, які відображаються у верхній та правій частині екрана поруч із жовтою позначкою "Об'ява", є частиною кампаній SEM.

Ці результати існують, оскільки ви надаєте ставку на ряд ключових слів, і ви платите за отримання кліків і показів на екрані.

Провести кампанію SEM; ми повинні зробити дослідження ключових слів, з якими ми хочемо з'являтися, збирати структуру кампаній і груп об'яв і мати якісні цільові сторінки; (пов'язані з нашими оголошеннями). Не менш важливим для початку кампанії є моніторинг, відстеження переходів або оптимізація негативних слів (які ми хочемо, щоб, коли вони шукають не з'являються наші оголошення).

Але велике питання ... SEO або SEM?

SEO вимагає роботи, яка пропонує результати в середньостроковій перспективі; але це залишиться вчасно. Хоча SEM, дозволяє видимість в дуже короткий час; з недоліком; ці результати зникнуть з перших позицій в момент, коли рекламна кампанія ,

Найбільш доцільним є розробка стратегії, в якій об'єднані два варіанти. Проведення серії SEM-кампаній, а SEO - досягнення цілей і результатів; Це гарна стратегія для того, щоб мати змогу побачити в Google продукти та послуги нашого веб-сайту.

Доведено, що наявність Adwords і органічні результати забезпечують більшу кількість кліків; крім посилення брендингу нашого бренду; Обидва SEO і SEM є важливими, коли мова йде про будь-яку онлайн маркетингову стратегію.

Коли ми розробляємо цифрову маркетингову стратегію, метою якої є створення трафіку на веб-сайті або цільовій сторінці, ми можемо вибрати різні інструменти. Найбільш ефективними з точки зору "витрат-результатів" є пошуковий маркетинг або маркетинг по електронній пошті.

Як будь-яка стратегія Росії маркетинг вони мають свої добрі і погані речі, згадаємо деякі з них, щоб уточнити панораму того, що можна знати, яка з них найбільше користь.

Гарна річ про SEO:

 1. Висока довгострокова рентабельність Як тільки ми зможемо правильно позиціонувати себе, з постійним обслуговуванням та оптимізацією , буде достатньо, щоб тримати нас на перших позиціях, хоча ми не повинні довіряти або вирішувати.
 2. В SEO ви завжди можете поліпшити позиції. Питання полягає в тому, щоб з кожним місяцем збільшити кількість відвідувань, досягнутих завдяки SEO.
 3. Вміст веб, його оновлення та його структура впливають. Наразі найважливішим фактором, який допомагає нам позиціонувати сайт, є зміст ,
 4. Якщо у нас є веб, запрограмований у flash, ми можемо зробити мало. Ну так, вибирайте позиціонування SEM і платите відповідно до відвідувань, які ми хочемо досягти, і створіть новий веб-сайт. Напевно, один думає: "Я знаю веб-флеш, і він дуже добре позиціонується".
 5. Можливо, але не хвилюйтеся, рано чи пізно Google накаже вас і відправить її до нескінченності або за її межами.
 6. Залучає кваліфікований трафік Якщо ми розмістимо веб-сайтом ключові слова, які визначають наш продукт або послугу, трафік, який ми досягаємо, буде якісним.
 7. Наш веб буде реагувати на пошук користувачів, тому їх очікування будуть задоволені.

Наш веб  буде реагувати на пошук користувачів, тому їх очікування будуть задоволені

Але не все так просто, деякі недоліки SEO
 1. Можливе розміщення лише невеликої кількості ключових слів. Зручно розташувати себе правильно невеликим числом слів і реально реагувати на те, що ми є.
 2. Не можна передбачати або гарантувати результати. Якщо SEO є чесним, це не гарантує нам ніколи не бути на першій позиції, але це буде працювати у всьому, щоб досягти найкращих результатів.
 3. Неможливо сегментувати. У Росії позиціонування SEO не можна сегментувати за розташуванням або демографічними профілями. Наразі органічні результати пошуку однакові для всіх.
Ми йдемо з SEM це ж або це краще? Деякі її переваги

Ми можемо позиціонувати якомога більше ключових слів.

 1. Ми можемо визначити, яку цільову сторінку слід спрямовувати трафік ,
 2. Ні зміст веб-сайту, ні його структура впливають.

Але оскільки все рожеве, воно також має свої недоліки

 1. Відвідування базуються на інвестиціях, тобто вартість на відвідування залежить від того, наскільки оптимізована кампанія, але результати завжди будуть визначатися інвестиціями.
 2. Коли ми перестанемо інвестувати, ми зникаємо з Google .

Нарешті, очевидно, що ці дві методики мають велике значення для того, щоб тримати вас на столі у верхній позиції пошукових систем; дорогоцінне місце золота для багатьох сторінок web , Безумовно, заслуга досягається тим, кому вдалося позиціонувати себе за правильне використання SEO і SEM.

Так само гігант Google не намагається скористатися нормами в Інтернеті, його застосуванням і функціональністю; які застосовуються через їх оновлення алгоритми Давай! що, безсумнівно, є постійними близько 500 разів на рік; зробити це завдання не простим.

Але не варто знеохочуватися бути дуже обізнаними з цими оновленнями і постійно працювати над SEO і SEM; вони перетворять вас на професіонала в SEO позиціонування.

Адріан Руїс

Спеціаліст з передових методів веб-позиціонування SEO (Search Engine Optimization), розробка та реалізація цифрових стратегій та консультант проектів очищення репутації в Інтернеті ORM (Online Reputation Management).

SEO або SEM?
SEO або SEM?
Ми йдемо з SEM це ж або це краще?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения